dat wordt painten.quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 07:31 schreef Sorbootje het volgende:
Wow! Shit dat mijn printer stuk is. Ik mag van b. niet met pen op het beeldscherm van de laptop schrijven.
Nou er is wel een user die beslist niet wil dat je haar username zo afkort hoorquote:Op vrijdag 14 oktober 2011 10:49 schreef livelink het volgende:
Het beeld wil misschien niet van mijn netvlies, maar ik ben de bijbehorende naam wel gewoon vergeten
Ik wou al hinten dat die naam me nog helder voor de geest staat, maar dat is inmiddels niet meer nodig lees ik!quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 10:49 schreef livelink het volgende:
Het beeld wil misschien niet van mijn netvlies, maar ik ben de bijbehorende naam wel gewoon vergeten
Het is één van de weinig antwoorden die ik nooit zal vergeten, aangezien ik het geboortekaartje wat hier in de wijk bij de huisarts hing me nog te goed kan herinneren (he wat, woont die hier!).quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 12:33 schreef Spuuglokje het volgende:
[..]
Ik wou al hinten dat die naam me nog helder voor de geest staat, maar dat is inmiddels niet meer nodig lees ik!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |