quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 13:42 schreef planethugo het volgende:
owja dat was die scene in het begin vd aflevering....
Ja was bij het zwembad idd, niet in zijn verlaten huis.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 13:55 schreef Wereldpijn het volgende:
Toen hij bij zijn zwembad zat en rondjes aan het draaien was met zijn revolvertje op een tafeltje.
belangrijker nog: hij was een plan aan het bedenken...quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 13:58 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Ja was bij het zwembad idd, niet in zijn verlaten huis.
Die revolver wees uiteindelijk richting die plant. (las ik dus...)
Keek hij op een gegeven moment ook niet naar iets dat verderop in de tuin aanwezig was?quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 14:01 schreef Drebbelman het volgende:
De plant lijkt anders totaal niet op de Castor Oil plant waar het om zou gaan:
[ afbeelding ]
Castor Oil plant:
[ afbeelding ]
Ah dank voor de screenshot, nu weet ik ’t weer!quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 14:03 schreef planethugo het volgende:
maakt niet uit wat voor plant, hij kwam op het idee
Alsofquote:Op dinsdag 4 oktober 2011 14:09 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Ah dank voor de screenshot, nu weet ik ’t weer!
Tsja, met dit ‘’bewijs’’ en het feit dat die dikke neger ook daadwerkelijk iets in zijn zak deed na het fouilleren van Jesse zou het wel bijna zeker moeten zijn dat het zo gelopen is.
Aan de andere kant hebben de schrijvers ons al vaker op het verkeerde been gezet.
quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 13:28 schreef Scarface2004 het volgende:
Mega spoiler, serieus niet klikken als je het niet wilt wetenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The more you try to erase me,
The more that I appear.
Nee, maar zoals je in de scene kunt zien stopt ie wel iets in zijn zak na het fouilleren.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 14:32 schreef Sloggi het volgende:
[..]
AlsofHuell
tijd had om even die capsule uit het pakje te halen en het pakje weer in Jesse's zak te doen.
Je hebt toch altijd wel een beetje een idee hoeveel peuken je nog hebt. Als je pakje voor 2/3 leeg is 's ochtends en je komt na een bezoekje aan Saul thuis met een bijna vol pakje zet dat je wel aardig aan het denken.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 14:33 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Nee, maar zoals je in de scene kunt zien stopt ie wel iets in zijn zak na het fouilleren.
Dus misschien heeft ie het hele pakje gewoon verwisseld.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The more you try to erase me,
The more that I appear.
Dat is waar.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 14:37 schreef Wereldpijn het volgende:
[..]
Je hebt toch altijd wel een beetje een idee hoeveel peuken je nog hebt. Als je pakje voor 2/3 leeg is 's ochtends en je komt na een bezoekje aan Saul thuis met een bijna vol pakje zet dat je wel aardig aan het denken.
quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 14:38 schreef Marloes het volgende:
LMAO @ 0:31.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Volgens mij is dat ook gewoon iets wat je moet willen zien. Ik zie hem gewoon zn hand terug in zn zak stoppen. Doet ie al de hele serie, met zijn handen in zn zakken staan. Dat er iets in zijn handen zit vind ik niet echt duidelijk.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 14:33 schreef PBateman1978 het volgende:
Nee, maar zoals je in de scene kunt zien stopt ie wel iets in zijn zak na het fouilleren.
Dus misschien heeft ie het hele pakje gewoon verwisseld.
Hij steekt zijn handen niet in zijn zakken. Hij steekt alleen zijn linkerhand in zijn zak en haalt hem er meteen weer uit.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 16:31 schreef Piger het volgende:
[..]
Volgens mij is dat ook gewoon iets wat je moet willen zien. Ik zie hem gewoon zn hand terug in zn zak stoppen. Doet ie al de hele serie, met zijn handen in zn zakken staan. Dat er iets in zijn handen zit vind ik niet echt duidelijk.
Ik vind het nogal vergezocht. Walt heeft nog nooit zoiets gedaan, en waarom zou hij? Er zit ongetwijfeld meer achter die scene bij het zwembad, maar het is nogal een grote schap. Maar goed, als Walt het echt gedaan heeft, geeft dat wel aan dat 'ie tot alles in staat is en niet dieper kan zinken. We wachten afquote:Op dinsdag 4 oktober 2011 18:07 schreef UncleDolan het volgende:
Die scene bij het zwembad, met z'n pistool... daar zit meer achter. Vooral omdat de camera draait en heel bewust die bloempot in beeld brengt. En direct daarna een bijna 10 seconde lange close up van Walts gezicht waaran je duidelijk kunt zien dat hij een idee heeft.
Is het de kunstmest in de pot die hem op het idee brengt een bom te maken?
Is het de giftige plant die hem besluit ricin te maken?
Ik ben er van overtuigd dat Walt achter de vergiftiging van Brock zit.
Vergeet niet dat hij Jane heeft laten dood gaan. En Vince Gilligan gezegd heeft dat we Walt aan het einde van dit seizoen zouden haten.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 19:35 schreef DrDurden het volgende:
[..]
Ik vind het nogal vergezocht. Walt heeft nog nooit zoiets gedaan, en waarom zou hij? Er zit ongetwijfeld meer achter die scene bij het zwembad, maar het is nogal een grote schap. Maar goed, als Walt het echt gedaan heeft, geeft dat wel aan dat 'ie tot alles in staat is en niet dieper kan zinken. We wachten af.
Ik haat hem nu al hoor, wat een randdebiel dit seizoenquote:Op dinsdag 4 oktober 2011 20:33 schreef UncleDolan het volgende:
[..]
Vergeet niet dat hij Jane heeft laten dood gaan. En Vince Gilligan gezegd heeft dat we Walt aan het einde van dit seizoen zouden haten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |