niet van mijquote:Op maandag 26 september 2011 21:57 schreef Beach het volgende:
[..]
sorry maar ik ga vraag maar een knuffel aan iemand anders
Net zo gay als twilightquote:Op maandag 26 september 2011 21:56 schreef coban het volgende:
[..]
Ja hij is mijn homovriendje hij gaat altijd mee winkelen.
Oh, wel een ruim hoekje dan.quote:Op maandag 26 september 2011 21:56 schreef Plastic_zak het volgende:
[..]
Jij staat al weken in het hoekje
Filmpje van die link is best wel indrukwekkend, ik download ze wel allemaal. Zijn vast wel stuk voor stuk interessant.quote:Op maandag 26 september 2011 21:57 schreef Spouwerranger het volgende:
[..]
Maar hij heet letterlijk Stephen Hawking's Universe en hij is uit 2009/2010
Ja leuk toch? Samen hakkenschoenen passen en samen tassen zoekenquote:
Ja, zijn allemaal stukjes van die docu. Vooral die intro ervan is goed.quote:Op maandag 26 september 2011 21:59 schreef Rezania het volgende:
[..]
Oh, wel een ruim hoekje dan.Helemaal van Sassenheim naar Leiden.
[..]
Filmpje van die link is best wel indrukwekkend, ik download ze wel allemaal. Zijn vast wel stuk voor stuk interessant.
Sowieso en iets te strakke, roze overhempjes aan passen en samen naar de nagelstylistequote:Op maandag 26 september 2011 21:59 schreef coban het volgende:
[..]
Ja leuk toch? Samen hakkenschoenen passen en samen tassen zoeken
Ben morgen vrijjijijquote:Op maandag 26 september 2011 21:59 schreef Plastic_zak het volgende:
[..]
Print het uit en lees het morgenochtend in de trein
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |