Odol :$ in de trein :$quote:
Klopt als een bus.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 10:02 schreef Chai het volgende:
Lekker gezellig, ongedwongen en leuk hier.
Had je gister langs moeten komen.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 10:02 schreef Chai het volgende:
Lekker gezellig, ongedwongen en leuk hier.
Ik ben al weer heel de dag keihard aan het promineren in Delft. Ik loop die school binnen, fresh to death. Alle gasten kijken, alle chicks kijken. Ik loop verder met 2 chicks aan elke arm. Zodra ik dichtbij kom slaat de blik van de gasten om van jaloezie in doodsangst.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 10:38 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Deze pompeuze verheven rechtenstudent gaat zich weer even pompeus en verheven gedragen in het altijd bruisende Tilburg.
Ik loop niet naast je. Klacht pertinent niet waar.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 10:53 schreef Kutstudent het volgende:
[..]
Ik ben al weer heel de dag keihard aan het promineren in Delft. Ik loop die school binnen, fresh to death. Alle gasten kijken, alle chicks kijken. Ik loop verder met 2 chicks aan elke arm. Zodra ik dichtbij kom slaat de blik van de gasten om van jaloezie in doodsangst.
Jij bent dan ook niet op de HHS in Delft.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 10:55 schreef Klinkerbotsing het volgende:
[..]
Ik loop niet naast je. Klacht pertinent niet waar.
Voor jullie eigen gezondheid, ik ben te sexy voor jullie.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 11:01 schreef Kutstudent het volgende:
[..]
Jij bent dan ook niet op de HHS in Delft.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |