Waarom niet? Je gaat toch voor de top?quote:Op woensdag 19 oktober 2011 21:34 schreef macondo het volgende:
[..]
En dan ga je niet tegen iemand zeggen dat ze maar ff moet wachten..
Om tijnbrein een plezier te doen en tevens kunnen we oordelen of je altijd gothic achtige kleren draagt.quote:
Girlie zoekt haar zijn grote liefde op internet, en als dat eenmaal geregeld is dan is de date slechts een formaliteit ;')quote:Op woensdag 19 oktober 2011 22:12 schreef Sinji het volgende:
Hoe weet je hoe top iemand is in die nog oppervlakkige paar momenten?
Mensenkennis en weten wat je wilt.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 22:12 schreef Sinji het volgende:
Hoe weet je hoe top iemand is in die nog oppervlakkige paar momenten?
Je weet na een chat wel een beetje hoe iemand is. Dat kan je zien aan of het gesprek leuk loopt of heel stroef. Of het een leuk wederzijds gesprek is over van alles en niks of dat het zo'n verschrikkelijk interview-gesprek is. En of je dezelfde interesses deelt.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 22:12 schreef Sinji het volgende:
Hoe weet je hoe top iemand is in die nog oppervlakkige paar momenten?
Hoezo niet? Ik kan best meerdere leuke chats tegelijk hebben. En met mails is het natuurlijk nog makkelijker.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 23:27 schreef DigitalGirl het volgende:
Inderdaad en dat leuke wederzijds gesprek ontstaat toch al sneller wanneer de persoon waarmee je aan het praten bent niet 10 lijntjes heeft.
Heb het idee dat vrouwen daar toch wat minder in zijn... wordt ook wel moeilijk als je met 10 kerels tegelijkertijd aan het praten bent.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 23:28 schreef Lonewolf2003 het volgende:
[..]
Hoezo niet? Ik kan best meerdere leuke chats tegelijk hebben. En met mails is het natuurlijk nog makkelijker.
Vrouwen praten niet met tien kerels tegelijk. Zij kiezen gewoon uit de 10 mannen die hun online aanspreken de interessantste en de rest mag denken dat ze in een gesprek meedoen.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 23:32 schreef DigitalGirl het volgende:
[..]
Heb het idee dat vrouwen daar toch wat minder in zijn... wordt ook wel moeilijk als je met 10 kerels tegelijkertijd aan het praten bent.
En dat akelige gevoel dat je daarvan krijgt.. heb je alleen jezelf mee. Just don't give a fuck, zie het als een obstakel die je kan overwinnen in plaats van een blokkade waar je niet omheen kuntquote:Op woensdag 19 oktober 2011 23:27 schreef DigitalGirl het volgende:
Inderdaad en dat leuke wederzijds gesprek ontstaat toch al sneller wanneer de persoon waarmee je aan het praten bent niet 10 lijntjes heeft.
Digitale spontaniteit.. sure! Heb je nou al eens een date gehad Girl?quote:Op woensdag 19 oktober 2011 23:32 schreef DigitalGirl het volgende:
[..]
Mail tel ik overigens niet mee, je kunt lang nadenken over je antwoord en daarmee is het gewoon niet spontaan genoeg.
quote:Op woensdag 19 oktober 2011 23:51 schreef Snuitebolletje het volgende:
Wat een gezever over meerdere lijntjes tegelijk..
Heb zelf een klein probleem ondervonden... Was heel leuk met 2 aan het chatten.. met 1 afgesproken, toen vroeg nummer 2 wanneer we af konden spreken.. Heb heel subtiel gezegd dat ik op het moment qua daten eigenlijk een leuke tegen gekomen was en ik eerst wilde kijken hoe het daarmee verder liep..
Paar dagen later.... Krijg ik van diegene een berichtje.. OOOH!!! Jij bent mijn beste vriendin aan het daten!!
Meerdere lijntjes werkt prima
Haha, koning. Wel prima dat je niet ook nog met die nummer 2 bent gaan afspreken anders had je stront aan de knikker.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 23:51 schreef Snuitebolletje het volgende:
Wat een gezever over meerdere lijntjes tegelijk..
Heb zelf een klein probleem ondervonden... Was heel leuk met 2 aan het chatten.. met 1 afgesproken, toen vroeg nummer 2 wanneer we af konden spreken.. Heb heel subtiel gezegd dat ik op het moment qua daten eigenlijk een leuke tegen gekomen was en ik eerst wilde kijken hoe het daarmee verder liep..
Paar dagen later.... Krijg ik van diegene een berichtje.. OOOH!!! Jij bent mijn beste vriendin aan het daten!!
Meerdere lijntjes werkt prima
Inderdaad er is toch echt wel een verschil tussen communicatie via een email of via een chat. Bij het eerste val je veel minder door de mand.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 23:50 schreef macondo het volgende:
[..]
Digitale spontaniteit.. sure! Heb je nou al eens een date gehad Girl?
Heb je nou al eens een date gehad?quote:Op donderdag 20 oktober 2011 11:31 schreef DigitalGirl het volgende:
[..]
Inderdaad er is toch echt wel een verschil tussen communicatie via een email of via een chat. Bij het eerste val je veel minder door de mand.
Waarom ben je zo geïnteresseerd in of ik een date heb gehad?quote:Op donderdag 20 oktober 2011 11:33 schreef macondo het volgende:
[..]
Heb je nou al eens een date gehad?
Je hebt allemaal ideeën hoe en waar dates te regelen en oordelen over datingsites (RP, afvoerputje!) maar als je nog nooit een date hebt geregeld..quote:Op donderdag 20 oktober 2011 11:40 schreef DigitalGirl het volgende:
[..]
Waarom ben je zo geïnteresseerd in of ik een date heb gehad?
Omdat ik niet inzie waarom het er toe doet maar het antwoord is ja.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 11:42 schreef Silenus het volgende:
Waarom geef je niet gewoon antwoord?
Eigenaardig, je wekt altijd de indruk dat niemand met je wil daten.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 12:16 schreef DigitalGirl het volgende:
[..]
Omdat ik niet inzie waarom het er toe doet maar het antwoord is ja.
quote:Op zondag 9 oktober 2011 13:22 schreef DigitalGirl het volgende:
[..]
Langzaam maar zeker begin ik dat ook te onderschrijven... wil het nog wel verder trekken. Eerste gesprek, eerste voorstel voor een date. Geen antwoord of de opmerking ik heb meer gesprekken nodig gelijk NEXT. Je valt wel of niet in de smaak en als het 100% was dan was het niet anders dan ja geweest. De rest zijn slechts slappen excuses, tegen Brad Pitt zegt men ook niet ' ik heb nog meer gesprekken nodig'.
Ik heb het idee dat girl wat vrouwelijke trekjes heeft. Misschien geboren in een verkeerd lichaam of zo.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 15:03 schreef Sinji het volgende:
Het lijkt erop dat girl ontzettend snel baalt van een kleine setback. Probeer die gevoelens in te perken. Klinkt makkelijker dan gedaan natuurlijk, afhankelijk van je zelfvertrouwen.
Huh, nee dat is niet het geval. Ben dan ook een heeeeele knappe jongen vraag maar aan Seven.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 14:52 schreef macondo het volgende:
[..]
Eigenaardig, je wekt altijd de indruk dat niemand met je wil daten.
Nu blijkt uit haar posts ook soms wel dat haar meetlat niet altijd even hoog gelegen heeftquote:Op donderdag 20 oktober 2011 17:07 schreef DigitalGirl het volgende:
[..]
Huh, nee dat is niet het geval. Ben dan ook een heeeeele knappe jongen vraag maar aan Seven.
ouchquote:Op donderdag 20 oktober 2011 17:09 schreef shifto het volgende:
[..]
Nu blijkt uit haar posts ook soms wel dat haar meetlat niet altijd even hoog gelegen heeft
Nu is dat geen heel verrassende conclusie....quote:Op donderdag 20 oktober 2011 18:04 schreef hetsjhokleek het volgende:
Gisteren een date gehad met een meisje via Paiq. Was leuk
Wel apart om te horen dat zij als vrouw echt heel aanspraak heeft op Paiq terwijl ik er echt moeite voor moet nemen. Vrouwen zijn dus inderdaad in het voordeel.
Wanneer is de tweede? En jah vrouwen zijn inderdaad in het voordeel vandaar dat ze er ook geen moeite voor doen. Heh engeltjequote:Op donderdag 20 oktober 2011 18:04 schreef hetsjhokleek het volgende:
Gisteren een date gehad met een meisje via Paiq. Was leuk
Wel apart om te horen dat zij als vrouw echt heel aanspraak heeft op Paiq terwijl ik er echt moeite voor moet nemen. Vrouwen zijn dus inderdaad in het voordeel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |