Er zijn inderdaad veel rare dingen, maar ook ik zie helaas niet altijd de onderliggende rode lijn zeg maar.. Maar het geeft wel hoop, al die dingetjes die raar zijn.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 09:26 schreef Janena het volgende:
Ik sla half achterover van die film, haha....
Het is heel vreemd hoe al die mensen elkaar kennen. Dat er iets vreemds aan de hand is lijkt me duidelijk maar ik heb het gevoel dat we zitten met allemaal losse puzzelstukjes en voor mezelf kan ik niet zeggen dat ik weet hoe het nu in elkaar zit.
Die rode lijn niet zien maakt het juist zo ingewikkeld allemaal. Als dit een hoax is, dan is die jarenlang voorbereid en heeft Michael er zeker geen makkelijke puzzel van gemaakt, maar een met 50.000 stukjes ...quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 09:51 schreef MetBas het volgende:
[..]
Er zijn inderdaad veel rare dingen, maar ook ik zie helaas niet altijd de onderliggende rode lijn zeg maar.. Maar het geeft wel hoop, al die dingetjes die raar zijn.
Hem kennende zal dat het dan zeker zijn, inderdaad. Ik verwacht alleen op een gegeven moment wel een 'grote' hint, mocht er daadwerkelijk een puzzel zijn. Alleen dan is de vraag wanneer die komt, misschien duurt het wel jaren..quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 15:19 schreef piepie het volgende:
[..]
Die rode lijn niet zien maakt het juist zo ingewikkeld allemaal. Als dit een hoax is, dan is die jarenlang voorbereid en heeft Michael er zeker geen makkelijke puzzel van gemaakt, maar een met 50.000 stukjes ...
Waar slaat die 3T foto dan op? Milk gives you strength?quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 15:29 schreef piepie het volgende:
Hoe lang het gaat duren weet niemand MetBas, dat is aan Michael.
Ik denk als bijna niemand er meer in gelooft dat het gebeurt, want dan is de verrassing het grootst.
Ik heb nog een hoax-filmpje waarin interessante dingen zitten (over de doodsfoto, de audiotape, uitspraak van Harvey van TMZ en een bizarre foto van 3T aan het einde).
Ik denk nooitquote:Op dinsdag 4 oktober 2011 15:22 schreef MetBas het volgende:
[..]
Hem kennende zal dat het dan zeker zijn, inderdaad. Ik verwacht alleen op een gegeven moment wel een 'grote' hint, mocht er daadwerkelijk een puzzel zijn. Alleen dan is de vraag wanneer die komt, misschien duurt het wel jaren..
De grootste hints geeft Teddy Riley sinds eind vorig jaar (letterlijk zeggen dat Michael nog leeft), de rest zijn opsommingen van onverklaarbare zaken (zoals de dodo, PT Barnum, This is It Gilda, Dave Dave. het nummer 7, etc. etc.), toevalligheden en de vele versprekingen van diverse mensen die dicht bij Michael stonden.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 18:10 schreef Moonwalk het volgende:
[..]
Ik denk nooiteen hint zal nooit groot genoeg zijn om het zeker te weten, dus zullen we het ervaren als nooit denk ik
Dat is mijn punt eigenlijk, hoe groot de hint of clue ook is, wanneer zal het groot genoeg zijn? Nooit denk ik, tenzij hij opeens een concert geeft en dan nog zal er gezegd worden dat het niet de echte Michael isquote:Op dinsdag 4 oktober 2011 18:53 schreef piepie het volgende:
[..]
De grootste hints geeft Teddy Riley sinds eind vorig jaar (letterlijk zeggen dat Michael nog leeft), de rest zijn opsommingen van onverklaarbare zaken (zoals de dodo, PT Barnum, This is It Gilda, Dave Dave. het nummer 7, etc. etc.), toevalligheden en de vele versprekingen van diverse mensen die dicht bij Michael stonden.
Zoveelste girlfriend van doctor Murray, allemaal jong genoeg om zijn dochter te kunnen zijn.
Wat een wijvendief ...
Als hij terugkomt dan worden de rollen omgekeerd en gaan de non-believers beweren dat het een double is ....quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 19:09 schreef Moonwalk het volgende:
[..]
Dat is mijn punt eigenlijk, hoe groot de hint of clue ook is, wanneer zal het groot genoeg zijn? Nooit denk ik, tenzij hij opeens een concert geeft en dan nog zal er gezegd worden dat het niet de echte Michael is
Grote kans van inderdaad, mocht het ooit zover komen danquote:Op dinsdag 4 oktober 2011 19:15 schreef piepie het volgende:
[..]
Als hij terugkomt dan worden de rollen omgekeerd en gaan de non-believers beweren dat het een double is ....![]()
quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 19:15 schreef piepie het volgende:
[..]
[quote]Als hij terugkomt dan worden de rollen omgekeerd en gaan de non-believers beweren dat het een double is ....![]()
Dit weet ik niet meer, dat van die namen, moet even terug gaan lezenquote:Ik ga straks weer even iets uitpluizen over die Green Man. In een vorig topic had ik een stukje geplaatst waarin namen zaten van mensen die dezelfde naam hadden als mensen die nu getuigen (uit mijn hoofd een van de paramedics).
Die groene Murray deed me denken aan dat ze vonden dat hij aan de wiet zit ( met die rookpluimen er om heen ) maar ben benieuwd naar je vondstquote:Ik vond namelijk dat TMZ wel weer een vette hint gaf met die groene Murray, net alsof ze ons ergens aan wilden herinneren ...
Ik neem aan van wel, tenzij er al 1 of andere verklaring voor is maar daar heb ik niks van gemerktquote:Op dinsdag 4 oktober 2011 20:25 schreef piepie het volgende:
Ben benieuwd of we tijdens het proces nog iets over het shirt van 3,99 dollar met de bloedvlekken (of iets wat op bloed lijkt) zullen horen.
Kort na zijn dood was het zelfs in RTL Boulevard. Het was in Michael's huis gevonden (in een kledingkast).
[ afbeelding ]
Goedzo!quote:Op woensdag 5 oktober 2011 01:35 schreef piepie het volgende:
Mijn eerste printscreen gemaakt uit een YT-filmpje Moonwalk (ben ben wel trots op mezelf dat het me gelukt is, haha).
Mooie grotere foto nu van het olifantje op de desk van vrouw die de eed afneemt:
[ afbeelding ]
offtopic: Jouw ui is echt meesterlijkquote:Op dinsdag 4 oktober 2011 19:21 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Grote kans van inderdaad, mocht het ooit zover komen dan
Haha, thanksquote:Op woensdag 5 oktober 2011 01:56 schreef Moonwalk het volgende:
[..]
offtopic: Jouw ui is echt meesterlijk![]()
Laat ik ook even mee zoekenquote:Op woensdag 5 oktober 2011 02:14 schreef piepie het volgende:
Het vervelende is dat ik nu ineens de link van www.seeingclues niet meer kan openen (bijna onderaan mijn post). Daarin stonden juist die bizarre dingen met de namen opgesomd.
http://seeingclues.blogspot.com/2011/01/green-day.html (deze dus)
Geweldig Sideshowbobbie dat je het artikel ergens anders hebt gevonden.quote:Op woensdag 5 oktober 2011 08:37 schreef Sideshowbobbie het volgende:
Laat ik ook even mee zoeken
Deze site heeft het stukje van die site ook geplaatst
http://gracemj.wordpress.com/2011/01/18/a-green-day/
Hé wat een leuke reactie Magnificat. .. ;-)quote:Op donderdag 6 oktober 2011 18:52 schreef Magnificat het volgende:
Ik heb deze verhalen altijd genegeerd omdat ik dacht ach je moet wat te zeiken hebben.
Niet wetend dat het zo`n complex en vreemd verhaal zou zijn.
Heb vandaag alle topics doorgelezen en de site uit de OP.
Jemig, wat een eigenzinnigheden allemaal, mijn vraag is dan waarom?
- Omdat hij eigenlijk niet dood is?
- Overheid?
- Zelfmoord?
-??
Die vraag zal wel nooit beantwoord gaan worden.
Heel fijn dat jullie elke keer updates plaatsen![]()
Blijf dat vooral doen, want als leek alles bijhouden is niet te doen.
quote:Justitie maakte fout bij dood Michael Jackson
Laatste update: 7 oktober 2011 09:13 info
LOS ANGELES - De lijkschouwer van de Amerikaanse popzanger Michael Jackson heeft donderdag toegegeven dat ze enkele fouten heeft gemaakt bij haar onderzoek.
Foto: ANP
Lijkschouwer Elissa Fleak moest erkennen dat ze geen flesje slaapmiddel had gevonden, zoals ze in haar rapport had genoteerd.
Dat flesje was pas 4 dagen later gevonden door de politie. Ze verzuimde ook vingerafdrukken af te nemen van enkele flesjes. Fleak had bovendien haar oorspronkelijke aantekeningen vernietigd.
De lijkschouwer moest een kruisverhoor ondergaan tijdens het strafproces over de dood van Jackson in 2009. Justitie heeft Jacksons lijfarts Conrad Murray aangeklaagd voor moord. Murray zou Jackson een overdosis slaapmiddel hebben toegediend.
Propofol
De arts heeft erkend dat hij het sterke slaapmiddel propofol had toegediend door een injectie. Hij ontkent echter dat het een overdosis was,. Volgens hem heeft Jackson zichzelf later een fatale extra dosis toegediend.
De lijkschouwer ontkende dat ze haar bevindingen later had aangepast
Dat dacht je goed hoor ...quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 22:51 schreef Tinkerbel3 het volgende:
het is misschien een domme opmerking, maar et werd ook op een bed gereanimeerd? en ze gebruikten daar ook echte dokers omdat ze het zo echt mogelijk wilden laten lijken dacht ik?
Super leuk dat je alles hebt gelezen, ik heb net als jij zoiets van "wat is de reden" van al dit gebeuren. Dat het niet in de haak zit twijfel ik inmiddels niet meer aan, alleen de "why"en "wie" blijven nog wazigquote:Op donderdag 6 oktober 2011 18:52 schreef Magnificat het volgende:
Ik heb deze verhalen altijd genegeerd omdat ik dacht ach je moet wat te zeiken hebben.
Niet wetend dat het zo`n complex en vreemd verhaal zou zijn.
Heb vandaag alle topics doorgelezen en de site uit de OP.
Jemig, wat een eigenzinnigheden allemaal, mijn vraag is dan waarom?
- Omdat hij eigenlijk niet dood is?
- Overheid?
- Zelfmoord?
-??
Die vraag zal wel nooit beantwoord gaan worden.
Heel fijn dat jullie elke keer updates plaatsen![]()
Blijf dat vooral doen, want als leek alles bijhouden is niet te doen.
Precies, alleen de overheid zou dan een groot aandeel hierin kunnen hebben, anders is dit schouwspel absoluut niet mogelijkquote:Op zaterdag 8 oktober 2011 17:11 schreef Moonwalk het volgende:
Het is te fake voor woorden allemaal, dus de tegenvraag is dan:"Waarom wordt een rechtszaak met zoveel fouten en dubieuze figuren/acteurs toegestaan als het niet nep is"
Even een lurker over Michael Pastor. Volgens mij is hij met 1 film niet echt een acteur te noemen. Daarbij is hij wel bekend bij het LA surperior court (met telefoonnummer, dus wie belt?quote:Op zaterdag 8 oktober 2011 17:11 schreef Moonwalk het volgende:
De rechter is op de vorige pagina bewijs van dat hij een acteur is, of hij dan daadwerkelijk daarnaast ook rechter is weet ik niet maar dat met die beroepen zit echt niet pluis hoor kijk maar op pagina 6 van dit topic . Ik kan het alleen inderdaad niet koppelen in waarom zoiets toegstaan wordt door een overheid
zie ook alle posts van Piepie mbt tot het speelgoed in de rechtszaal en de zegels die niet kloppen. Michael zijn naam verkeerd, zowel gespeld als in volledige namen en verkeerde geboortedatum.
Het is te fake voor woorden allemaal, dus de tegenvraag is dan:"Waarom wordt een rechtszaak met zoveel fouten en dubieuze figuren/acteurs toegestaan als het niet nep is"
Ik denk ook dat de overheid een rol hierin speelt.quote:Op zaterdag 8 oktober 2011 17:20 schreef Magnificat het volgende:
[..]
Precies, alleen de overheid zou dan een groot aandeel hierin kunnen hebben, anders is dit schouwspel absoluut niet mogelijk
Ik heb het zelf gisterenavond ook gemist (heb ook nog een leven naast dit ...quote:Op zaterdag 8 oktober 2011 19:52 schreef Hilde3 het volgende:
Hey!
Heeft iemand gisteravond gekeken? Ik heb helaas een groot deel gemist, heb ergens gelezen dat er een tape van Murray is afgespeeld. Heeft iemand daar misschien een link van?
Dankjewel alvast.
Trouwens ik lees op het forum van alles over V for Vendetta, ik heb geen idee wat dat betekend, kan het gewoon niet plaatsen. Mijn engels is ook niet zo heel goed dus het forum is soms een beetje lastig voor me. Hoop dat iemand het in het kort kan uitleggen?
Dankjewel voor je uitgebreide reactie.quote:Op zaterdag 8 oktober 2011 20:08 schreef piepie het volgende:
[..]
Ik heb het zelf gisterenavond ook gemist (heb ook nog een leven naast dit ...), maar vanmiddag heb ik wel al een heel stuk van het transcript kunnen lezen. Het was het eerste verhoor van Murray op 27 juni 2009.
Ik ben gekomen tot en met het deel waarin hij opsomt wat hij Michael allemaal had toegediend die nacht. Nou daar kun je dus een olifant mee onder zeil krijgen, maar Michael bleef klaarwakker ....Is hij bovenmenselijk????? haha
http://www.scribd.com/doc(...)y-s-police-interview
Dan over V for Vendetta.
Dit was een film die Michael graag zag. Ik weet niet of jij de film ooit hebt gezien, maar het is een aanrader om te kijken. Geweldige film en de overeenkomsten met Michael zijn overweldigend.
Ik zal er later iets uitgebreider op terugkomen ...
Hier alvast een korte teaser:
edit: nog een iets langer filmpje
En er was eind vorig jaar het interview van Ophra Winfrey met de moeder en kinderen van Michael. Op de vraag aan Paris wat Michael het lekkerst maakte antwoordde Paris: French Toast ...(was ook V's specialiteit) en ze had het ook over snickers.
Voor die snickers verwijs ik je even naar topic 3 in deze reeks:
Michael Jackson #3 The plot still thickens...
Toevalligheden, of een kleine hint van de kinderen???
V probeerde in de film macht over de media te krijgen.
Doet Michael nu hetzelfde???
De media hebben hem vreselijk te kijk gezet met alle onzinverhalen, wacko jacko etc.
Een vendetta dus van Michael misschien (wraak op de media en op justitie)?
[ afbeelding ]
Waarom zouden ze een valse foto plaatsen?quote:Op dinsdag 11 oktober 2011 23:54 schreef piepie het volgende:
Ja die autopsiefoto heb ik ook al gezien vanavond.
Ik hoop (en denk) niet dat die echt is, want het is geen prettig gezicht en ik snap ook niet dat TMZ dat zomaar plaatst.
Dat moet toch makkelijk te controleren zijn?quote:Prosecutors just showed an image of Michael Jackson's dead, naked body sprawled on a gurney -- taken hours after the singer died.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |