Groot gelijk.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 11:28 schreef Frederique50 het volgende:
Heb je toevallig enig idee hoe die collega dat met de tolk regelt? Ik ken wel mensen in Italië, maar wat ik zo kan vinden over trouwen in Italië moet het een officiële tolk zijn.![]()
Het wel of niet uitnodigen van vrienden heeft voor ons ook een tijd meegespeeld in het wel of niet trouwen in het buitenland. Het is onmogelijk (ok, niks is onmogelijk maar de kosten lopen dan uit de hand) om al je vrienden ook naar Italië over te laten komen. Wij hebben uiteindelijk besloten te doen wat wij zelf willen en dus kleinschalig in Italië te trouwen ipv. groot in Nederland.
Ik kom steeds op circa 15000/16000 euro uit...quote:Op donderdag 20 oktober 2011 11:04 schreef Frederique50 het volgende:
Wij hopen zo'n 10.000 euro kwijt te zijn voor de gehele bruiloft, wat geloof ik een beetje gemiddeld is in Nederland.
Bij het gardameer was het plan en daar schijnt het zo te mogenquote:Op donderdag 20 oktober 2011 11:34 schreef Frederique50 het volgende:
Ah, ben benieuwd hoe ze dat gaan doen dan. Voor zover ik weet is het verplicht een tolk te hebben als je zelf geen Italiaans praat. Of zijn zij van plan te trouwen in het Noorden van Italië, het Duitstalige deel?
Kijk als je schoonouders veel betalen dan snap ik dat je het bedrag niet gaat halen. Geen feest scheelt ook al weer een groot deel. (dat is bij ons zelfs het grootste deel van het budget)quote:Op donderdag 20 oktober 2011 12:46 schreef DanseMacabre het volgende:
Wij gaan dat bedrag bij lange na niet halen denk ik.
Mijn schoonouders betalen de ceremonie, receptie, diner, bruidsnacht en pak van lief.
Mijn ouders betalen mijn jurk.
Maar wij doen ook geen feest en hebben niet zo heel veel vrienden.
Wij hebben zo'n 87 gasten totaal.
Hangt er natuurlijk ook een beetje vanaf wat je indeling is en hoeveel mensen er komen?quote:Op donderdag 20 oktober 2011 12:41 schreef Zak het volgende:
[..]
Ik kom steeds op circa 15000/16000 euro uit...
Maar goed dan tel ik wel alles. Kleding, bloemen, auto, etc etc.
Eigenlijk compleet beklopt als je erover gaat nadenken.
Hmm, toch nog maar eens even wat beter gaan zoeken dan. Zou ideaal zijn als je gewoon iemand die Italiaans en Nederlands spreekt mag meenemen. Die heb ik wel.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 12:47 schreef PriemGirl het volgende:
[..]
Bij het gardameer was het plan en daar schijnt het zo te mogen
Naja zoals ik het begrijp (maar ik hoor er natuurlijk niet heel veel van); kon ie iemand inhuren die dus duits sprak en dat viel qua prijs goed mee. Maar volgens mij deed ie het via via iemand die daar zatquote:Op donderdag 20 oktober 2011 12:55 schreef Frederique50 het volgende:
[..]
Hmm, toch nog maar eens even wat beter gaan zoeken dan. Zou ideaal zijn als je gewoon iemand die Italiaans en Nederlands spreekt mag meenemen. Die heb ik wel.
Hm, lastig als je ouders daar niet duidelijk in zijn. Wij weten van een aantal dingen dat de ouders dit betalen (pak en jurk). Van een aantal andere zaken vermoeden we dat ze dit betalen.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 13:30 schreef lunapuella het volgende:
Wat een hoop ouderbijdrages hier. De mijne zeggen alleen maar "ja we weten nog niet of en hoe we iets kunnen bijdragen". Nou vind ik het ook lullig om erom te gaan vragen (vind dat het echt een gift moet zijn en als het niet kan, vind ik het niet meer dan normaal om alles zelf te betalen), maar ondertussen zou ik toch graag willen weten of we nog iets kunnen verwachten. Maakt plannen en knopen doorhakken toch wat gemakkelijker. Hoe zouden jullie dat aanpakken?
Schoonouders hebben de bruiloft van schoonzus betaald, dus krijgen wij het ook.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 13:30 schreef lunapuella het volgende:
Wat een hoop ouderbijdrages hier. De mijne zeggen alleen maar "ja we weten nog niet of en hoe we iets kunnen bijdragen". Nou vind ik het ook lullig om erom te gaan vragen (vind dat het echt een gift moet zijn en als het niet kan, vind ik het niet meer dan normaal om alles zelf te betalen), maar ondertussen zou ik toch graag willen weten of we nog iets kunnen verwachten. Maakt plannen en knopen doorhakken toch wat gemakkelijker. Hoe zouden jullie dat aanpakken?
Het ligt ook aan wat voor cultuur en familie je komtquote:Op donderdag 20 oktober 2011 21:10 schreef PriemGirl het volgende:
Ik woon 250km van ze af. Dus qua opvoeding straks zal het vast meevallenMaar heb al zoveel gezeik gehad om trouwerij bladiebla en ik ben nu blij dat we het nu doen waar zowel wij een super gevoel over hebben als mijn ouders (nouja.. Zij kunnen zich er in vinden. We doen het nog steeds niet op 'hun' manier; maar ik vind het best zo
)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |