Niet 5* maar ik heb daar Sculli of Giaccherini lopen. Spelen primaquote:Op zaterdag 1 oktober 2011 18:05 schreef Tobi-wan het volgende:
http://www.ultimatedb.nl/(...)d1-9bdb-7066e292d6a6
Ik wil eigenlijk een andere speler op de LW positie, 5 star skills die een link heeft met Cissé. weet iemand er 1?
edit: Volgens mij doet die link het niet.
Heb nu
Elia - Cissé - Ben Arfa
Giovinco - Flamini - Menez
Balzaretti - Menez - Sakho - Konko
Frey
Een beetje veel fransmannen maar ik wil Ben Arfa en Menez en eigenlijk Cisse ook
Ik begin aan FUT wanneer de servers een beetje stabiel zijn, 2/2 wedstrijden ook al een DC gehad dus ze kunnen voorlopig de tering krijgen.quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 18:13 schreef Lindgren. het volgende:
Verbinding met EA verloren. Aids. Zal m'n dnf wel weer een miljard punten omlaag zijn. Wat is EA toch kut qua servers.
Op FUT Console uitloggen voor je je console afsluit.quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 18:17 schreef Afhaalchinees het volgende:
wat is dezemn ps3 staat al een uur uit en kan nog niet op de site
Giaccherini heb ik al gebruikt bij een vriend, die had volgens mij wel 4*. Jammer dat Menez naar PSG is gegaan, hij was altijd perfect voor mijn Serie A team. Is er geen franse LW met 5* en een rechterpoot?quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 18:14 schreef DannyDeko het volgende:
[..]
Niet 5* maar ik heb daar Sculli of Giaccherini lopen. Spelen prima
Zijn er wel maar baggertje slecht :pquote:Op zaterdag 1 oktober 2011 18:24 schreef Tobi-wan het volgende:
[..]
Giaccherini heb ik al gebruikt bij een vriend, die had volgens mij wel 4*. Jammer dat Menez naar PSG is gegaan, hij was altijd perfect voor mijn Serie A team. Is er geen franse LW met 5* en een rechterpoot?
FUT liep vastquote:Op zaterdag 1 oktober 2011 18:20 schreef GuRBuH het volgende:
[..]
Op FUT Console uitloggen voor je je console afsluit.
EA heeft me gewoon genaaid! Eerst had ik daar Giovinco en Palladino maar eerstgenoemd is CAM nu en de 2e is maar 74....quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 18:26 schreef DannyDeko het volgende:
[..]
Zijn er wel maar baggertje slecht :p
Zelfde voor Iaquinta naar ST. Al moet ik zeggen dat ie 't daar zeker niet slecht doet bij mij.quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 18:28 schreef Tobi-wan het volgende:
[..]
EA heeft me gewoon genaaid! Eerst had ik daar Giovinco en Palladino maar eerstgenoemd is CAM nu en de 2e is maar 74....
dnf is 50 inderdaad. Wat een lijers.quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 18:20 schreef laucas het volgende:
[..]
Ik begin aan FUT wanneer de servers een beetje stabiel zijn, 2/2 wedstrijden ook al een DC gehad dus ze kunnen voorlopig de tering krijgen.
1v1 season is ook wel grappig, barca speelt echt baas (as it should) met geweldige passes en controle.. nog een mooie gemaakt met Xavi gister online
Klopt, hij glitchte. Geen idee waarom, was gewoon normale kit van Saint Etienne, die groene.quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 18:35 schreef Rijstbal het volgende:
Trouwens harregarre welke kit had je tijdeons onze eerste pot vandaag? Volges mij was het 1 of andere glitch het zag er raar en pixelachtig uit
Haha Cerci is inderdaad ook niet verkeerd, die schoot er gister een hoop in! Matri speelt ook niet verkeerd trouwens. Giovinco is trouwens wel 5* nu dat is niet verkeerd.quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 18:33 schreef DannyDeko het volgende:
[..]
Zelfde voor Iaquinta naar ST. Al moet ik zeggen dat ie 't daar zeker niet slecht doet bij mij.
Maarre, mocht je de 5* skills zat zijn kan je op RW ook Cerci neergooien. 4* en een ziek linkerbeen
Gratis plaatje voor eerste die 'm vindt!quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 18:29 schreef SuperHarregarre het volgende:
Wat vinden jullie van die RW 69 overall van Numancia in de Liga Adelante?
He?quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 18:38 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Gratis plaatje voor eerste die 'm vindt!
RW 69 overall van Numancia in de Liga Adelante? Wie is dat?quote:
quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 18:43 schreef Kamikazie het volgende:
Net maar ff me pro gehacked, geen zin om al die dingen zelf te halen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |