Ik had vroeger altijd muziek aan, maar nu zet ik het soms bewust uit, en kan dan prima van de stilte genieten.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 05:45 schreef female81 het volgende:
Lang, heel lang, maar niet eeuwig. Op een gegeven moment heb je ze allemaal wel gehoord, en moet je ze even met rust laten.
(Zelfs al heb ik er redelijk wat.)
Dit. Door stilte (met of zonder reden, bijvoorbeeld hele dag hard werken), smaakt de muziek daarna nóg 10x beter... zou nooit zonder willen. Ik ben ook iemand die best twijfelt over 'liever' blind/doof, muziek heeft zoveel betekenis voor me...quote:Op woensdag 26 oktober 2011 10:23 schreef Godshand het volgende:
[..]
Ik had vroeger altijd muziek aan, maar nu zet ik het soms bewust uit, en kan dan prima van de stilte genieten.
En dat terwijl ik in mn vrije tijd ook aan muziek maken doe..
Het ging ook niet over het verplicht zijn of gedwongen te worden om muziek te luisteren, want muziek luisteren dat doe je natuurlijk gewoon uit je eigen. Ik vond het gewoon raar dat ts daar haast nooit behoefte aan heeft omdat ik dat dus wel heb.quote:Op zondag 23 oktober 2011 23:15 schreef Baghdaddy het volgende:
Alsof je verplicht muziek leuk moet vinden. Ieder zijn of haar interesse.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |