De gouden regels:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja, het is meer dat mijn gewichten te 'los' zijn. Kan prima functioneren, alleen zou leger te zwaar zijn, ook gewoon verder omdat ik vrij dun & totaal niet sterk benquote:Op maandag 26 september 2011 16:56 schreef Rezania het volgende:
[..]
Gaat die pilotenopleiding dan wel lukken, met je gewrichten?
Ah, zo. Ja, dan is de luchtmacht natuurlijk geen optie.quote:Op maandag 26 september 2011 17:00 schreef 92Merel het volgende:
[..]
Ja, het is meer dat mijn gewichten te 'los' zijn. Kan prima functioneren, alleen zou leger te zwaar zijn, ook gewoon verder omdat ik vrij dun & totaal niet sterk ben
Inderdaad, omdat je dan normale militair én piloot moet zijn, dus fysiek is het nog zwaarder. Als ik er echt keihard voor zou gaan trainen denk ik wel dat het zou kunnen.. misschien.quote:Op maandag 26 september 2011 17:01 schreef Rezania het volgende:
[..]
Ah, zo ja. Ja, dan is de luchtmacht natuurlijk geen optie.
Overzichtelijk, Lidl is alles door elkaar.quote:
Lidl, daar stapelen ze toch gewoon alles op in dozen?quote:Op maandag 26 september 2011 17:03 schreef Oceanview het volgende:
[..]
Overzichtelijk, Lidl is alles door elkaar., Dirk zelfde.
Dat ook en ik kan er totaal geen ritme invinden.quote:Op maandag 26 september 2011 17:03 schreef TWP het volgende:
[..]
Lidl, daar stapelen ze toch gewoon alles op in dozen?
Digros is kut nu ze alle producten aan het vervangen zijn met hun huismerk. De Beste durven ze het dan ook nog te noemen.quote:Op maandag 26 september 2011 17:03 schreef Oceanview het volgende:
[..]
Overzichtelijk, Lidl is alles door elkaar., Dirk zelfde.
Dat is Aldi.quote:Op maandag 26 september 2011 17:03 schreef TWP het volgende:
[..]
Lidl, daar stapelen ze toch gewoon alles op in dozen?
1 De beste.quote:Op maandag 26 september 2011 17:04 schreef Rezania het volgende:
[..]
Digros is kut nu ze alle producten aan het vervangen zijn met hun huismerk. De Beste durven ze het dan ook nog te noemen.
Lage prijs + lage kwaliteit = goede prijs-kwaliteitverhouding.quote:Op maandag 26 september 2011 17:05 schreef Oceanview het volgende:
[..]
1 De beste.
Dankuwel u heeft het beste product gekocht, met de beste prijs-kwaliteit verhouding.
Ja want negatief * negatief = positief.quote:Op maandag 26 september 2011 17:06 schreef Rezania het volgende:
[..]
Lage prijs + lage kwaliteit = goede prijs-kwaliteitverhouding.
Inderdaad.quote:Op maandag 26 september 2011 17:06 schreef Oceanview het volgende:
[..]
Ja want negatief * negatief = positief.
Wel handig in het buitenland, dan hebben ze daar gewoon Nederlandse producten.quote:
Dat vind ik niet normaal.quote:
Dat zegt wel wat over Duitsland.quote:
Stil eens jij 12 jarige.quote:Op maandag 26 september 2011 17:10 schreef Pizza_Pepperoni het volgende:
[..]
Dat zegt wel wat over Duitsland.
Waar haal je dat vandaan?
Lidl is hier een C-winkel.
Ik ga nooit naar de lidl.
Dit, Lidl heeft prima spul.quote:Op maandag 26 september 2011 17:10 schreef Plastic_zak het volgende:
LidlAl die mensen die het pauper vinden omdat het goedkoop is
!
Aldi ook, maar de inrichting van de winkel valt gewoon zwaar tegen.quote:
Zou ik ook doen.quote:Op maandag 26 september 2011 17:12 schreef Plastic_zak het volgende:
pizza peperoni heb jij echt een toverstok van 60 euro gekocht??
Wij hebben hier de AH, Digros, Vomar en Hoogvliet. Wij gaan alleen naar de AH en de Digros.quote:Op maandag 26 september 2011 17:12 schreef Spaghettivreter het volgende:
Aldi
Lidl is op zich nog wel te doen
Geef mij maar de AH of Jumbomaar de AH is verder lopen (luiheid ik weet het
) en de Jumbo zit aan de andere kant van de stad, waardoor ik meestal naar de Dirk ga
en bier.quote:Op maandag 26 september 2011 17:15 schreef FreezePop het volgende:
Lidl heeft goed groente en vlees voor mooie prijs.
¤48,-quote:Op maandag 26 september 2011 17:12 schreef Plastic_zak het volgende:
pizza peperoni heb jij echt een toverstok van 60 euro gekocht??
Joh, leuk collectors item toch? Als dat jouw hobby is.quote:Op maandag 26 september 2011 17:16 schreef Pizza_Pepperoni het volgende:
[..]
¤48,-
Hoezo?
En trouwens het is een officiële replica en ja ik heb hem gekocht. Evenals alle bijboeken van Harry Potter.
Hier zitten de AH, Dirk en Hoogvliet bij mij in de buurt, verder zitten er hier verderop in de stad nog eens 4 AH's, 2 Hoogvliets, een C1000, Jumbo, Plus, een Aldi en een Lidlquote:Op maandag 26 september 2011 17:14 schreef Rezania het volgende:
[..]
Wij hebben hier de AH, Digros, Vomar en Hoogvliet. Wij gaan alleen naar de AH en de Digros.
Heb je hem wel eens gebruikt?quote:Op maandag 26 september 2011 17:16 schreef Pizza_Pepperoni het volgende:
[..]
¤48,-
Hoezo?
En trouwens het is een officiële replica en ja ik heb hem gekocht. Evenals alle bijboeken van Harry Potter.
Waar woon jij in vredesnaam dat jullie zoveel supermarkten hebben.quote:Op maandag 26 september 2011 17:18 schreef Spaghettivreter het volgende:
[..]
Hier zitten de AH, Dirk en Hoogvliet bij mij in de buurt, verder zitten er hier verderop in de stad nog eens 4 AH's, 2 Hoogvliets, een C1000, Jumbo, Plus, een Aldi en een Lidl
Jammer.quote:Op maandag 26 september 2011 17:19 schreef Pizza_Pepperoni het volgende:
[..]
geprobeerd. Hij doet het niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |