Youtube?quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 11:42 schreef Pakspul het volgende:
Cleveland en Peter Griffin in de serie was wel weer leuk.
Vond de hele aflevering leuk.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 11:42 schreef Pakspul het volgende:
Cleveland en Peter Griffin in de serie was wel weer leuk.
quote:Op woensdag 23 november 2011 10:04 schreef MacorgaZ het volgende:
Dat dansen van Stan in die Avatar-buis![]()
Dat langs rijden was echt prachtig. You gotta be kidding mequote:Op maandag 26 maart 2012 16:43 schreef MacorgaZ het volgende:
Kel's Good Burger
En dat met het langsrijden in de Ferrari, die swagger
Seizoen 1 was leuk maar niet meer dan dat. De laatste seizoenen zijn zo ontzettend sterk bij American Dad.quote:Op zondag 6 mei 2012 10:49 schreef Daskaar het volgende:
toen de serie net uitkwam heb ik het eerste seizoen gekeken, maar ik vond er geen moer aan. afgelopen week heb ik seizoen 6 gezien en begin net aan 5 en ben tot de conclusie gekomen dat dit de grappigste cartoon is van de afgelopen jaren.
hilarisch! dank aan de mensen die tegen mijn wil in al die jaren zijn blijven aandringen dat american dad zo goed is!
Tering wat was dit een geniale aflevering!!quote:Op dinsdag 8 mei 2012 21:03 schreef slindenau het volgende:
Fluisterende stem: "Ricky Spanish"!
Leuke nieuwe aflevering!
Hmmm iemand de naam PBateman heeft en American dad leuk vindt. Waarom heb je dan niet een stukje van deze clip als avatar?quote:Op woensdag 9 mei 2012 08:47 schreef PBateman1978 het volgende:
Die laatste ''flashback'' naar een actie van Ricky Spanish ook.
(Dat ie de liftdeur niet open houdt...)
Daarom niet.quote:Op zondag 13 mei 2012 17:30 schreef davako het volgende:
[..]
Hmmm iemand de naam PBateman heeft en American dad leuk vindt. Waarom heb je dan niet een stukje van deze clip als avatar?
Daarom is geen reden!quote:
Dat vond ik ook een sneue aflevering inderdaad.quote:Op maandag 28 januari 2013 23:55 schreef MacorgaZ het volgende:
Mjah, beetje rare aflevering, keer leuk voor afwisseling maar heb liever gewoon een grappige aflevering.
Trouwens, die ene aflevering met dat hondje dat doodgaat en dan door zo'n alternatieve dokter in elkaar wordt gezet.... Die is echt niet grappig, en best wel deprimerend. Die aflevering is de enige die ik zou skippen als ik hem een keer toevallig zou zien.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |