Games zijn duurder geworden helaas.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 19:50 schreef Pheno het volgende:
[..]
Bij mij staat er dollar? En zoveel goedkoper zijn de games niet geworden hoor
Je komt zeker nooit op de gamessite? En ik maar die game in de aandacht krijgen daar.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 19:57 schreef Slayage het volgende:
[..]
wtf! waarom zou je daar zoveel geld voor willen neertellen? en wanneer kunnen we em eigenlijk hier verwachten?
Heb de boel van de officiële website afgehaald dus ik gok dat ze daar de laatste versie hebben staan? Verder ook helemaal geen ervaring met PMS maar eergister even geprobeerd en toen kwam ik dit tegen. Werkt wel mooi trouwens.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 09:45 schreef Notorious_Roy het volgende:
Heb je de nieuwste versie? Ik had dat vroeger ook, maar nu heb ik nergens meer last van. Het feit dat een bestand op de PC werkt en via PMS niet zegt niets overigens, dat heb ik wel vaker.
Hmm, dan weet ik niet wat er fout gaat. Ik heb geen verstand van de technische achtergrond enzo, het werkt en that's itquote:Op woensdag 19 oktober 2011 09:47 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Heb de boel van de officiële website afgehaald dus ik gok dat ze daar de laatste versie hebben staan? Verder ook helemaal geen ervaring met PMS maar eergister even geprobeerd en toen kwam ik dit tegen. Werkt wel mooi trouwens.
Gaat je pc niet toevallig in een soort slaapstand? Energiebesparing die de schijven uitzet na twintig minuten??quote:Op woensdag 19 oktober 2011 09:36 schreef boem-dikkie het volgende:
Zijn hier mensen die PS3 media server gebruiken om bestanden van hun pc naar PS3 te streamen?
Het werkt geweldig allemaal op een ding na. Als ik afleveringen kijk van 22 minuten stopt hij rond 20 minuten. Nou maakt dat op zich niet zo veel uit omdat die laatste 2 minuten toch aftiteling/opbouw naar de volgende aflevering zijn maar ik zou wel graag willen weten waar dit door wordt veroorzaakt.
Hij stopt niet bij de 20 minuten maar hij gaat op pause en wil niet verder. Als ik naar het scene kiezen menu ga zegt hij bij de laatste 2 minuten dat de scenes corrupt zijn. Echter werken ze op de PC wel gewoon.
'2012'quote:Op woensdag 19 oktober 2011 13:50 schreef Dutchguy het volgende:
Al bekend wanneer die HD-remake van Final Fantasy X voor PS3 komt?
Dat is inderdaad erg ruim maar toch voor mij eentje om in de gaten te houden. Tegen die tijd dan.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vooral als je het origineel nooit hebt gespeeld mis je wat. Ik zou aanraden die toch zeker te spelen.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 21:42 schreef Slayage het volgende:
ben eindelijk begonnen met MGS4, heb nooit eerder een MGS game gespeeld en er zijn in het begin zo ontzettend veel verwijzingen naar eerdere delen echt lekker is het niet, alsof je midden in een verhaal binnenkomt krijg nu het gevoel dat ik toch veel heb gemist
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Had 'em net voor MGS4 weer gespeeld en zo lelijk vond ik het niet eens. Daarna nog delen 2 en 3 op de PS2 gespeeld en daarna MGS4. Ben van plan dit weer te doen als de HD-versies uitkomen
[ Bericht 0% gewijzigd door FinalD87 op 20-10-2011 18:34:45 ]
quote:Op donderdag 20 oktober 2011 12:35 schreef FinalD87 het volgende:
[..]
Vooral als je het origineel nooit hebt gespeeld mis je wat. Ik zou aanraden die toch zeker te spelen.HD versieSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Had 'em net voor MGS4 weer gespeeld en zo lelijk vond ik het niet eens. Daarna nog delen 2 en 3 op de PS2 gespeeld en daarna MGS4. Ben van plan dit weer te doen als de HD-versie uitkomenMGS
![]()
quote:Op donderdag 20 oktober 2011 16:30 schreef boem-dikkie het volgende:
Ben zelf geen racegame liefhebber maar mensen die dat wel zijn en GT5 nog willen halen, hij is momenteel van 59 euro afgeprijsd naar 24 bij Nedgame.
Best duur nog. Beide liggen voor ongeveer 20 pond bij Amazon en de platinum GT5 is maar 15 pondquote:Op donderdag 20 oktober 2011 16:41 schreef boem-dikkie het volgende:
En Space Marine ook verkrijgbaar voor 33.
quote:Op donderdag 20 oktober 2011 12:35 schreef FinalD87 het volgende:
[..]
Vooral als je het origineel nooit hebt gespeeld mis je wat. Ik zou aanraden die toch zeker te spelen.maar er staan zo ontzettend veel games die ik nog moet spelen en mn backlog is behoorlijk klein geworden en om nu de MGS reeks bij te plakken, maarja misschien pak ik die had remake ooit nog wel opSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Had 'em net voor MGS4 weer gespeeld en zo lelijk vond ik het niet eens. Daarna nog delen 2 en 3 op de PS2 gespeeld en daarna MGS4. Ben van plan dit weer te doen als de HD-versies uitkomenIk heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
Haha voor mijn doen best goedkoop, ik bestel nooit spul.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 17:41 schreef Tain het volgende:
[..]
[..]
Best duur nog. Beide liggen voor ongeveer 20 pond bij Amazon en de platinum GT5 is maar 15 pond
Je kan MGS niet spelen zonder vorige delen eerst gespeeld te hebben.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 21:42 schreef Slayage het volgende:
ben eindelijk begonnen met MGS4, heb nooit eerder een MGS game gespeeld en er zijn in het begin zo ontzettend veel verwijzingen naar eerdere delen echt lekker is het niet, alsof je midden in een verhaal binnenkomt krijg nu het gevoel dat ik toch veel heb gemist
quote:All 4 One is a particularly frustrating game as it bears all the hallmarks of a cheap kids movie tie-in, yet comes from a studio that can do so much better and uses characters with more charm and style than they've been allowed to show. At the most fundamental level there's nothing tragically wrong with the game, it just displays a lack of imagination that chafes against the legacy of a series that has never been short of ideas. For a game with that sort of pedigree, average simply isn't good enough.
5/10
Dit is ook mijn motivering.quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 14:44 schreef Godtje het volgende:
[..]
Was ook nooit van plan om hem te kopen terwijl ik de andere wel heb.
Compleet ander spel.
Jammer, ik had wel weer zin in een goede R & C gamequote:
Hij is bij veel winkels nu al te koop voor 19 euro...quote:Op donderdag 20 oktober 2011 16:30 schreef boem-dikkie het volgende:
Ben zelf geen racegame liefhebber maar mensen die dat wel zijn en GT5 nog willen halen, hij is momenteel van 59 euro afgeprijsd naar 24 bij Nedgame.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |