quote:
Nice!! Ook een 8.quote:
Nah, heel veel dt-vragen/ vt-tt en daarna kort een nette mail naar een docent schrijven.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 17:38 schreef Kuikenkip het volgende:
[..]
[..]
Nice!! Ook een 8.
Weten jullie eigenlijk wat je tijdens Nederlands krijgt? Moet je na de toets ook een brief schrijven of iets dergelijks?
Aha top! Bedankt!!!quote:Op donderdag 27 oktober 2011 17:43 schreef Baghdaddy het volgende:
[..]
Nah, heel veel dt-vragen/ vt-tt en daarna kort een nette mail naar een docent schrijven.
Klopt en een opdracht waarbij jij moet kiezen welk woord het beste op de... past.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 17:43 schreef Baghdaddy het volgende:
[..]
Nah, heel veel dt-vragen/ vt-tt en daarna kort een nette mail naar een docent schrijven.
Je krijgt de hele toets morgen (alle modules), maar je moet de module maken die jij moest maken (als je bijv vrijstelling voor de andere kreeg). Je moet dan alleen een 0 antwoorden bij die andere modules.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 19:01 schreef Gemaskerde het volgende:
Moet ik nog iets belangrijks weten voor wiskunde morgen?
Volgens mij is dat geen probleem als je dat gewoon even doorgeeft aan je (nu nog) SLB'er. Lijkt mij geen probleem in ieder geval.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 21:00 schreef Robbiee het volgende:
Is het een idee om helemaal niet naar wiskunde te gaan als je bij voorbaat weet dat je hem niet gaat halen (bijna geen wiskunde gehad op de havo)? Of krijg je daar weer andere problemen mee?
Heb me er al op ingesteld dat ik een periode wiskunde zal moeten volgen, zie het nut er niet van in om morgen een uur lang naar (voor mij) veel te moelijke vragen te staren.
Module verzamelingen en module statistieken zijn twee modules van wiskunde die elke richting moet leren.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 21:43 schreef Juicyhil het volgende:
Wat bedoel je met verzamelingen en statistieken?
Tss, je moest mijn vermoede bevestigenquote:Op donderdag 27 oktober 2011 21:44 schreef Juicyhil het volgende:
Verzamelingen gebruik ik juist heel vaak in de code.
Oh wiskunde ben ik heel slecht inquote:Op donderdag 27 oktober 2011 21:46 schreef Gemaskerde het volgende:
[..]
Module verzamelingen en module statistieken zijn twee modules van wiskunde die elke richting moet leren.
[..]
Tss, je moest mijn vermoede bevestigen
Wat snap je niet aan verzamelingen? I can help you.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 21:50 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Oh wiskunde ben ik heel slecht in
Maar onderschat het niet, als je straks met grote hoeveelheden data gaat werken kan het best van pas komen.
Ja idd, heb maar ff een mail gestuurd.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 21:26 schreef Gemaskerde het volgende:
[..]
Volgens mij is dat geen probleem als je dat gewoon even doorgeeft aan je (nu nog) SLB'er. Lijkt mij geen probleem in ieder geval.
Echter denk ik dat het wel een probleem wordt als je niks meld. I.v.m. dat ze niet weten dat je i.p.v. een herkansing, wiskunde wilt volgen.
Ik keek naar die uitleg word document bij module V maar alles wat er staat.. ziet er raar uit.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 21:55 schreef Kuikenkip het volgende:
[..]
Wat snap je niet aan verzamelingen? I can help you.
Ik heb het ook nooit gehad maar je kan het binnen 1 uur leren geloof me.
Ik hoef dat niet te doenquote:Op donderdag 27 oktober 2011 21:55 schreef Kuikenkip het volgende:
[..]
Wat snap je niet aan verzamelingen? I can help you.
Ik heb het ook nooit gehad maar je kan het binnen 1 uur leren geloof me.
Klopt. Echter, het enige wat in de toets voorkwam waren de opgaves die je bij maple ziet terugkomen. De rest hoef je dus niet te leren.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 21:58 schreef Gemaskerde het volgende:
[..]
Ik keek naar die uitleg word document bij module V maar alles wat er staat.. ziet er raar uit.
Ik zie allemaal tekens etc. staan maar snap het nut niet.
Gegeven in het universum U = {a, b, c, d, e, f, g} de verzamelingen A = {a, b, c, d}, B = {c, d, e, f, g} enquote:Op donderdag 27 oktober 2011 22:01 schreef Kuikenkip het volgende:
[..]
Klopt. Echter, het enige wat in de toets voorkwam waren de opgaves die je bij maple ziet terugkomen. De rest hoef je dus niet te leren.
Maar no worries als je het niet haalt, ik bedoel, 1 module ga je standaard halen na 3 lessen wiskunde. Het is ook niet een heel moeilijke, je moet het alleen maar weten en een klein beetje snappen bij verzamelingen
Ik ook, ik ga lessen volgenquote:Op donderdag 27 oktober 2011 22:05 schreef Gemaskerde het volgende:
Maak mij ook niet druk om modules volgen, in ieder geval niet Statistiek en verzameling.
Liefst haal ik de rest wel maar heb nog niet eens gekeken waar C1, C2 en B over gaan
EDIT: Echt te lang geen wiskunde gehad op school (4 jaar geleden).
Dacht breuken etc. (module A) wel te snappen, kennelijk is dat toch niet zo.
Allemaal? Tevens had jij al gezegd welke richting je op gaat? (sorry vergeet het allemaal, omdat ik de laatste twee dagen ook constant van klasgenoten hoor e.d.)quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |