FOK!forum / Relaties & Psychologie / Als versieren niet zo makkelijk gaat #296 Positivisme en zenuwen
debeterebobvrijdag 30 september 2011 @ 19:49
123prep.jpg

Wat?

Deze reeks is niet zozeer puur gericht op de daadwerkelijke methodiek van het versieren, maar op de mentale problematiek van de mensen die maken dat ze dus sowieso al een achterstand lopen als het gaat om het benaderen van vrouwen (of mannen).

Wat bedoel je daarmee?

Sommige mensen zouden nog liever bungee-jumpen dan dat ze een vrouw/man aanspreken. Mensen met een sociale achterstand of een anderzijds verwaarloosd leven waardoor ze niet eens meer al te sterk in hun schoenen staan. Nieuw contact met andere mensen is té eng.

Maar je wil toch versieren?

Er is in de reeks al advies gegeven over het echte versieren. Dat je het als bovenstaand persoon, of als je je uiterlijk niet enorm mee hebt, niet moet proberen in het 'echte' uitgaansleven. Onzekerheid wordt bij dat soort gelegenheden enorm snel opgepikt.

Hoe ontmoet ik dan nieuwe mensen?

Ga weg bij je ouders om ergens te studeren / werken. Het liefst in een flatje, leer stapsgewijs je buren kennen, ga op een sport, ga elke week een paar keer naar de bibliotheek met wat huiswerk of een boek. Er kan dan van alles gebeuren, en zeg nou zelf, dat is toch veel productiever dan uitgaan. Twee vliegen in één klap.

Om zelfverzekerder over te komen en te worden zijn er de volgende tips:

1. Loop rechtop.

2. Kijk niet steeds naar de grond.

3. Begin met iedereen oogcontact te maken. Bij de kassa bijvoorbeeld als je je wisselgeld terug krijgt. Vergeet dan niet een klein beetje te lachen natuurlijk, zo vriendelijk mogelijk.

4. Vriendschappen met vrouwen zijn zeer welkom. Zo leer je ze kennen, studiemateriaal voor mogelijke relaties. Ga niet lopen huilen als een vrouw je enkel als vriend ziet. Gebruik dat.

5. Online versieren is een leuke eerste stap. Wees daar niet bang voor, ze kunnen je niet zien.

Enkele pointers voor online versieren:

1. Gebruik altijd hoofdletters en andere regels van punctuatie.

2. Matig uw gebruik van en de duim omhoog posticon en gebruik deze wijselijk op momenten waar u echt even ietwat superieur, alwetend en denigrerend wil overkomen. Dit zal uw alpha-status op FOK verhogen en waarschuwt andere mannelijke users ervoor dat ze niks met u moeten starten, want u bent verbaal zeer behendig.

3. Dat is het eigenlijk wel. Alle bommen los als je online bent, wees alleen niet zielig.

Uitgebreide info over eenzaamheid en onzekerheid:
SPOILER
De mentale problematiek van de categorie gebruikers die we hier willen helpen. Die hebben baat bij advies over hoe ze hun houding moeten verbeteren, hun visie.

De visie is vaak dat vrouwen superieur zijn, dat ze je heel snel zullen afsnauwen als je iets fout doet en dat je dus enorm huiverig voor ze moet zijn. De vrouw wordt gezien als iets onbereikbaars, zo schoon, edel en zacht. Hoe kan een vrouw, zo perfect, oog hebben voor iets dat imperfect is. Vooral vanwege wat mentale problemen wordt dit gevoel alleen maar versterkt, mooie vrouwen zijn enkel voor macho mannen in soap-series, niet voor losers met depressie, enz.

Het enige nuttige wat we hier over kunnen zeggen is dat je er niet te zwaar aan moet tillen. Er zijn een aantal ervaringen in het leven, sommige minder positief dan andere, die je doen inzien wat er echt belangrijk is, die je doen inzien voor welke dingen je echt bang moet zijn. Dan wordt het al gauw een stuk makkelijker om vrouwen te zien als 'normale' mensen, wat ze ook zijn. Ze poepen om de dag, hebben zeer vervelende gebruiken en enkel als ze een zeer mooi innerlijk hebben mag je ze naar mijn mening enorm overwaarderen op een idealistisch en romantische manier. Dat is dan ook gelijk een veilig iets om te doen, omdat zulke vrouwen lief tegen je zullen blijven.

Relativeren is wellicht het woord dat ik zoek. Diep relativeren als het om vrouwen gaat.

Zo'n houding heeft wel wat zelfverzekerdheid nodig. Niet op- en top arrogantie, maar wees eens blij met jezelf. Je hebt misschien een zwaar leven achter de rug, geef jezelf een klop op de schouders dat je nog steeds kan lopen en nog niet bezweken bent. Vrouwen hebben hier vaak een zwak voor, maar enkel als je dit niet constant loopt te ventileren. Het is nergens voor nodig om zelfs online, waar je jezelf en je emoties makkelijk kan bedekken, jezelf te gedragen als emotioneel wrak. Ik kan bijvoorbeeld zware problemen hebben gehad in m'n leven, geen hond die het ziet mocht dat zo zijn. Dat helpt dan weer, dat helpt enorm, bouw jezelf opnieuw op met je verworven resilience. Heb wat trots, realiseer je dat het leven kut is, maar dat je pas van deze aardkloot af wil als je eindelijk eens goed geneukt hebt en niet eerder, om het plat te zeggen.

Door te blijven hangen in je problemen, en terwijl ik dit typ klinkt het al heel gauw cliché, ga je nooit vooruit denken. Zo blijf je je minderwaardig voelen, terwijl je dat juist niet bent. Je hebt al meer bagage dan menig mooie vrouw, meer levenservaring, zij vaak nog niet. Gedraag je dan ook zo. 99 problems and a bitch ain't one.

Zijn er vragen, stel ze, desnoods via PM of DM.

Er zijn best wel veel mensen in Nederland die aan eenzaamheid lijden. Mensen die dingen hebben meegemaakt, waardoor ze moeilijk sociale en intieme contacten kunnen opbouwen. Sommige mensen werden zwaar gepest voor wat voor reden dan ook, en nu hebben ze zware onzekerheden die hen belemmerd in hun dagelijkse leven. Andere mensen hebben een hele nare thuis en familie situatie gehad, waardoor ze nooit de vaardigheden hebben kunnen leren om echte vrienden te maken en liefde te vinden. Misschien kregen ze een ziekte, misschien lag het gewoon aan hen manier van denken, misschien was het een combinatie van verschillende oorzaken.

Gelukkig kunnen mensen die IRL niet durven om mensen aan te spreken of om hulp te zoeken voor hun problemen, dat nog steeds anoniem via het internet doen. Daarom dacht ik dat we een topic konden maken voor mensen die aan extreme eenzaamheid leiden en dat ze hier hun ervaringen, problemen en levensverhaal konden zetten en erover praten. En dan kunnen mensen die er zin in hebben, advies en inzicht geven over hun situatie en heel misschien kunnen de mensen die aan eenzaamheid leiden een manier vinden om hun vicieuze cirkel te doorbreken.

Een sociaal netwerk opbouwen lijkt mij een centraal thema voor deze reeks. Het is een goede oplossing voor eenzaamheid. En als je je niet eenzaam voelt, is het waarschijnlijk ook de moeite waard.

De aard van dat sociale contact is van belang. Staat in het contact het contact zelf centraal of staat een activiteit centraal en is het contact een spin-off. Als het contact centraal staat zijn er natuurlijk allerlei gradaties mogelijk in de mate van nabijheid / intimiteit.

Hechte vriendschappen ontstaan alleen over langere tijd en moet je onderhouden. Intieme vriendschapen kunnen ook op korte termijn ontstaan met geestverwanten.
NOTE: Dit topic is niet gemaakt voor alleen één persoon. Het wordt verwacht dat je ook ruimte laat voor andere mensen die hun ervaringen (en oplossingen) willen delen. Als niemand met anders iets te zeggen heeft, mag je dan wel doorgaan met wat jij wil zeggen. Maar als je merkt dat er een nieuweling erbij komt, geef hem de ruimte om ook zijn verhaal te doen.

De OP vind je hier
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 19:49
quote:
17s.gif Op vrijdag 30 september 2011 19:47 schreef debeterebob het volgende:
Date is toch vooral emotioneel en een sollicitatie rationeel. Het verschil lijkt me.
Tuurlijk.
Maar een date is makkelijker want ik hoef me gewoon te presenteren zoals ik ben.
Tijdens een sollicitatiegesprek toch meer als een goede werknemer.
kedgevrijdag 30 september 2011 @ 19:50
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 19:49 schreef heloef het volgende:

[..]

Tuurlijk.
Maar een date is makkelijker want ik hoef me gewoon te presenteren zoals ik ben.
Tijdens een sollicitatiegesprek toch meer als een goede werknemer.
Beide gesprekken dien je te sturen en jezelf positief te presenteren.
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 19:51
Ik mag hopen dat je op een date bent zoals je bent heloef :p
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 19:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 19:50 schreef kedge het volgende:

[..]

Beide gesprekken dien je te sturen en jezelf positief te presenteren.
Klinkt zo makkelijk :D helaas is dat niet zo. Solliciteren is een ramp voor mij
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 19:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 19:51 schreef Cassandra87 het volgende:
Ik mag hopen dat je op een date bent zoals je bent heloef :p
Daarom vind ik het dus makkelijker.
Ik ben gewoon ik dan. Klaar.
Axel1988vrijdag 30 september 2011 @ 19:54
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 19:53 schreef heloef het volgende:

[..]

Daarom vind ik het dus makkelijker.
Ik ben gewoon ik dan. Klaar.
Het gaat niet om moeilijk of makkelijk; het gaat om hoe sterk je gevoelens zijn die je erbij krijgt. Waarschijnlijk ben je toch net iets anders wanneer je nerveus bent dan hoe je normaal bent wanneer je helemaal relax bent.
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 20:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 19:54 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Het gaat niet om moeilijk of makkelijk; het gaat om hoe sterk je gevoelens zijn die je erbij krijgt. Waarschijnlijk ben je toch net iets anders wanneer je nerveus bent dan hoe je normaal bent wanneer je helemaal relax bent.
Dat is waar ja.
YoshiEscobarvrijdag 30 september 2011 @ 20:10
Heloef... heb je al vaker gesolliciteerd??
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 20:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:10 schreef YoshiEscobar het volgende:
Heloef... heb je al vaker gesolliciteerd??
Nee.
Wel eerder een baantje gehad maar die kreeg ik gewoon in 1 keer.
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 20:12
waarom is mpj zoveel aan het klonen?
benzinvrijdag 30 september 2011 @ 20:12
quote:
In het verlengde hiervan; als je deze goed hebt dan snap je het wel: http://www.allfunandgames.ca/brain/fourcard.shtml
Die was makkelijk. Ik vind zulke puzzeltjes overigens altijd erg leuk om te doen.

quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 19:16 schreef Axel1988 het volgende:

Sure; maar dan nog zit het deels in je eigen hoofd. Het is een kwestie van hoe jij gebeurtenissen interpreteert. Bijvoorbeeld de gedachte dat de meeste meiden wel gemeen moeten zijn is totaal onzinnig... is je eigen interpretatie (en ja, die kan gebasseerd zijn op gebeurtenissen in het verleden; maar 5 gemene meiden in een bepaalde situatie maakt nog niet dat ze alle 3 miljard hoofdzakelijk gemeen zijn... dat betekend hoogstens dat je het slecht getroffen hebt. Jij als beta zou dat moeten weten ;) ).
Nja, het klopt wel een beetje. Maar ik kom gewoon bijna nooit bewijs tegen die mijn regel ontkracht. Aan de andere kant, bijna nooit betekent eigenlijk van wel, dus zou ik die regel dat alle meisjes gemeen zijn al lang ontkracht hebben.

Daarnaast is meisjes indelen in 2 verzamelingen, (gemeen,niet gemeen) een behoorlijk subjectief iets natuurlijk. Eerdere ervaringen kleuren dat makkelijk.

Ik weet ook wel dat er gewoon een kans is dat dit gewoon een willekeurige reeks was, maar het voelt gewoon op dat moment heel erg direct tegen mij gericht. Dat maakt het toch anders dan zo'n denkpuzzel.
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 20:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:12 schreef Cassandra87 het volgende:
waarom is mpj zoveel aan het klonen?
Hij kan zijn oude account niet meer in.
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 20:14
vorige keer ook al niet? Nouja, zijn manier van posten verraad veel
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 20:15
Om nog even over gisteren terug te komen. Gisteren had ik het over een etentje met de wandelgroep. Ik denk dat ik toch iemand ga meenemen. Nog geen idee wie.
YoshiEscobarvrijdag 30 september 2011 @ 20:15
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:12 schreef heloef het volgende:

[..]

Nee.
Wel eerder een baantje gehad maar die kreeg ik gewoon in 1 keer.
Dan horen we het morgen wel... Postief nieuws dan...
En als je een Date makkelijker lijkt dan soliciteren dan weet je wat je te doen staat als je aangenomen wordt :P
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 20:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:15 schreef tijnbrein het volgende:
Om nog even over gisteren terug te komen. Gisteren had ik het over een etentje met de wandelgroep. Ik denk dat ik toch iemand ga meenemen. Nog geen idee wie.
In welke hoek zit je dan te denken tijn? Lastig als je niemand weet/kent
Axel1988vrijdag 30 september 2011 @ 20:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:15 schreef tijnbrein het volgende:
Om nog even over gisteren terug te komen. Gisteren had ik het over een etentje met de wandelgroep. Ik denk dat ik toch iemand ga meenemen. Nog geen idee wie.
wanneer en waar is het?
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 20:17
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:15 schreef YoshiEscobar het volgende:

[..]

Dan horen we het morgen wel... Postief nieuws dan...
En als je een Date makkelijker lijkt dan soliciteren dan weet je wat je te doen staat als je aangenomen wordt :P
Een date regelen? :'( :P
Ik vind dat zo'n overdreven nerveus gedoe. :')

Maar goed het zal wel een keer moeten. _O-
kedgevrijdag 30 september 2011 @ 20:18
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 19:52 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Klinkt zo makkelijk :D helaas is dat niet zo. Solliciteren is een ramp voor mij
Ach bij de eerste paar keer telefonisch koude acquisitie doen voelde ik me super onzeker en nu heb ik de telefoon al in de handen voordat ik na heb gedacht wat ik nu ga zeggen.

Zelfde geldt voor solliciteren; hoe vaker hoe bedrevener je wordt.
Axel1988vrijdag 30 september 2011 @ 20:19
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:17 schreef heloef het volgende:

[..]

Een date regelen? :'( :P
Ik vind dat zo'n overdreven nerveus gedoe. :')

Maar goed het zal wel een keer moeten. _O-
Zelfde als met alles... als je het een paar keer doet dan wordt het ook comfortabeler om te doen. Je moet er een keer doorheen.
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 20:20
Inderdaad, alles went. Ik ben begonnen bij de backoffice, als ik heel incidenteel een bedrijf moest bellen vroeg ik of mn collega t wilde doen. Nu is mensen te woord staan mijn baan, zelfs heul agressieve!
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 20:20
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:16 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

In welke hoek zit je dan te denken tijn? Lastig als je niemand weet/kent
Vriend/kennis. Ik heb gewoon geen zin om alleen te gaan. :)

quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:16 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

wanneer en waar is het?
Over 3 weken.

quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:18 schreef kedge het volgende:

[..]

Ach bij de eerste paar keer telefonisch koude acquisitie doen voelde ik me super onzeker en nu heb ik de telefoon al in de handen voordat ik na heb gedacht wat ik nu ga zeggen.

Zelfde geldt voor solliciteren; hoe vaker hoe bedrevener je wordt.
Dat klopt wel. Maar het helpt ook als je zelfvertrouwen hebt en dat uitstraalt
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 20:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:19 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Zelfde als met alles... als je het een paar keer doet dan wordt het ook comfortabeler om te doen. Je moet er een keer doorheen.
Als ik iemand leuk vind blijft het toch wel ongemakkelijk dat daten. :')
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 20:22
Dan moet er toch wel iemand tussen zitten!
Axel1988vrijdag 30 september 2011 @ 20:23
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:21 schreef heloef het volgende:

[..]

Als ik iemand leuk vind blijft het toch wel ongemakkelijk dat daten. :')
Ja wellicht... maar je kunt jezelf ook in situaties brengen waarbij je nog niet weet of je iemand wel echt leuk vind. Date via internet bijvoorbeeld... of date met iemand die je nog niet zo goed kent.
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 20:24
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:21 schreef heloef het volgende:

[..]

Als ik iemand leuk vind blijft het toch wel ongemakkelijk dat daten. :')
Ach dat gaat wel over als het wederzijds is :P
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 20:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:23 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Ja wellicht... maar je kunt jezelf ook in situaties brengen waarbij je nog niet weet of je iemand wel echt leuk vind. Date via internet bijvoorbeeld... of date met iemand die je nog niet zo goed kent.
Een date via internet regelen ging niet zo lekker van de week anders. _O-
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 20:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:24 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Ach dat gaat wel over als het wederzijds is :P
Ach ik heb altijd zoiets van als t niet wederzijds is, boeie
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 20:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:25 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Ach ik heb altijd zoiets van als t niet wederzijds is, boeie
Als ik iemand leuk vind en zij mij niet dan is er weer een klein traumatje geboren denk ik. :')
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 20:27
ach lieve schat je hebt nog een heeeeeeeeel lang leven voor je om verschillende pleisters op de verschillende wonden te plakken ;)
kreevrijdag 30 september 2011 @ 20:27
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:26 schreef heloef het volgende:

[..]

Als ik iemand leuk vind en zij mij niet dan is er weer een klein traumatje geboren denk ik. :')
Ken je pijn. Heb het gewoon een keer keihard gevraagd aan iemand die ik leuk vond.
En werd ook direct afgewezen met een Nee :')
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 20:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:27 schreef kree het volgende:

[..]

Ken je pijn. Heb het gewoon een keer keihard gevraagd aan iemand die ik leuk vond.
En werd ook direct afgewezen met een Nee :')
Dan ben ik weer een week van slag. :')
Ik ben te gevoelig. :')
kedgevrijdag 30 september 2011 @ 20:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:24 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Ach dat gaat wel over als het wederzijds is :P
Ook al vind ze je leuk, dan heb je haar niet in de pocket in de date fase. Als je te lang wacht met kussen of je gevoelens voor haar niet goed merkbaar maakt, dan denk zij ook in de meeste gevallen "daaaaag".
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 20:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:25 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Ach ik heb altijd zoiets van als t niet wederzijds is, boeie
Dat is wel een goeie instelling. Alleen daar heb je wel ervaring voor nodig.
Axel1988vrijdag 30 september 2011 @ 20:29
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:28 schreef heloef het volgende:

[..]

Dan ben ik weer een week van slag. :')
Ik ben te gevoelig. :')
Een week is te overzien. Dat zou het mij wel waard zijn.
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 20:30
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:29 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Een week is te overzien. Dat zou het mij wel waard zijn.
We horen het morgen wel :P

Een afwijzing is vervelend maar echt van slag ben ik er niet meer van
Axel1988vrijdag 30 september 2011 @ 20:30
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:28 schreef kedge het volgende:

[..]

Ook al vind ze je leuk, dan heb je haar niet in de pocket in de date fase. Als je te lang wacht met kussen of je gevoelens voor haar niet goed merkbaar maakt, dan denk zij ook in de meeste gevallen "daaaaag".
naja, de ruimte om foutjes te maken is dan wel veel groter hoor... het maakt het dus wel een stuk makkelijker.
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 20:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:29 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Een week is te overzien. Dat zou het mij wel waard zijn.
Een week weer aan alles twijfelen, me weer omlaag praten en tot slot dit topic vol janken.
Of ik dat wel wil moet ik nog even bekijken. :')
kedgevrijdag 30 september 2011 @ 20:32
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:28 schreef heloef het volgende:

[..]

Dan ben ik weer een week van slag. :')
Ik ben te gevoelig. :')
Wil niet weten hoe lang je van slag bent als je relatie na een jaar ofzo uitgaat; als het met dates al een week is :P
Axel1988vrijdag 30 september 2011 @ 20:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:30 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

We horen het morgen wel :P
Morgen ben ik niet hier te vinden vanwege een gebrek aan emotionele stabiliteit. Ik ben morgen of down vanwege afwijzing of overdreven blij vanwege succes.
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 20:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:30 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

We horen het morgen wel :P

Een afwijzing is vervelend maar echt van slag ben ik er niet meer van
Oh maar daar raak ik niet van slag van hoor als ze me niet aannemen. :P
Er zijn nog meer leuke bijbaantjes.
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 20:33
heloef je vriendin is op tv (zei detroit)
[..]

Dat is wel een goeie instelling. Alleen daar heb je wel ervaring voor nodig.
[/quote]
Van nature kun je ook wel een beetje een speklaagje kweken :)
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 20:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:32 schreef kedge het volgende:

[..]

Wil niet weten hoe lang je van slag bent als je relatie na een jaar ofzo uitgaat; als het met dates al een week is :P
Na iedere afwijzing wordt het minder dus het went wel
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 20:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:32 schreef kedge het volgende:

[..]

Wil niet weten hoe lang je van slag bent als je relatie na een jaar ofzo uitgaat; als het met dates al een week is :P
Scheermesjes, alcohol, drugs, hoeren.
Het zou me niet verbazen als ik zie hoe slecht ik tegen afwijzing kan. :')
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 20:34
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:33 schreef Cassandra87 het volgende:
heloef je vriendin is op tv (zei detroit)
[..]

Dat is wel een goeie instelling. Alleen daar heb je wel ervaring voor nodig.

Van nature kun je ook wel een beetje een speklaagje kweken :)
Het blijft me achtervolgen. :')
Zeg maar tegen Detroit dat ik gewoon naar Voetbal International kijk. :P
debeterebobvrijdag 30 september 2011 @ 20:34
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:33 schreef heloef het volgende:

[..]

Scheermesjes, alcohol, drugs, hoeren.
Het zou me niet verbazen als ik zie hoe slecht ik tegen afwijzing kan. :')
mwa hoeren zullen je wel niet afwijzen
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 20:35
quote:
17s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:34 schreef debeterebob het volgende:

[..]

mwa hoeren zullen je wel niet afwijzen
Daarom dus. :')
Axel1988vrijdag 30 september 2011 @ 20:35
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:32 schreef kedge het volgende:

[..]

Wil niet weten hoe lang je van slag bent als je relatie na een jaar ofzo uitgaat; als het met dates al een week is :P
Hoeft niet perse intensiever te zijn voor hem; gevoel is relatief. Wss zijn zijn gevoelens over bepaalde dingen heel anders na een jaar relatie dan dat die nu zullen zijn.
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 20:35
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:32 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Morgen ben ik niet hier te vinden vanwege een gebrek aan emotionele stabiliteit. Ik ben morgen of down vanwege afwijzing of overdreven blij vanwege succes.
Toch hopen wij op een verslagje :)
Ik hoop voor je op het laatste :D
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:32 schreef heloef het volgende:

[..]

Oh maar daar raak ik niet van slag van hoor als ze me niet aannemen. :P
Er zijn nog meer leuke bijbaantjes.
Zeker je bent nog jong :D genoeg leuk werk en minder leuk werk :P

quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:33 schreef Cassandra87 het volgende:
heloef je vriendin is op tv (zei detroit)
[..]

Dat is wel een goeie instelling. Alleen daar heb je wel ervaring voor nodig.
Van nature kun je ook wel een beetje een speklaagje kweken :)
[/quote]

Letterlijk of figuurlijk? ;)
Inderdaad :) het is niet makkelijk maar het komt vanzelf
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 20:36
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:35 schreef heloef het volgende:

[..]

Daarom dus. :')
Samen gaan? Dat schept een band :')
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 20:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:36 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Samen gaan? Dat schept een band :')
_O-
Maar ik denk dat ik zo zal reageren.
Daarom ben ik dus bang om iemand aan te spreken.
Best wel achterlijk eigenlijk omdat ik eigenlijk niet weet hoe ik daarop reageer. :')
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 20:37
Omg samen naar de hoeren ik zit in t verkeerde topic!
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 20:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:37 schreef Cassandra87 het volgende:
Omg samen naar de hoeren ik zit in t verkeerde topic!
haha :D
kreevrijdag 30 september 2011 @ 20:38
Hebben jullie dat ook wel eens?

Kom ik vanavond in de supermarkt, meisje met afrekenen vraagt "alles goed" en dan met de blik van haar en het vage vermoeden dat ik haar ergens van ken.
(of beter zij kent mij)

Ik denken (effe snel want je kan daar geen uur gaan staan)
Naamkaartje checken, ja komt wel bekend voor.

En nu ben ik thuis en ik zit me nog hard af te vragen waar ik haar van zou moeten kennen.
(ik vermoedt een feestje waarbij ik veel drank op had)

Nou ik ga maar eens zoeken op hyves hahaha
(en oja ze was te jong, dus kansloos voor mij maar ik wil wel weten wie het is nu)
debeterebobvrijdag 30 september 2011 @ 20:38
Maar is er niet een plek waar alleen mensen die een beetje bang zijn elkaar kunnen helpen en net doen alsof ze daten. Gewoon om te oefenen :')
TheGamevrijdag 30 september 2011 @ 20:39
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:32 schreef heloef het volgende:

[..]

Oh maar daar raak ik niet van slag van hoor als ze me niet aannemen. :P
Er zijn nog meer leuke bijbaantjes.
Waarom heb je niet dezelfde instelling met betrekking tot meisjes?
Capstanvrijdag 30 september 2011 @ 20:39
Goedenavond, mensen. Hoe is het hier?
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 20:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:38 schreef kree het volgende:
Hebben jullie dat ook wel eens?

Kom ik vanavond in de supermarkt, meisje met afrekenen vraagt "alles goed" en dan met de blik van haar en het vage vermoeden dat ik haar ergens van ken.
(of beter zij kent mij)

Ik denken (effe snel want je kan daar geen uur gaan staan)
Naamkaartje checken, ja komt wel bekend voor.

En nu ben ik thuis en ik zit me nog hard af te vragen waar ik haar van zou moeten kennen.
(ik vermoedt een feestje waarbij ik veel drank op had)

Nou ik ga maar eens zoeken op hyves hahaha
(en oja ze was te jong, dus kansloos voor mij maar ik wil wel weten wie het is nu)
Nee dat heb ik nooit :)
Bartholomeusvrijdag 30 september 2011 @ 20:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:39 schreef TheGame het volgende:

[..]

Waarom heb je niet dezelfde instelling met betrekking tot meisjes?
Wat nou als ze hem bij al die baantjes niet nodig hebben? ;)
kedgevrijdag 30 september 2011 @ 20:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:35 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Hoeft niet perse intensiever te zijn voor hem; gevoel is relatief. Wss zijn zijn gevoelens over bepaalde dingen heel anders na een jaar relatie dan dat die nu zullen zijn.
Gevoelens voor een dame die je een week kent of een dame die je een jaar kent en alles mee gedeeld hebt is intensiever.
Axel1988vrijdag 30 september 2011 @ 20:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:40 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Nee dat heb ik nooit :)
Ik ook niet idd... weet je wel zeker dat ze je echt kende?
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 20:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:39 schreef TheGame het volgende:

[..]

Waarom heb je niet dezelfde instelling met betrekking tot meisjes?
Omdat ik bij baantjes niet het gevoel krijg dat er geen leukere is.
Bij meisjes dan weer wel. :')
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 20:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:40 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Ik ook niet idd... weet je wel zeker dat ze je echt kende?
Ach iedereen heeft wel een dubbelganger
kreevrijdag 30 september 2011 @ 20:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:40 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Nee dat heb ik nooit :)
Ja maar Katwijk hier hè (ons kent ons)
Dit is trouwens de tweede keer dat ik dit heb.
Die eerste heb ik nog kunnen achterhalen.
Bleek een vriendinnetje van een collega te zijn die mee was op een bedrijfsfeestje. :)
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 20:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:40 schreef Bartholomeus het volgende:

[..]

Wat nou als ze hem bij al die baantjes niet nodig hebben? ;)
Ze hebben me gelukkig wel nodig.
Anders hang je geen bordje op neem ik aan.
kreevrijdag 30 september 2011 @ 20:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:40 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Ik ook niet idd... weet je wel zeker dat ze je echt kende?
Niet zeker, maar op de toon waarop ze het vroeg, moet het haast wel. :')
* kree checkt hyves
benzinvrijdag 30 september 2011 @ 20:44
quote:
17s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:38 schreef debeterebob het volgende:
Maar is er niet een plek waar alleen mensen die een beetje bang zijn elkaar kunnen helpen en net doen alsof ze daten. Gewoon om te oefenen :')
Ik zou wel interesse hebben daarin :) Maar meisjes zijn meestal niet zo bang.
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 20:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:44 schreef benzin het volgende:

[..]

Ik zou wel interesse hebben daarin :) Maar meisjes zijn meestal niet zo bang.
Banger dan je denkt soms hoor.
Het zijn net mensen.
kedgevrijdag 30 september 2011 @ 20:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:44 schreef benzin het volgende:

[..]

Ik zou wel interesse hebben daarin :) Maar meisjes zijn meestal niet zo bang.
Misschien niet de meisjes die jij voor ogen hebt, maar zijn er genoeg denk ik zo.
Axel1988vrijdag 30 september 2011 @ 20:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:40 schreef kedge het volgende:

[..]

Gevoelens voor een dame die je een week kent of een dame die je een jaar kent en alles mee gedeeld hebt is intensiever.
Dat kun je nooit stellen (ook al zal het voor de meeste wel zo zijn) omdat gevoel relatief is. Iemand kan zich zo drukker maken om een kleine presentatie voor een kleine groep; dan dat jij je druk maakt over een sollicitatiegesprek bij een bedrijf waar je al je hele leven van hebt gedroomd om er ooit te mogen werken. Gevoel is niet voor iedereen bij alle situaties hetzelfde; de een kan veel gevoel krijgen bij iets waar de ander helemaal niets bij voelt. Ook kan dit bij jezelf weer veranderen: daar waar je nu doodsbang bent voor een date, hoeft dat over 5 jaar niet meer zo te zijn door bepaalde ervaringen die je hebt opgedaan. Dus zo ook... als Heloef nu een week down is vanwege een mislukte date, wil dat niet zeggen dat hij zelfmoord gaat plegen na het beindigen van een relatie van een jaar.
benzinvrijdag 30 september 2011 @ 20:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:45 schreef kedge het volgende:

[..]

Misschien niet de meisjes die jij voor ogen hebt, maar zijn er genoeg denk ik zo.
Echt? :o Ik kan het me niet echt voorstellen.
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 20:47
quote:
17s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:38 schreef debeterebob het volgende:
Maar is er niet een plek waar alleen mensen die een beetje bang zijn elkaar kunnen helpen en net doen alsof ze daten. Gewoon om te oefenen :')
een meet!
Is er eventueel interesse om dit te organiseren in het westen van t land? Almere/Amsterdam?
Wel leuk om er een soort speeddate van te maken :P Al zijn er hier weinig meiden
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 20:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:46 schreef benzin het volgende:

[..]

Echt? :o Ik kan het me niet echt voorstellen.
Ze zijn net zo nerveus als mannen meestal in de buurt van een jongen die ze leuk vinden.
Axel1988vrijdag 30 september 2011 @ 20:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:44 schreef benzin het volgende:

[..]

Ik zou wel interesse hebben daarin :) Maar meisjes zijn meestal niet zo bang.
Iedereen is bang; alleen de situatie waarin iemand bang wordt kan verschillen en ook de manier waarop ze het uiten kan sterk verschillen. Diep van binnen is iedereen echter een onzeker zieltje dat goedkeuring zoekt van de grote buitenwereld.
Capstanvrijdag 30 september 2011 @ 20:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:47 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

een meet!
Is er eventueel interesse om dit te organiseren in het westen van t land? Almere/Amsterdam?
Wel leuk om er een soort speeddate van te maken :P Al zijn er hier weinig meiden
Ik wilde net zeggen...de meeste dames hier zijn bezet, en al waren ze dat niet, dan waren ze toch te jong voor mij :P
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 20:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:47 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

een meet!
Is er eventueel interesse om dit te organiseren in het westen van t land? Almere/Amsterdam?
Wel leuk om er een soort speeddate van te maken :P Al zijn er hier weinig meiden
Meet in het Westen lijkt mij wel een goed plan.
Ik heb gewoon geen zin om naar Enschede te gaan. :P
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 20:49
Hoe oud ben jij dan capstan?

Kan er in de op niet een korte introductie komen van iedereen?
kreevrijdag 30 september 2011 @ 20:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:42 schreef kree het volgende:

[..]

Niet zeker, maar op de toon waarop ze het vroeg, moet het haast wel. :')
* kree checkt hyves
Kan haar niet vinden hahaha
Nouja, was toch te jong.
Of misschien ben ik wel zo leuk :') dat jongere meiden op me vallen.
(denk aan chat met 15 jarig meisje)
:D triest eigenlijk maargoed.... :')
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 20:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:47 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

een meet!
Is er eventueel interesse om dit te organiseren in het westen van t land? Almere/Amsterdam?
Wel leuk om er een soort speeddate van te maken :P Al zijn er hier weinig meiden
Ik zeg doen :D
debeterebobvrijdag 30 september 2011 @ 20:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:48 schreef Capstan het volgende:

[..]

Ik wilde net zeggen...de meeste dames hier zijn bezet, en al waren ze dat niet, dan waren ze toch te jong voor mij :P
Ik heb trouwens weleens een speeddate gedaan met een gemengde groep om elkaar een klein beetje te leren kennen. Weet je hoe vermoeiend dat is. :D

Ooh en al die bezette vrouwen moeten zich niet aan stellen, gewoon meedoen, alleen maar leuk :P
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 20:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:50 schreef kree het volgende:

[..]

Kan haar niet vinden hahaha
Nouja, was toch te jong.
Of misschien ben ik wel zo leuk :') dat jongere meiden op me vallen.
(denk aan chat met 15 jarig meisje)
:D triest eigenlijk maargoed.... :')
Hoezo die hebben wel net zo veel/weinig ervaring :P
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 20:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:50 schreef kree het volgende:

[..]

Kan haar niet vinden hahaha
Nouja, was toch te jong.
Of misschien ben ik wel zo leuk :') dat jongere meiden op me vallen.
(denk aan chat met 15 jarig meisje)
:D triest eigenlijk maargoed.... :')
Je lijdt aan het Giel Beelen syndroom.
Buit het uit. ^O^
Capstanvrijdag 30 september 2011 @ 20:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:49 schreef Cassandra87 het volgende:
Hoe oud ben jij dan capstan?

Kan er in de op niet een korte introductie komen van iedereen?
Ik nader de dertig in rap tempo.
kreevrijdag 30 september 2011 @ 20:51
Ik zou wel willen maar dat kan ik niet maken.
Want dan.... Pedo
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 20:52
quote:
17s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:50 schreef debeterebob het volgende:

[..]

Ik heb trouwens weleens een speeddate gedaan met een gemengde groep om elkaar een klein beetje te leren kennen. Weet je hoe vermoeiend dat is. :D

Ooh en al die bezette vrouwen moeten zich niet aan stellen, gewoon meedoen, alleen maar leuk :P
Wat nou aanstellen, ik doe gerust mee hoor :P
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 20:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:51 schreef kree het volgende:
Ik zou wel willen maar dat kan ik niet maken.
Want dan.... Pedo
Een jaar wachten en hoppa!
Axel1988vrijdag 30 september 2011 @ 20:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:12 schreef benzin het volgende:

[..]

Die was makkelijk. Ik vind zulke puzzeltjes overigens altijd erg leuk om te doen.
Respect! Wel degelijk een talentje dus ;).
kreevrijdag 30 september 2011 @ 20:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:51 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Hoezo die hebben wel net zo veel/weinig ervaring :P
Dat zal het zijn denk ik ook.
Net zo weinig ervaring en daardoor klikt het. :')
kreevrijdag 30 september 2011 @ 20:53
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:52 schreef heloef het volgende:

[..]

Een jaar wachten en hoppa!
Nouja hoe wanhopig ik mag zijn maar ik heb nog wel m'n grenzen.
Voor jou zou het wel wat zijn overigens. ;)
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 20:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:53 schreef kree het volgende:

[..]

Nouja hoe wanhopig ik mag zijn maar ik heb nog wel m'n grenzen.
Voor jou zou het wel wat zijn overigens. ;)
Ik duik overal op ja. :')
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 20:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:52 schreef kree het volgende:

[..]

Dat zal het zijn denk ik ook.
Net zo weinig ervaring en daardoor klikt het. :')
Ach waarom niet als het klikt :)
kedgevrijdag 30 september 2011 @ 20:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:50 schreef kree het volgende:

[..]

Kan haar niet vinden hahaha
Nouja, was toch te jong.
Of misschien ben ik wel zo leuk :') dat jongere meiden op me vallen.
(denk aan chat met 15 jarig meisje)
:D triest eigenlijk maargoed.... :')
Ik ben 25 en was een tijdje terug in gesprek geraak met een 16 jarig meisje in de AH en wou haar graag matchen aan mn broertje omdat het zo'n leuke meid was. Haar opgezocht op hyves, maar geen succes. En het hyves adres vragen aan een 16 jarige vind ik ook een beetje raar.

Maar achteraf dacht ik ook mensen matchen is eigenlijk ook niet altijd een succes en meestal willen ze het helemaal niet :')
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 20:54
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:53 schreef heloef het volgende:

[..]

Ik duik overal op ja. :')
Echt niet :D leugenaar. Vrouwen van 25 zijn te oud :P
Axel1988vrijdag 30 september 2011 @ 20:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:49 schreef Cassandra87 het volgende:
Kan er in de op niet een korte introductie komen van iedereen?
23 jaar, man, eindhoven, student, kwam op fok middenin een flinke depressie maar die is inmiddels verleden tijd, maagd (nog een paar uurtjes tenminste), laatste date 3,5 jaar geleden en toen tevens voor het eerst gezoend ;).
kreevrijdag 30 september 2011 @ 20:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:53 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Ach waarom niet als het klikt :)
Haha ja kom op 15 en 28
Gaat me toch effe te ver. Hoewel ik wel leuk zit te chatten hoor met haar over koetjes en kalfjes. :)
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 20:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:54 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

23 jaar, man, eindhoven, student, kwam op fok middenin een flinke depressie maar die is inmiddels verleden tijd, maagd (nog een paar uurtjes tenminste), laatste date 3,5 jaar geleden en toen tevens voor het eerst gezoend ;).
hehehe _O-
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 20:55
tnx axel! Hoezo nog een paar uurtjes maagd?
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 20:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:54 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Echt niet :D leugenaar. Vrouwen van 25 zijn te oud :P
Oh ja. :')
Maar voor een avondje. :@
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 20:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:54 schreef kree het volgende:

[..]

Haha ja kom op 15 en 28
Gaat me toch effe te ver. Hoewel ik wel leuk zit te chatten hoor met haar over koetjes en kalfjes. :)
Gewoon iets ouder zoeken 18/19 dan kan net
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 20:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:55 schreef Cassandra87 het volgende:
tnx axel! Hoezo nog een paar uurtjes maagd?
Dat heet vertrouwen.
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 20:56
Tis dat ik me niet kan opdelen, volgens mij zitten er toch wel leuke jongens op fok O+ ;)
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 20:56
quote:
10s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:55 schreef heloef het volgende:

[..]

Dat heet vertrouwen.
Ja ik wist niet dat hij op zijn date doelde (en dat die dalijk was) vandaar
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 20:56
quote:
10s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:55 schreef heloef het volgende:

[..]

Oh ja. :')
Maar voor een avondje. :@
Zelfde hier met een meisje van 18 O-)
Bartholomeusvrijdag 30 september 2011 @ 20:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:48 schreef Capstan het volgende:

[..]

Ik wilde net zeggen...de meeste dames hier zijn bezet, en al waren ze dat niet, dan waren ze toch te jong voor mij :P
Nja en weet je he? Wat is dan te jong? Ik bedoel, ik scheel 8 jaar met mijn buurmeisje. Vroeger een kind en dus oninteressant, ondertussen 19 en eigenlijk gewoon een hele leuke mooie meid. Nou is zij nog in de fase van 'wat wil ik gaan doen later als ik groot ben' en ik zit in de 'waar ga ik wonen en hoe richt ik mijn carrière in' vibe. Maar er zijn (misschien niet veel, maar toch) ook meiden van 19 die precies weten wat ze willen, soms zelfs al hun schooltijd hebben afgerond, en dus in hun leven net zo ver zijn als ik. En op mijn beurt loop ik in die ontwikkeling juist weer wat achter op m'n leeftijdsgenoten. Leeftijd zegt wel wat, maar is niet zaligmakend vind ik :)
kreevrijdag 30 september 2011 @ 20:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:55 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Gewoon iets ouder zoeken 18/19 dan kan net
Nouja 18/19/20 zou ik me nog kunnen indenken maar dat zou dan helemaal van die persoon afhangen.
Hoe ze in het leven staat etc.
Axel1988vrijdag 30 september 2011 @ 20:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:55 schreef Cassandra87 het volgende:
tnx axel! Hoezo nog een paar uurtjes maagd?
Ik ga vanavond op stap met een meid die er niet vies van is; dus ik heb een klein sprankje hoop. Noem me een optimist.
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 20:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:56 schreef Cassandra87 het volgende:
Tis dat ik me niet kan opdelen, volgens mij zitten er toch wel leuke jongens op fok O+ ;)
Dat kan wel maar dat wil je niet. ;)
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 20:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:49 schreef Cassandra87 het volgende:
Hoe oud ben jij dan capstan?

Kan er in de op niet een korte introductie komen van iedereen?
Nee joh. _O-

Heloef is 17 jaar en heeft moeite met het aanspreken van meisjes omdat hij bang is voor afwijzing.

Dat zie ik dus niet zitten he. :')
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 20:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:57 schreef kree het volgende:

[..]

Nouja 18/19/20 zou ik me nog kunnen indenken maar dat zou dan helemaal van die persoon afhangen.
Hoe ze in het leven staat etc.
Inderdaad dat hoe ze in het leven staat is het belangrijkste dat ze ouder zegt niets
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 20:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:57 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Dat kan wel maar dat wil je niet. ;)
Je moet als jongen ook maar ervaring willen opdoen met iemand die een vaste relatie heeft :+
kreevrijdag 30 september 2011 @ 20:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:56 schreef Bartholomeus het volgende:

[..]

Nja en weet je he? Wat is dan te jong? Ik bedoel, ik scheel 8 jaar met mijn buurmeisje. Vroeger een kind en dus oninteressant, ondertussen 19 en eigenlijk gewoon een hele leuke mooie meid. Nou is zij nog in de fase van 'wat wil ik gaan doen later als ik groot ben' en ik zit in de 'waar ga ik wonen en hoe richt ik mijn carrière in' vibe. Maar er zijn (misschien niet veel, maar toch) ook meiden van 19 die precies weten wat ze willen, soms zelfs al hun schooltijd hebben afgerond, en dus in hun leven net zo ver zijn als ik. En op mijn beurt loop ik in die ontwikkeling juist weer wat achter op m'n leeftijdsgenoten. Leeftijd zegt wel wat, maar is niet zaligmakend vind ik :)
Kan me hier wel in vinden eigenlijk.
Je ziet meiden die hebben het allemaal helemaal voor elkaar.
Studie afgerond, werk blabla.
En ik moet m'n studie nog afronden.
Dus ja dan zou ik ook denken waarom niet.
Micsonvrijdag 30 september 2011 @ 20:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:57 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Ik ga vanavond op stap met een meid die er niet vies van is; dus ik heb een klein sprankje hoop. Noem me een optimist.
Hehe relaxed! Wat ga je precies doen?

Ik ben benieuwd :)
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 20:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:56 schreef Cassandra87 het volgende:
Tis dat ik me niet kan opdelen, volgens mij zitten er toch wel leuke jongens op fok O+ ;)
Leuke jongens volgens mij wel, teveel concurrentie. ;(
Leuke dames zie ik veel te weinig. :P
Axel1988vrijdag 30 september 2011 @ 20:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:58 schreef Micson het volgende:

[..]

Hehe relaxed! Wat ga je precies doen?

Ik ben benieuwd :)
Geen plan; ze zou laten weten wanneer hun in EHV aankwamen en dan gewoon de kroegen in... of mocht het nog wat vroeg zijn wellicht eerst ff een terras ofzo.
Axel1988vrijdag 30 september 2011 @ 21:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:58 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Je moet als jongen ook maar ervaring willen opdoen met iemand die een vaste relatie heeft :+
Ik ben niet op zoek naar een relatie; dus ik zou daar wel voor open staan.
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 21:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:58 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Je moet als jongen ook maar ervaring willen opdoen met iemand die een vaste relatie heeft :+
Ik zou dat wel willen hoor :@ Af en toe wat leuks samen doen
Micsonvrijdag 30 september 2011 @ 21:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:59 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Geen plan; ze zou laten weten wanneer hun in EHV aankwamen en dan gewoon de kroegen in... of mocht het nog wat vroeg zijn wellicht eerst ff een terras ofzo.
Ah geen date dus? Heb je wel al een move gemaakt bij de chick in kwestie, is er al een klik oid ?
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 21:02
Hahaha _O-
Ik weet niet of ik in aanmerking kom. Maar ik ben heel erg trouw :P
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 21:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:58 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Je moet als jongen ook maar ervaring willen opdoen met iemand die een vaste relatie heeft :+
Ik wil ervaring op doen met alles wat leuks is. :P
kreevrijdag 30 september 2011 @ 21:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:01 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Ik zou dat wel willen hoor :@ Af en toe wat leuks samen doen
Wat leuks als in, we gaan gezellig een drankje doen of seks?
2de zou voor mij no go zijn als ik wist dat ze een relatie had
Bartholomeusvrijdag 30 september 2011 @ 21:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:02 schreef Cassandra87 het volgende:
Hahaha _O-
Ik weet niet of ik in aanmerking kom. Maar ik ben heel erg trouw :P
En dat zouden meer mensen moeten doen ^O^
mrk.nvrijdag 30 september 2011 @ 21:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 20:54 schreef kree het volgende:

[..]

Haha ja kom op 15 en 28
Gaat me toch effe te ver. Hoewel ik wel leuk zit te chatten hoor met haar over koetjes en kalfjes. :)
Gaat echt veel te ver. Ik moet er echt niet aan denken dat mijn zusje (bijna 15) met een 28-jarige man contact heeft op een verkeerde manier. Ik zou dat echt niet toelaten.
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 21:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:03 schreef kree het volgende:

[..]

Wat leuks als in, we gaan gezellig een drankje doen of seks?
2de zou voor mij no go zijn als ik wist dat ze een relatie had
Dat bedoel ik :Y
Ik ga gerust wat drinken, maar sex is ook voor mij een no go, dat houd ik voor mijn lief. Maar er zitten zat kandidaten tussen volgens mij
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 21:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:02 schreef Cassandra87 het volgende:
Hahaha _O-
Ik weet niet of ik in aanmerking kom. Maar ik ben heel erg trouw :P
Jammer :D
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:03 schreef kree het volgende:

[..]

Wat leuks als in, we gaan gezellig een drankje doen of seks?
2de zou voor mij no go zijn als ik wist dat ze een relatie had
Indien open relatie is beide mogelijk anders alleen stappen/film
Axel1988vrijdag 30 september 2011 @ 21:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:02 schreef Micson het volgende:

[..]

Ah geen date dus? Heb je wel al een move gemaakt bij de chick in kwestie, is er al een klik oid ?
Nee; ik ken haar via internet... heb haar nu in totaal mss 2 uurtjes via chat gesproken en ze kwam toevallig vanavond in EHV en toen ze hoorde dat ik hier woonde nodigde ze me uit om mee te gaan. Dus niet echt een date nee; gewoon kansen benutten en zien waar het schip strand.
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 21:06
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:04 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Gaat echt veel te ver. Ik moet er echt niet aan denken dat mijn zusje (bijna 15) met een 28-jarige man contact heeft op een verkeerde manier. Ik zou dat echt niet toelaten.
En hoe ga je dat doen? :D
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 21:06
Ik ben toch geen lul als ik niet iets met een meisje wil drinken als het geen normale vriendin is of er niks meer in zit?
Capstanvrijdag 30 september 2011 @ 21:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:04 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Dat bedoel ik :Y
Ik ga gerust wat drinken, maar sex is ook voor mij een no go, dat houd ik voor mijn lief. Maar er zitten zat kandidaten tussen volgens mij
Ik kan het niet zijn, mij kende je niet eens. Terwijl ik hier niet eens voor 't eerst ben ;(

Eh, ja... :P
mrk.nvrijdag 30 september 2011 @ 21:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:04 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Dat bedoel ik :Y
Ik ga gerust wat drinken, maar sex is ook voor mij een no go, dat houd ik voor mijn lief. Maar er zitten zat kandidaten tussen volgens mij
Jij drinkt met andere mannen soms, okay, maar op wat voor manier? Gewoon als vrienden of ook als je weet dat die mannen een oogje op jou hebben?
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 21:07
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:06 schreef heloef het volgende:
Ik ben toch geen lul als ik niet iets met een meisje wil drinken als het geen normale vriendin is of er niks meer in zit?
Nee waarom iets doen wat je niet wilt
kreevrijdag 30 september 2011 @ 21:08
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:04 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Gaat echt veel te ver. Ik moet er echt niet aan denken dat mijn zusje (bijna 15) met een 28-jarige man contact heeft op een verkeerde manier. Ik zou dat echt niet toelaten.
Klopt en daar ben ik het ook helemaal mee eens.
Vandaar dat het niet wat kan worden (of nouja over 15 jaar)
Maar ik mag toch hopen dat ik dan iemand anders heb gevonden.
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 21:08
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:06 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Jij drinkt met andere mannen soms, okay, maar op wat voor manier? Gewoon als vrienden of ook als je weet dat die mannen een oogje op jou hebben?
Mannen hebben nooit een oogje op mij :P Dus dat valt al af.

Maar nee hoor, ik ben heel straight forward, meestal is het: Hoi, ben Cassandra en ik woon samen met mijn vriend blabla en dan vriendschappelijk drinken. Die mannen weten sowieso dat er niets uit komt
mrk.nvrijdag 30 september 2011 @ 21:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:06 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

En hoe ga je dat doen? :D
Geen flauw idee, zou ik dan wel bedenken. _O- Gelukkig is mijn zusje niet zo'n type.
kedgevrijdag 30 september 2011 @ 21:09
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:06 schreef heloef het volgende:
Ik ben toch geen lul als ik niet iets met een meisje wil drinken als het geen normale vriendin is of er niks meer in zit?
Nee hoor, maar ik zou het wel doen. You never know ;)
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 21:09
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:07 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Nee waarom iets doen wat je niet wilt
Oh dan is het goed.
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 21:10
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:09 schreef kedge het volgende:

[..]

Nee hoor, maar ik zou het wel doen. You never know ;)
Ik ben niet zo'n relationship wrecker. :P
debeterebobvrijdag 30 september 2011 @ 21:10
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:08 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Mannen hebben nooit een oogje op mij :P Dus dat valt al af.

Maar nee hoor, ik ben heel straight forward, meestal is het: Hoi, ben Cassandra en ik woon samen met mijn vriend blabla en dan vriendschappelijk drinken. Die mannen weten sowieso dat er niets uit komt
Beste wat je kan doen toch. Maak je het voor beide partijen gezellig.
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 21:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:08 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Mannen hebben nooit een oogje op mij :P Dus dat valt al af.

Maar nee hoor, ik ben heel straight forward, meestal is het: Hoi, ben Cassandra en ik woon samen met mijn vriend blabla en dan vriendschappelijk drinken. Die mannen weten sowieso dat er niets uit komt
Vast wel dat geloof ik niet dat er mannen zijn die geen oogje op je hebben of hadden. En als ze weten dat je niet meer beschikbaar bent houdt het snel op.

quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:08 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Geen flauw idee, zou ik dan wel bedenken. _O- Gelukkig is mijn zusje niet zo'n type.
Dat komt het vast goed :)
Capstanvrijdag 30 september 2011 @ 21:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:08 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Mannen hebben nooit een oogje op mij :P Dus dat valt al af.

Maar nee hoor, ik ben heel straight forward, meestal is het: Hoi, ben Cassandra en ik woon samen met mijn vriend blabla en dan vriendschappelijk drinken. Die mannen weten sowieso dat er niets uit komt
Mag ik aannemen dat er dan toch in ieder geval één man is die wel een oogje op je had/heeft? :P
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 21:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:06 schreef Capstan het volgende:

[..]

Ik kan het niet zijn, mij kende je niet eens. Terwijl ik hier niet eens voor 't eerst ben ;(

Eh, ja... :P
Even goed voorstellen, dan ken ik jou ook *O*
Oh ik word hier naast mij voor maatschappelijk werkster uitgemaakt }:| Detroit is jaloers :6

Nee maar vaak chat ik wel met mensen en dan heb je gewoon hele leuke gesprekken en dan zie je een foto en dan denk ik echt.. Tsja.. Als je maar een fractie over komt zoals nu via internet denk ik ^O^ Is nog niet vaak voorgekomen though. Een keer, dat ik nu nog steeds flabergasted ben. En diegene zelf ook omdat ik zo positief was haha.

Maar het komt vaker voor dat ik met iemand chat en dat diegene dan lekker direct zegt dat ik fysiek niet aantrekkelijk ben >:) sorry dat was een medefokker :P
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 21:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:11 schreef Capstan het volgende:

[..]

Mag ik aannemen dat er dan toch in ieder geval één man is die wel een oogje op je had/heeft? :P
Ik mag hopen dat de man naast mij op de bank dat uit volle borst kan beamen haha
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 21:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:12 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Ik mag hopen dat de man naast mij op de bank dat uit volle borst kan beamen haha
En volgens mij ook nog wel een iemand anders :P
mrk.nvrijdag 30 september 2011 @ 21:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:08 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Mannen hebben nooit een oogje op mij :P Dus dat valt al af.

Maar nee hoor, ik ben heel straight forward, meestal is het: Hoi, ben Cassandra en ik woon samen met mijn vriend blabla en dan vriendschappelijk drinken. Die mannen weten sowieso dat er niets uit komt
Hmm. :P En wat nou als je met iemand vriendschappelijk drinkt, en vaker vriendschappelijk en er bloeit iets op qua liefde terwijl je wel met je vriend bent. Dat kan gebeuren. :P
Detroitvrijdag 30 september 2011 @ 21:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:12 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Even goed voorstellen, dan ken ik jou ook *O*
Oh ik word hier naast mij voor maatschappelijk werkster uitgemaakt }:| Detroit is jaloers :6

Als het aan jou zou liggen zou jij iedereen uit de goot proberen te helpen, ook als dat ten koste van jezelf gaat. Met dat jaloers zijn valt het wel mee, mevrouw de SPH'er ;).
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 21:14
Ik kan niet tegen complimentjes. :')
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 21:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:11 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Vast wel dat geloof ik niet dat er mannen zijn die geen oogje op je hebben of hadden. En als ze weten dat je niet meer beschikbaar bent houdt het snel op.

[..]

Dat komt het vast goed :)
Ik moet bekennen dat mannen mij over het algemeen wel leuk vinden, maar dan qua karakter. Iemand zei ooit letterlijk, dat ie een heel mooi meisje wilde met mijn karakter. Gee, thanx
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:13 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Hmm. :P En wat nou als je met iemand vriendschappelijk drinkt, en vaker vriendschappelijk en er bloeit iets op qua liefde terwijl je wel met je vriend bent. Dat kan gebeuren. :P
Met jou misschien but I'm not that kinda girl. Als ik verliefd ben en ik moet op diegene wachten overweeg ik niet eens om in het rond te scharrelen :P
kedgevrijdag 30 september 2011 @ 21:14
quote:
10s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:10 schreef heloef het volgende:

[..]

Ik ben niet zo'n relationship wrecker. :P
Ah je bedoeld dat ze al een relatie hebben. Nouja, als zij er open voor staat, dan zou ik wel mijn kans pakken. Ik bedoel een kans krijg je alleen als die je gegeven wordt :)
Capstanvrijdag 30 september 2011 @ 21:15
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:12 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Even goed voorstellen, dan ken ik jou ook *O*

Eh, nou...ik ben Capstan, ik ben bijna dertig jaar en ik doe mezelf na. Zo goed en zo kwaad als dat gaat. De titel van deze reeks is prima op mij van toepassing, want ik heb geen enkele ervaring met vrouwen. Nog meer nodig? :P
mrk.nvrijdag 30 september 2011 @ 21:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:14 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Met jou misschien but I'm not that kinda girl. Als ik verliefd ben en ik moet op diegene wachten overweeg ik niet eens om in het rond te scharrelen :P
Lekker persoonlijk weer. Nice. :P Nee, maar dat kan iedereen overkomen wat ik beschrijf.
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 21:16
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:16 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Lekker persoonlijk weer. Nice. :P Nee, maar dat kan iedereen overkomen wat ik beschrijf.
Ik zeg het met een knipoog schatje :P
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 21:17
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:14 schreef heloef het volgende:
Ik kan niet tegen complimentjes. :')
Ik ook niet ik weet mijzelf dan geen houding te geven. :{ best klote

quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:14 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Ik moet bekennen dat mannen mij over het algemeen wel leuk vinden, maar dan qua karakter. Iemand zei ooit letterlijk, dat ie een heel mooi meisje wilde met mijn karakter. Gee, thanx


Nee jij ziet er leuk uit :) maar dat heb ik vast wel meer tegen je gezegd
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 21:17
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:15 schreef Capstan het volgende:

[..]

Eh, nou...ik ben Capstan, ik ben bijna dertig jaar en ik doe mezelf na. Zo goed en zo kwaad als dat gaat. De titel van deze reeks is prima op mij van toepassing, want ik heb geen enkele ervaring met vrouwen. Nog meer nodig? :P
Hoe kom je rond de 30 zonder ervaring? (ik weet dat het vaker voorkomt dan je denkt en zou hopen maar ik ben wel nieuwsgierig)
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 21:18
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:17 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Ik ook niet ik weet mijzelf dan geen houding te geven. :{ best klote
Ik snap het niet. :')
Ik ben gewoon mezelf en daarom vinden mensen mij blijkbaar leuk.
Het voelt vreemd. :')
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 21:18
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:16 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Lekker persoonlijk weer. Nice. :P Nee, maar dat kan iedereen overkomen wat ik beschrijf.
Ik heb het wel eens mee gemaakt in mijn vorige relatie, maar ik ben daar niet mee verder gegaan, en realiseerde mij toen ook tevens dat ik niet lekker in mijn relatie zat dus uiteindelijk heb ik beide afgekapt
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 21:19
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:18 schreef heloef het volgende:

[..]

Ik snap het niet. :')
Ik ben gewoon mezelf en daarom vinden mensen mij blijkbaar leuk.
Het voelt vreemd. :')
Ja inderdaad :{
Capstanvrijdag 30 september 2011 @ 21:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:17 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Hoe kom je rond de 30 zonder ervaring? (ik weet dat het vaker voorkomt dan je denkt en zou hopen maar ik ben wel nieuwsgierig)
Als ik dat wist, zou het versieren wellicht iets beter gaan ;)

Maar serieus, ik kan het je niet zeggen, anders dan dat ik geen vrouwen tegenkom die iets zien in het stille, verlegen type.
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 21:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:19 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Ja inderdaad :{
Straks moet ik het nog gaan geloven ook. _O-
kreevrijdag 30 september 2011 @ 21:20
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:18 schreef heloef het volgende:

[..]

Ik snap het niet. :')
Ik ben gewoon mezelf en daarom vinden mensen mij blijkbaar leuk.
Het voelt vreemd. :')
Nou houding dus hetzelfde houden en je niet druk maken over dat het vreemd voelt voor jezelf.
Lijkt me simpel.
Ik ga me ook niet anders voordoen als ik met meiden praat.
En of hun dat leuk vinden jaaaa who cares.
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 21:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:19 schreef Capstan het volgende:

[..]

Als ik dat wist, zou het versieren wellicht iets beter gaan ;)

Maar serieus, ik kan het je niet zeggen, anders dan dat ik geen vrouwen tegenkom die iets zien in het stille, verlegen type.
ja volgens mij val ik daar juist op :P
Of meer op de ehm.. Potentie die iemand heeft denk ik, en van nature wat meer teruggetrokken.
Capstanvrijdag 30 september 2011 @ 21:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:21 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

ja volgens mij val ik daar juist op :P
Of meer op de ehm.. Potentie die iemand heeft denk ik, en van nature wat meer teruggetrokken.
Dat jij er op valt, daar heb ik dus weer helemaal niets aan :P

Heb je geen vriendinnen die het ook wel leuk vinden? ;)
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 21:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:21 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

ja volgens mij val ik daar juist op :P
Of meer op de ehm.. Potentie die iemand heeft denk ik, en van nature wat meer teruggetrokken.
Moet ik mij nog voorstellen?
kreevrijdag 30 september 2011 @ 21:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:19 schreef Capstan het volgende:

[..]

Als ik dat wist, zou het versieren wellicht iets beter gaan ;)

Maar serieus, ik kan het je niet zeggen, anders dan dat ik geen vrouwen tegenkom die iets zien in het stille, verlegen type.
Juist ja, dat heb ik dus ook.
Hoewel echt verlegen wil ik mezelf niet noemen.
Had er harder aan moeten trekken toen ik 18 oid was. (was toen wel stiller en meer verlegen als nu)
Maarja daar is het nu te laat voor (en jaja zie de kansen met elk jaar weer verminderen)
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 21:22
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:19 schreef heloef het volgende:

[..]

Straks moet ik het nog gaan geloven ook. _O-
Ja :D
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 21:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:22 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Moet ik mij nog voorstellen?
Jou ken ik zelfs al langer dan dat ik Detroit ken
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 21:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:20 schreef kree het volgende:

[..]

Nou houding dus hetzelfde houden en je niet druk maken over dat het vreemd voelt voor jezelf.
Lijkt me simpel.
Ik ga me ook niet anders voordoen als ik met meiden praat.
En of hun dat leuk vinden jaaaa who cares.
Ik ga ook niet veranderen.
Het schijnt in de smaak te vallen dus geen reden tot verandering blijkbaar. _O-
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 21:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:22 schreef Capstan het volgende:

[..]

Dat jij er op valt, daar heb ik dus weer helemaal niets aan :P

Heb je geen vriendinnen die het ook wel leuk vinden? ;)
Nee helaas..
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 21:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:23 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Jou ken ik zelfs al langer dan dat ik Detroit ken
Dat is best lang dan :D hoe lang hebben jullie nu al?
kreevrijdag 30 september 2011 @ 21:24
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:23 schreef heloef het volgende:

[..]

Ik ga ook niet veranderen.
Het schijnt in de smaak te vallen dus geen reden tot verandering blijkbaar. _O-
^O^ Dat dus, pak je kans nu maar en ga niet wachten anders kom je in hetzelfde schuitje als ik en dan wordt het nog lastiger ;)
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 21:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:24 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Dat is best lang dan :D hoe lang hebben jullie nu al?
Ehm we houden gewoon de datum van de eerste date aan uit gemak dus komende maand 2 jaar
Capstanvrijdag 30 september 2011 @ 21:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:24 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Nee helaas..
Dat bedoel ik dus. Die vrouwen zijn er gewoon niet. En als ze er wel zijn, zijn ze op de een of andere manier al bezet.
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 21:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:22 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Ja :D
Het is makkelijker om jezelf te geloven dat je niet leuk bent dan te geloven dat je leuk bent tewijl een heleboel mensen het beamen. :')
Het menselijk brein is enorm vreemd.
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 21:26
Trouwens ik heb het idee dat mannen die al wat langer alleen/onervaren zijn ook werkelijk elke kans aangrijpen die ze tegen komen, of ze haar nou aantrekkelijk vinden of niet. Of zie ik dat verkeerd?
Capstanvrijdag 30 september 2011 @ 21:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:26 schreef Cassandra87 het volgende:
Trouwens ik heb het idee dat mannen die al wat langer alleen/onervaren zijn ook werkelijk elke kans aangrijpen die ze tegen komen, of ze haar nou aantrekkelijk vinden of niet. Of zie ik dat verkeerd?
Dat zie je volslagen verkeerd. Wat mij betreft.
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 21:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:26 schreef Cassandra87 het volgende:
Trouwens ik heb het idee dat mannen die al wat langer alleen/onervaren zijn ook werkelijk elke kans aangrijpen die ze tegen komen, of ze haar nou aantrekkelijk vinden of niet. Of zie ik dat verkeerd?
Als ik kree hoor niet in ieder geval.
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 21:27
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:26 schreef Capstan het volgende:

[..]

Dat zie je volslagen verkeerd. Wat mij betreft.
Misschien was dat een beetje kort door de bocht. Maar dat verkleint de kansen dan zelfs nog wat meer.
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 21:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:27 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Misschien was dat een beetje kort door de bocht. Maar dat verkleint de kansen dan zelfs nog wat meer.
Van alles aanpakken zou ik niet gelukkig worden in ieder geval.
kreevrijdag 30 september 2011 @ 21:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:26 schreef Cassandra87 het volgende:
Trouwens ik heb het idee dat mannen die al wat langer alleen/onervaren zijn ook werkelijk elke kans aangrijpen die ze tegen komen, of ze haar nou aantrekkelijk vinden of niet. Of zie ik dat verkeerd?
Hmm dat is een lastige, aantrekkelijk of niet, dat kunnen meerdere factoren zijn.
Innerlijk/levens instelling/hoe en wat denken zij over bepaalde dingen.
Dat is 1

2. Uiterlijk

Om even op mijn situatie te komen.
Denk dat 1 nu voor 80% meeweegt
en 2 voor de rest.

Dus denk dat daar de verschuiving tussen 1 en 2 zit hoe ouder je wordt.

als je jong ben is 2 belangrijker en als je ouder ben 1 (denk ik dan)
Capstanvrijdag 30 september 2011 @ 21:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:27 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Misschien was dat een beetje kort door de bocht. Maar dat verkleint de kansen dan zelfs nog wat meer.
Dat wel. Maar ik hoef echt niks met een vrouw die mij op geen enkele manier aantrekt.
mrk.nvrijdag 30 september 2011 @ 21:29
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:26 schreef Cassandra87 het volgende:
Trouwens ik heb het idee dat mannen die al wat langer alleen/onervaren zijn ook werkelijk elke kans aangrijpen die ze tegen komen, of ze haar nou aantrekkelijk vinden of niet. Of zie ik dat verkeerd?
Volgens mij ook ja. Ik had er vandaag nog een discussie over met een meisje van mijn studie. Volgens mij (en haar) zijn de meeste mannen die naar de hoeren gaan wanhopig in het echt omdat ze geen meid kunnen vinden aangezien een aantrekkelijke man die goed in de markt ligt niet naar de hoeren gaat. Tenzij hij hele rare sekswensen heeft.
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 21:30
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:28 schreef kree het volgende:

[..]

Hmm dat is een lastige, aantrekkelijk of niet, dat kunnen meerdere factoren zijn.
Innerlijk/levens instelling/hoe en wat denken zij over bepaalde dingen.
Dat is 1

2. Uiterlijk

Om even op mijn situatie te komen.
Denk dat 1 nu voor 80% meeweegt
en 2 voor de rest.

Dus denk dat daar de verschuiving tussen 1 en 2 zit hoe ouder je wordt.

als je jong ben is 2 belangrijker en als je ouder ben 1 (denk ik dan)
Misschien dat ik daarom op oudere mannen val :+
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 21:30
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:25 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Ehm we houden gewoon de datum van de eerste date aan uit gemak dus komende maand 2 jaar
Dat klopt wel dan :) wel grappig ik ben in de laatste jaren enorm veranderd :Y *O*
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:25 schreef heloef het volgende:

[..]

Het is makkelijker om jezelf te geloven dat je niet leuk bent dan te geloven dat je leuk bent tewijl een heleboel mensen het beamen. :')
Het menselijk brein is enorm vreemd.
Toch hebben die mensen gelijk. Zelf geloven dat je leuk is heel erg moeilijk

quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:26 schreef Cassandra87 het volgende:
Trouwens ik heb het idee dat mannen die al wat langer alleen/onervaren zijn ook werkelijk elke kans aangrijpen die ze tegen komen, of ze haar nou aantrekkelijk vinden of niet. Of zie ik dat verkeerd?
Nee, ook al ben je wanhopig je hebt altijd voorkeuren
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 21:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:30 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Toch hebben die mensen gelijk. Zelf geloven dat je leuk is heel erg moeilijk
Ik heb soms wel eens van die enorm zelfverzekerd buien.
Van zie mij eens mooi zijn jongens. :')
Boudibouvrijdag 30 september 2011 @ 21:32
En boys, vandaag wat "chickies geplayed"? :P
kreevrijdag 30 september 2011 @ 21:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:30 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Misschien dat ik daarom op oudere mannen val :+
Ja zie meisje van 15 die mij steeds benaderd :')
Maar zo komt er nooit een klik want ik ga niet iets lopen flirten met iemand die verdeeje 13 jaar jonger is (in ieder geval niet al zij 15 is)
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 21:33
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:32 schreef heloef het volgende:

[..]

Ik heb soms wel eens van die enorm zelfverzekerd buien.
Van zie mij eens mooi zijn jongens. :')
Ik begin als ik buiten ben wel mijzelf zelfverzekerde te voelen en niet meer denken dat ik een afschuwelijk monster ben
mrk.nvrijdag 30 september 2011 @ 21:33
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:32 schreef heloef het volgende:

[..]

Ik heb soms wel eens van die enorm zelfverzekerd buien.
Van zie mij eens mooi zijn jongens. :')
Die heb ik ook wel eens. Terecht ook wel. :')
Ik bekijk mezelf trouwens altijd. Ik loop langs een etalage, bekijk ik mezelf even. Overal. :P
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 21:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:32 schreef Boudibou het volgende:
En boys, vandaag wat "chickies geplayed"? :P
Nee maar wel een mooi schilderij :D
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 21:34
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:32 schreef Boudibou het volgende:
En boys, vandaag wat "chickies geplayed"? :P
Ehm...
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 21:34
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:33 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Ik begin als ik buiten ben wel mijzelf zelfverzekerde te voelen en niet meer denken dat ik een afschuwelijk monster ben
Absoluut niet tijn!
Capstanvrijdag 30 september 2011 @ 21:35
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:32 schreef heloef het volgende:

[..]

Ik heb soms wel eens van die enorm zelfverzekerd buien.
Van zie mij eens mooi zijn jongens. :')
Dat heb ik dan juist nooit. Goed, ik voel me nu wel beter omdat ik die vijftien kilo kwijt ben, maar zoals ik eerder al eens zei heeft dat aan mijn uiterlijk dus nog niets veranderd.
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 21:35
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:33 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Ik begin als ik buiten ben wel mijzelf zelfverzekerde te voelen en niet meer denken dat ik een afschuwelijk monster ben
Oh dat heb ik dan nooit.
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:33 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Die heb ik ook wel eens. Terecht ook wel. :')
Ik bekijk mezelf trouwens altijd. Ik loop langs een etalage, bekijk ik mezelf even. Overal. :P
Dat doe ik niet. _O-
Maar s'ochtends kijk ik in de spiegel en denk ik wel altijd dat is zo slecht nog niet. :')
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 21:36
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:33 schreef kree het volgende:

[..]

Ja zie meisje van 15 die mij steeds benaderd :')
Maar zo komt er nooit een klik want ik ga niet iets lopen flirten met iemand die verdeeje 13 jaar jonger is (in ieder geval niet al zij 15 is)
Nou ik ben 24, en 26-29 vind ik een mooie leeftijd. Mijn vriend is 10 jaar ouder, dus 34. Dat was een toevalstreffer, als het klikt dan klikt het.. Het is niet dat ik een gezellige tijd heb en vervolgens, vraag hoe oud ben je? Wat??? Tschuss!

Maar jonger dan ik heb ik ze liever niet
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 21:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:34 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Absoluut niet tijn!
Gelukkig zie ik dat nu zelf ook.
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:35 schreef heloef het volgende:

[..]

Oh dat heb ik dan nooit.


Ach als het maar vaak genoeg gezegd wordt ...
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 21:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:36 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Nou ik ben 24, en 26-29 vind ik een mooie leeftijd. Mijn vriend is 10 jaar ouder, dus 34. Dat was een toevalstreffer, als het klikt dan klikt het.. Het is niet dat ik een gezellige tijd heb en vervolgens, vraag hoe oud ben je? Wat??? Tschuss!

Maar jonger dan ik heb ik ze liever niet
Oh dat heb ik dan weer wel.
Ik vind leeftijd enorm belangrijk.
mrk.nvrijdag 30 september 2011 @ 21:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:33 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Ik begin als ik buiten ben wel mijzelf zelfverzekerde te voelen en niet meer denken dat ik een afschuwelijk monster ben
Hoe kom je nou weer bij een monster dan. Overdrijven is ook een vak. Zo moet je echt niet over jezelf denken.

quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:35 schreef heloef het volgende:

[..]

Dat doe ik niet. _O-
Maar s'ochtends kijk ik in de spiegel en denk ik wel altijd dat is zo slecht nog niet. :')
:o
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 21:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:37 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Gelukkig zie ik dat nu zelf ook.

[..]

Ach als het maar vaak genoeg gezegd wordt ...
Je bent niet afzichtelijk.
kreevrijdag 30 september 2011 @ 21:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:36 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Nou ik ben 24, en 26-29 vind ik een mooie leeftijd. Mijn vriend is 10 jaar ouder, dus 34. Dat was een toevalstreffer, als het klikt dan klikt het.. Het is niet dat ik een gezellige tijd heb en vervolgens, vraag hoe oud ben je? Wat??? Tschuss!

Maar jonger dan ik heb ik ze liever niet
Ja maar hoe oud was jij toen je die relatie kreeg.
Opzich leeftijdsverschil kan wel, maar 15 is toch echt te jong voor mij (denk)
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 21:38
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:37 schreef mrk.n het volgende:

[..]

:o
Jaja. :')
Ik weet niet waarom maar toch denk ik er zo over. :')
mrk.nvrijdag 30 september 2011 @ 21:39
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:38 schreef heloef het volgende:

[..]

Jaja. :')
Ik weet niet waarom maar toch denk ik er zo over. :')
Zo moet je je blijven voelen. :P Ik had het alleen niet verwacht van jou omdat je vaak van die denigrerende opmerkingen maakt over jezelf.
mrk.nvrijdag 30 september 2011 @ 21:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:38 schreef kree het volgende:

[..]

Ja maar hoe oud was jij toen je die relatie kreeg.
Opzich leeftijdsverschil kan wel, maar 15 is toch echt te jong voor mij (denk)
Niet denk. Doe heel even normaal. Als je 28 bent en je denkt hierover na.. dan nee.. :{w :{w :{w
Myraelavrijdag 30 september 2011 @ 21:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:38 schreef kree het volgende:

[..]

Ja maar hoe oud was jij toen je die relatie kreeg.
Opzich leeftijdsverschil kan wel, maar 15 is toch echt te jong voor mij (denk)
Doe normaal man. :')
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 21:42
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:37 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Hoe kom je nou weer bij een monster dan. Overdrijven is ook een vak. Zo moet je echt niet over jezelf denken.


Zelfspot schiet wel eens een beetje door bij mij. Zie het als de ander munitie ontnemen waarmee hij je kan pesten.
Nu doe ik dat nauwelijks meer. Zelfspot nog wel. :) maar dat hoort bij mij.

quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:37 schreef heloef het volgende:

[..]

Je bent niet afzichtelijk.
Gelukkig niet :) Ik ben best aantrekkelijk vind ik
Capstanvrijdag 30 september 2011 @ 21:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:42 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Zelfspot schiet wel eens een beetje door bij mij. Zie het als de ander munitie ontnemen waarmee hij je kan pesten.
Nu doe ik dat nauwelijks meer. Zelfspot nog wel. :) maar dat hoort bij mij.

Dat herken ik zeer goed.
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 21:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:35 schreef Capstan het volgende:

[..]

Dat heb ik dan juist nooit. Goed, ik voel me nu wel beter omdat ik die vijftien kilo kwijt ben, maar zoals ik eerder al eens zei heeft dat aan mijn uiterlijk dus nog niets veranderd.
dit is een pluspunt voor je, goed zeg *O*
Capstanvrijdag 30 september 2011 @ 21:46
quote:
1s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:45 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

dit is een pluspunt voor je, goed zeg *O*
Mee eens. Maar het zou wel leuk zijn als mensen het ook zouden kunnen zien :')
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 21:48
Ik zeg foto!
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 21:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:43 schreef Capstan het volgende:

[..]

Dat herken ik zeer goed.
Helaas maakt je dat niet aantrekkelijk zulk gedrag
Boudibouvrijdag 30 september 2011 @ 21:49
quote:
10s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:34 schreef heloef het volgende:

[..]

Ehm...
Ah joh..wat ik hoor ben je onnodig te onzeker over jezelf. Kom je daarover heen, dan komt het bueno. ^O^

quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:33 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Nee maar wel een mooi schilderij :D
Een schilderij geplayed? Vertel eens..hoe doe je dat? :)
Capstanvrijdag 30 september 2011 @ 21:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:48 schreef Cassandra87 het volgende:
Ik zeg foto!
Ik heb niet genoeg foto's om een voor/na vergelijking te kunnen maken. Maar zoals ik al zei, je ziet het verschil niet. Deels omdat ik niet meteen andere kleding ben gaan dragen en deels omdat ik van nature een redelijk bolle kop heb :P
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 21:50
Ik heb dat nooit hoeven doen. Iedereen vond mij altijd te lief om te pesten
mrk.nvrijdag 30 september 2011 @ 21:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:48 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Helaas maakt je dat niet aantrekkelijk zulk gedrag
Heb jij wel eens relaties gehad?
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 21:52
quote:
1s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:49 schreef Boudibou het volgende:

[..]

Ah joh..wat ik hoor ben je onnodig te onzeker over jezelf. Kom je daarover heen, dan komt het bueno. ^O^

[..]

Een schilderij geplayed? Vertel eens..hoe doe je dat? :)
Ik kreeg bij de platenzaak. Een canvas schilderij van 4 album covers. Echt gaaf dat ding
kreevrijdag 30 september 2011 @ 21:52
quote:
13s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:41 schreef Myraela het volgende:

[..]

Doe normaal man. :')
Haha ok ja dat denk was niet echt een handige keuze van een woord.
Laat het duidelijk zijn, voordat dit nog 10 keer terugkomt (kree flirt met een meisje van 15)

Nee dat is ook niet zo en ik wil het ook niet :)
Maar een beetje ouwehoeren (niet over seks nee) maar gewoon over andere dingen lijkt me geen probleem.
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 21:52
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:51 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Heb jij wel eens relaties gehad?
Ja een kort relatie van 3 maanden
Capstanvrijdag 30 september 2011 @ 21:54
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:51 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Heb jij wel eens relaties gehad?
Ik niet, dus ik kan wel beamen dat dat gedrag je niet aantrekkelijk maakt. Al is het al jaren niet meer zo erg, hoor. Hooguit wat gezonde zelfspot. Maar dan ben ik dus nog niet aantrekkelijk :P
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 21:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:50 schreef Capstan het volgende:

[..]

Ik heb niet genoeg foto's om een voor/na vergelijking te kunnen maken. Maar zoals ik al zei, je ziet het verschil niet. Deels omdat ik niet meteen andere kleding ben gaan dragen en deels omdat ik van nature een redelijk bolle kop heb :P
Maar verder ben ik gewoon nieuwsgierig :P
Maar herkenbaar, die bolle toet heb ik ook. Zelfs als ik 5 kg afval krijg ik alsnog te horen, ben je aangekomen?
mrk.nvrijdag 30 september 2011 @ 21:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:52 schreef kree het volgende:

[..]

Haha ok ja dat denk was niet echt een handige keuze van een woord.
Laat het duidelijk zijn, voordat dit nog 10 keer terugkomt (kree flirt met een meisje van 15)

Nee dat is ook niet zo en ik wil het ook niet :)
Maar een beetje ouwehoeren (niet over seks nee) maar gewoon over andere dingen lijkt me geen probleem.
Dat vind ik al verkeerd. Maar hoe ken je dat kind eigenlijk?
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 21:55
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:39 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Zo moet je je blijven voelen. :P Ik had het alleen niet verwacht van jou omdat je vaak van die denigrerende opmerkingen maakt over jezelf.
Geloof me.
Voordat ik mezelf enigszins leuk begon te vinden hebben ze dat minstens 100 keer tegen me moeten zeggen. :')

[ Bericht 0% gewijzigd door heloef op 30-09-2011 22:02:39 ]
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 21:56
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:54 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Dat vind ik al verkeerd. Maar hoe ken je dat kind eigenlijk?
jij vind wel meer :p
Capstanvrijdag 30 september 2011 @ 21:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:54 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Maar verder ben ik gewoon nieuwsgierig :P
Maar herkenbaar, die bolle toet heb ik ook. Zelfs als ik 5 kg afval krijg ik alsnog te horen, ben je aangekomen?
Zodra er wat in mijn fotoboek komt te staan, ben jij de eerste die het weet, oké? ;)
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 21:56
quote:
1s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:49 schreef Boudibou het volgende:

[..]

Ah joh..wat ik hoor ben je onnodig te onzeker over jezelf. Kom je daarover heen, dan komt het bueno. ^O^
Daar probeer ik dus overheen te komen.
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 21:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:56 schreef Capstan het volgende:

[..]

Zodra er wat in mijn fotoboek komt te staan, ben jij de eerste die het weet, oké? ;)
Hey we hebben ook pm :P
kreevrijdag 30 september 2011 @ 21:57
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:54 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Dat vind ik al verkeerd. Maar hoe ken je dat kind eigenlijk?
Oh waarom zou het een probleem zijn om een beetje te chatten?
Ik heb er verder geen intenties bij.
Maar zij is dus het nichtje van een vriendin van een vriend die ik tegenkwam op een feestje.
Capstanvrijdag 30 september 2011 @ 21:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:57 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Hey we hebben ook pm :P
Ik moet zometeen toch even weg, dan kan ik erover nadenken. Als je er straks nog bent, hoor je het wel van me ;)
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 21:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:57 schreef kree het volgende:

[..]

Oh waarom zou het een probleem zijn om een beetje te chatten?
Ik heb er verder geen intenties bij.
Maar zij is dus het nichtje van een vriendin van een vriend die ik tegenkwam op een feestje.
Geen probleem :s)
Maar.. Als ik eerlijk ben, denk ik dat je de aandacht stiekem wel erg vleiend vind. Zolang je maar niet de verkeerde intenties wekt door (on)bewust mee te gaan in het geflirt
kreevrijdag 30 september 2011 @ 22:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:58 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Geen probleem :s)
Maar.. Als ik eerlijk ben, denk ik dat je de aandacht stiekem wel erg vleiend vind. Zolang je maar niet de verkeerde intenties wekt door (on)bewust mee te gaan in het geflirt
Nee dat is het niet althans niet van mijn kant (maar heb zo'n gevoel dat zij steeds kleffer aan het worden is)
En ja daar moet ik wel voor waken want dat kan gewoon niet op haar leeftijd.

Dus ik hou het gewoon bij leuk een beetje praten, nouja zie daar geen kwaad in eigenlijk.
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 22:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:58 schreef Capstan het volgende:

[..]

Ik moet zometeen toch even weg, dan kan ik erover nadenken. Als je er straks nog bent, hoor je het wel van me ;)
Is goed! Maar als je het lastig vind hoeft het niet hoor
debeterebobvrijdag 30 september 2011 @ 22:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:00 schreef kree het volgende:

[..]

Nee dat is het niet althans niet van mijn kant (maar heb zo'n gevoel dat zij steeds kleffer aan het worden is)
En ja daar moet ik wel voor waken want dat kan gewoon niet op haar leeftijd.

Dus ik hou het gewoon bij leuk een beetje praten, nouja zie daar geen kwaad in eigenlijk.
Waarom jezelf niet in bescherming nemen en afkappen?
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 22:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:00 schreef kree het volgende:

[..]

Nee dat is het niet althans niet van mijn kant (maar heb zo'n gevoel dat zij steeds kleffer aan het worden is)
En ja daar moet ik wel voor waken want dat kan gewoon niet op haar leeftijd.

Dus ik hou het gewoon bij leuk een beetje praten, nouja zie daar geen kwaad in eigenlijk.
Heb je wel duidelijk je grenzen aangegeven?
Capstanvrijdag 30 september 2011 @ 22:02
Maar goed, ik ben dus even weg. Tot later weer, mensen!
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 22:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:02 schreef Capstan het volgende:
Maar goed, ik ben dus even weg. Tot later weer, mensen!
Tschuss!
mrk.nvrijdag 30 september 2011 @ 22:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:57 schreef kree het volgende:

[..]

Oh waarom zou het een probleem zijn om een beetje te chatten?
Ik heb er verder geen intenties bij.
Maar zij is dus het nichtje van een vriendin van een vriend die ik tegenkwam op een feestje.
Omdat ze 15 (!) is en geen 25. Daarom. Ik zou me dood schamen als ik zou chatten met de vriendinnetjes van mijn zusje. Ik vind het al irritant dat er enkelingen zijn uit haar vriendinnengroepje die soms dingen op mijn Facebook achterlaten. En dan ben ik 20 en jij bijna 30. Maar moet je allemaal zelf weten ook.
kreevrijdag 30 september 2011 @ 22:04
quote:
17s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:01 schreef debeterebob het volgende:

[..]

Waarom jezelf niet in bescherming nemen en afkappen?
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:01 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Heb je wel duidelijk je grenzen aangegeven?
Jullie maken je teveel zorgen.
er is nog helemaal niets van dit (relatie etc) ter sprake gekomen.
Wat ik vertelde is dat ze me ineens toevoegde (op een grappige manier)

En mocht ze komen met "verder gaande dingen" dan kap ik het af *natuurlijk* want ik wil dat niet.
Dus no worrys mensen :P
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 22:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:04 schreef kree het volgende:

[..]


[..]

Jullie maken je teveel zorgen.
er is nog helemaal niets van dit (relatie etc) ter sprake gekomen.
Wat ik vertelde is dat ze me ineens toevoegde (op een grappige manier)

En mocht ze komen met "verder gaande dingen" dan kap ik het af *natuurlijk* want ik wil dat niet.
Dus no worrys mensen :P
Nee hoor, ik ga ervan uit dat jij weet hoe je het aanpakt :Y
Het was meer gewoon een vraag :)
kreevrijdag 30 september 2011 @ 22:07
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:03 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Omdat ze 15 (!) is en geen 25. Daarom. Ik zou me dood schamen als ik zou chatten met de vriendinnetjes van mijn zusje. Ik vind het al irritant dat er enkelingen zijn uit haar vriendinnengroepje die soms dingen op mijn Facebook achterlaten. En dan ben ik 20 en jij bijna 30. Maar moet je allemaal zelf weten ook.
Nouja dat is wel kortzichtig, ik zie er totaal geen probleem in om met iemand gewoon een beetje te lullen die veel jonger is.
Ja relaties blabla dat is natuurlijk een ander verhaal.
Maar daar ben ik niet op uit.
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 22:07
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:03 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Omdat ze 15 (!) is en geen 25. Daarom. Ik zou me dood schamen als ik zou chatten met de vriendinnetjes van mijn zusje. Ik vind het al irritant dat er enkelingen zijn uit haar vriendinnengroepje die soms dingen op mijn Facebook achterlaten. En dan ben ik 20 en jij bijna 30. Maar moet je allemaal zelf weten ook.
Kom op zeg, ze is 15 en geen 5! Ze doen niets, ze chatten gewoon. In mijn vriendengroep zit ook een meisje van 16. Niets mis met op een onschuldige manier je grenzen verleggen af en toe
SPOILER
als je niet zo bekrompen bent that is
#ANONIEMvrijdag 30 september 2011 @ 22:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:07 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Kom op zeg, ze is 15 en geen 5! Ze doen niets, ze chatten gewoon. In mijn vriendengroep zit ook een meisje van 16. Niets mis met op een onschuldige manier je grenzen verleggen af en toe
SPOILER
als je niet zo bekrompen bent that is
Mee eens, en overdrijven is ook een vak natuurlijk.
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 22:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:07 schreef kree het volgende:

[..]

Nouja dat is wel kortzichtig, ik zie er totaal geen probleem in om met iemand gewoon een beetje te lullen die veel jonger is.
Ja relaties blabla dat is natuurlijk een ander verhaal.
Maar daar ben ik niet op uit.
En andersom zij waarschijnlijk ook niet.
kreevrijdag 30 september 2011 @ 22:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:11 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

En andersom zij waarschijnlijk ook niet.
Denk het ook niet, maar ik ga haar niet verwijderen terwijl we gewoon leuk kunnen praten over dingen (alledaagse dan...., voordat het verkeerd opgevat wordt)

Dus geen probleem toch :?
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 22:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:12 schreef kree het volgende:

[..]

Denk het ook niet, maar ik ga haar niet verwijderen terwijl we gewoon leuk kunnen praten over dingen (alledaagse dan, voordat het verkeerd opgevat wordt)

Dus geen probleem toch :?
Nee hoor! En als je twijfelt luister je naar de verkeerde posters :P
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 22:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:12 schreef kree het volgende:

[..]

Denk het ook niet, maar ik ga haar niet verwijderen terwijl we gewoon leuk kunnen praten over dingen (alledaagse dan...., voordat het verkeerd opgevat wordt)

Dus geen probleem toch :?
nee natuurlijk niet gewoon leuk blijven chatten. :)
debeterebobvrijdag 30 september 2011 @ 22:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:13 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Nee hoor! En als je twijfelt luister je naar de verkeerde posters :P
Na vooruit, dan toch even mijn mening herzien, bij deze krijgt kree het voordeel van de twijfel.
kreevrijdag 30 september 2011 @ 22:15
quote:
17s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:14 schreef debeterebob het volgende:

[..]

Na vooruit, dan toch even mijn mening herzien, bij deze krijgt kree het voordeel van de twijfel.
^O^
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 22:16
quote:
17s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:14 schreef debeterebob het volgende:

[..]

Na vooruit, dan toch even mijn mening herzien, bij deze krijgt kree het voordeel van de twijfel.
Ik ben dan wel geen 15 meer maar ik mag uberhaupt niets zeggen over leeftijdsverschil :P
en guppie ik chat ook met jou :P
mrk.nvrijdag 30 september 2011 @ 22:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:07 schreef kree het volgende:

[..]

Nouja dat is wel kortzichtig, ik zie er totaal geen probleem in om met iemand gewoon een beetje te lullen die veel jonger is.
Ja relaties blabla dat is natuurlijk een ander verhaal.
Maar daar ben ik niet op uit.
En waarom zeg je net dan: ''denk''?! :{
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 22:17
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:16 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Ik ben dan wel geen 15 meer maar ik mag uberhaupt niets zeggen over leeftijdsverschil :P
en guppie ik chat ook met jou :P
Ik ook niet :P iets met 12 jaar oudere vrouw O-)
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 22:18
Ik heb kree 1 keer horen zeggen denk, en tig keer dat ze te jong is en dat dat sowieso niets wordt en dat hij daar niet op uit is.
Ik zie het probleem niet zo.. Ik denk ook wel eens na over dingen die niet goed voor me zijn, wil niet zeggen dat ik ze direct uitvoer
kreevrijdag 30 september 2011 @ 22:18
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:16 schreef mrk.n het volgende:

[..]

En waarom zeg je net dan: ''denk''?! :{
Was een foute woordkeuze, snap wel dat dat rare gedachten opwekt.
Maar neem van mij aan, ik ben er niet op uit om haar te versieren. :)
Myraelavrijdag 30 september 2011 @ 22:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:18 schreef Cassandra87 het volgende:
Ik heb kree 1 keer horen zeggen denk, en tig keer dat ze te jong is en dat dat sowieso niets wordt en dat hij daar niet op uit is.
Ik zie het probleem niet zo.. Ik denk ook wel eens na over dingen die niet goed voor me zijn, wil niet zeggen dat ik ze direct uitvoer
Maar hij is wel constant met haar bezig en ik weet niet welke illusies dat meisje heeft. Sorry hoor, ik vind de reacties niet meer dan terecht.
kreevrijdag 30 september 2011 @ 22:21
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:19 schreef Myraela het volgende:

[..]

Maar hij is wel constant met haar bezig en ik weet niet welke illusies dat meisje heeft. Sorry hoor, ik vind de reacties niet meer dan terecht.
Omdat ik het gewoon even leuk vind om te vertellen.
Shit heeeej, denken jullie nu allemaal dat ik haar wil versieren ofzo? ;)
Boudibouvrijdag 30 september 2011 @ 22:21
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:56 schreef heloef het volgende:

[..]

Daar probeer ik dus overheen te komen.
Komt goed, ouwee!.

quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 21:52 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Ik kreeg bij de platenzaak. Een canvas schilderij van 4 album covers. Echt gaaf dat ding
Ik dacht dat je een snoepje aan dat schilderij had gegeven ofzo. :+
Myraelavrijdag 30 september 2011 @ 22:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:21 schreef kree het volgende:

[..]

Omdat ik het gewoon even leuk vind om te vertellen.
Shit heeeej, denken jullie nu allemaal dat ik haar wil versieren ofzo? ;)
Ja.
mrk.nvrijdag 30 september 2011 @ 22:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:18 schreef Cassandra87 het volgende:
Ik heb kree 1 keer horen zeggen denk, en tig keer dat ze te jong is en dat dat sowieso niets wordt en dat hij daar niet op uit is.
Ik zie het probleem niet zo.. Ik denk ook wel eens na over dingen die niet goed voor me zijn, wil niet zeggen dat ik ze direct uitvoer
Ja. En hij heeft het al 120 keer over haar gehad (eerder ook twijfelend trouwens) en ook een raar gesprek hier geplaatst tussen hem en haar.

Ik vind het gewoon triest. Het is een meisje en jij bent volwassen.
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 22:21
De meeste 15 jarige meiden die ik ken zou ik niet eens mee willen chatten. :')
Myraelavrijdag 30 september 2011 @ 22:22
Daarbij dat gesprek toen ging over tandpasta en alles. :') Over "proeven". Come'on. :')
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 22:22
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:19 schreef Myraela het volgende:

[..]

Maar hij is wel constant met haar bezig en ik weet niet welke illusies dat meisje heeft. Sorry hoor, ik vind de reacties niet meer dan terecht.
Vandaar mijn eerdere opmerking ook ;) Maar wie ben ik om aan hem te twijfelen? Als hij aangeeft duidelijk te zijn (al moet ik wel bekennen dat dat niet bevestigd is, alleen dat het niet ter sprake is gekomen)
kreevrijdag 30 september 2011 @ 22:22
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:21 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Ja. En hij heeft het al 120 keer over haar gehad (eerder ook twijfelend trouwens) en ook een raar gesprek hier geplaatst tussen hem en haar.

Ik vind het gewoon triest. Het is een meisje en jij bent volwassen.
Klopt ik had er spijt van dat ik dat neerzette eigenlijk achteraf.
Maar het gaat gewoon om leuk praten.
Ik wordt nu wel een beetje aangevallen (om volgens mij niks eigenlijk)
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 22:22
quote:
1s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:21 schreef Boudibou het volgende:

[..]

Komt goed, ouwee!.

[..]

Ik dacht dat je een snoepje aan dat schilderij had gegeven ofzo. :+
Nee :)
Myraelavrijdag 30 september 2011 @ 22:23
Maarja, mij maakt het niet uit hoor, ik zit meer te balen dat ik niet uit ben gegaan vanavond.
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 22:23
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:22 schreef Myraela het volgende:
Daarbij dat gesprek toen ging over tandpasta en alles. :') Over "proeven". Come'on. :')
Ik lees niet alles :P
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 22:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:21 schreef kree het volgende:

[..]

Omdat ik het gewoon even leuk vind om te vertellen.
Shit heeeej, denken jullie nu allemaal dat ik haar wil versieren ofzo? ;)
Omdat je het zo vaak (lees dagelijks) over haar hebt langzaam wel ja.
Of nou niet meteen versieren maar je ziet het gewoon als een egoboost.
#ANONIEMvrijdag 30 september 2011 @ 22:23
Ach ze is 15, vind zichzelf vast al heel wat en er zijn er tegenwoordig zat die op die leeftijd al lang niet meer zo onschuldig zijn. Zo lang Kree niet aan haar gaat zitten zal het allemaal wel loslopen.
kreevrijdag 30 september 2011 @ 22:23
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:22 schreef Myraela het volgende:
Daarbij dat gesprek toen ging over tandpasta en alles. :') Over "proeven". Come'on. :')
Ja goed dat zei ik al, maar dat kwam van haar en denk dan als iemand van 15. Bedoelde ze daar wat achter denk je?
En ik ben er ook niet op ingegaan eigenlijk.
Myraelavrijdag 30 september 2011 @ 22:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:23 schreef kree het volgende:

[..]

Ja goed dat zei ik al, maar dat kwam van haar en denk dan als iemand van 15. Bedoelde ze daar wat achter denk je?
En ik ben er ook niet op ingegaan eigenlijk.
Dude, ze wilde je tandpasta proeven. Tuurlijk bedoelde ze daar wat mee.
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 22:24
quote:
1s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:21 schreef Boudibou het volgende:

[..]

Komt goed, ouwee!.
Ja joh, ik heb Myraela als wingman kan niet meer fout gaan!
Myraelavrijdag 30 september 2011 @ 22:24
quote:
10s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:24 schreef heloef het volgende:

[..]

Ja joh, ik heb Myraela als wingman kan niet meer fout gaan!
BAM JONGEN!
kreevrijdag 30 september 2011 @ 22:24
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:24 schreef Myraela het volgende:

[..]

Dude, ze wilde je tandpasta proeven. Tuurlijk bedoelde ze daar wat mee.
Neehee, ze had het over haar en haar vriendje.
Had niks met mij te maken. Zoek het maar terug
mrk.nvrijdag 30 september 2011 @ 22:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:23 schreef kree het volgende:

[..]

Ja goed dat zei ik al, maar dat kwam van haar en denk dan als iemand van 15. Bedoelde ze daar wat achter denk je?
En ik ben er ook niet op ingegaan eigenlijk.
Uhu, ze komt zomaar uit het niets met zulke opmerkingen zeker.
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 22:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:23 schreef moneyfornothing het volgende:
Ach ze is 15, vind zichzelf vast al heel wat en er zijn er tegenwoordig zat die op die leeftijd al lang niet meer zo onschuldig zijn. Zo lang Kree niet aan haar gaat zitten zal het allemaal wel loslopen.
Of gewoon wachten tot ze 16 wordt
#ANONIEMvrijdag 30 september 2011 @ 22:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:23 schreef kree het volgende:

[..]

Ja goed dat zei ik al, maar dat kwam van haar en denk dan als iemand van 15. Bedoelde ze daar wat achter denk je?
En ik ben er ook niet op ingegaan eigenlijk.
Vast wel, maar misschien is ze je gewoon aan het uittesten. Vast hartstikke spannend zo'n oudere kerel waar ze contact mee heeft voor zo'n meisje.
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 22:25
quote:
10s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:24 schreef heloef het volgende:

[..]

Ja joh, ik heb Myraela als wingwoman kan niet meer fout gaan!
#ANONIEMvrijdag 30 september 2011 @ 22:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:25 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Of gewoon wachten tot ze 16 wordt
Mag ook, maar tot die tijd handen thuis dus.
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 22:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:25 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Ja maar dat bekt niet lekker.
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 22:26
Kree is er ondertussen wel achter dat een relatie met een 15-jarige niet het meest verstandige is..
Zullen we dat nu kappen ipv op pagina 13?
kreevrijdag 30 september 2011 @ 22:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:25 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Vast wel, maar misschien is ze je gewoon aan het uittesten. Vast hartstikke spannend zo'n oudere kerel waar ze contact mee heeft voor zo'n meisje.
Vast wel maar ik ga er toch ook helemaal niet op in.
haha, er wordt nu een hele verkeerde gedachte gecreëerd over mij :')
Kunnen we dit niet effe laten gaan?

(Nee ik ga niet met haar aanpappen en Ja ik vind het wel leuk om een beetje te chatten)
Nou dat is duidelijk toch?
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 22:27
quote:
17s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:24 schreef Myraela het volgende:

[..]

BAM JONGEN!
O+
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 22:28
Trouwens zometeen is er iets op tv waarvan de moeder een relatie heeft met een jongen die nog naar school gaat en zo oud is als haar dochter. Dát vind ik wel sneu
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 22:28
quote:
10s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:25 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Mag ook, maar tot die tijd handen thuis dus.
gewoon lekker door chatten dus :D
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 22:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:28 schreef Cassandra87 het volgende:
Trouwens zometeen is er iets op tv waarvan de moeder een relatie heeft met een jongen die nog naar school gaat en zo oud is als haar dochter. Dát vind ik wel sneu
En dan ik bedenken dat ik al op voorhand niks wou met een leuk meisje van 24. :')
#ANONIEMvrijdag 30 september 2011 @ 22:29
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:26 schreef kree het volgende:

[..]

Vast wel maar ik ga er toch ook helemaal niet op in.
haha, er wordt nu een hele verkeerde gedachte gecreëerd over mij :')
Kunnen we dit niet effe laten gaan?

(Nee ik ga niet met haar aanpappen en Ja ik vind het wel leuk om een beetje te chatten)
Nou dat is duidelijk toch?
Ik heb het allemaal niet zo gevolgd dus ik heb geen idee of je er überhaupt op in ging, maar ik vind het niet zo raar/verbazend dat ze jou een beetje lijkt te testen en jij het ergens wel ego-strelend lijkt te vinden.
Ik veroordeel je er in ieder geval niet om, je houdt tenminste je handjes netjes thuis dus ik zie het probleem niet echt.

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 30-09-2011 22:29:55 ]
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 22:29
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:26 schreef kree het volgende:

[..]

Vast wel maar ik ga er toch ook helemaal niet op in.
haha, er wordt nu een hele verkeerde gedachte gecreëerd over mij :')
Kunnen we dit niet effe laten gaan?

(Nee ik ga niet met haar aanpappen en Ja ik vind het wel leuk om een beetje te chatten)
Nou dat is duidelijk toch?
we geloven je :) en als je haar leuk vindt en zij jou ook maakt mij dat ook niets uit. Jullie keuze
Myraelavrijdag 30 september 2011 @ 22:30
Mijn hoofd doet pijp, laat me nou even lekker rellen ofzo. ;(
kreevrijdag 30 september 2011 @ 22:30
Nou goed klaar ermee toch.
Ik voelde me nu wel effe de Pedo van het topic :')
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 22:30
Ik zeg wel eens dat ik mijn vriend jaren eerder had willen leren kennen. Liefst nog voor mijn ex. Maar dat vind ik ook raar hoor, ik 17, hij 27 :+
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 22:31
quote:
10s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:30 schreef Myraela het volgende:
Mijn hoofd doet pijp, laat me nou even lekker rellen ofzo. ;(
Doet pijp?
#ANONIEMvrijdag 30 september 2011 @ 22:31
quote:
10s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:30 schreef Myraela het volgende:
Mijn hoofd doet pijp, laat me nou even lekker rellen ofzo. ;(
Je hoofd doet wat?
Cassandra87vrijdag 30 september 2011 @ 22:31
quote:
10s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:30 schreef Myraela het volgende:
Mijn hoofd doet pijp, laat me nou even lekker rellen ofzo. ;(
Iets minder pijpen?
Moet je je je blauwe kleurtje voor een avondje afstaan :P
mrk.nvrijdag 30 september 2011 @ 22:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:30 schreef kree het volgende:
Nou goed klaar ermee toch.
Ik voelde me nu wel effe de Pedo van het topic :')
Ja, ga er gewoon over door joh. :)
Myraelavrijdag 30 september 2011 @ 22:31
quote:
10s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:31 schreef heloef het volgende:

[..]

Doet pijp?
pijn pijn pijn pijn. Je ziet, ik kan er niet eens meer van typen.
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 22:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:30 schreef kree het volgende:
Nou goed klaar ermee toch.
Ik voelde me nu wel effe de Pedo van het topic :')
Deze heb je alvast binnen.
1243531755913_f.jpg
mrk.nvrijdag 30 september 2011 @ 22:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:30 schreef Cassandra87 het volgende:
Ik zeg wel eens dat ik mijn vriend jaren eerder had willen leren kennen. Liefst nog voor mijn ex. Maar dat vind ik ook raar hoor, ik 17, hij 27 :+
Klinkt ook niet echt gezond zo. Maar nu weer wel. :P
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 22:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:30 schreef Cassandra87 het volgende:
Ik zeg wel eens dat ik mijn vriend jaren eerder had willen leren kennen. Liefst nog voor mijn ex. Maar dat vind ik ook raar hoor, ik 17, hij 27 :+
Ik vond een vrouw van 28 leuk. :') :'( ;(
kreevrijdag 30 september 2011 @ 22:33
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:31 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Ja, ga er gewoon over door joh. :)
zeker een beetje ouwehoeren met haar vindt ik leuk.
Dus waarom niet.
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 22:33
quote:
10s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:31 schreef heloef het volgende:

[..]

Doet pijp?
Ze wil je Heloef :D
kreevrijdag 30 september 2011 @ 22:33
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:32 schreef heloef het volgende:

[..]

Deze heb je alvast binnen.
[ afbeelding ]
thx zal hem inlijsten :')
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 22:34
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:33 schreef heloef het volgende:

[..]

Ik vond een vrouw van 28 leuk. :') :'( ;(
Toen ik 20 vond ik een vrouw van 38 leuk :D
heloefvrijdag 30 september 2011 @ 22:34
quote:
9s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:31 schreef Myraela het volgende:

[..]

pijn pijn pijn pijn. Je ziet, ik kan er niet eens meer van typen.
Kusje op je pijphoofd :*
mrk.nvrijdag 30 september 2011 @ 22:34
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:33 schreef heloef het volgende:

[..]

Ik vond een vrouw van 28 leuk. :') :'( ;(
Is Gerrie al 28? Ik dacht 25 ofzo.
tijnbreinvrijdag 30 september 2011 @ 22:35
quote:
10s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:34 schreef heloef het volgende:

[..]

Kusje op je pijphoofd :*
MI :D
mrk.nvrijdag 30 september 2011 @ 22:35
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 september 2011 22:34 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Toen ik 20 vond ik een vrouw van 38 leuk :D
Hoe kan dat nou. :P