FOK!forum / Relaties & Psychologie / Als versieren niet zo makkelijk gaat #297 Leeftijden
mrk.nvrijdag 30 september 2011 @ 22:35
123prep.jpg

Wat?

Deze reeks is niet zozeer puur gericht op de daadwerkelijke methodiek van het versieren, maar op de mentale problematiek van de mensen die maken dat ze dus sowieso al een achterstand lopen als het gaat om het benaderen van vrouwen (of mannen).

Wat bedoel je daarmee?

Sommige mensen zouden nog liever bungee-jumpen dan dat ze een vrouw/man aanspreken. Mensen met een sociale achterstand of een anderzijds verwaarloosd leven waardoor ze niet eens meer al te sterk in hun schoenen staan. Nieuw contact met andere mensen is té eng.

Maar je wil toch versieren?

Er is in de reeks al advies gegeven over het echte versieren. Dat je het als bovenstaand persoon, of als je je uiterlijk niet enorm mee hebt, niet moet proberen in het 'echte' uitgaansleven. Onzekerheid wordt bij dat soort gelegenheden enorm snel opgepikt.

Hoe ontmoet ik dan nieuwe mensen?

Ga weg bij je ouders om ergens te studeren / werken. Het liefst in een flatje, leer stapsgewijs je buren kennen, ga op een sport, ga elke week een paar keer naar de bibliotheek met wat huiswerk of een boek. Er kan dan van alles gebeuren, en zeg nou zelf, dat is toch veel productiever dan uitgaan. Twee vliegen in één klap.

Om zelfverzekerder over te komen en te worden zijn er de volgende tips:

1. Loop rechtop.

2. Kijk niet steeds naar de grond.

3. Begin met iedereen oogcontact te maken. Bij de kassa bijvoorbeeld als je je wisselgeld terug krijgt. Vergeet dan niet een klein beetje te lachen natuurlijk, zo vriendelijk mogelijk.

4. Vriendschappen met vrouwen zijn zeer welkom. Zo leer je ze kennen, studiemateriaal voor mogelijke relaties. Ga niet lopen huilen als een vrouw je enkel als vriend ziet. Gebruik dat.

5. Online versieren is een leuke eerste stap. Wees daar niet bang voor, ze kunnen je niet zien.

Enkele pointers voor online versieren:

1. Gebruik altijd hoofdletters en andere regels van punctuatie.

2. Matig uw gebruik van en de duim omhoog posticon en gebruik deze wijselijk op momenten waar u echt even ietwat superieur, alwetend en denigrerend wil overkomen. Dit zal uw alpha-status op FOK verhogen en waarschuwt andere mannelijke users ervoor dat ze niks met u moeten starten, want u bent verbaal zeer behendig.

3. Dat is het eigenlijk wel. Alle bommen los als je online bent, wees alleen niet zielig.

Uitgebreide info over eenzaamheid en onzekerheid:
SPOILER
De mentale problematiek van de categorie gebruikers die we hier willen helpen. Die hebben baat bij advies over hoe ze hun houding moeten verbeteren, hun visie.

De visie is vaak dat vrouwen superieur zijn, dat ze je heel snel zullen afsnauwen als je iets fout doet en dat je dus enorm huiverig voor ze moet zijn. De vrouw wordt gezien als iets onbereikbaars, zo schoon, edel en zacht. Hoe kan een vrouw, zo perfect, oog hebben voor iets dat imperfect is. Vooral vanwege wat mentale problemen wordt dit gevoel alleen maar versterkt, mooie vrouwen zijn enkel voor macho mannen in soap-series, niet voor losers met depressie, enz.

Het enige nuttige wat we hier over kunnen zeggen is dat je er niet te zwaar aan moet tillen. Er zijn een aantal ervaringen in het leven, sommige minder positief dan andere, die je doen inzien wat er echt belangrijk is, die je doen inzien voor welke dingen je echt bang moet zijn. Dan wordt het al gauw een stuk makkelijker om vrouwen te zien als 'normale' mensen, wat ze ook zijn. Ze poepen om de dag, hebben zeer vervelende gebruiken en enkel als ze een zeer mooi innerlijk hebben mag je ze naar mijn mening enorm overwaarderen op een idealistisch en romantische manier. Dat is dan ook gelijk een veilig iets om te doen, omdat zulke vrouwen lief tegen je zullen blijven.

Relativeren is wellicht het woord dat ik zoek. Diep relativeren als het om vrouwen gaat.

Zo'n houding heeft wel wat zelfverzekerdheid nodig. Niet op- en top arrogantie, maar wees eens blij met jezelf. Je hebt misschien een zwaar leven achter de rug, geef jezelf een klop op de schouders dat je nog steeds kan lopen en nog niet bezweken bent. Vrouwen hebben hier vaak een zwak voor, maar enkel als je dit niet constant loopt te ventileren. Het is nergens voor nodig om zelfs online, waar je jezelf en je emoties makkelijk kan bedekken, jezelf te gedragen als emotioneel wrak. Ik kan bijvoorbeeld zware problemen hebben gehad in m'n leven, geen hond die het ziet mocht dat zo zijn. Dat helpt dan weer, dat helpt enorm, bouw jezelf opnieuw op met je verworven resilience. Heb wat trots, realiseer je dat het leven kut is, maar dat je pas van deze aardkloot af wil als je eindelijk eens goed geneukt hebt en niet eerder, om het plat te zeggen.

Door te blijven hangen in je problemen, en terwijl ik dit typ klinkt het al heel gauw cliché, ga je nooit vooruit denken. Zo blijf je je minderwaardig voelen, terwijl je dat juist niet bent. Je hebt al meer bagage dan menig mooie vrouw, meer levenservaring, zij vaak nog niet. Gedraag je dan ook zo. 99 problems and a bitch ain't one.

Zijn er vragen, stel ze, desnoods via PM of DM.

Er zijn best wel veel mensen in Nederland die aan eenzaamheid lijden. Mensen die dingen hebben meegemaakt, waardoor ze moeilijk sociale en intieme contacten kunnen opbouwen. Sommige mensen werden zwaar gepest voor wat voor reden dan ook, en nu hebben ze zware onzekerheden die hen belemmerd in hun dagelijkse leven. Andere mensen hebben een hele nare thuis en familie situatie gehad, waardoor ze nooit de vaardigheden hebben kunnen leren om echte vrienden te maken en liefde te vinden. Misschien kregen ze een ziekte, misschien lag het gewoon aan hen manier van denken, misschien was het een combinatie van verschillende oorzaken.

Gelukkig kunnen mensen die IRL niet durven om mensen aan te spreken of om hulp te zoeken voor hun problemen, dat nog steeds anoniem via het internet doen. Daarom dacht ik dat we een topic konden maken voor mensen die aan extreme eenzaamheid leiden en dat ze hier hun ervaringen, problemen en levensverhaal konden zetten en erover praten. En dan kunnen mensen die er zin in hebben, advies en inzicht geven over hun situatie en heel misschien kunnen de mensen die aan eenzaamheid leiden een manier vinden om hun vicieuze cirkel te doorbreken.

Een sociaal netwerk opbouwen lijkt mij een centraal thema voor deze reeks. Het is een goede oplossing voor eenzaamheid. En als je je niet eenzaam voelt, is het waarschijnlijk ook de moeite waard.

De aard van dat sociale contact is van belang. Staat in het contact het contact zelf centraal of staat een activiteit centraal en is het contact een spin-off. Als het contact centraal staat zijn er natuurlijk allerlei gradaties mogelijk in de mate van nabijheid / intimiteit.

Hechte vriendschappen ontstaan alleen over langere tijd en moet je onderhouden. Intieme vriendschapen kunnen ook op korte termijn ontstaan met geestverwanten.
NOTE: Dit topic is niet gemaakt voor alleen één persoon. Het wordt verwacht dat je ook ruimte laat voor andere mensen die hun ervaringen (en oplossingen) willen delen. Als niemand met anders iets te zeggen heeft, mag je dan wel doorgaan met wat jij wil zeggen. Maar als je merkt dat er een nieuweling erbij komt, geef hem de ruimte om ook zijn verhaal te doen.

De OP vind je hier
Myraelavrijdag 30 september 2011 @ 22:36
Overigens ben ik wel hypocriet hoor, want ik heb ook grote verschillen gehad. :')
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 22:36
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:34 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Is Gerrie al 28? Ik dacht 25 ofzo.
Nee ik heb het even over normale crushes. :')
Gerrie valt nog reuze mee die is 21.

quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:33 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Ze wil je Heloef :D
Tis niet waar. :o
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 22:36
Beschaafde titel ^O^ Ik had wat anders verwacht :') :P
kreevrijdag 30 september 2011 @ 22:36
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:36 schreef Myraela het volgende:
Overigens ben ik wel hypocriet hoor, want ik heb ook grote verschillen gehad. :')
vertel?
#ANONIEMvrijdag 30 september 2011 @ 22:37
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:36 schreef Myraela het volgende:
Overigens ben ik wel hypocriet hoor, want ik heb ook grote verschillen gehad. :')
Ach, dat heb je wel eens hè. Grote verschillen dus. :7
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 22:37
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:36 schreef Myraela het volgende:
Overigens ben ik wel hypocriet hoor, want ik heb ook grote verschillen gehad. :')
Maar jij hebt een pijphoofd en wilt even rellen :* Dan mag je hypocriet zijn
mrk.nvrijdag 30 september 2011 @ 22:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:36 schreef Cassandra87 het volgende:
Beschaafde titel ^O^ Ik had wat anders verwacht :') :P
Ik zou ook wel wat anders willen doen maar ik hield me in.
Myraelavrijdag 30 september 2011 @ 22:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:36 schreef kree het volgende:

[..]

vertel?
Valt niet veel over te vertellen, ik was 17, hij was 33.
Myraelavrijdag 30 september 2011 @ 22:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:37 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Maar jij hebt een pijphoofd en wilt even rellen :* Dan mag je hypocriet zijn
DAT DUS!
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 22:40
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:39 schreef Myraela het volgende:

[..]

Valt niet veel over te vertellen, ik was 17, hij was 33.
Tering. _O-
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 22:40
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:35 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Hoe kan dat nou. :P
Die vrouw was gewoon O+
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:36 schreef heloef het volgende:

[..]

Nee ik heb het even over normale crushes. :')
Gerrie valt nog reuze mee die is 21.

[..]

Tis niet waar. :o
Wel waar ga nu maar :P
kreevrijdag 30 september 2011 @ 22:40
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:39 schreef Myraela het volgende:

[..]

Valt niet veel over te vertellen, ik was 17, hij was 33.
Ok ja en dan brand je mij nog af :')
Maar denk dat jullie ook wel wijzer waren toen?
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 22:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:40 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Die vrouw was gewoon O+

[..]

Wel waar ga nu maar :P
Nee joh ze valt op mannen.
Dat hoor je toch net. :P
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 22:40
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:39 schreef Myraela het volgende:

[..]

Valt niet veel over te vertellen, ik was 17, hij was 33.
Niet inmiddels 34? :P
Destijds bedoel ik
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 22:41
En ik vond 24 al veel te oud.
Myraelavrijdag 30 september 2011 @ 22:41
quote:
10s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:40 schreef heloef het volgende:

[..]

Tering. _O-
ik had het langzaam opgebouwd. :') 24 toen ik 15 was, 27 toen ik 16 was. 33 toen ik 17 was. :')
Myraelavrijdag 30 september 2011 @ 22:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:40 schreef kree het volgende:

[..]

Ok ja en dan brand je mij nog af :')
Maar denk dat jullie ook wel wijzer waren toen?
Ja maar dat is logisch, van jezelf kan je zo'n situatie niet inschatten en schat je jezelf veel hoger in. Van andere zie je de verschillen.
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 22:42
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:41 schreef Myraela het volgende:

[..]

ik had het langzaam opgebouwd. :') 24 toen ik 15 was, 27 toen ik 16 was. 33 toen ik 17 was. :')
Zit nog ook een wiskundige logica in. :') _O-
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 22:42
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:40 schreef heloef het volgende:

[..]

Nee joh ze valt op mannen.
Dat hoor je toch net. :P
Maar ze wil misschien wel een keer iets anders :)
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:41 schreef Myraela het volgende:

[..]

ik had het langzaam opgebouwd. :') 24 toen ik 15 was, 27 toen ik 16 was. 33 toen ik 17 was. :')
Dat valt best mee inderdaad :D
mijn grootste verschil is 12 jaar ik 26 zij 38
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 22:43
Ik bouwde het ook op hoor
22 op mijn 17e, en vanaf mijn 22e crushes/scharrels van 28, 29, 30 en toen 32
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 22:43
Maar Myr waar had je die mannen ontmoet?
kreevrijdag 30 september 2011 @ 22:43
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:41 schreef Myraela het volgende:

[..]

Ja maar dat is logisch, van jezelf kan je zo'n situatie niet inschatten en schat je jezelf veel hoger in. Van andere zie je de verschillen.
Hmmmms 17 en 33
of 15 en 28

Scheelt niet veel maar het ligt aan de persoon ook voor een groot gedeelte.
(en wil iedereen dit niet opvatten dat ik nog steeds wat met iemand van 15 wil want dat is het niet!!!)
Myraelavrijdag 30 september 2011 @ 22:44
Nouja, het stomme is, toen ik 15 was en verliefd werd op die gast van 24 had ik wel even zoiets van, fuck. :') Maar als de volgende dan 27 is, dan heb je zoiets van "ja, wat maken die 3 jaar meer uit" :')
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 22:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:43 schreef Cassandra87 het volgende:
Ik bouwde het ook op hoor
22 op mijn 17e, en vanaf mijn 22e crushes/scharrels van 28, 29, 30 en toen 32
Wat hebben vrouwen toch met oudere mannen? :')
En waarom heb ik dan nog geen 13 jarige meisjes achter me aan zitten? :(
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 22:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:43 schreef Cassandra87 het volgende:
Ik bouwde het ook op hoor
22 op mijn 17e, en vanaf mijn 22e crushes/scharrels van 28, 29, 30 en toen 32
Ik ga toch maar voor een daalde lijn :P
Myraelavrijdag 30 september 2011 @ 22:45
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:43 schreef heloef het volgende:
Maar Myr waar had je die mannen ontmoet?
Verschillend.
Boudibouvrijdag 30 september 2011 @ 22:45
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:39 schreef Myraela het volgende:

[..]

Valt niet veel over te vertellen, ik was 17, hij was 33.
No shit?
benzinvrijdag 30 september 2011 @ 22:45
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:44 schreef heloef het volgende:

Wat hebben vrouwen toch met oudere mannen? :')
Dat snap ik ook nog steeds niet helemaal; maar ik voel je pijn ;(

quote:
10s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:42 schreef heloef het volgende:

[..]

Zit nog ook een wiskundige logica in. :') _O-
Als je doorrekent, heeft ze op haar 18e iemand van 42 en op haar 19e iemand van 54 :9
#ANONIEMvrijdag 30 september 2011 @ 22:45
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:44 schreef heloef het volgende:

[..]

Wat hebben vrouwen toch met oudere mannen? :')
En waarom heb ik dan nog geen 13 jarige meisjes achter me aan zitten? :(
Sommige oudere mannen zijn nou eenmaal leuk. O+
Myraelavrijdag 30 september 2011 @ 22:46
Maar ik ben weer terug bij de 25 ongeveer meestal. O+
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 22:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:45 schreef benzin het volgende:

[..]

Dat snap ik ook nog steeds niet helemaal; maar ik voel je pijn ;(
Of je wacht 3 jaar en hosselt dan al die 15 jarige meisjes.
benzinvrijdag 30 september 2011 @ 22:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:45 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Sommige oudere mannen zijn nou eenmaal leuk. O+
Sommige jongere mannen ook; maar ik zal geen voorbeeld noemen O-)
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 22:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:42 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Maar ze wil misschien wel een keer iets anders :)
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:46 schreef Myraela het volgende:
Maar ik ben weer terug bij de 25 ongeveer meestal. O+
Zie je Tijn het is kansloos.
#ANONIEMvrijdag 30 september 2011 @ 22:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:47 schreef benzin het volgende:

[..]

Sommige jongere mannen ook; maar ik zal geen voorbeeld noemen O-)
Weet ik, ik heb nu een jongere man. O+
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 22:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:47 schreef benzin het volgende:

[..]

Sommige jongere mannen ook; maar ik zal geen voorbeeld noemen O-)
Nou doe maar wel, na mijn 15e heeft niemand mij meer kunnen overtuigen :P
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 22:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:45 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Sommige oudere mannen zijn nou eenmaal leuk. O+
Dus ik moet nog maar even 10 jaar wachten om de meiden van mijn leeftijd te versieren?
Weer wat geleerd.
Myraelavrijdag 30 september 2011 @ 22:48
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:47 schreef heloef het volgende:

[..]


[..]

Zie je Tijn het is kansloos.
Voor jou maak ik een uitzondering. :9~
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 22:48
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:48 schreef Myraela het volgende:

[..]

Voor jou maak ik een uitzondering. :9~
Ik geloof je niet. ;(
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 22:49
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:47 schreef heloef het volgende:

[..]


[..]

Zie je Tijn het is kansloos.
Open dat de dalende lijn doorzet :D
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 22:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:49 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Open dat de dalende lijn doorzet :D
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:48 schreef Myraela het volgende:

[..]

Voor jou maak ik een uitzondering. :9~
Schijnt niet te hoeven. _O-
mrk.nvrijdag 30 september 2011 @ 22:50
Ik ken geen aantrekkelijke oudere vrouwen van in de 30/40.

Ja, wel mooie vrouwen (dat sowieso) maar niet aantrekkelijk voor mij dat ik me er seksueel tot aangetrokken voel. En als ik naar mijn moeder kijk (in de 40) vind ik haar wel mooier dan de heel veel 20 jarige vrouwen. O+
#ANONIEMvrijdag 30 september 2011 @ 22:50
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:48 schreef heloef het volgende:

[..]

Dus ik moet nog maar even 10 jaar wachten om de meiden van mijn leeftijd te versieren?
Weer wat geleerd.
Nee hoor, heel af en toe heeft een meisje iets met iemand van haar eigen leeftijd.
#ANONIEMvrijdag 30 september 2011 @ 22:51
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:50 schreef mrk.n het volgende:
Ik ken geen aantrekkelijke oudere vrouwen van in de 30/40.

Ja, wel mooie vrouwen (dat sowieso) maar niet aantrekkelijk voor mij dat ik me er seksueel tot aangetrokken voel. En als ik naar mijn moeder kijk (in de 40) vind ik haar wel mooier dan de heel veel 20 jarige vrouwen. O+
Je moeder vergelijken met chickies van je eigen leeftijd... Tsja.
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 22:51
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:50 schreef mrk.n het volgende:
Ik ken geen aantrekkelijke oudere vrouwen van in de 30/40.

Ja, wel mooie vrouwen (dat sowieso) maar niet aantrekkelijk voor mij dat ik me er seksueel tot aangetrokken voel. En als ik naar mijn moeder kijk (in de 40) vind ik haar wel mooier dan de heel veel 20 jarige vrouwen. O+
Die fase heb ik ook gehad :D
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 22:52
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:50 schreef mrk.n het volgende:
Ik ken geen aantrekkelijke oudere vrouwen van in de 30/40.

Ja, wel mooie vrouwen (dat sowieso) maar niet aantrekkelijk voor mij dat ik me er seksueel tot aangetrokken voel. En als ik naar mijn moeder kijk (in de 40) vind ik haar wel mooier dan de heel veel 20 jarige vrouwen. O+
Maar bij mannen snap ik het wel. :')
Die gaan er beter uit zien omdat ze wat mannelijker worden.
mrk.nvrijdag 30 september 2011 @ 22:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:51 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Je moeder vergelijken met chickies van je eigen leeftijd... Tsja.
Niks raars aan. Veel meisjes van twintig zijn totaal niet mooi.
benzinvrijdag 30 september 2011 @ 22:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:47 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Nou doe maar wel, na mijn 15e heeft niemand mij meer kunnen overtuigen :P
Nja, er is een meisje waarmee ik de laatste tijd een hoop sms en die zei dat ik een geweldige jongen was en een van de weinige jongens die goed kon luisteren. Dat klinkt best leuk toch?

Nu moet ik nog een wasbordje kweken, heel spontaan worden en stoer worden; dan ben ik de perfecte man.

SPOILER
En dan nog hopen dat meisjes dat ook zo zien ;(
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 22:53
O+ wordt ook steeds knapper naarmate hij ouder wordt :Y

Bah op tv die vrouw is 45 en hij is 24, en ook super verliefd door de stad waar die dochter bij is
kreevrijdag 30 september 2011 @ 22:53
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:50 schreef mrk.n het volgende:
Ik ken geen aantrekkelijke oudere vrouwen van in de 30/40.

Ja, wel mooie vrouwen (dat sowieso) maar niet aantrekkelijk voor mij dat ik me er seksueel tot aangetrokken voel. En als ik naar mijn moeder kijk (in de 40) vind ik haar wel mooier dan de heel veel 20 jarige vrouwen. O+
Ough, je moeder vergelijken met potentiële vrouwen, daar moet ik nou effe weer niet aan denken ;)
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 22:53
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:52 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Niks raars aan. Veel meisjes van twintig zijn totaal niet mooi.
Dat is onzin Vrouwen van iedere leeftijd zijn mooi
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 22:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:52 schreef benzin het volgende:

[..]

Nja, er is een meisje waarmee ik de laatste tijd een hoop sms en die zei dat ik een geweldige jongen was en een van de weinige jongens die goed kon luisteren. Dat klinkt best leuk toch?

Nu moet ik nog een wasbordje kweken, heel spontaan worden en stoer worden; dan ben ik de perfecte man.

SPOILER
En dan nog hopen dat meisjes dat ook zo zien ;(
Ik kan ook goed luisteren.
Ergo: *instert friendzone plaatje* :')
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 22:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:52 schreef benzin het volgende:

[..]

Nja, er is een meisje waarmee ik de laatste tijd een hoop sms en die zei dat ik een geweldige jongen was en een van de weinige jongens die goed kon luisteren. Dat klinkt best leuk toch?

Nu moet ik nog een wasbordje kweken, heel spontaan worden en stoer worden; dan ben ik de perfecte man.

SPOILER
En dan nog hopen dat meisjes dat ook zo zien ;(
Moet? Voor haar of voor jezelf?
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 22:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:53 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Dat is onzin Vrouwen van iedere leeftijd zijn mooi
Sommige wel sommige niet.
#ANONIEMvrijdag 30 september 2011 @ 22:53
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:52 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Niks raars aan. Veel meisjes van twintig zijn totaal niet mooi.
Ik zei niet eens dat het raar is, en ik doelde ook nog niet eens op het uiterlijk van twintigjarige meisjes in het algemeen.
mrk.nvrijdag 30 september 2011 @ 22:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:53 schreef kree het volgende:

[..]

Ough, je moeder vergelijken met potentiële vrouwen, daar moet ik nou effe weer niet aan denken ;)
Het is maar net hoe smerig je het zelf op wilt vatten.
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 22:54
Ik ben benieuwd als ik over 10 jaar wat mannelijker ben.
Of nog steeds zo'n knulletje. :')
Myraelavrijdag 30 september 2011 @ 22:54
Dat is net zoiets als zeggen dat je homo bent alleen omdat je toegeeft dat een of andere man er goed uitziet. erkennen dat je moeder er goed uitziet is geen schande hoor. :')
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 22:55
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:54 schreef heloef het volgende:
Ik ben benieuwd als ik over 10 jaar wat mannelijker ben.
Of nog steeds zo'n knulletje. :')
Ik denk dat je dan je babyvet kwijt bent, zelfvertrouwen en je kunt niet meer stuk ^O^
benzinvrijdag 30 september 2011 @ 22:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:53 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Moet? Voor haar of voor jezelf?
Nja, dat wasbordje meer voor haar, die andere dingen zijn ook voor mezelf
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 22:55
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:53 schreef heloef het volgende:

[..]

Sommige wel sommige niet.
Maar dat is niet leeftijdsgebonden
#ANONIEMvrijdag 30 september 2011 @ 22:56
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:54 schreef Myraela het volgende:
Dat is net zoiets als zeggen dat je homo bent alleen omdat je toegeeft dat een of andere man er goed uitziet. erkennen dat je moeder er goed uitziet is geen schande hoor. :')
Nah, het is meer zoiets als jongens van mijn leeftijd vergelijken met mijn vader. Dat gaat hem ook sowieso niet worden.
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 22:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:55 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Ik denk dat je dan je babyvet kwijt bent, zelfvertrouwen en je kunt niet meer stuk ^O^
En ik trek dan allemaal 16 jarigen aan!
Weet ik eindelijk hoe Giel Beelen zich voelt.
Boudibouvrijdag 30 september 2011 @ 22:57
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:50 schreef mrk.n het volgende:
Ik ken geen aantrekkelijke oudere vrouwen van in de 30/40.

Ja, wel mooie vrouwen (dat sowieso) maar niet aantrekkelijk voor mij dat ik me er seksueel tot aangetrokken voel. En als ik naar mijn moeder kijk (in de 40) vind ik haar wel mooier dan de heel veel 20 jarige vrouwen. O+
Ik weet niet wat ik hiervan moet vinden. :')
Myraelavrijdag 30 september 2011 @ 22:57
Ik ben echt prachtig over 10 jaar. Dat je me over straat ziet lopen en gewoon om blijft kijken tot ik ergens in een deuropening verdwenen ben en je eindelijk door hebt dat je vriendin aan je arm staat te trekken. :7
mrk.nvrijdag 30 september 2011 @ 22:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:56 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Nah, het is meer zoiets als jongens van mijn leeftijd vergelijken met mijn vader. Dat gaat hem ook sowieso niet worden.
Meen je dit nou echt echt echt echt serieus? ;( Waarom moet jij alles zo letterlijk nemen?
kreevrijdag 30 september 2011 @ 22:57
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:54 schreef heloef het volgende:
Ik ben benieuwd als ik over 10 jaar wat mannelijker ben.
Of nog steeds zo'n knulletje. :')
Over 10 jaar ben je net zo als mij kerel.
En zie het resultaat...
Onderneem maar actie nu!!!!
Kan er niks anders over zeggen.
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 22:58
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:57 schreef Myraela het volgende:
Ik ben echt prachtig over 10 jaar. Dat je me over straat ziet lopen en gewoon om blijft kijken tot ik ergens in een deuropening verdwenen ben en je eindelijk door hebt dat je vriendin aan je arm staat te trekken. :7
Wij zijn dan toch een stel, ja toch?
#ANONIEMvrijdag 30 september 2011 @ 22:58
quote:
13s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:57 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Meen je dit nou echt echt echt echt serieus? ;( Waarom moet jij alles zo letterlijk nemen?
Jongen stel je niet aan, je neemt mijn post nu zelf ook te letterlijk.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 30-09-2011 22:58:29 ]
Myraelavrijdag 30 september 2011 @ 22:58
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:58 schreef heloef het volgende:

[..]

Wij zijn dan toch een stel, ja toch?
Sowieso. :9
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 22:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:57 schreef kree het volgende:

[..]

Over 10 jaar ben je net zo als mij kerel.
En zie het resultaat...
Onderneem maar actie nu!!!!
Kan er niks anders over zeggen.
Met angst mij aansporen werkt niet echt. ;(
mrk.nvrijdag 30 september 2011 @ 23:00
quote:
1s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:57 schreef Boudibou het volgende:

[..]

Ik weet niet wat ik hiervan moet vinden. :')
Is het raar om je eigen moeder gewoon mooi te vinden? Ik vind mijn vader ook knap. ^O^
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 23:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:57 schreef kree het volgende:

[..]

Over 10 jaar ben je net zo als mij kerel.
En zie het resultaat...
Onderneem maar actie nu!!!!
Kan er niks anders over zeggen.
Als ik.

Maar kweenie, sommige fokkers zijn pessimistisch maar dat vind ik niet storend. Bij anderen krijg ik echt een richard prf gevoel
kreevrijdag 30 september 2011 @ 23:00
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:59 schreef heloef het volgende:

[..]

Met angst mij aansporen werkt niet echt. ;(
Ja ik was precies hetzelfde en heb er nu spijt van dat ik niet al eerder actie ondernam.
Dus ja neem het aan als een tip.

Het wordt alleen maar moeilijker hoor hoe ouder je wordt in mijn ervaring. :)
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 23:00
Ik vind mijn moeder wel mooi.
Maar vergelijken met iemand doe ik niet.
#ANONIEMvrijdag 30 september 2011 @ 23:01
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:00 schreef heloef het volgende:
Ik vind mijn moeder wel mooi.
Maar vergelijken met iemand doe ik niet.
Bingo. :D
mrk.nvrijdag 30 september 2011 @ 23:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:58 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Jongen stel je niet aan, je neemt mijn post nu zelf ook te letterlijk.
Nee, maar het begint echt op te vallen als je dat serieus meende. Jij neemt veel wat mensen typen echt veel en veelste letterlijk.
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 23:01
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:58 schreef Myraela het volgende:

[..]

Sowieso. :9
O+
Myraelavrijdag 30 september 2011 @ 23:01
Mijn moeder is in der gezicht wel mooi, maar ik vind der wel te dik. :@
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 23:02
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:00 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Is het raar om je eigen moeder gewoon mooi te vinden? Ik vind mijn vader ook knap. ^O^
weet je wat pas freaky is? Mijn vader vroeg wel eens voor de grap bevestiging aan mij. 'Vind je mij geen lekker ding?' als ie naar de kapper was geweest of zo'n 20 kg was afgevallen. Dan had ik ook zoiets van man, schiet nou gauw op!
k heb er wat tegen denk ik :+ Ouders aantrekkelijk vinden haha
Boudibouvrijdag 30 september 2011 @ 23:02
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:00 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Is het raar om je eigen moeder gewoon mooi te vinden? Ik vind mijn vader ook knap. ^O^
Tja..ligt eraan...ik zou niet zo snel zeggen dat mijn moeder mooier (qua uiterlijk) is dan "veel twintigjarige vrouwen". ;)
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 23:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:00 schreef kree het volgende:

[..]

Ja ik was precies hetzelfde en heb er nu spijt van dat ik niet al eerder actie ondernam.
Dus ja neem het aan als een tip.

Het wordt alleen maar moeilijker hoor hoe ouder je wordt in mijn ervaring. :)
Ja het is een vreemd iets.
Sommige worden aantrekkelijker en trekken jonge meiden aan.
En anderen vallen steeds meer buiten te boot.
#ANONIEMvrijdag 30 september 2011 @ 23:02
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:01 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Nee, maar het begint echt op te vallen als je dat serieus meende. Jij neemt veel wat mensen typen echt veel en veelste letterlijk.
Dat denk jij maar, maar eigenlijk heb je natuurlijk geen idee hoe ik dingen opneem of dat ik enkel jou zit te plagen. :*

En nee, ik meende het niet serieus, excuses.
mrk.nvrijdag 30 september 2011 @ 23:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:01 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Bingo. :D
Hmmm. Ik zie wel dat mijn moeder is dan bepaalde twintig jarige meisjes. Dat zie ik ook wel eens bij andere oudere vrouwen, die zijn simpelweg mooier dan veel jongere meiden soms. Andersom net zo.
benzinvrijdag 30 september 2011 @ 23:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:57 schreef kree het volgende:

Over 10 jaar ben je net zo als mij kerel.
En zie het resultaat...
Onderneem maar actie nu!!!!
Kan er niks anders over zeggen.
Ben het daar wel mee eens. Toen ik 15 was zei iedereen dat ik nog jong was en alles nog wel goed kwam. Het jaar daarna ook, het jaar daarna ook en ineens ben je 21 en geen stap verder.

Problemen met sociaal doen en versieren is iets wat zo snel mogelijk opgelost moet worden, want dat is nou juist het moment dat normale mensen het leren. En je komt daarna terecht in een wereld waarin je een enorme achterstand hebt die je in moet halen.

Als hier jonge mensen meelezen; doe er inderdaad echt NU iets aan en niet later.
#ANONIEMvrijdag 30 september 2011 @ 23:05
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:02 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Hmmm. Ik zie wel dat mijn moeder is dan bepaalde twintig jarige meisjes. Dat zie ik ook wel eens bij andere oudere vrouwen, die zijn simpelweg mooier dan veel jongere meiden soms. Andersom net zo.
Dat kan en mag uiteraard, wil niet zeggen dat iedereen dat doet en het maar normaal/leuk/schattig/whatever zal vinden. Ikzelf vind mijn ouders gewoon van een heel andere orde dan mijn leeftijdsgenoten, vergelijk het dan ook niet omdat ik het niet te vergelijken vind.
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 23:05
Alles hangt af van die jongensachtige toet van mij. :')
Ben ik die kwijt op mijn 27ste ben is de sky the limit.
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 23:05
Maar 21 is niet het einde van de wereld.
En meiden die je niet willen, niet om voor wie je bent, maar omdat je relatief groen bent op relatief late leeftijd moet je niet willen
kreevrijdag 30 september 2011 @ 23:07
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:02 schreef heloef het volgende:

[..]

Ja het is een vreemd iets.
Sommige worden aantrekkelijker en trekken jonge meiden aan.
En anderen vallen steeds meer buiten te boot.
Nee het is niet eens het aantrekkelijke.
Maar je kansen verminderen hoe ouder je wordt.
Want dan zijn er meer bezet getrouwd, ik zie dit elke keer.
Op jou leeftijd moet het nog makkelijk te doen zijn.
Bij mij zijn de kansen een stuk minder (want minder beschikbare vrouwen)
mrk.nvrijdag 30 september 2011 @ 23:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:02 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

weet je wat pas freaky is? Mijn vader vroeg wel eens voor de grap bevestiging aan mij. 'Vind je mij geen lekker ding?' als ie naar de kapper was geweest of zo'n 20 kg was afgevallen. Dan had ik ook zoiets van man, schiet nou gauw op!
k heb er wat tegen denk ik :+ Ouders aantrekkelijk vinden haha
Ik vind ouders aantrekkelijk vinden ook heel raar klinken trouwens. :P Maar goed, je weet toch wel of jouw vader een mooie man is of juist niet? Je moeder net zo. Niks raars aan.
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 23:09
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:07 schreef kree het volgende:

[..]

Nee het is niet eens het aantrekkelijke.
Maar je kansen verminderen hoe ouder je wordt.
Want dan zijn er meer bezet getrouwd, ik zie dit elke keer.
Op jou leeftijd moet het nog makkelijk te doen zijn.
Bij mij zijn de kansen een stuk minder (want minder beschikbare vrouwen)
Of je moet het jonger zoeken.
Want het schijnt enorm in de smaak te vallen een volwassen vent bij tienermeiden.
Want ouder is immers beter.
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 23:09
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:07 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Ik vind ouders aantrekkelijk vinden ook heel raar klinken trouwens. :P Maar goed, je weet toch wel of jouw vader een mooie man is of juist niet? Je moeder net zo. Niks raars aan.
Mijn moeder is als ze lief is wel mooi, maar ze is weinig lief :+
Mijn vader zou ik zo voorbij lopen, helaas lijk ik erg op mijn vader. Mijn zusje is een behoorlijk knap meisje maar die lijkt sprekend op mijn moeder.
benzinvrijdag 30 september 2011 @ 23:09
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:05 schreef Cassandra87 het volgende:
Maar 21 is niet het einde van de wereld.
En meiden die je niet willen, niet om voor wie je bent, maar omdat je relatief groen bent op relatief late leeftijd moet je niet willen
Eerlijk is eerlijk, het is al meer dan een kwart van je leven en tot nu toe heb ik daarin nog absoluut niet bereikt wat ik wilde.

Dat weet ik niet, het voelt alsof veel mensen op deze leeftijd al een vriendin hebben gehad en je raar aankijken als jij dat niet hebt :)
kreevrijdag 30 september 2011 @ 23:10
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:04 schreef benzin het volgende:

[..]

Ben het daar wel mee eens. Toen ik 15 was zei iedereen dat ik nog jong was en alles nog wel goed kwam. Het jaar daarna ook, het jaar daarna ook en ineens ben je 21 en geen stap verder.

Problemen met sociaal doen en versieren is iets wat zo snel mogelijk opgelost moet worden, want dat is nou juist het moment dat normale mensen het leren. En je komt daarna terecht in een wereld waarin je een enorme achterstand hebt die je in moet halen.

Als hier jonge mensen meelezen; doe er inderdaad echt NU iets aan en niet later.
Ja dat dus, wij zitten nog maar van alles te proberen maar de verhouding (potentiele relatie) en man ligt wel een stuk lager als je ouder wordt.
mrk.nvrijdag 30 september 2011 @ 23:11
Maar het is ook om aan te geven; iemand die twintig is kan nog zo afstotelijk zijn en iemand van veertig dan weer tien keer mooier.
#ANONIEMvrijdag 30 september 2011 @ 23:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:09 schreef benzin het volgende:

[..]

Eerlijk is eerlijk, het is al meer dan een kwart van je leven en tot nu toe heb ik daarin nog absoluut niet bereikt wat ik wilde.

Dat weet ik niet, het voelt alsof veel mensen op deze leeftijd al een vriendin hebben gehad en je raar aankijken als jij dat niet hebt :)
Nee joh, misschien zit jij pas net op een vijfde.
#ANONIEMvrijdag 30 september 2011 @ 23:12
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:11 schreef mrk.n het volgende:
Maar het is ook om aan te geven; iemand die twintig is kan nog zo afstotelijk zijn en iemand van veertig dan weer tien keer mooier.
Joh, das bij elke leeftijd wel te vinden.
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 23:12
And again..
Als ik vrijgezel was zitten er wel fokkers tussen waar ik zo mee zou gaan stappen of iets, of ze nu 25 of 30 zijn zonder enige ervaring.
Maar er zitten er ook een paar tussen :N
Ik zal dit ongetwijfeld niet zo hard bedoelen als ik over kom maar toch
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 23:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:09 schreef benzin het volgende:

[..]

Eerlijk is eerlijk, het is al meer dan een kwart van je leven en tot nu toe heb ik daarin nog absoluut niet bereikt wat ik wilde.

Dat weet ik niet, het voelt alsof veel mensen op deze leeftijd al een vriendin hebben gehad en je raar aankijken als jij dat niet hebt :)
Ja en dan kijken ze je raar aan, wat dan?
Er was ook iemand die verbaasd was dat ik niet geneukt had. Nou en?
12% van de mensen tussen 20 en 25 jaar heeft nog geen seks gehad.
mrk.nvrijdag 30 september 2011 @ 23:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:12 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Joh, das bij elke leeftijd wel te vinden.
Echt waar?
geenvetzakvrijdag 30 september 2011 @ 23:13
vrijdagavond 2300, ik ben net uitgenodigd voor een boardgameavond. geen vrouw in de buurt natuurlijk, iemand anders iets spannenders van plan?
#ANONIEMvrijdag 30 september 2011 @ 23:14
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:13 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Echt waar?
Nee, het lijkt alleen maar zo.
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 23:14
Ik kijk tv en ik fok :+
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 23:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:14 schreef Cassandra87 het volgende:
Ik kijk tv en ik fok :+
debeterebobvrijdag 30 september 2011 @ 23:15
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:13 schreef geenvetzak het volgende:
vrijdagavond 2300, ik ben net uitgenodigd voor een boardgameavond. geen vrouw in de buurt natuurlijk, iemand anders iets spannenders van plan?
3 mensen gevraagd, 3 keer nee. Beetje jammer :')
benzinvrijdag 30 september 2011 @ 23:15
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:11 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Nee joh, misschien zit jij pas net op een vijfde.
Gemiddelde levensverwachting in Nederland is 80.4, ik ben ongeveer 20.4 = 25.37%. Aan de andere kant zegt een gemiddelde niet zoveel zonder de standaardafwijking erbij, misschien gaan relatief veel mensen eerder en later dood dan gemiddeld.

quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:12 schreef Cassandra87 het volgende:
And again..
Als ik vrijgezel was zitten er wel fokkers tussen waar ik zo mee zou gaan stappen of iets, of ze nu 25 of 30 zijn zonder enige ervaring.
Maar er zitten er ook een paar tussen :N
Ik zal dit ongetwijfeld niet zo hard bedoelen als ik over kom maar toch
Maar jij bent geen vrijgezel en in mijn beleving kijken de meeste mensen daar heel anders tegen aan dan jij,
Myraelavrijdag 30 september 2011 @ 23:15
Ik lig in bed met hoofdpijn. :') toffe vrijdagavond
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 23:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:15 schreef Myraela het volgende:
Ik lig in bed met hoofdpijn. :') toffe vrijdagavond
Arm ding.
geenvetzakvrijdag 30 september 2011 @ 23:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:15 schreef Myraela het volgende:
Ik lig in bed met hoofdpijn. :') toffe vrijdagavond
ibuprofen pakken en gaan!

trouwens, zelf IK zit niet met me laptop in bed als ik koppijn heb ;P
#ANONIEMvrijdag 30 september 2011 @ 23:17
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:15 schreef benzin het volgende:

[..]

Gemiddelde levensverwachting in Nederland is 80.4, ik ben ongeveer 20.4 = 25.37%. Aan de andere kant zegt een gemiddelde niet zoveel zonder de standaardafwijking erbij, misschien gaan relatief veel mensen eerder en later dood dan gemiddeld.

[..]

Maar jij bent geen vrijgezel en in mijn beleving kijken de meeste mensen daar heel anders tegen aan dan jij,
Dat is enkel het gemiddelde, zelfs met standaardafwijking is dat geen garantie voor jouw levensverwachting dus het is prima mogelijk dat jij pas op een vijfde zit. Vandaar dat er misschien staat. ;)
Wie weet zit je al over de helft, kan ook maar zomaar.
Myraelavrijdag 30 september 2011 @ 23:18
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:16 schreef geenvetzak het volgende:

[..]

ibuprofen pakken en gaan!

trouwens, zelf IK zit niet met me laptop in bed als ik koppijn heb ;P
Het is gewoon vermoeiheid, kan geen kwaad.
mrk.nvrijdag 30 september 2011 @ 23:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:12 schreef Cassandra87 het volgende:
And again..
Als ik vrijgezel was zitten er wel fokkers tussen waar ik zo mee zou gaan stappen of iets, of ze nu 25 of 30 zijn zonder enige ervaring.
Maar er zitten er ook een paar tussen :N
Ik zal dit ongetwijfeld niet zo hard bedoelen als ik over kom maar toch
Hoezo een paar tussen? Zijn allemaal leuk hier.
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 23:19
Nee. Ik vind er af en toe een hoog prf gehalte tussen zitten. Kan een moment opname zijn.
mrk.nvrijdag 30 september 2011 @ 23:20
Prf?
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 23:21
Laat ik het zo zeggen.. Je hebt acceptatie, en eraan werken. Het tegenovergestelde is bij de pakken neer gaan zitten en klagen over het weinige vrouwvolk of waar het meer aan schort.
Nogmaals, kan een momentopname zijn. Daarbij komt overigens dat k geen fijne middag heb gehad en net ff iets minder kan hebben. Maar toch. Mijn excuses :*
geenvetzakvrijdag 30 september 2011 @ 23:22
Hmm, wel interessant dat die waarschuwing over slowchat steeds verandert... mogen jullie niet waarschuwingen geven/tempbannen oid?
mrk.nvrijdag 30 september 2011 @ 23:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:21 schreef Cassandra87 het volgende:
Laat ik het zo zeggen.. Je hebt acceptatie, en eraan werken. Het tegenovergestelde is bij de pakken neer gaan zitten en klagen over het weinige vrouwvolk of waar het meer aan schort.
Nogmaals, kan een momentopname zijn. Daarbij komt overigens dat k geen fijne middag heb gehad en net ff iets minder kan hebben. Maar toch. Mijn excuses :*
Ja, daar ben ik het wel mee eens.
geenvetzakvrijdag 30 september 2011 @ 23:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:21 schreef Cassandra87 het volgende:
Laat ik het zo zeggen.. Je hebt acceptatie, en eraan werken. Het tegenovergestelde is bij de pakken neer gaan zitten en klagen over het weinige vrouwvolk of waar het meer aan schort.
Nogmaals, kan een momentopname zijn. Daarbij komt overigens dat k geen fijne middag heb gehad en net ff iets minder kan hebben. Maar toch. Mijn excuses :*
is inderdaad erg storend om van die depressieve posts te moeten lezen van mensen die het helemaal niet zien zitten, ik stop ook altijd met lezen als ik zoiets zie :{
benzinvrijdag 30 september 2011 @ 23:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:15 schreef Myraela het volgende:
Ik lig in bed met hoofdpijn. :') toffe vrijdagavond
Beterschapsknuf? O+

Mijn vrijdagavond is niet veel beter; zit mijn todolijstje op te schonen terwijl ik zit te Fokken.

quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:17 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Dat is enkel het gemiddelde, zelfs met standaardafwijking is dat geen garantie voor jouw levensverwachting dus het is prima mogelijk dat jij pas op een vijfde zit. Vandaar dat er misschien staat. ;)
Wie weet zit je al over de helft, kan ook maar zomaar.
Nja, als de standaardafwijking bijvoorbeeld maar 1 is dan is de kans dat ik op ongeveer 25% van mijn leven zit groter dan 99%.

Maar wat de wiskunde erachter ook is, mijn punt staat nog steeds; er is al meer dan 20 jaar van mijn leven weg, en dat is gewon erg lang. Ik wil gewoon gelukkig worden en ergens een vriendinnetje vandaan toveren en tot nu toe is dat me nog niet gelukt.
Myraelavrijdag 30 september 2011 @ 23:24
Ik zou met iedereen wel stappen hoor, gewoon stappen kan altijd. :D mensen zijn hier ook wel opener dan irl dus dan merk je der ook minder van denk ik.
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 23:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:21 schreef Cassandra87 het volgende:
Laat ik het zo zeggen.. Je hebt acceptatie, en eraan werken. Het tegenovergestelde is bij de pakken neer gaan zitten en klagen over het weinige vrouwvolk of waar het meer aan schort.
Nogmaals, kan een momentopname zijn. Daarbij komt overigens dat k geen fijne middag heb gehad en net ff iets minder kan hebben. Maar toch. Mijn excuses :*
Ik heb wel eens geklaagd dat ik geen leuke meisjes ken. :P
mrk.nvrijdag 30 september 2011 @ 23:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:23 schreef benzin het volgende:

[..]

Beterschapsknuf? O+

Mijn vrijdagavond is niet veel beter; zit mijn todolijstje op te schonen terwijl ik zit te Fokken.

[..]

Nja, als de standaardafwijking bijvoorbeeld maar 1 is dan is de kans dat ik op ongeveer 25% van mijn leven zit groter dan 99%.

Maar wat de wiskunde erachter ook is, mijn punt staat nog steeds; er is al meer dan 20 jaar van mijn leven weg, en dat is gewon erg lang. Ik wil gewoon gelukkig worden en ergens een vriendinnetje vandaan toveren en tot nu toe is dat me nog niet gelukt.
Er is één troost: stel je bent dertig en zit nog steeds in deze situatie, kan je altijd nog naar de hoeren gaan voor ''de ontmaagding''. Dat lees je hier wel vaker op FOK!
Myraelavrijdag 30 september 2011 @ 23:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:23 schreef benzin het volgende:

[..]

Beterschapsknuf? O+

Mijn vrijdagavond is niet veel beter; zit mijn todolijstje op te schonen terwijl ik zit te Fokken.

graag O+

Watvoor to-do lijstje? Voor het weekend ofzo?
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 23:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:23 schreef geenvetzak het volgende:

[..]

is inderdaad erg storend om van die depressieve posts te moeten lezen van mensen die het helemaal niet zien zitten, ik stop ook altijd met lezen als ik zoiets zie :{
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:24 schreef heloef het volgende:

[..]

Ik heb wel eens geklaagd dat ik geen leuke meisjes ken. :P
Maar jij klaagt wel anders. En ik vind het niet erg dat iemand het af en toe niet meer ziet zitten. Dat gebeurt wel vaker. Zeker als je weinig positiviteit kent. Heb ik alle begrip voor.
Maar soms lees ik post na post na post in de stijl van, mijn leven is bijna voorbij, ik ben nog steeds vrijgezel, doe er wat aan voor het te laat is.
En als ik dat op 2 pagina's een paar keer lees van vaak dezelfde user denk ik ook, sigh..
En zeker nu zoals ik al zei kan ik minder hebben.
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 23:27
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:23 schreef benzin het volgende:

[..]

Beterschapsknuf? O+

Mijn vrijdagavond is niet veel beter; zit mijn todolijstje op te schonen terwijl ik zit te Fokken.

[..]

Nja, als de standaardafwijking bijvoorbeeld maar 1 is dan is de kans dat ik op ongeveer 25% van mijn leven zit groter dan 99%.

Maar wat de wiskunde erachter ook is, mijn punt staat nog steeds; er is al meer dan 20 jaar van mijn leven weg, en dat is gewon erg lang. Ik wil gewoon gelukkig worden en ergens een vriendinnetje vandaan toveren en tot nu toe is dat me nog niet gelukt.
Ik blijf dit een vreemd iets vinden. Je was toch niet actief bezig met een sociaal leven vanaf het moment dat je geboren werd? Als je dat zo bekijkt zit je misschien op 10% :P
#ANONIEMvrijdag 30 september 2011 @ 23:27
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:23 schreef benzin het volgende:

[..]

Beterschapsknuf? O+

Mijn vrijdagavond is niet veel beter; zit mijn todolijstje op te schonen terwijl ik zit te Fokken.

[..]

Nja, als de standaardafwijking bijvoorbeeld maar 1 is dan is de kans dat ik op ongeveer 25% van mijn leven zit groter dan 99%.

Maar wat de wiskunde erachter ook is, mijn punt staat nog steeds; er is al meer dan 20 jaar van mijn leven weg, en dat is gewon erg lang. Ik wil gewoon gelukkig worden en ergens een vriendinnetje vandaan toveren en tot nu toe is dat me nog niet gelukt.
Wat maakt die kans uit, het leven is te onvoorspelbaar om het in een wiskunderegeltje te vangen.
Daarom kun je er beter nú wat van maken in plaats van je dood te staren op het verleden waar niks meer aan te doen is of op de toekomstige jaren waar geen zekerheid van is. Dus beter maak je dat to-do lijstje een beetje leuk voor jezelf en hou in gedachten wat je wil bereiken, want vanzelf gaat het niet. :)
#ANONIEMvrijdag 30 september 2011 @ 23:29
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:27 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Ik blijf dit een vreemd iets vinden. Je was toch niet actief bezig met een sociaal leven vanaf het moment dat je geboren werd? Als je dat zo bekijkt zit je misschien op 10% :P
Dat vind ik ook altijd maar zo apart, misschien omdat het getal dramatischer en erger klinkt als je vanaf je geboorte telt in plaats van wat eigenlijk realistisch is?
mrk.nvrijdag 30 september 2011 @ 23:29
To do lijstjes schieten ook niks op want daar was hij al mee bezig toen het 2007 was. We zitten nu in 2011.
#ANONIEMvrijdag 30 september 2011 @ 23:30
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:29 schreef mrk.n het volgende:
To do lijstjes schieten ook niks op want daar was hij al mee bezig toen het 2007 was. We zitten nu in 2011.
Ligt er maar helemaal aan wat hij nu met dat lijstje doet en gaat doen.
mrk.nvrijdag 30 september 2011 @ 23:31
Niks dus, anders had hij het wel vier jaar eerder gedaan.
#ANONIEMvrijdag 30 september 2011 @ 23:32
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:31 schreef mrk.n het volgende:
Niks dus, anders had hij het wel vier jaar eerder gedaan.
In het verleden behaalde resultaten geven geen garantie voor de toekomst. Dat geld ook voor de dingen die juist niet behaald zijn.
Maar goed jij weet het allemaal weer beter uiteraard.
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 23:32
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:31 schreef mrk.n het volgende:
Niks dus, anders had hij het wel vier jaar eerder gedaan.
Het is beter dan wat hij vroeger deed.
mrk.nvrijdag 30 september 2011 @ 23:34
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:32 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Maar goed jij weet het allemaal weer beter uiteraard.
Precies.
benzinvrijdag 30 september 2011 @ 23:34
quote:
1s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:26 schreef Myraela het volgende:

graag O+

Watvoor to-do lijstje? Voor het weekend ofzo?
*Knuf* O+ Nu voel je je vast weer helemaal goed :P

Was het maar zo; dit is helaas het lijstje van alles wat ik moet doen en regelen, met name m.b.t. studie, maar ook wat andere zaken. Op dit moment nog maar 2 A4 groot, dus eindelijk begint het een beetje in te krimpen.

quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:25 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Er is één troost: stel je bent dertig en zit nog steeds in deze situatie, kan je altijd nog naar de hoeren gaan voor ''de ontmaagding''. Dat lees je hier wel vaker op FOK!
Dat zou ik niet willen. Ik wil geen vriendin om ontmaagd te worden. Dat is wel leuk, maar het gaat me vooral gewoon om liefde en samenzijn. Als ik geen liefde kan vinden dan hoef ik ook geen seks.

quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:29 schreef mrk.n het volgende:
To do lijstjes schieten ook niks op want daar was hij al mee bezig toen het 2007 was. We zitten nu in 2011.
Het gaat ook niet om mijn lijst met doelen, dit is mijn lijst met alles wat ik moet doen. En veel daarvan komt ooit een keer af. (Helaas meestal pas tegen de deadline, maar goed)

Mijn lijstjes met levensdoelen komen inderdaad niet echt uit. Maar wie weet krijg ik ook dat nog wel onder controle.

quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:27 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Ik blijf dit een vreemd iets vinden. Je was toch niet actief bezig met een sociaal leven vanaf het moment dat je geboren werd? Als je dat zo bekijkt zit je misschien op 10% :P
Dan zit ik alsnog al op 25% van mijn leven, alleen dan heb ik pas 7% 'bewust' verspild i.p.v. 25%.
mrk.nvrijdag 30 september 2011 @ 23:34
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:32 schreef heloef het volgende:

[..]

Het is beter dan wat hij vroeger deed.
Wat? Lachen naar meisjes op straat?
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 23:35
Benzin onderneemt wel stappen, dat voorop. Het zijn kleine stappen maar zijn tempo.
En ik denk dat hij nu vooral meegetrokken wordt. Benzin begon zo vrolijk *O*
#ANONIEMvrijdag 30 september 2011 @ 23:36
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:34 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Wat? Lachen naar meisjes op straat?
Ja nu weten we het wel.
Jouw verleden zegt toch ook niet alles over hoe je nu in het leven staat en je toekomst? Doe dan niet alsof het bij benzin perse wel zo zal zijn.
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 23:36
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:34 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Wat? Lachen naar meisjes op straat?
Waarom kraak jij alles wat die jongen doet af? :')
Hij is jou niet en jij bent hem niet hij maakt vooruitgang, kleine stapjes maar he, het is wat.

En je maar afvragen waarom sommige mensen iets tegen je hebben, haal dat bord voor je hoofd weg vent. :')
mrk.nvrijdag 30 september 2011 @ 23:37
Maar als je nou de kans krijgt om seks met een mooi meisje te hebben waar je geen gevoelens voor hebt, wat dan, Benzin?
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 23:37
He je was toch al ontmaagd?
#ANONIEMvrijdag 30 september 2011 @ 23:38
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:36 schreef heloef het volgende:

[..]

Waarom kraak jij alles wat die jongen doet af? :')
Hij is jou niet en jij bent hem niet hij maakt vooruitgang, kleine stapjes maar he, het is wat.

En je maar afvragen waarom sommige mensen iets tegen je hebben, haal dat bord voor je hoofd weg vent. :')
^O^
Goed gezegd kerel.
benzinvrijdag 30 september 2011 @ 23:42
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:37 schreef mrk.n het volgende:
Maar als je nou de kans krijgt om seks met een mooi meisje te hebben waar je geen gevoelens voor hebt, wat dan, Benzin?
Tuurlijk zou ik dat dan 'in the heat of the moment' waarschijnlijk doen; ik ben een blijf een jongen. Maar als dan blijkt dat er geen relatie uitkomt denk ik dat ik achteraf daar niet echt blij mee ben.

quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:34 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Wat? Lachen naar meisjes op straat?
Jaa, dat is een behoorlijk goed iets vind ik zelf :)

Het vervelende met jou is dat als ik negatief post het niet goed is; heb ik eens iets positief te melden dan is het nog steeds niet goed. Maar ben hoe dan ook blij met vanmiddag en iets soortgelijks eerder deze week.

Ik word van zoiets blij en gelukkig en eigenlijk interesseert het me helemaal niet echt wat jij ervan vindt.

quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:37 schreef Cassandra87 het volgende:
He je was toch al ontmaagd?
Niet echt. Ik heb nooit met zoveel woorden gezegd dat dat zo was, het is niet verder gegaan dan hand- en mondwerk om het zo te zeggen.
mrk.nvrijdag 30 september 2011 @ 23:42
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:36 schreef heloef het volgende:

[..]

Waarom kraak jij alles wat die jongen doet af? :')
Hij is jou niet en jij bent hem niet hij maakt vooruitgang, kleine stapjes maar he, het is wat.

En je maar afvragen waarom sommige mensen iets tegen je hebben, haal dat bord voor je hoofd weg vent. :')
Ik kraak niks af, ik zie/lees geen vorderingen. Behalve de lachende meisjes.

Wie is ontmaagd?

quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:36 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Ja nu weten we het wel.
Jouw verleden zegt toch ook niet alles over hoe je nu in het leven staat en je toekomst? Doe dan niet alsof het bij benzin perse wel zo zal zijn.
Mijn ''verleden'' is een halfjaar geleden. Iets meer. Ik ben naar een psycholoog gegaan, heb simpelweg iets ondernomen en ben ervoor gegaan ook. Hij zeurt al vanaf 2006/2007 en onderneemt niets.
Capstanvrijdag 30 september 2011 @ 23:43
Mensen, daar ben ik weer.

Ik zeg te vaak "mensen" :')
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 23:44
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:42 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Ik kraak niks af, ik zie/lees geen vorderingen. Behalve de lachende meisjes.

Wie is ontmaagd?
Ehm hij probeert zijn leven te beteren.
Doet daadwerkelijk dingen om het op orde te krijgen.
Loopt hier niet de hele dag te zeiken over zijn leven.
Ziet niet alles zo zwartgallig is.

Het is er echt wel, hij staat er nu al veel en veel beter voor dan een paar maanden terug.
#ANONIEMvrijdag 30 september 2011 @ 23:45
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:42 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Ik kraak niks af, ik zie/lees geen vorderingen. Behalve de lachende meisjes.

Wie is ontmaagd?

[..]

Mijn ''verleden'' is een halfjaar geleden. Iets meer. Ik ben naar een psycholoog gegaan, heb simpelweg iets ondernomen en ben ervoor gegaan ook. Hij zeurt al vanaf 2006/2007 en onderneemt niets.
Ja dus? Jij wil nu toch ook niet enkel op dat verleden beoordeelt worden? Het tempo van benzin ligt nou eenmaal anders dan dat van jou, beetje flauw om dan steeds zo op hem te reageren.
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 23:45
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:42 schreef mrk.n het volgende:


Mijn ''verleden'' is een halfjaar geleden. Iets meer. Ik ben naar een psycholoog gegaan, heb simpelweg iets ondernomen en ben ervoor gegaan ook. Hij zeurt al vanaf 2006/2007 en onderneemt niets.
Hoe goed ken jij benzin? Hoe weet jij dat hij niets onderneemt? Feit is dat Benzin met weinig tevreden is en dus ook weinig zal posten waardoor het lijkt alsof hij nooit iets onderneemt. En er zijn altijd mensen die denken alles beter te weten en hem beter te kennen en daardoor zijn leven onder de loep nemen en gaan lopen bashen.
Om dezelfde reden dat ik jou nog steeds niet arrogant kan noemen, omdat ik gewoon niet kan oordelen over een paar posts, kun jij niet oordelen over Benzin.
Maar nog even doorgaan en ik heb genoeg info :')
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 23:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:43 schreef Capstan het volgende:
Mensen, daar ben ik weer.

Ik zeg te vaak "mensen" :')
:W
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 23:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:43 schreef Capstan het volgende:
Mensen, daar ben ik weer.

Ik zeg te vaak "mensen" :')
Ik zeg teveel hosselen en shinen. :')
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 23:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:42 schreef benzin het volgende:
Ik word van zoiets blij en gelukkig en eigenlijk interesseert het me helemaal niet echt wat jij ervan vindt.
Wow _O_
Dit is met recht een van de grootste vorderingen die ik op dit forum van je lees _O_
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 23:50
Hij voelt zich niet meer aangevallen. :o
Hij gedraagt zich zowaar als een vent.
mrk.nvrijdag 30 september 2011 @ 23:50
Ik beoordeel niemand op het verleden maar ik zie daadwerkelijk geen vooruitgang. En kom op, vier jaar is veel. Als je écht wil, doe je het ook gewoon en ga je niet constant smoesjes verzinnen. En de vorderingen die hij dus meemaakt, tja, dat vind ik dan weer normaal. Jammer is dat jullie alles als bashen zien. Als ik zeg dat ik het ongezond vind en dat je toch echt hulp moet zoeken omdat hij zoveel waarde hecht aan een lach van een vreemd iemand en daar gelukkig van wordt en verder ongelukkig is, bash ik of heb ik kritiek. Dat is niet zo, ik bedoel het eerder goed.
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 23:50
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:50 schreef heloef het volgende:
Hij voelt zich niet meer aangevallen. :o
Hij gedraagt zich zowaar als een vent.
Ik ben trots op hem *;
benzinvrijdag 30 september 2011 @ 23:51
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:42 schreef mrk.n het volgende:

Mijn ''verleden'' is een halfjaar geleden. Iets meer. Ik ben naar een psycholoog gegaan, heb simpelweg iets ondernomen en ben ervoor gegaan ook. Hij zeurt al vanaf 2006/2007 en onderneemt niets.
Eerder, 2005.

Maar ik vind het jammer dat je dat zo ziet. Ik vind dat ik, hoewel erg traag en voorzichtig toch wel een paar kleine stapjes heb gezet tijdens het afgelopen jaar, en met name de laatste tijd. Dat ik daar tussenin soms flinke terugvallen heb doet daar niets aan af. Ik schrijf meestal vooral op slechte momenten en weinig op de goede, waardoor het beeld dat jullie van me hebben ook een beetje uit proportie is.

Dat is eigenlijk ook waarom Cassandra zo boos het topic binnenviel op een gegeven moment. En ook wel een beetje terecht hoor. Op dat pokeravondje deed ik het niet super, maar het was niet onaardig en zij en detroit waren behoorlijk gastvrij. Maar als ik de volgende dag een dipuurtje heb dan heb ik niets daarover geschreven, maar wel over die dip.
#ANONIEMvrijdag 30 september 2011 @ 23:52
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:50 schreef mrk.n het volgende:
Ik beoordeel niemand op het verleden maar ik zie daadwerkelijk geen vooruitgang. En kom op, vier jaar is veel. Als je écht wil, doe je het ook gewoon en ga je niet constant smoesjes verzinnen. En de vorderingen die hij dus meemaakt, tja, dat vind ik dan weer normaal. Jammer is dat jullie alles als bashen zien. Als ik zeg dat ik het ongezond vind en dat je toch echt hulp moet zoeken omdat hij zoveel waarde hecht aan een lach van een vreemd iemand en daar gelukkig van wordt en verder ongelukkig is, bash ik of heb ik kritiek. Dat is niet zo, ik bedoel het eerder goed.
Dan moet je wat aan je manier van dingen formuleren doen, want het leest als bashen en omlaag schoppen.
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 23:53
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:50 schreef mrk.n het volgende:
Ik beoordeel niemand op het verleden maar ik zie daadwerkelijk geen vooruitgang. En kom op, vier jaar is veel. Als je écht wil, doe je het ook gewoon en ga je niet constant smoesjes verzinnen. En de vorderingen die hij dus meemaakt, tja, dat vind ik dan weer normaal. Jammer is dat jullie alles als bashen zien. Als ik zeg dat ik het ongezond vind en dat je toch echt hulp moet zoeken omdat hij zoveel waarde hecht aan een lach van een vreemd iemand en daar gelukkig van wordt en verder ongelukkig is, bash ik of heb ik kritiek. Dat is niet zo, ik bedoel het eerder goed.
Ik heb je daar gelijk ingegeven dat ie het niet alleen maar moet laten afhangen van anderen.
Maar om nou te gaan lopen klagen dat het al 4 jaar duurt, boeiend. Het gaat om het nu, niet om 4 jaar geleden.
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 23:56
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:50 schreef mrk.n het volgende:
Ik beoordeel niemand op het verleden maar ik zie daadwerkelijk geen vooruitgang. En kom op, vier jaar is veel. Als je écht wil, doe je het ook gewoon en ga je niet constant smoesjes verzinnen. En de vorderingen die hij dus meemaakt, tja, dat vind ik dan weer normaal. Jammer is dat jullie alles als bashen zien. Als ik zeg dat ik het ongezond vind en dat je toch echt hulp moet zoeken omdat hij zoveel waarde hecht aan een lach van een vreemd iemand en daar gelukkig van wordt en verder ongelukkig is, bash ik of heb ik kritiek. Dat is niet zo, ik bedoel het eerder goed.
Ik blijf erbij dat je niet kunt oordelen of iemand wel of niet snel genoeg vooruitgang boekt. Jij hebt heel wat mee, dat kan helaas niet iedereen zeggen. Verder ben ik het er mee eens dat benzin het beste hulp kan gaan zoeken. Maar dat weet hij, ik kan echter de keuze niet maken, dat moet hij zelf doen.

En ik denk ook wel dat het een beetje aan jouw persoonlijkheid ligt. Mijn excuses dat ik daar over val. Ik 'bash' benzin privé ook wel eens, maar ik ga ervan uit dat hij mij goed genoeg kent om te weten dat ik hem nooit zou aanvallen, waardoor het niet wordt gezien als bashen, maar meer als een schop onder zijn kont (en als dat wel wordt gezien als bashen, sorry benzin :*)
Bij iemand die veel basht wordt bashen ook daadwerkelijk gezien als bashen ;) (ok nu heb ik officieel een hekel aan dat woord, wie heeft dan bedacht?)
mrk.nvrijdag 30 september 2011 @ 23:57
Het is hard geformuleerd, maar zo zie ik het wel echt. En zelfs al bezig vanaf 2005. Ik blijf erbij: wil hij écht zo graag iets bereiken, dan was dat nu allang bereikt, dan deed je er moeite voor. Maar hopelijk gaat het nu wel de goede kant op dan, ben benieuwd wat er over een paar maanden nou daadwerkelijk is bereikt.

Ik bash niet, als de waarheid zeggen al bashen is?
Cassandra87zaterdag 1 oktober 2011 @ 00:01
Het ligt eraan wie het zegt en hoe het gezegd wordt, niet alleen in een post, maar over een hele reeks. Bovendien is dat jóuw waarheid, niet die van een ander.

Weet je waar ik aan moest denken? Die afghaanse vrouwen die een man afwijzen en overgoten worden met zuur. Ik hoop het niet voor je, maar als er ooit wat gebeurd waardoor je je uiterlijk minder mee hebt, ben ik heel benieuwd hoe je dán in je schoenen staat.
#ANONIEMzaterdag 1 oktober 2011 @ 00:03
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:57 schreef mrk.n het volgende:
Het is hard geformuleerd, maar zo zie ik het wel echt. En zelfs al bezig vanaf 2005. Ik blijf erbij: wil hij écht zo graag iets bereiken, dan was dat nu allang bereikt, dan deed je er moeite voor. Maar hopelijk gaat het nu wel de goede kant op dan, ben benieuwd wat er over een paar maanden nou daadwerkelijk is bereikt.

Ik bash niet, als de waarheid zeggen al bashen is?
De manier waarop je post leest voor meerderen nou eenmaal als bashen.
Kan je het zelf wel de waarheid zeggen noemen, maar kan dat überhaupt al wel als je niet het hele verhaal kent?
Als er dingen over jou gezegd worden doe je ze ook regelmatig af als onzin, want men kent jou niet. Dusja, misschien hebben zij dan wel een punt over jou, of jij kan zelf eigenlijk ook niet zomaar oordelen en daarmee juist zitten.
mrk.nzaterdag 1 oktober 2011 @ 00:06
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 00:03 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

De manier waarop je post leest voor meerderen nou eenmaal als bashen.
Kan je het zelf wel de waarheid zeggen noemen, maar kan dat überhaupt al wel als je niet het hele verhaal kent?
Als er dingen over jou gezegd worden doe je ze ook regelmatig af als onzin, want men kent jou niet. Dusja, misschien hebben zij dan wel een punt over jou, of jij kan zelf eigenlijk ook niet zomaar oordelen en daarmee juist zitten.
Hij bevestigt mijn waarheid toch echt zelf door te zeggen dat er jaren verneukt zijn.

quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 00:01 schreef Cassandra87 het volgende:
Het ligt eraan wie het zegt en hoe het gezegd wordt, niet alleen in een post, maar over een hele reeks. Bovendien is dat jóuw waarheid, niet die van een ander.

Weet je waar ik aan moest denken? Die afghaanse vrouwen die een man afwijzen en overgoten worden met zuur. Ik hoop het niet voor je, maar als er ooit wat gebeurd waardoor je je uiterlijk minder mee hebt, ben ik heel benieuwd hoe je dán in je schoenen staat.
Dus omdat ik in jouw ogen mijn uiterlijk mee heb, post ik op deze manier? Juist.
Cassandra87zaterdag 1 oktober 2011 @ 00:08
Nee. Omdat je véél mee hebt, sta je er niet bij stil dat voor jou kleine stapjes die je in een half jaar of nog minder neemt, gigantische stappen zijn voor mensen als Benzin

Of laat ik het zo zeggen.. Ik denk ook wel eens, kom op, kleine moeite, stel je niet zo aan. Maar ik heb nooit in zijn schoenen gestaan dus ik heb makkelijk praten. Je kan je nog zo goed inleven, je zult nooit weten hoe iets is voor een ander. snap?

En ik weet wie het zegt, want ik kreeg vorige week op training te horen dat ik meer inlevingsvermogen mag hebben :+
#ANONIEMzaterdag 1 oktober 2011 @ 00:08
quote:
7s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 00:06 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Hij bevestigt mijn waarheid toch echt zelf door te zeggen dat er jaren verneukt zijn.

[..]

Dus omdat ik in jouw ogen mijn uiterlijk mee heb, post ik op deze manier? Juist.
En jij bevestigd mijn waarheid over jou met je manier van posten.
benzinzaterdag 1 oktober 2011 @ 00:15
quote:
7s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 00:06 schreef mrk.n het volgende:

Hij bevestigt mijn waarheid toch echt zelf door te zeggen dat er jaren verneukt zijn.
Voor een deel eens, want tuurlijk had ik het achteraf anders gedaan. Maar dat gaat nou eenmaal niet.

Maar ik heb het gewoon op veel fronten ontzettend moeilijk en binnen die omstandigheden heb ik het beste gedaan wat in mijn beperkte mogelijkheden lag.

Je hebt geen idee hoe mijn leven is en door welke omstandigheden ik de keuzes heb gemaakt die ik heb gemaakt.

quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:57 schreef mrk.n het volgende:
Het is hard geformuleerd, maar zo zie ik het wel echt. En zelfs al bezig vanaf 2005. Ik blijf erbij: wil hij écht zo graag iets bereiken, dan was dat nu allang bereikt, dan deed je er moeite voor. Maar hopelijk gaat het nu wel de goede kant op dan, ben benieuwd wat er over een paar maanden nou daadwerkelijk is bereikt.
Daniel postte ooit ergens, volgens mij ergens in deel 60-69, een stuk van een songtekst:
quote:
Sometimes you’re ahead, sometimes you’re behind…the race is long, and in the end, it’s only with yourself.
Mijn snelheid is niet jouw snelheid; de omstandigheden voor mijn keuzes zijn anders dan jouw omstandigheden.
mrk.nzaterdag 1 oktober 2011 @ 00:17
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 00:08 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

En jij bevestigd mijn waarheid over jou met je manier van posten.
Deze reactie was te voorspelbaar. Saai ben je.

quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 00:08 schreef Cassandra87 het volgende:
Nee. Omdat je véél mee hebt, sta je er niet bij stil dat voor jou kleine stapjes die je in een half jaar of nog minder neemt, gigantische stappen zijn voor mensen als Benzin

Of laat ik het zo zeggen.. Ik denk ook wel eens, kom op, kleine moeite, stel je niet zo aan. Maar ik heb nooit in zijn schoenen gestaan dus ik heb makkelijk praten. Je kan je nog zo goed inleven, je zult nooit weten hoe iets is voor een ander. snap?

En ik weet wie het zegt, want ik kreeg vorige week op training te horen dat ik meer inlevingsvermogen mag hebben :+
Oh, dat klopt wel. Ik kan me niet goed inleven in deze situatie omdat wat hij heeft meegemaakt, alledaags is voor de meeste mensen. En al helemaal niet in dat gelukkig zijn, dat vind ik dan weer ernstig. En ook niet in de situatie dat je al zes jaar niet veel onderneemt (wat hij zelf toegaf) maar wel klaagt. Maar ach! Ieder z'n eigen manieren.
Cassandra87zaterdag 1 oktober 2011 @ 00:24
quote:
7s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 00:17 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Deze reactie was te voorspelbaar. Saai ben je.

[..]

Oh, dat klopt wel. Ik kan me niet goed inleven in deze situatie omdat wat hij heeft meegemaakt, alledaags is voor de meeste mensen. En al helemaal niet in dat gelukkig zijn, dat vind ik dan weer ernstig. En ook niet in de situatie dat je al zes jaar niet veel onderneemt (wat hij zelf toegaf) maar wel klaagt. Maar ach! Ieder z'n eigen manieren.
Top dat je dat zo neerzet, dat getuigt al van meer inlevingsvermogen dan je vorige post! ^O^
Het is gewoon jammer dat een heleboel van die stapjes het internet niet bereiken.
benzinzaterdag 1 oktober 2011 @ 00:28
quote:
7s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 00:17 schreef mrk.n het volgende:

Ik kan me niet goed inleven in deze situatie
Nee, dat kan je schijnbaar niet. Ik kan me niet voorstellen dat je mijn problemen en mijn voortgang alledaags noemt, dat is een teken dat je je niet kan voorstellen hoe mijn leven eruit ziet.

Je hebt wel een beetje een handicap; cassandra, money en ook_gek weten meer dan jij weet, jij mist veel van de diepere achtergrondinformatie, dus ik vergeef het je :)

Ik zou het wel waarderen als je de volgende keer dat ik iets positiefs vertel niets meer zegt, want vanmiddag was ik hartstikke enthousiast en ik vind het ontzettend vervelend dat je dat dan bagatelliseert.
Cassandra87zaterdag 1 oktober 2011 @ 00:33
Maar benzin, eerlijk is eerlijk :) Voor de andere kant valt ook wat te zeggen. Ik ben godzijdank nooit gepest, maar heb geen makkelijk leven gehad, en ben er anders uit gekomen.
Het is een stukje veerkracht, een stukje (sociale) opvoeding en een stukje persoonlijke eigenschappen. Dat jij er lastiger mee omgaat snap ik goed, maar aan de andere kant kan ik mij ook voorstellen dat hij geneigd is om het te bagatelliseren. Vandaar dat ik ook zeg, het is een stukje harde waarheid dat vooral door de persoon van wie het komt wordt gezien als gebash
mrk.nzaterdag 1 oktober 2011 @ 00:35
Het is voor mij wel alledaags anders. Omdat ik simpelweg leef. :)

Jij vindt het bagatelliseren. Ik vind het niet normaal dat jij je geluk laat afhangen van een ander persoon, dat kan niet goedkomen. Juist dat maakt je kapot op den duur, maar dat heb ik inmiddels al 20 keer herhaald.
-Strawberry-zaterdag 1 oktober 2011 @ 00:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:42 schreef benzin het volgende:

Jaa, dat is een behoorlijk goed iets vind ik zelf :)

Het vervelende met jou is dat als ik negatief post het niet goed is; heb ik eens iets positief te melden dan is het nog steeds niet goed. Maar ben hoe dan ook blij met vanmiddag en iets soortgelijks eerder deze week.

Ik word van zoiets blij en gelukkig en eigenlijk interesseert het me helemaal niet echt wat jij ervan vindt.
Dat is echt al een flinke vooruitgang Benzin. Goed zo! Voor jezelf opkomen. :)

Ik post hier niet echt meer maar hier wilde ik toch even op reageren.
Cassandra87zaterdag 1 oktober 2011 @ 00:39
Hey Straw! :W en jammer
-Strawberry-zaterdag 1 oktober 2011 @ 00:40
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 23:29 schreef mrk.n het volgende:
To do lijstjes schieten ook niks op want daar was hij al mee bezig toen het 2007 was. We zitten nu in 2011.
Wie ben jij?
Cassandra87zaterdag 1 oktober 2011 @ 00:40
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 00:40 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Wie ben jij?
Mpj :)
-Strawberry-zaterdag 1 oktober 2011 @ 00:41
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 00:40 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Mpj :)
Dacht ik al na één post. :') Typisch.

Waarom weer een nieuw account?
heloefzaterdag 1 oktober 2011 @ 00:43
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 00:41 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Dacht ik al na één post. :') Typisch.

Waarom weer een nieuw account?
Hij kon zijn oude niet in.
benzinzaterdag 1 oktober 2011 @ 00:44
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 00:33 schreef Cassandra87 het volgende:
Maar benzin, eerlijk is eerlijk :) Voor de andere kant valt ook wat te zeggen. Ik ben godzijdank nooit gepest, maar heb geen makkelijk leven gehad, en ben er anders uit gekomen.
Het is een stukje veerkracht, een stukje (sociale) opvoeding en een stukje persoonlijke eigenschappen.
Ik weet het, snap het wel. Ik mis die veerkracht en opvoeding gewoon.

Anyway, ik ga naar bed. Truste :)
heloefzaterdag 1 oktober 2011 @ 00:45
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 00:44 schreef benzin het volgende:

[..]

Ik weet het, snap het wel. Ik mis die veerkracht en opvoeding gewoon.

Anyway, ik ga naar bed. Truste :)
Slaap lekker.
Cassandra87zaterdag 1 oktober 2011 @ 00:46
waarom kan ik nou niet met iedereen een redelijk gesprek voeren ;(
Cassandra87zaterdag 1 oktober 2011 @ 00:59
Lieverds ik krijg hoofdpijn van mijn beeldscherm, al lijkt iedereen al te slapen. Ik duik er ook in
:* Slaap lekker allen die nog wakker zijn!
kreezaterdag 1 oktober 2011 @ 01:20
Beetje saai hier weer ineens ;)
Capstanzaterdag 1 oktober 2011 @ 01:28
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 01:20 schreef kree het volgende:
Beetje saai hier weer ineens ;)
Als je half (of helemaal) slaapt, wil dat nogal eens gebeuren ;)
kreezaterdag 1 oktober 2011 @ 01:34
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 01:28 schreef Capstan het volgende:

[..]

Als je half (of helemaal) slaapt, wil dat nogal eens gebeuren ;)
nou inderdaad, ga ook maar eens m,n bed opzoeken :)
Hoor morgen de verhalen wel weer :)
Axel1988zaterdag 1 oktober 2011 @ 04:48
*korte update... topavond gehad hier in EHV met de paiq-meiden! Ik ga snel het bed in; morgen om half 10 weer werken :(... baaahh
YoshiEscobarzaterdag 1 oktober 2011 @ 08:35
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 04:48 schreef Axel1988 het volgende:
*korte update... topavond gehad hier in EHV met de paiq-meiden! Ik ga snel het bed in; morgen om half 10 weer werken :(... baaahh
Dat is dan een kort nachtje geworden :{
maart was het wel waard volgens mij dus :)
Cassandra87zaterdag 1 oktober 2011 @ 09:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 04:48 schreef Axel1988 het volgende:
*korte update... topavond gehad hier in EHV met de paiq-meiden! Ik ga snel het bed in; morgen om half 10 weer werken :(... baaahh
en en en maagd af?

Goeiemorgen allen
Cassandra87zaterdag 1 oktober 2011 @ 09:36
Als er gegadigden zijn voor meeting in Amsterdam.. Gaat ik roggelen. Bij voldoende animo
Edarrawenzaterdag 1 oktober 2011 @ 09:41
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 09:36 schreef Cassandra87 het volgende:
Als er gegadigden zijn voor meeting in Amsterdam.. Gaat ik roggelen. Bij voldoende animo
Ligt eraan op wat voor dag en hoe laat. Misschien kom ik wel :)
Cassandra87zaterdag 1 oktober 2011 @ 09:58
Staat in het topic :)
Pfff ik moet echt nog even wakker worden. Wat is het rap gegaan met posten gisteren
Edarrawenzaterdag 1 oktober 2011 @ 10:01
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 09:58 schreef Cassandra87 het volgende:
Staat in het topic :)
Pfff ik moet echt nog even wakker worden. Wat is het rap gegaan met posten gisteren
Na het kijken van de belachelijke film 'Mickey, Donald en Goofy als de drie musketiers' en alle liedjes mee te brullen ben ik nu wakker, denk ik :')
Maar ik ga de posts van gisteren maar eens teruglezen, nu ik me toch verveel.
DenWauwelaarzaterdag 1 oktober 2011 @ 10:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 09:36 schreef Cassandra87 het volgende:
Als er gegadigden zijn voor meeting in Amsterdam.. Gaat ik roggelen. Bij voldoende animo
now we are talking...

Enschede... echt :')
kedgezaterdag 1 oktober 2011 @ 10:21
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 10:12 schreef DenWauwelaar het volgende:

[..]

now we are talking...

Enschede... echt :')
Laatste R&P meet in Amsterdam was een regelrechte flop, welgeteld kwamen er 0 mensen van de hele lijst.

Verder is Enschede goed te bereiken zowel met de auto als ov en woont edarawin vlak bij het station.
Cassandra87zaterdag 1 oktober 2011 @ 10:24
Mwah ik organiseer m wel en neem Detroit mee, als er niemand komt opdagen gaan we wel met zn 2 uit eten :+
heloefzaterdag 1 oktober 2011 @ 10:25
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 10:21 schreef kedge het volgende:

[..]

Laatste R&P meet in Amsterdam was een regelrechte flop, welgeteld kwamen er 0 mensen van de hele lijst.

Verder is Enschede goed te bereiken zowel met de auto als ov en woont edarawin vlak bij het station.
Maar toch het kost mij wel 25 euro en 5 uur reistijd dus tsja...
DenWauwelaarzaterdag 1 oktober 2011 @ 10:43
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 10:21 schreef kedge het volgende:

[..]

Laatste R&P meet in Amsterdam was een regelrechte flop, welgeteld kwamen er 0 mensen van de hele lijst.

Verder is Enschede goed te bereiken zowel met de auto als ov en woont edarawin vlak bij het station.
Enschede is bijna Duitsland, absoluut niet centraal. Utrecht ofzo, dat is voor iedereen te doen.
DenWauwelaarzaterdag 1 oktober 2011 @ 10:43
ik heb een 'heloef'-crush op Christiana Bohorquez.

Wat een lekker ding. :@

SPOILER
237-crop-web.jpg
Edarrawenzaterdag 1 oktober 2011 @ 10:47
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 10:43 schreef DenWauwelaar het volgende:
ik heb een 'heloef'-crush op Christiana Bohorquez.

Wat een lekker ding. :@

SPOILER
Zij is echt mooi ja O+
DenWauwelaarzaterdag 1 oktober 2011 @ 10:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 10:47 schreef Edarrawen het volgende:

[..]

Zij is echt mooi ja O+
Ik zat gisteren echt van 'godverdoemme zeg'....

dat heb ik niet vaak :@
mrk.nzaterdag 1 oktober 2011 @ 10:52
Waar kennen jullie haar van? Ik vind haar normaal. Maar ze draagt haast geen make-up zie ik (opgezocht), ze is naturel mooi zeg maar. :P
DenWauwelaarzaterdag 1 oktober 2011 @ 10:55
quote:
7s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 10:52 schreef mrk.n het volgende:
Waar kennen jullie haar van? Ik vind haar normaal. Maar ze draagt haast geen make-up zie ik (opgezocht), ze is naturel mooi zeg maar. :P
Voice of Holland he.

:9 ... waar moet ik tekenen?
benzinzaterdag 1 oktober 2011 @ 11:00
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 10:43 schreef DenWauwelaar het volgende:
ik heb een 'heloef'-crush op Christiana Bohorquez.

Wat een lekker ding. :@

SPOILER
Eens. Heel mooi meisje O+

Zat gisteravond een stukje The Voice te kijken terwijl ik mijn koffie opdronk en toen kwam zij net.
DenWauwelaarzaterdag 1 oktober 2011 @ 11:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 11:00 schreef benzin het volgende:

[..]

Eens. Heel mooi meisje O+

Zat gisteravond een stukje The Voice te kijken terwijl ik mijn koffie opdronk en toen kwam zij net.
je zou je toch verslikken...
Edarrawenzaterdag 1 oktober 2011 @ 11:25
Wat heeft iedereen gedaan gisteravond?
Nog weggeweest? :)
Newbie114zaterdag 1 oktober 2011 @ 11:27
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 11:25 schreef Edarrawen het volgende:
Wat heeft iedereen gedaan gisteravond?
Nog weggeweest? :)
Ik :P
Edarrawenzaterdag 1 oktober 2011 @ 11:28
quote:
14s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 11:27 schreef Newbie114 het volgende:

[..]

Ik :P
Dat wist ik al ;)
kedgezaterdag 1 oktober 2011 @ 11:36
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 10:43 schreef DenWauwelaar het volgende:

[..]

Enschede is bijna Duitsland, absoluut niet centraal. Utrecht ofzo, dat is voor iedereen te doen.
Nederland is maar een klein kikkerlandje :P

Telkens als er iets centraals word voorgesteld dan zegt bij voorbaat al 50 procent af, omdat ze het er niet mee eens zijn ( kijk de geflopte meets maar na ). Een ideale plek bestaat gewoon niet.

ederawen heeft de meet georganiseerd en zij bepaald waar de meet gehouden wordt. Zij is ook de enigste die initiatief toont om zoiets te organiseren.
Catbertzaterdag 1 oktober 2011 @ 11:38
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 11:36 schreef kedge het volgende:
Telkens als er iets centraals word voorgesteld dan zegt bij voorbaat al 50 procent af, omdat ze het er niet mee eens zijn ( kijk de geflopte meets maar na ). Een ideale plek bestaat gewoon niet.
Je hebt altijd mensen die het "oneerlijk" vinden dat een meet niet bij hen voor de deur gehouden wordt. Zulke types kun je geen rekening mee houden. Utrecht is gewoon de aangewezen locatie omdat het zo enorm centraal is en met het OV ook erg simpel te bereiken is.

(Niks ten nadele van de meet in Enschede natuurlijk)
Cassandra87zaterdag 1 oktober 2011 @ 11:41
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 11:36 schreef kedge het volgende:

[..]

Nederland is maar een klein kikkerlandje :P

Telkens als er iets centraals word voorgesteld dan zegt bij voorbaat al 50 procent af, omdat ze het er niet mee eens zijn ( kijk de geflopte meets maar na ). Een ideale plek bestaat gewoon niet.

ederawen heeft de meet georganiseerd en zij bepaald waar de meet gehouden wordt. Zij is ook de enigste die initiatief toont om zoiets te organiseren.
Heuj en ik dan? Er staat al een 2e initiatief bij
mrk.nzaterdag 1 oktober 2011 @ 11:51
Ik heb een ex (twee jaar mee gehad) die ook eens meegedaan heeft aan X Factor met twee andere meiden en bijna in de liveshows terecht kwam in 2010 maar toen had verloren van die Badboys. Die periode ging het net uit tussen ons, ik kijk nu die beelden terug en ik begrijp echt totaal niet wat ik dat standaard boerse meisje heb gezien met dat afschuwelijke accent :') .

Het zou me niks verbazen als ze nu ineens meedoet aan The Voice ofzo, dan ga ik haar wel volgen natuurlijk al wil ik het niet. Daar komen mijn stalk acties weer. :P
DenWauwelaarzaterdag 1 oktober 2011 @ 11:59
quote:
7s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 11:51 schreef mrk.n het volgende:
-verhaal-
Pictures or it didnt happen.
Edarrawenzaterdag 1 oktober 2011 @ 12:00
omg, ik keek net in de spiegel en ik zie eruit als een hyperactieve zombie :')
Iemand hier tips tegen wallen?
kedgezaterdag 1 oktober 2011 @ 12:06
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 11:38 schreef Catbert het volgende:

[..]

Je hebt altijd mensen die het "oneerlijk" vinden dat een meet niet bij hen voor de deur gehouden wordt. Zulke types kun je geen rekening mee houden. Utrecht is gewoon de aangewezen locatie omdat het zo enorm centraal is en met het OV ook erg simpel te bereiken is.

(Niks ten nadele van de meet in Enschede natuurlijk)
Ben het wel met je eens dat Utrecht het meest centraal is, maar niemand neemt zelf het initiatief om het dan in Utrecht te organiseren, dat was meer mijn punt :P

quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 11:41 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Heuj en ik dan? Er staat al een 2e initiatief bij
Wel een leuk initiatief trouwens zo over de grachten slenteren en dan wat eten. Laatste keer dat ik dat heb gedaan was met mijn ex vorig jaar erg gezellig :D Altijd genoeg te zien en te beleven :)

Maar snap alleen niet waarom je een doordeweekse dag neemt... zo vallen er veel mensen af denk ik.
kedgezaterdag 1 oktober 2011 @ 12:07
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 12:00 schreef Edarrawen het volgende:
omg, ik keek net in de spiegel en ik zie eruit als een hyperactieve zombie :')
Iemand hier tips tegen wallen?
Voldoende slaap ;)

Of een laag make-up eroverheen _O-
Edarrawenzaterdag 1 oktober 2011 @ 12:08
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 12:06 schreef kedge het volgende:

[..]

Ben het wel met je eens dat Utrecht het meest centraal is, maar niemand neemt zelf het initiatief om het dan in Utrecht te organiseren, dat was meer mijn punt :P

[..]

Wel een leuk initiatief trouwens zo over de grachten slenteren en dan wat eten. Laatste keer dat ik dat heb gedaan was met mijn ex vorig jaar erg gezellig :D Altijd genoeg te zien en te beleven :)

Maar snap alleen niet waarom je een doordeweekse dag neemt... zo vallen er veel mensen af denk ik.
Het zijn toch twee zaterdagen :?
kedgezaterdag 1 oktober 2011 @ 12:10
Lees nu November ipv Oktober my bad :7
Edarrawenzaterdag 1 oktober 2011 @ 12:11
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 12:07 schreef kedge het volgende:

[..]

Voldoende slaap ;)

Of een laag make-up eroverheen _O-
Dat met slaap gaat niet lukken.
En make-up ben ik het bijna aan het overwegen zo... Ik zie er echt halfdood uit nu _O-
mrk.nzaterdag 1 oktober 2011 @ 12:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 11:59 schreef DenWauwelaar het volgende:

[..]

Pictures or it didnt happen.
Oke, want het is ook zo bijzonder als iemand meedoet met zo'n talentenshow en een beetje kan zingen. Ik heb in mijn omgeving wel een paar die mee hebben gedaan aan een talentenshow en een ronde verder zijn gekomen. :P
Schenkstroopzaterdag 1 oktober 2011 @ 12:13
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 11:36 schreef kedge het volgende:

[..]

Nederland is maar een klein kikkerlandje :P

Telkens als er iets centraals word voorgesteld dan zegt bij voorbaat al 50 procent af, omdat ze het er niet mee eens zijn ( kijk de geflopte meets maar na ). Een ideale plek bestaat gewoon niet.

ederawen heeft de meet georganiseerd en zij bepaald waar de meet gehouden wordt. Zij is ook de enigste die initiatief toont om zoiets te organiseren.
Toch kan het welleens 4 uur duren voordat je van Purmerend in Rotterdam bent geraakt. Met het OV weliswaar.
Edarrawenzaterdag 1 oktober 2011 @ 12:14
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 12:13 schreef Schenkstroop het volgende:

[..]

Toch kan het welleens 4 uur duren voordat je van Purmerend in Rotterdam bent geraakt. Met de OV weliswaar. En Israel is maar de helft aan oppervlakte van NL en das ook een machtige land.

Verder vind ik meet-afspreek topics wel leuk. Ik vind dat oeverloos gekoffieleut en gezeik van Hollanders over wel of niet kunnen en waar altijd wel leuk. Gewoon omdat het incompetent staat.
Ach, als ze niet naar Enschede kunnen/willen komen, komt er wel weer een andere meet waarbij het wel kan. Iedereen zou toch niet in mijn appartement passen :P
Schenkstroopzaterdag 1 oktober 2011 @ 12:16
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 12:14 schreef Edarrawen het volgende:

[..]

Ach, als ze niet naar Enschede kunnen/willen komen, komt er wel weer een andere meet waarbij het wel kan. Iedereen zou toch niet in mijn appartement passen :P
shit je bent snel met quoten.
Newbie114zaterdag 1 oktober 2011 @ 12:16
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 12:00 schreef Edarrawen het volgende:
omg, ik keek net in de spiegel en ik zie eruit als een hyperactieve zombie :')
Iemand hier tips tegen wallen?
Niet zo veel koffie drinken dan :P

Of slapen ;)
Edarrawenzaterdag 1 oktober 2011 @ 12:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 12:16 schreef Schenkstroop het volgende:

[..]

shit je bent snel met quoten.
Waarom hou je van over andermans 'incompetentie' lezen als ik vragen mag, en waarom ben je als je het dan toch besluit mede te delen zo laf om het snel weer weg te halen?
DenWauwelaarzaterdag 1 oktober 2011 @ 12:29
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 12:06 schreef kedge het volgende:

Maar snap alleen niet waarom je een doordeweekse dag neemt... zo vallen er veel mensen af denk ik.
idem dito.
DenWauwelaarzaterdag 1 oktober 2011 @ 12:30
quote:
7s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 12:12 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Oke, want het is ook zo bijzonder als iemand meedoet met zo'n talentenshow en een beetje kan zingen.
nee, ik wil gewoon tetten zien. :')
mrk.nzaterdag 1 oktober 2011 @ 12:37
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 12:30 schreef DenWauwelaar het volgende:

[..]

nee, ik wil gewoon tetten zien. :')
Tetten bij deze verstuurd. ^O^
Mystikvmzaterdag 1 oktober 2011 @ 12:43
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 11:25 schreef Edarrawen het volgende:
Wat heeft iedereen gedaan gisteravond?
Nog weggeweest? :)
Concertje gedaan, daarna met vrienden in de kroeg geëindigd.

Was weer leuk.
DenWauwelaarzaterdag 1 oktober 2011 @ 13:08
Topic killah.
Myraelazaterdag 1 oktober 2011 @ 13:27
Goedemorgen.
gewoonfayezaterdag 1 oktober 2011 @ 13:29
Goeiemiddavochtend?
ook_gekzaterdag 1 oktober 2011 @ 13:36
quote:
14s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 13:27 schreef Myraela het volgende:
Goedemorgen.
Goedemorgen, net wakker en pfff wat heb ik het zwaar
gewoonfayezaterdag 1 oktober 2011 @ 13:41
quote:
1s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 13:36 schreef ook_gek het volgende:

[..]

Goedemorgen, net wakker en pfff wat heb ik het zwaar
Ik heb amper slaap gehad, was 9 uur thuis ofzo?
-Strawberry-zaterdag 1 oktober 2011 @ 14:03
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 10:43 schreef DenWauwelaar het volgende:
ik heb een 'heloef'-crush op Christiana Bohorquez.

Wat een lekker ding. :@

SPOILER
Haar oren werkten nogal afleidend voor mij. :P
DenWauwelaarzaterdag 1 oktober 2011 @ 14:09
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 14:03 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Haar oren werkten nogal afleidend voor mij. :P
Misschien is ze eindelijk een keer een vrouw die kan luisteren....
mrk.nzaterdag 1 oktober 2011 @ 14:20
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 14:03 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Haar oren werkten nogal afleidend voor mij. :P
Die vielen mij niet eens op. Moet je nagaan, zo mooi dat de grote oren niet eens opvallen.
-Strawberry-zaterdag 1 oktober 2011 @ 14:21
quote:
7s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 14:20 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Die vielen mij niet eens op. Moet je nagaan, zo mooi dat de grote oren niet eens opvallen.
Je vond haar er normaal uitzien zei je.
mrk.nzaterdag 1 oktober 2011 @ 14:26
quote:
7s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 14:21 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Je vond haar er normaal uitzien zei je.
Ziet ze ook wel. Vind jij dat ook?
-Strawberry-zaterdag 1 oktober 2011 @ 14:38
quote:
7s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 14:26 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Ziet ze ook wel. Vind jij dat ook?
Ik vind haar mooi. Maar die oren waren me tijdens The Voice wel echt opgevallen.
Cassandra87zaterdag 1 oktober 2011 @ 14:40
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 12:29 schreef DenWauwelaar het volgende:

[..]

idem dito.
Het zijn 2 zaterdagen :)
Myraelazaterdag 1 oktober 2011 @ 14:52
quote:
1s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 13:36 schreef ook_gek het volgende:

[..]

Goedemorgen, net wakker en pfff wat heb ik het zwaar
Lekker gestapt gisteren?
mrk.nzaterdag 1 oktober 2011 @ 15:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 14:38 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Ik vind haar mooi. Maar die oren waren me tijdens The Voice wel echt opgevallen.
Ik vind haar ook mooi.
-Strawberry-zaterdag 1 oktober 2011 @ 15:52
quote:
7s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 15:42 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Ik vind haar ook mooi.
Wat is het nou, mooi of normaal :?
mrk.nzaterdag 1 oktober 2011 @ 15:55
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 15:52 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Wat is het nou, mooi of normaal :?
Allebei. Gewoon normaal mooi. Kan dat niet?
-Strawberry-zaterdag 1 oktober 2011 @ 15:58
quote:
7s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 15:55 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Allebei. Gewoon normaal mooi. Kan dat niet?
Mooi klinkt toch een stuk positiever en 'beter' dan gewoon normaal.

Maar oke, dan snap ik nu hoe je het bedoelde. Naar mijn maatstaven sprak het elkaar tegen.
DenWauwelaarzaterdag 1 oktober 2011 @ 16:05
Ik vind Christiana heerlijk. :9

Dat jullie het even weten. :')
mrk.nzaterdag 1 oktober 2011 @ 16:15
Gaan jullie nog uitvanavond?

Maar shit hey, mijn laptop is net gecrasht toen ik hier aan het typen was. Alles is weg! Al mijn foto's en schoolbestanden. :{
Capstanzaterdag 1 oktober 2011 @ 16:16
Goedemiddag, beste mensen :)
DenWauwelaarzaterdag 1 oktober 2011 @ 16:18
quote:
7s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 16:15 schreef mrk.n het volgende:
Gaan jullie nog uitvanavond?
Ik ga naar de HMH.
SPOILER
gabbers.gif
en

SPOILER
1656549_o.gif
Echt versieren gaat het hem dus niet worden.
kreezaterdag 1 oktober 2011 @ 16:25
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 16:16 schreef Capstan het volgende:
Goedemiddag, beste mensen :)
Ook goedemiddag allemaal, nog rustig hierzo :)
DenWauwelaarzaterdag 1 oktober 2011 @ 16:26
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 16:25 schreef kree het volgende:

[..]

Ook goedemiddag allemaal, nog rustig hierzo :)
ik heb zo'n vermoeden dat veel mensen buiten zijn, ik weet niet waarom...

Ik denk ook dat niet iedereen de laptop meeheeft zoals ik....
Newbie114zaterdag 1 oktober 2011 @ 16:40
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 16:26 schreef DenWauwelaar het volgende:

[..]

ik heb zo'n vermoeden dat veel mensen buiten zijn, ik weet niet waarom...

Ik denk ook dat niet iedereen de laptop meeheeft zoals ik....
Meld.

Leuke dag(en) achter de rug, en natuurlijk ketszat in slaap gevallen voor het eind van t feestje. De hele dag niets gegeten (komt er dan toch uit) en dalijk maar eens een lekker grote pizza maken, douchen, een nieuw tshirt uitzoeken, aanfietsen, en indrinken bij maat, daarna uit in de Time Out. Moet leuk worden want dat is een grote club.
kedgezaterdag 1 oktober 2011 @ 16:47
Straks nog ff voetballen en bbq'en en vanavond niks -O-
minibeerzaterdag 1 oktober 2011 @ 16:53
hard leren hiero, kwam er gister achter dat ik dinsdag twee zieke tentamens heb ;(.
heloefzaterdag 1 oktober 2011 @ 17:07
Mijn nek doet pijn. :')
Ik heb net de hele middag de nieuwe FIFA gespeeld. :')

En hoe gaat het met jullie?
Myraelazaterdag 1 oktober 2011 @ 17:10
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 16:53 schreef minibeer het volgende:
hard leren hiero, kwam er gister achter dat ik dinsdag twee zieke tentamens heb ;(.
Sterkte. :')

Ik heb maandag een oplevering waarvoor ik eigenlijk nu foto's van de koelkast van mensen moet gaan maken en een interview afnemen, maar ik heb geen zin. :')
Myraelazaterdag 1 oktober 2011 @ 17:15
Hoe ging je solli heloef?
heloefzaterdag 1 oktober 2011 @ 17:17
quote:
14s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 17:15 schreef Myraela het volgende:
Hoe ging je solli heloef?
Ja het ging goed.
Krijg dinsdag te horen of ik word aangenomen of niet.
Newbie114zaterdag 1 oktober 2011 @ 17:18
Pizza tijd! Yeah buddy :P
heloefzaterdag 1 oktober 2011 @ 17:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 17:18 schreef Newbie114 het volgende:
Pizza tijd! Yeah buddy :P
You watch to much Jersey Shore man.
Newbie114zaterdag 1 oktober 2011 @ 17:20
quote:
14s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 17:18 schreef heloef het volgende:

[..]

You watch to much Jersey Shore man.
1x gezien. Maar dankzij FOK! zei ik toch yeah buddy.
heloefzaterdag 1 oktober 2011 @ 17:23
quote:
14s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 17:20 schreef Newbie114 het volgende:

[..]

1x gezien. Maar dankzij FOK! zei ik toch yeah buddy.
Ik ben verpest door FOK! :')
En mijn moeder vind het ook niet leuk dat ik mijn vrienden er vanaf haal. :')
Newbie114zaterdag 1 oktober 2011 @ 17:23
quote:
14s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 17:23 schreef heloef het volgende:

[..]

Ik ben verpest door FOK! :')
En mijn moeder vind het ook niet leuk dat ik mijn vrienden er vanaf haal. :')
Moeders :')
Myraelazaterdag 1 oktober 2011 @ 17:25
quote:
14s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 17:23 schreef heloef het volgende:

[..]

Ik ben verpest door FOK! :')
En mijn moeder vind het ook niet leuk dat ik mijn vrienden er vanaf haal. :')
Mijn moeder vind het niet erg, maar na de meet mogen ze niet meer hier thuis komen. :')
heloefzaterdag 1 oktober 2011 @ 17:25
quote:
14s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 17:23 schreef Newbie114 het volgende:

[..]

Moeders :')
Mijn moeder zei van "ja ze zijn van het internet wie weet wat ze je allemaal kunnen aandoen"
Ik heel droog "op school kunnen ze me ook gewoon neersteken hoor" :')
heloefzaterdag 1 oktober 2011 @ 17:26
quote:
14s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 17:25 schreef Myraela het volgende:

[..]

Mijn moeder vind het niet erg, maar na de meet mogen ze niet meer hier thuis komen. :')
Dat kan nog wel eens voor problemen zorgen in onze relatie als ik niet meer bij jou over de vloer mag komen.
Myraelazaterdag 1 oktober 2011 @ 17:26
quote:
7s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 17:26 schreef heloef het volgende:

[..]

Dat kan nog wel eens voor problemen zorgen in onze relatie als ik niet meer bij jou over de vloer mag komen.
1 per keer mag nog wel, geen groepen meer. :')
heloefzaterdag 1 oktober 2011 @ 17:27
quote:
14s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 17:26 schreef Myraela het volgende:

[..]

1 per keer mag nog wel, geen groepen meer. :')
Oh dan is het goed.
Myraelazaterdag 1 oktober 2011 @ 17:29
quote:
10s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 17:27 schreef heloef het volgende:

[..]

Oh dan is het goed.
Ja, onze FOK!orgies zullen we ergens anders moeten houden, maar wij samen kan best.
heloefzaterdag 1 oktober 2011 @ 17:32
quote:
7s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 17:29 schreef Myraela het volgende:

[..]

Ja, onze FOK!orgies zullen we ergens anders moeten houden, maar wij samen kan best.
Jeej. O+
DenWauwelaarzaterdag 1 oktober 2011 @ 17:36
quote:
14s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 17:07 schreef heloef het volgende:
Mijn nek doet pijn. :')
Ik heb net de hele middag de nieuwe FIFA gespeeld. :')

Nieuwe FIFA is raar.
Cassandra87zaterdag 1 oktober 2011 @ 17:39
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 16:16 schreef Capstan het volgende:
Goedemiddag, beste mensen :)
:W

Ik ben lekker barbecuen zo! ff vlees kruiden :9
heloefzaterdag 1 oktober 2011 @ 17:45
Tijd voor pizza.
Newbie114zaterdag 1 oktober 2011 @ 17:55
quote:
14s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 17:45 schreef heloef het volgende:
Tijd voor pizza.
^O^
Axel1988zaterdag 1 oktober 2011 @ 18:00
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 09:12 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

en en en maagd af?

Goeiemorgen allen
Nog wel maagd ja; maar wel zeer veel prettig fysiek contact :). Knuffelen, elkaar vastpakken, intiem dansen etc... maak dat niet zo vaak mee; maar daar kan ik prima aan wennen!
Axel1988zaterdag 1 oktober 2011 @ 18:02
quote:
Heerlijk filmpje ;)
heloefzaterdag 1 oktober 2011 @ 18:03
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 18:02 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Heerlijk filmpje ;)
Spel is beter dan ooit, moet gezegd worden.
DenWauwelaarzaterdag 1 oktober 2011 @ 18:04
quote:
14s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 18:03 schreef heloef het volgende:

[..]

Spel is beter dan ooit, moet gezegd worden.
Ik vind het vooral vervelend dat ik minder makkelijk scoor. :')

Bal laag in de hoek gaat er zelden nog in.
heloefzaterdag 1 oktober 2011 @ 18:06
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 18:04 schreef DenWauwelaar het volgende:

[..]

Ik vind het vooral vervelend dat ik minder makkelijk scoor. :')

Bal laag in de hoek gaat er zelden nog in.
Heh?
Ik scoor nu heel vaak met een laag balletje in de hoek. :')
DenWauwelaarzaterdag 1 oktober 2011 @ 18:07
quote:
14s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 18:06 schreef heloef het volgende:

[..]

Heh?
Ik scoor nu heel vaak met een laag balletje in de hoek. :')
Ik kan er sowieso geen draak van. Maar altijd als ik op de keeper afliep en rond de penaltystip schoot hing ie. Laag balletje, hoekje. Nu zit de keeper met zn poten eraan.
heloefzaterdag 1 oktober 2011 @ 18:08
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 18:07 schreef DenWauwelaar het volgende:

[..]

Ik kan er sowieso geen draak van. Maar altijd als ik op de keeper afliep en rond de penaltystip schoot hing ie. Laag balletje, hoekje. Nu zit de keeper met zn poten eraan.
Oh zo.
Dat klopt ja de keeper zit er vaak tussen.
Maar een bal in de hoek van 25 meter vliegt er steeds vaker in bij mij.
YoshiEscobarzaterdag 1 oktober 2011 @ 18:11
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 18:02 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Heerlijk filmpje ;)
hehe... laatste fifa spel wat ik gedaan heb was op de playstation 1.... was wel makkelijk kon je gewoon steeds lobjes over de keeper heen doen :P
DenWauwelaarzaterdag 1 oktober 2011 @ 18:19
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 18:11 schreef YoshiEscobar het volgende:

[..]

hehe... laatste fifa spel wat ik gedaan heb was op de playstation 1.... was wel makkelijk kon je gewoon steeds lobjes over de keeper heen doen :P
Fifa 98 kon je vanaf de zijkant ongeveer ter hoogte van de middellijn met een bepaald schot altijd scoren. :')
YoshiEscobarzaterdag 1 oktober 2011 @ 18:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 18:19 schreef DenWauwelaar het volgende:

[..]

Fifa 98 kon je vanaf de zijkant ongeveer ter hoogte van de middellijn met een bepaald schot altijd scoren. :')
Toen was het leven nog makkelijk :D
Goeie ouwe tijd :P
DenWauwelaarzaterdag 1 oktober 2011 @ 18:54
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 18:52 schreef YoshiEscobar het volgende:

[..]

Toen was het leven nog makkelijk :D
Goeie ouwe tijd :P
Toen je nog je pielemuis erin kon en moest stoppen voor je ging versieren...
heloefzaterdag 1 oktober 2011 @ 18:58
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 18:54 schreef DenWauwelaar het volgende:

[..]

Toen je nog je pielemuis erin kon en moest stoppen voor je ging versieren...
Ik merk dat ik te laat ben geboren.
Schenkstroopzaterdag 1 oktober 2011 @ 19:01
Ik loop door half p'end en kom ik tot twee keer toe een vage kennis tegen. Een techno dj en dtmaal voor de verandering helemaal hip gekleed ipv in zn mountainbike lowlands-outfit. wit bloesje, haren in wetlook, zonnebril. Loopt daar een (best wel) fakking lekker iwjf naast met mooi lange benen die bij mijn tot de borst komen. Ik denk khuuuuuh?? En toen bessefte ik me iets..
Myraelazaterdag 1 oktober 2011 @ 19:02
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 19:01 schreef Schenkstroop het volgende:
Ik loop door half p'end en kom ik tot twee keer toe een vage kennis tegen. Een techno dj en helemaal hip gekleed ipv zn mountainbike lowlands outfit. wit bloesje haren in wetlook, zonnebril Loopt daar een fakkin glekker iwjf naast met mooi lange benen die tot bij mijn tot de borst komen. Ik denk khuuuuuh?? En toen bessefte ik me iets..
Wat besefte je?
Schenkstroopzaterdag 1 oktober 2011 @ 19:03
quote:
7s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 19:02 schreef Myraela het volgende:

[..]

Wat besefte je?
Dat wetloook bij mij nooit gaat luken want ik heb dik stijl haar :{

Nee, er wordt altijd tot vervelends toe gezegd dat het aan je persoonlijkheid zou liggen. Dat dat belangrijk is blablabla. Ehem.. Is allemaal zwaaaar overtrokken bullshit.

[ Bericht 2% gewijzigd door Schenkstroop op 01-10-2011 19:08:40 ]
Myraelazaterdag 1 oktober 2011 @ 19:04
Ik verwachte een of andere levenswijsheid, maar het gaat dus over je haar. :') Ok.
DenWauwelaarzaterdag 1 oktober 2011 @ 19:04
quote:
9s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 18:58 schreef heloef het volgende:

[..]

Ik merk dat ik te laat ben geboren.
:')

vanmiddag naar de kapper geweest, hip kapsel. Drie uur later zit het alweer plat. :')

ik had haar moeten versieren trouwens.... *ahum*
hasjmanzaterdag 1 oktober 2011 @ 19:09
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 19:03 schreef Schenkstroop het volgende:

[..]

Dat wetloook bij mij nooit gaat luken want ik heb dik stijl haar :{

Nee, er wordt altijd tot vervelends toe gezegd dat het aan je persoonlijkheid zou liggen. Dat dat belangrijk is blablabla. Ehem.. Is allemaal zwaaaar overtrokken bullshit.

En daar kom je nu pas achter :') ?
Myraelazaterdag 1 oktober 2011 @ 19:11
Tuurlijk speelt uiterlijk mee, maar dat maakt een goed uiterlijk maakt een kutkarakter nog niet goed, hooguit voor een ONS wel, maar daarna zul je toch ook wat inhoud moeten hebben.
DenWauwelaarzaterdag 1 oktober 2011 @ 19:12
quote:
14s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 19:11 schreef Myraela het volgende:
Tuurlijk speelt uiterlijk mee, maar dat maakt een goed uiterlijk maakt een kutkarakter nog niet goed, hooguit voor een ONS wel, maar daarna zul je toch ook wat inhoud moeten hebben.
Uiterlijk maakt dat je geïnteresseerd raakt in iemand, innerlijk houdt de interesse vast.

Kortom, als je een uiterlijk hebt wat een dame niet aanspreekt, kom je met je innerlijk ook nergens of ben je een charity-fuck. Alle broertjes van NL, knoop dat in je oren.

Ik heb gesprookt.
Myraelazaterdag 1 oktober 2011 @ 19:13
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 19:12 schreef DenWauwelaar het volgende:

[..]

Uiterlijk maakt dat je geïnteresseerd raakt in iemand, innerlijk houdt de interesse vast.

Kortom, als je een uiterlijk hebt wat een dame niet aanspreekt, kom je met je innerlijk ook nergens of ben je een charity-fuck. Alle broertjes van NL, knoop dat in je oren.

Ik heb gesprookt.
Amen.
Schenkstroopzaterdag 1 oktober 2011 @ 19:24
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 19:12 schreef DenWauwelaar het volgende:

[..]

Uiterlijk maakt dat je geïnteresseerd raakt in iemand, innerlijk houdt de interesse vast.

Kortom, als je een uiterlijk hebt wat een dame niet aanspreekt, kom je met je innerlijk ook nergens of ben je een charity-fuck. Alle broertjes van NL, knoop dat in je oren.

Ik heb gesprookt.
Maar dikgedrukte is vaak zwaar en zwaar overtrokken. Als ik meningen lees over wat een mooi persoon zou zijn. Dan denk ik vaak dat ik daar nooit aan kan voldoen. In de praktijk valt dat echter reuze reuze en reuze reuze mee.

Verder merk ik een gestage ommekeer van mening op fok. Er werd eerst tot vervelens toe vooral op het innerlijk gewezen. uterlijk zou niet zoveel uitmaken, En nu begint men mij toch gelijk te geven dat het uiterlijk toch belangrijker is. Echter doen jullie alsof dat altijd al common knowledge was :')
DenWauwelaarzaterdag 1 oktober 2011 @ 19:38
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 19:24 schreef Schenkstroop het volgende:
Echter doen jullie alsof dat altijd al common knowledge was :')
Ik kan alleen voor mezelf spreken en ik heb nog nooit iets anders beweerd. Het wordt alleen grijs als je het erover hebt wat voor vrouw nou een mooie man is qua uiterlijk. Daar verschillen de meningen nogal.
hasjmanzaterdag 1 oktober 2011 @ 19:38
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 19:24 schreef Schenkstroop het volgende:

[..]

Echter doen jullie alsof dat altijd al common knowledge was :')
Hahaha. Me zus had zich aangemeld bij een dating site, en ja hoor, 1 dag later 22 reacties :') Dus ik zo " Nou laat eens zien wat voor mannen op je reageren" En ja hoor, het begon met "wat een lelijkerts" "jezus die ziet er echt niet uit " Ze vond van alle 22 niet 1 iemand aantrekkelijk.

Maar schenk, innerlijk is ook heeeeel belangrijk hoor als je voor het eerst iemand ontmoet. _O-
Axel1988zaterdag 1 oktober 2011 @ 19:44
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 19:24 schreef Schenkstroop het volgende:

[..]

Maar dikgedrukte is vaak zwaar en zwaar overtrokken. Als ik meningen lees over wat een mooi persoon zou zijn. Dan denk ik vaak dat ik daar nooit aan kan voldoen. In de praktijk valt dat echter reuze reuze en reuze reuze mee.

Verder merk ik een gestage ommekeer van mening op fok. Er werd eerst tot vervelens toe vooral op het innerlijk gewezen. uterlijk zou niet zoveel uitmaken, En nu begint men mij toch gelijk te geven dat het uiterlijk toch belangrijker is. Echter doen jullie alsof dat altijd al common knowledge was :')
Je hebt een streepje voor met een leuk uiterlijk. Ik zie er wel gewoon middenmoot uit (mijn kop is wel boven middenmoot; maar ik ben dan weer zeer klein van postuur wat dan weer niet aantrekkelijk is). Wat ik steeds meer begin te merken is dat een goede kop werkt om de interesse op het allereerste moment te krijgen... maar kun je daarna niet gewoon lekker los en gezellig contact maken als man, dan komt het echt helemaal nergens. Dat is absoluut het meest belangrijke voor iedere man. Ik denk dat uiterlijk wel een rol speelt; en dat het heel lastig kan zijn wanneer je echt lelijk bent (al is dat sterk subjectief en aan je uiterlijk kun je zelf heel veel schaven om het tot in de middenmoot te trekken... en dan ben je ver genoeg om van veel vrouwen al de aandacht te krijgen wanneer je je op de goede manier opsteld!).
DenWauwelaarzaterdag 1 oktober 2011 @ 19:47
Meeste vrouwen vallen op mannen die het naar hun zin hebben in het leven. Dat haalt je uiterlijk altijd op en maakt indruk. Een mooie vent die depressief is, is niet interessant.

ik vind sjaggo arrogante vrouwen dan weer superaantrekkelijk, maar ik ben een beetje maf
kreezaterdag 1 oktober 2011 @ 19:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 19:44 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Je hebt een streepje voor met een leuk uiterlijk. Ik zie er wel gewoon middenmoot uit (mijn kop is wel boven middenmoot; maar ik ben dan weer zeer klein van postuur wat dan weer niet aantrekkelijk is). Wat ik steeds meer begin te merken is dat een goede kop werkt om de interesse op het allereerste moment te krijgen... maar kun je daarna niet gewoon lekker los en gezellig contact maken als man, dan komt het echt helemaal nergens. Dat is absoluut het meest belangrijke voor iedere man. Ik denk dat uiterlijk wel een rol speelt; en dat het heel lastig kan zijn wanneer je echt lelijk bent (al is dat sterk subjectief en aan je uiterlijk kun je zelf heel veel schaven om het tot in de middenmoot te trekken... en dan ben je ver genoeg om van veel vrouwen al de aandacht te krijgen wanneer je je op de goede manier opsteld!).
Uiterlijk speelt zeker een rol, vooral bij het eerste contact, die je wil proberen te maken bij onbekenden.
Die zien namelijk je innerlijk nog niet op dat moment.

En dit is weer zoiets naiefs van mij. Want ik heb altijd het idee ze nemen me maar zoals ik ben.

Maargoed dat neemt niet weg dat je daardoor je (eerste) kansen verprutst.
Ik denk ook dat meisjes mij leuker gaan vinden nadat ze meer over me te weten komen.
DenWauwelaarzaterdag 1 oktober 2011 @ 19:49
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 oktober 2011 19:48 schreef kree het volgende:

Maargoed dat neemt niet weg dat je daardoor je (eerste) kansen verprutst.
Ik denk ook dat meisjes mij leuker gaan vinden nadat ze meer over me te weten komen.
Ik heb vaak van dames gehoord dat ze na een tijdje pas zien dat ik best knap ben. Whatever that means...

ik ben namelijk heul niet knap :')

en mijn persoonlijkheid is ook niet sprankelend te noemen
minibeerzaterdag 1 oktober 2011 @ 19:52
wat alweer een topic bijna vol?
minibeerzaterdag 1 oktober 2011 @ 19:52
lapo :D