Vind jij, maar de rest van NL kennelijk niet, anders hadden ze de opnames wel verdeeld in meer afleveringen. Ik vind het ook een leuk programma, dus daar gaat het niet om. Ik kijk gewoon naar de feiten.quote:
Ze weten vantevoren toch niet hoeveel mensen er gaan kijkenquote:Op zondag 9 oktober 2011 17:30 schreef Moofasah het volgende:
[..]
Vind jij, maar de rest van NL kennelijk niet, anders hadden ze de opnames wel verdeeld in meer afleveringen. Ik vind het ook een leuk programma, dus daar gaat het niet om. Ik kijk gewoon naar de feiten.
Zoiets moet ook niet te lang duren, dan wordt het saai. (zie Oh oh Cherso)quote:Op zondag 9 oktober 2011 17:30 schreef Moofasah het volgende:
[..]
Vind jij, maar de rest van NL kennelijk niet, anders hadden ze de opnames wel verdeeld in meer afleveringen. Ik vind het ook een leuk programma, dus daar gaat het niet om. Ik kijk gewoon naar de feiten.
Waarschijnlijk maken ze 3 afleveringen klaar, en kijken dan naar het succes. Aan de hand daarvan kunnen ze dan bepalen over hoeveel afleveringen ze het overige beeldmateriaal verdelen. Weet ik veelquote:
Van te voren is bepaald dat het maar 6 afleveringen zouden zijn.quote:Op zondag 9 oktober 2011 17:49 schreef Moofasah het volgende:
[..]
Waarschijnlijk maken ze 3 afleveringen klaar, en kijken dan naar het succes. Aan de hand daarvan kunnen ze dan bepalen over hoeveel afleveringen ze het overige beeldmateriaal verdelen. Weet ik veel
Idd. En voor RTL 5-begrippen is het een redelijk goed bekeken programma volgens mij. 500.000 tot 700.000 kijkers gemiddeld ofzo?quote:Op zondag 9 oktober 2011 17:57 schreef honkeytonk het volgende:
[..]
Van te voren is bepaald dat het maar 6 afleveringen zouden zijn.
het is misschien een groter succes dan verwacht. maar er zijn vantevoren maar 6 afleveringen gepland en waarschijnlijk is er gewoon niet meer ruimte in het uitzendschema om nu met evt restmateriaal nog een paar afleveringen in elkaar te zetten. Maar wellicht komt er een vervolg met andere "rappers"quote:Op zondag 9 oktober 2011 17:30 schreef Moofasah het volgende:
[..]
Vind jij, maar de rest van NL kennelijk niet, anders hadden ze de opnames wel verdeeld in meer afleveringen. Ik vind het ook een leuk programma, dus daar gaat het niet om. Ik kijk gewoon naar de feiten.
Neeeeeeeeequote:Op maandag 10 oktober 2011 17:21 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
het is misschien een groter succes dan verwacht. maar er zijn vantevoren maar 6 afleveringen gepland en waarschijnlijk is er gewoon niet meer ruimte in het uitzendschema om nu met evt restmateriaal nog een paar afleveringen in elkaar te zetten. Maar wellicht komt er een vervolg met andere "rappers"
Hij maakt er nog redelijk wat vanquote:
Lee-yo kan toch geen fatsoenlijk Engels? Dat is zijn grote probleemquote:Op maandag 10 oktober 2011 13:27 schreef BzP het volgende:
Lee-yo is helemaal niet verkeerd..
Hij gaat dit ook volgens mij wel winnen
Niet als hij in Nederland carrière wil maken.quote:Op maandag 10 oktober 2011 22:43 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Lee-yo kan toch geen fatsoenlijk Engels? Dat is zijn grote probleem
Ja maar in HidH kiest een Amerikaan toch de winnaar?quote:Op maandag 10 oktober 2011 22:45 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Niet als hij in Nederland carrière wil maken.
Nja 't manneke is 17. Toen was ik ook niet op mijn top in Engels natuurlijkquote:Op maandag 10 oktober 2011 22:43 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Lee-yo kan toch geen fatsoenlijk Engels? Dat is zijn grote probleem
Dat is niet hijzelf, maar een DJ die die sample afspeelt.quote:Op maandag 10 oktober 2011 22:42 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Hij maakt er nog redelijk wat van
Fixedquote:Op woensdag 12 oktober 2011 02:18 schreef CaptainCookie het volgende:
Ik vind die ANGELYRICAL toch wel zo'n ongelooflijke kutmongool hè. Met z'n "Ik heb heulemaal wel swagg
!" en "P2 deed stom tegen mij
!"
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |