http://www.powned.tv/nieuws/tech/2011/10/bord.htmlquote:Het grote blauwe informatiebord op Utrecht Centraal gaat verdwijnen. De NS laat het bord eind deze maand weghalen.
Er komt een informatiebord voor in de plaats dat ongeveer even groot is, aldus RTV Utrecht. In tegenstelling tot het oude bord zal dit digitaal zijn.
Wie het bord na 1 november nog wil bekijken, moet naar het Spoormuseum. Het Utrechtse informatiebord is het laatste van zijn soort in Nederland.
Borden zo groot bestaan niet eens in een degelijke resolutie waarop je dingen kunt lezen.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 17:14 schreef Quyxz_ het volgende:
Er komt een even groot digitaal bord voor in de plaats...
Het is ook pas in 2020 klaar hè.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 17:15 schreef twaalf het volgende:
[..]
Borden zo groot bestaan niet eens in een degelijke resolutie waarop je dingen kunt lezen.
Dan hangen ze meerdere schermen neer, slimmerdquote:Op dinsdag 4 oktober 2011 17:15 schreef twaalf het volgende:
[..]
Borden zo groot bestaan niet eens in een degelijke resolutie waarop je dingen kunt lezen.
Wist je ook meteen dat er stront aan de knikker was, als je op het perron stond en dat ding begon boven je te ratelen.quote:
Nou dat zeiden ze bij Den Haag CS ook. Nooit wat van teruggezien.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 17:16 schreef CaptainCookie het volgende:
[..]
Dan hangen ze meerdere schermen neer, slimmerd.
Zoiets als ze bij Studio Sport als decor hebben.
Is dat voor of na de herinrichting van Sloterdijk ?quote:
Te storinggevoelig, denk ik. Daarbij wordt het hele station verbouwd hè, dus zo'n 'ouderwets' bord past dan niet meer.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 17:35 schreef Trannellius het volgende:
Waarom wordt het vervangen terwijl het nog prima voldoet?
twitter:NSCommunicatie twitterde op dinsdag 04-10-2011 om 17:17:13We gaan eind oktober het grote blauwe bord op Utrecht CS vervangen door een digitale variant. Kunnen we eindelijk commercials tonen! reageer retweet
Powned noemt toch een bron aap.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 17:42 schreef BELASTING het volgende:
POWNED-news geloven![]()
Je topic staat als 3e als je gaat zoeken op google.
Ik wacht nog even andere bronnen af.
Mijn excuses.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 17:48 schreef twaalf het volgende:
[..]
Powned noemt toch een bron aap.
http://www.rtvutrecht.nl/nieuws/392633
met filmpje zelfs
Dat grote bord van nu werkt zonder stroom?quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 17:53 schreef Elusive het volgende:
leuk als er dan een stroomstoring is, dan is iedereen het spoor bijster hihaho
Wordt gewoon door mensen bediend.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 17:58 schreef H.FR het volgende:
[..]
Dat grote bord van nu werkt zonder stroom?
Dus achter het bord staan 10 mensen constant te draaien aan dat bord?quote:
Nee gebeurt in de centrale.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 18:05 schreef H.FR het volgende:
[..]
Dus achter het bord staan 10 mensen constant te draaien aan dat bord?
Zonder stroom?quote:
Ja. Centrale zit er achter/boven en die knoppen die daar worden omgezet zijn via mechanische kabels verbonden met het bord. Heel ingenieus allemaal en kost dus veel onderhoud. Daarom moet het bord nu weg.quote:
Er zijn nog wel wat stoomtreintjes en diesellocs beschikbaar hoorquote:Op dinsdag 4 oktober 2011 18:10 schreef twaalf het volgende:
Wat natuurlijk nog niet wil zeggen dat je met een stroomstoring veel aan dat bord hebt. Dan vertrekken er toch geen treinen, dus is dat bord altijd leeg.
Had dat afgelopen winter even verteld in Utrecht...quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 18:11 schreef MisterSqueaky het volgende:
[..]
Er zijn nog wel wat stoomtreintjes en diesellocs beschikbaar hoor
De NMBS/SNCB stuurt digitale informatieborden op TFT-scherm via Linux voorzover ik weet.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 18:24 schreef superworm het volgende:
Al tig keer gezien dat digitale treintijdborden van NS vastlopen en een zwart scherm tonen met een Windows-foutmelding. Vraag me af of dat tot nu toe ooit gebeurde in Utrecht...
Nee, maar ook niet van Köln, München, Købnhávn. Liever gewoon simpele leesbare Nederlandse bestemmingen als Keulen, Munchen, Monniken-Glabbeek, Kopenhagen... 99.9% van de Nederlandstalige namen kun je met gewoon Latijns schrift schrijven.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 18:29 schreef Ofyles2 het volgende:
Ik begrijp TS, maar ProRail blijft volharden in ASCII (reikwijdte 128 tekens), terwijl UTF-8 (reikwijdte 65536 tekens) bij mij de voorkeur geniet. Word je als reiziger duidelijk van bestemmingen als:
• Koeln Hbf
• Muenchen Hbf
• Moenchengladbach Hbf
• Koebnhavn H
?
Die zijn nooit scherp genoeg om reisinformatie aan te geven.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 18:35 schreef geluidstechnicus het volgende:
Digitale borden bestaan er wel in dat formaat hoor.
Die worden Pixelboards genoemd.
Ze worden erg vaak ingezet bij festivals voor een live videoweergave o.i.d.
Maar dan hoef je alleen maar een filmpje te laten zien. Als je 30 bestemmingen onder elkaar wilt zetten moet het ook nog eens goed leesbaar zijn.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 18:35 schreef geluidstechnicus het volgende:
Digitale borden bestaan er wel in dat formaat hoor.
Die worden Pixelboards genoemd.
Ze worden erg vaak ingezet bij festivals voor een live videoweergave o.i.d.
Ik werk liever met endoniemen, dank U.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 18:33 schreef twaalf het volgende:
[..]
Nee, maar ook niet van Köln, München, Købnhávn. Liever gewoon simpele leesbare Nederlandse bestemmingen als Keulen, Munchen, Monniken-Glabbeek, Kopenhagen... 99.9% van de Nederlandstalige namen kun je met gewoon Latijns schrift schrijven.
Hmm. da's waar...quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 18:36 schreef twaalf het volgende:
[..]
Maar dan hoef je alleen maar een filmpje te laten zien. Als je 30 bestemmingen onder elkaar wilt zetten moet het ook nog eens goed leesbaar zijn.
Endoniem bedoel je?quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 18:37 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Ik werk liever met exoniemen, dank U.
Endoniemen inderdaad.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 18:42 schreef Quyxz_ het volgende:
[..]
Endoniem bedoel je?
Of was je het eens met de post die je quotete?
Quiz: waar gaan deze vluchten heen:quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 18:37 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Ik werk liever met exoniemen, dank U.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |