die vraag kwam van iemand met uitzicht op je achtertuin?quote:Op maandag 3 oktober 2011 08:34 schreef Chocolate-chick het volgende:
Wat een vraag op de vroege morgen"zon je topless?" Wat
Oohww, dat is minder, genoeg drinken vandaag, gaat vanzelf overquote:Op maandag 3 oktober 2011 08:29 schreef Solique het volgende:
[..]
NBTtje![]()
[..]
Ja, goed geslapen.
Wel last van mijn keel sinds ik wakker ben, misschien toch te veel tocht vannacht
Wrap???quote:
Dat zou ik ook wel willen!quote:Op maandag 3 oktober 2011 08:31 schreef gianni61 het volgende:
[..]
best wel, maar ik kon nog wel een paar uurtjes langer
nee, naar die gluur ik.quote:Op maandag 3 oktober 2011 08:41 schreef gianni61 het volgende:
[..]
die vraag kwam van iemand met uitzicht op je achtertuin?
maar zon je topless?quote:
Morgequote:
Wat ist mop?quote:Op maandag 3 oktober 2011 08:46 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
Morge
[me=Crazy-M]bijt op tandjes en houdt zich in[/me]
wazzup?quote:Op maandag 3 oktober 2011 08:46 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
Morge
[me=Crazy-M] bijt op tandjes en houdt zich in[/me]
quote:
Dat ga ik zeker doen.quote:Op maandag 3 oktober 2011 08:43 schreef NBT het volgende:
Oohww, dat is minder, genoeg drinken vandaag, gaat vanzelf over
Ze haten op me omdat ik gister aan 't kloten wasquote:
Ik haat je nietquote:Op maandag 3 oktober 2011 08:56 schreef WAHRHEIT het volgende:
[..]
Ze haten op me omdat ik gister aan 't kloten was(Gejaagd op nieuw topic) en Crazy-M in 't bijzonder omdat hij de dag ervoor een grap over MK niet kon waarderen. </care>
Ik ben ook liefquote:Op maandag 3 oktober 2011 08:59 schreef NBT het volgende:
Ik haat je nietEn iedereen is hier welkom, gewoon lief doen
![]()
MarokkaanseKip. Maakte een fout grapje, en meneer moraalneuker toetsenbordheld moest mij zonodig tot verantwoording roepen, ondanks dat haar username & UI een loopje neemt met vooroordelen.quote:Maar wat is een MK?
Wist ik veel dat dat not done was. Vind 't ook geen issue, maar wel sneu dat ze er een modje bij riepen. Even DM/PM/in topic desnoods en 't was me ook wel duidelijk.quote:Op maandag 3 oktober 2011 09:02 schreef NBT het volgende:
WAHRHEIT, je moet indeed geen nieuw topic openen als een ander de LaPo heeft, maar ach, was het expres of had je geen idee van die "ongeschreven regel?"
Dan moeten ze hier niet gaan miereneuken!quote:Op maandag 3 oktober 2011 09:04 schreef WAHRHEIT het volgende:
[..]
Ik ben ook liefmeestal.
[..]
MarokkaanseKip. Maakte een fout grapje, en meneer moraalneuker toetsenbordheld moest mij zonodig tot verantwoording roepen, ondanks dat haar username & UI een loopje neemt met vooroordelen.
[..]
Wist ik veel dat dat not done was. Vind 't ook geen issue, maar wel sneu dat ze er een modje bij riepen. Even DM/PM/in topic desnoods en 't was me ook wel duidelijk.
Mgoed, laten we het verder gezellig houden.
Sorryquote:Op maandag 3 oktober 2011 09:05 schreef NBT het volgende:
Dan moeten ze hier niet gaan mierenneuken!Jij bent gewoon welkom!
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |