Maar dan kan ik niet meer naar je huis zwaaien als ik naar de dierenarts rijd.quote:Op zondag 9 oktober 2011 19:52 schreef MrSubtle het volgende:
[..]
Ja we gaan naar Stramproy, dus we blijven bijna buren!
Maar je kunt straks de kippen en varkentjes komen voerenquote:Op zondag 9 oktober 2011 19:57 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Maar dan kan ik niet meer naar je huis zwaaien als ik naar de dierenarts rijd.
Kippen voeren doe ik met enige regelmaat bij mijn ouders (eitjesquote:Op dinsdag 11 oktober 2011 21:44 schreef MrSubtle het volgende:
[..]
Maar je kunt straks de kippen en varkentjes komen voeren![]()
Ga je d'r ook een stripverhaal over tekenen?quote:Op zondag 9 oktober 2011 10:19 schreef MrSubtle het volgende:
[..]
Is ook kwestie van wennen denk ik inderdaad, maar mezelf kennende ga ik ze namen geven en zo. Misschien dat ik ze na verloop van tijd wel meer ga zien als wandelende kipfilets, maar in eerste instantie zeker niet
Ik vond wyndottes echt rotkippen haha. Misschien lag het aan die van ons, maar ze waren continu broeds, en ze legden heel slecht eieren. Daarna Barnevelders gehad, die zijn nog nooit broeds geweest en leggen eieren alsof hun leven er van af hangtquote:Op zondag 9 oktober 2011 18:42 schreef Miss_Isis het volgende:
Kipjes, leuk! Zoals gezegd, kortwieken is nergens voor nodig als je een ras kiest met een rustig karakter zoals bv een Wyandotte. Het ligt een beetje aan wat je wilt, maar als het je gaat om gezellige kipjes die lekkere eieren leggen zijn bv (kriel) Wyandotten een goede keus. Je kan ook een stel legkippen kopen (die ze ook in de fabriek hebben), voordeel daarvan is dat ze veel (grote) eieren leggen en (itt wyandotten) zo goed als nooit broeds worden (dus heel erg weinig kans op kuikens, heel dan wel half). Er zijn ook nog heel veel andere rassen, dus kijk eens in een boek over kippen en zoek uit wat bij je past. Denk er aan dat kippen en een haan wel lawaai maken, ik weet niet hoe dicht je buren in de buurt wonen maar als ze een geit kunnen ruiken kunnen ze een haan al helemaal horen
![]()
Anyway, veel succes met je boerderijtje met bijbehorende dieren, ik ben benieuwd hoe het gaat worden!
Klopt, ze worden wel snel (en vaak) broeds en dan leggen ze niet. Maar daar staat tegenover dat ze er in ik weet niet hoeveel toffe kleurtjes zijn, ze mooi gebouwd zijn en heel snel tam te maken. En persoonlijk vind ik kuikentjes wel tof (hennetjes=meer eieren, haantjes=meer vleeschquote:Op woensdag 12 oktober 2011 14:13 schreef La_Vita het volgende:
[..]
Ik vond wyndottes echt rotkippen haha. Misschien lag het aan die van ons, maar ze waren continu broeds, en ze legden heel slecht eieren. Daarna Barnevelders gehad, die zijn nog nooit broeds geweest en leggen eieren alsof hun leven er van af hangt
Hoi!quote:Op woensdag 12 oktober 2011 00:00 schreef Greys het volgende:
[..]
Ga je d'r ook een stripverhaal over tekenen?
Hoi!![]()
Leuk, dank jequote:Op woensdag 12 oktober 2011 00:03 schreef Greys het volgende:
Oh en hier kan je ook eventueel vragen stellen, want Sigme weet er ook heel veel van!
sigme's diergaarde deel drie
En misschien krijg je dan nog inspiratie voor wat meer dieren bij je boerderijtje
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |