Om een voorproefje te geven, wat videobeelden van Occupy Wall Street in de US.quote:Informatie Occupy Amsterdam (Updated)
5 October 2011 door Jacob
WEBSITE ONLINE: http://www.occupyamsterdam.org/
We zagen eerder de #occupywallstreet protesten ontstaan op 17 September. Zij protesteren voor vrijheid en gelijkheid voor de 99% en kijken daarbij naar Wall Street. De 99% dient niet alleen een eerlijk aandeel te krijgen in de rijkdommen van de wereld, maar ook een gelijk beslissingsrecht te hebben.
Het kiezen van vertegenwoordigers die hun afspraken niet nakomen is GEEN democrati…e. Een land dat staatsschulden heeft door de monopoliepositie van de banken op het drukken van geld is GEEN vrij land.
Occupy Amsterdam is een actie in samenwerking met de #globalchange en #occupytogether protesten. Wij willen door een vreedzaam protest de aandacht op deze onderwerpen vestigen.
We nodigen iedereen uit om met ons naar oplossingen te zoeken en met ons een verbetering te bewerkstelligen! Vooruitgang, vooruitstreven, samenwerken en bewustwording zijn de sleutelwoorden van deze protesten.
Occupy Amsterdam heeft geen leiders of vertegenwoordigers. Dit is een actie namens iedereen.
Doelen:
-We zijn solidair met Occupy Wallstreet & de Global Change beweging.
-We geven politici & banken één duidelijke boodschap/kans: Wakker Worden! Neem jullie verantwoordelijkheid!
-We zijn vóór Ware democratie.
-We zijn vóór een andere eerlijke samenleving.
-We nodigen mensen uit om mee te denken over ware democratie & verandering.
-We vragen de 99% (ja, jou!) om initiatief te tonen en te ontwikkelen naar eigen vermogen en wil.
-Vooruitgang, vooruitstreven, samenwerken en bewustwording zijn sleutelwoorden.
In solidariteit met http://occupytogether.org/ wordt Amsterdam 15 oktober bezet.
In solidarity with http://occupytogether.org/ Amsterdam will be occupied on the 15th of october.
Al je hierbij bent voeg jezelf dan ook even toe aan deze lijst. Zo laten we de wereld zien dat Nederland ook wakker is.
http://www.meetup.com/occupytogether/Occupy-Amsterdam/
If you going to be there the 15th then please add yourself to this list please http://www.meetup.com/occupytogether/Occupy-Amsterdam/
CHAT (IRC):
Server: irc.indymedia.org
Channel: #occupyamsterdam
CHAT (WEBCHAT TO IRC):
http://chat.indymedia.org/
Channel: #occupyamsterdam
MAIN EMAIL:
occupyamsterdam@gmail.com
SECONDARY EMAIL:
occupyamsterdam@hotmail.nl
SIMPELE WEBSITE MET DATUM EN LOKATIE:
https://sites.google.com/site/occupyamsterdam/
SIMPLE WEBSITE WITH DATE AND LOCATION:
https://sites.google.com/site/occupyamsterdam/
FACEBOOK DISCUSSION & ORGANISE GROUP:
http://www.facebook.com/groups/122913461146459/
HYVES:
http://occupyamsterdam.hyves.nl/
TWITTER:
http://twitter.com/occupyamsterdam
YOUTUBE:
http://youtube.com/occupyamsterdam
Flyers (gallery):
http://www.imagebam.com/gallery/4uvogwh2pgp93490j88cr1ydx4o9j7up/
More Flyers: (gallery 2):
http://www.imagebam.com/gallery/4wz7fwjvom9bmgjcju5awtjggk4uc52q
http://nederlandvrij.com/
You can get fired for having a voice?quote:Op donderdag 6 oktober 2011 10:46 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
Ik kan niet want ik moet dan werken.
Say whatquote:Ik heb een schuld van 100.000 dollar en het wordt tijd dat de regering daar iets aan gaat doen
Als ik een voice zou hebben dan deed ik wel mee aan The Voice of Holland.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 10:47 schreef ActionActiveReaction het volgende:
[..]
You can get fired for having a voice?
Ik stel een vraag, een oprechte vraag... misschien zou je ook gewoon een antwoord kunnen geven.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 10:49 schreef ActionActiveReaction het volgende:
Ik denk dat mensen die bij voorbaat niet mee willen doen en zich niet in willen zetten, verder niet hoeven te reageren als ze verder niet echt iets te melden hebben.
Want? Mensen mogen geen kritiek hebben?quote:Op donderdag 6 oktober 2011 10:49 schreef ActionActiveReaction het volgende:
Ik denk dat mensen die bij voorbaat niet mee willen doen en zich niet in willen zetten, verder niet hoeven te reageren als ze verder niet echt iets te melden hebben.
Je weet dat Wall Street door de Nederlanders gemaakt is he?quote:Op donderdag 6 oktober 2011 10:53 schreef florisje het volgende:
je weet dat Wall Street in Amerika is he?
Natuurlijk wel, maar als ze niet echt iets te melden hebben lijkt het me overbodig.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 10:52 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
[..]
Want? Mensen mogen geen kritiek hebben?
Dat het jouw voorstellingsvermogen te boven gaat, wil niet zeggen dat het onmogelijk isquote:Op donderdag 6 oktober 2011 10:56 schreef ActionActiveReaction het volgende:
[..]
Natuurlijk wel, maar als ze niet echt iets te melden hebben lijkt het me overbodig.
Ik kan me nauwelijks voorstellen dat de eerste reactie, waarom, zo snel alle info heeft doorgelezen en bekeken.
Welnee.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 10:58 schreef ActionActiveReaction het volgende:
Het gaat nu gewoon echt beginnen.
It's already on going....
Lijkt me lastig een film van 10 minuten binnen 1 minuut te kunnen kijkenquote:Op donderdag 6 oktober 2011 11:00 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Dat het jouw voorstellingsvermogen te boven gaat, wil niet zeggen dat het onmogelijk is
Ik lees de tekst in je quote en zie een aantal nietszeggende oneliners staan onder de noemer 'doelen', ik wil graag weten waarom ik zo nodig in de regen zou moeten gaan staan vreedzaam protesteren. In duidelijke taal...quote:Op donderdag 6 oktober 2011 11:08 schreef ActionActiveReaction het volgende:
[..]
Lijkt me lastig een film van 10 minuten binnen 1 minuut te kunnen kijken![]()
En zo een onnodige opmerking. Als je oprecht geïnteresseerd was had je niet zo snel gereageerd met zo'n comment.
Dat weet ik niet van te voren. Dat moeten we afwachten.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 11:02 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
[..]
Welnee.
Denk je nu serieus dat 99% van de Nederlanders zaterdag 15 oktober niks beters te doen heeft dan in een regenachtig Amsterdam te gaan protesteren?
quote:Op donderdag 6 oktober 2011 11:09 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
Blijf gewoon lekker op Indymedia met je boehoe protest.
Wil je nu dat ik je ga overtuigenquote:Op donderdag 6 oktober 2011 11:09 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Ik lees de tekst in je quote en zie een aantal nietszeggende oneliners staan onder de noemer 'doelen', ik wil graag weten waarom ik zo nodig in de regen zou moeten gaan staan vreedzaam protesteren. In duidelijke taal...
Gewoon spam dus.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 11:13 schreef ActionActiveReaction het volgende:
[..]
Wil je nu dat ik je ga overtuigen![]()
Nee is mijn antwoord hierop. Dit topic is voor geïnteresseerden die informatie met elkaar hierover willen delen. En niet om users te kleineren omdat ze mee willen protesteren.
Ik kan je reacties nauwelijk kritiek noemen. Het lijkt meer op gebash.
Nee. Nieuws over wat er werkelijk gaande is. En dat delen met mensen die zich hiervoor inzetten.quote:
Je kunt er dus geen antwoord op geven...prima hoor. Lijkt me alleen lastig om met volle overtuiging ergens achter te staan waarvan je zelf niet duidelijk is wat je nu precies wil bereiken... Als jij dat gebash wilt noemen, dan weet je niet wat bashen inhoudtquote:Op donderdag 6 oktober 2011 11:13 schreef ActionActiveReaction het volgende:
[..]
Wil je nu dat ik je ga overtuigen![]()
Nee is mijn antwoord hierop. Dit topic is voor geïnteresseerden die informatie met elkaar hierover willen delen. En niet om users te kleineren omdat ze mee willen protesteren.
Ik kan je reacties nauwelijk kritiek noemen. Het lijkt meer op gebash.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |