Nee helemaal niks stomsquote:Op woensdag 14 december 2011 21:11 schreef Incantrix het volgende:
Klumsy, ik heb het hier niet eerder neergezet, maar ik heb veel gehad aan de foto die je postte. Het heeft me niet alleen laten zien hoe mooi jouw kindje is, maar ook een mini-beetje een beeld gegeven van wat wij met Gabriël zouden kunnen verwachten. Ik hoop dat jij nog meer van zulke mooie foto's hebtik hoop niet dat ik nu iets stoms neerzet ofzo, het heeft me erg geraakt
En zou onze kleine Gabriël ook in de OP mogen?Geboren en overleden op 13 december 2011..
Drie kleine dondersteentjes die ons bezig houden. Te klein om wat te snappen. Met Quinten's tweelingzus naar zijn grafje geweest en rode rozen voor hem gebracht. De ballon die ze vandaag heeft gekregen gaan we morgen in de speeltuin oplaten met een handafdrukje van zijn zusjes en broertje.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 19:44 schreef phluphy het volgende:
ReintjiVoor jullie is het ook "alweer" 2 jaar geleden.
![]()
Hoe was / is vandaag voor jullie?
Zeker mooi Tan & phluphy!quote:Op maandag 9 januari 2012 19:42 schreef phluphy het volgende:
Ik vind het een heel bijzonder en mooi verhaal, Tan. En helemaal niet eng. Ik denk zelf altijd dat er zoveel tussen hemel en aarde (mogelijk) is, hoe kan ik nu beoordelen wat waar is, of realistisch.
En waar jij het woord 'geest' gebruikt, zou ik het woord 'engel' zetten. Ik zou het eerder zien als een bezoekje, dan iemand die rond blijft hangen en geen rust vindt. En het heeft een wat fijne associatie.
Wij hebben al vaker dit soort 'toevalligheden' gehad, dat ik er inmiddels al bijna niet meer van opkijk. Ik ben er altijd dankbaar voor en blij om.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |