Er zijn inderdaad veel rare dingen, maar ook ik zie helaas niet altijd de onderliggende rode lijn zeg maar.. Maar het geeft wel hoop, al die dingetjes die raar zijn.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 09:26 schreef Janena het volgende:
Ik sla half achterover van die film, haha....
Het is heel vreemd hoe al die mensen elkaar kennen. Dat er iets vreemds aan de hand is lijkt me duidelijk maar ik heb het gevoel dat we zitten met allemaal losse puzzelstukjes en voor mezelf kan ik niet zeggen dat ik weet hoe het nu in elkaar zit.
Die rode lijn niet zien maakt het juist zo ingewikkeld allemaal. Als dit een hoax is, dan is die jarenlang voorbereid en heeft Michael er zeker geen makkelijke puzzel van gemaakt, maar een met 50.000 stukjes ...quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 09:51 schreef MetBas het volgende:
[..]
Er zijn inderdaad veel rare dingen, maar ook ik zie helaas niet altijd de onderliggende rode lijn zeg maar.. Maar het geeft wel hoop, al die dingetjes die raar zijn.
Hem kennende zal dat het dan zeker zijn, inderdaad. Ik verwacht alleen op een gegeven moment wel een 'grote' hint, mocht er daadwerkelijk een puzzel zijn. Alleen dan is de vraag wanneer die komt, misschien duurt het wel jaren..quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 15:19 schreef piepie het volgende:
[..]
Die rode lijn niet zien maakt het juist zo ingewikkeld allemaal. Als dit een hoax is, dan is die jarenlang voorbereid en heeft Michael er zeker geen makkelijke puzzel van gemaakt, maar een met 50.000 stukjes ...
Waar slaat die 3T foto dan op? Milk gives you strength?quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 15:29 schreef piepie het volgende:
Hoe lang het gaat duren weet niemand MetBas, dat is aan Michael.
Ik denk als bijna niemand er meer in gelooft dat het gebeurt, want dan is de verrassing het grootst.
Ik heb nog een hoax-filmpje waarin interessante dingen zitten (over de doodsfoto, de audiotape, uitspraak van Harvey van TMZ en een bizarre foto van 3T aan het einde).
Ik denk nooitquote:Op dinsdag 4 oktober 2011 15:22 schreef MetBas het volgende:
[..]
Hem kennende zal dat het dan zeker zijn, inderdaad. Ik verwacht alleen op een gegeven moment wel een 'grote' hint, mocht er daadwerkelijk een puzzel zijn. Alleen dan is de vraag wanneer die komt, misschien duurt het wel jaren..
De grootste hints geeft Teddy Riley sinds eind vorig jaar (letterlijk zeggen dat Michael nog leeft), de rest zijn opsommingen van onverklaarbare zaken (zoals de dodo, PT Barnum, This is It Gilda, Dave Dave. het nummer 7, etc. etc.), toevalligheden en de vele versprekingen van diverse mensen die dicht bij Michael stonden.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 18:10 schreef Moonwalk het volgende:
[..]
Ik denk nooiteen hint zal nooit groot genoeg zijn om het zeker te weten, dus zullen we het ervaren als nooit denk ik
Dat is mijn punt eigenlijk, hoe groot de hint of clue ook is, wanneer zal het groot genoeg zijn? Nooit denk ik, tenzij hij opeens een concert geeft en dan nog zal er gezegd worden dat het niet de echte Michael isquote:Op dinsdag 4 oktober 2011 18:53 schreef piepie het volgende:
[..]
De grootste hints geeft Teddy Riley sinds eind vorig jaar (letterlijk zeggen dat Michael nog leeft), de rest zijn opsommingen van onverklaarbare zaken (zoals de dodo, PT Barnum, This is It Gilda, Dave Dave. het nummer 7, etc. etc.), toevalligheden en de vele versprekingen van diverse mensen die dicht bij Michael stonden.
Zoveelste girlfriend van doctor Murray, allemaal jong genoeg om zijn dochter te kunnen zijn.
Wat een wijvendief ...
Als hij terugkomt dan worden de rollen omgekeerd en gaan de non-believers beweren dat het een double is ....quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 19:09 schreef Moonwalk het volgende:
[..]
Dat is mijn punt eigenlijk, hoe groot de hint of clue ook is, wanneer zal het groot genoeg zijn? Nooit denk ik, tenzij hij opeens een concert geeft en dan nog zal er gezegd worden dat het niet de echte Michael is
Grote kans van inderdaad, mocht het ooit zover komen danquote:Op dinsdag 4 oktober 2011 19:15 schreef piepie het volgende:
[..]
Als hij terugkomt dan worden de rollen omgekeerd en gaan de non-believers beweren dat het een double is ....![]()
quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 19:15 schreef piepie het volgende:
[..]
[quote]Als hij terugkomt dan worden de rollen omgekeerd en gaan de non-believers beweren dat het een double is ....![]()
Dit weet ik niet meer, dat van die namen, moet even terug gaan lezenquote:Ik ga straks weer even iets uitpluizen over die Green Man. In een vorig topic had ik een stukje geplaatst waarin namen zaten van mensen die dezelfde naam hadden als mensen die nu getuigen (uit mijn hoofd een van de paramedics).
Die groene Murray deed me denken aan dat ze vonden dat hij aan de wiet zit ( met die rookpluimen er om heen ) maar ben benieuwd naar je vondstquote:Ik vond namelijk dat TMZ wel weer een vette hint gaf met die groene Murray, net alsof ze ons ergens aan wilden herinneren ...
Ik neem aan van wel, tenzij er al 1 of andere verklaring voor is maar daar heb ik niks van gemerktquote:Op dinsdag 4 oktober 2011 20:25 schreef piepie het volgende:
Ben benieuwd of we tijdens het proces nog iets over het shirt van 3,99 dollar met de bloedvlekken (of iets wat op bloed lijkt) zullen horen.
Kort na zijn dood was het zelfs in RTL Boulevard. Het was in Michael's huis gevonden (in een kledingkast).
[ afbeelding ]
Goedzo!quote:Op woensdag 5 oktober 2011 01:35 schreef piepie het volgende:
Mijn eerste printscreen gemaakt uit een YT-filmpje Moonwalk (ben ben wel trots op mezelf dat het me gelukt is, haha).
Mooie grotere foto nu van het olifantje op de desk van vrouw die de eed afneemt:
[ afbeelding ]
offtopic: Jouw ui is echt meesterlijkquote:Op dinsdag 4 oktober 2011 19:21 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Grote kans van inderdaad, mocht het ooit zover komen dan
Haha, thanksquote:Op woensdag 5 oktober 2011 01:56 schreef Moonwalk het volgende:
[..]
offtopic: Jouw ui is echt meesterlijk![]()
Laat ik ook even mee zoekenquote:Op woensdag 5 oktober 2011 02:14 schreef piepie het volgende:
Het vervelende is dat ik nu ineens de link van www.seeingclues niet meer kan openen (bijna onderaan mijn post). Daarin stonden juist die bizarre dingen met de namen opgesomd.
http://seeingclues.blogspot.com/2011/01/green-day.html (deze dus)
Geweldig Sideshowbobbie dat je het artikel ergens anders hebt gevonden.quote:Op woensdag 5 oktober 2011 08:37 schreef Sideshowbobbie het volgende:
Laat ik ook even mee zoeken
Deze site heeft het stukje van die site ook geplaatst
http://gracemj.wordpress.com/2011/01/18/a-green-day/
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |