En er gaat geen lichtje bij je branden van: kom, laat ik eens bij mijn buren aanbellen!? Verrekte autist.quote:Op maandag 26 september 2011 02:19 schreef Schenkstroop het volgende:
Vermist, foetsie, opgelost.. Hoe is het mooooogelijk?
Ik verdenk mijn antilliaanse buurman. of die enge grote hollander die ook altijd thuis is om de ene of andere reden.
Snapt er echt geen bal van,. waar kan ie nou zijn?
Mijn geld heb ik al wel teruggekregen van de webshop en heb de spullen toen gelijk opnieuw besteld. En dat heb ik al weer wel binnen gekregen. Gek genoeg. Maar ben nogsteeds benieuwd waar de &%^ die eerste zending is gebleven
Dat zou kunnen. Alleen de bezorger weet (dnek ik) wanneer een pakje anagetkend en wanneer een pakje niet aangetekend is verstuurd.quote:Op maandag 26 september 2011 02:20 schreef n0ir het volgende:
De pakjesbezorger heeft em mee naar huis genomen.
was niet via ebay.quote:Op maandag 26 september 2011 02:31 schreef edcetera het volgende:
Niet iedereen op eBay vertrouwen. Zeker ook met Paypay betaald?
Laat het een goede les zijn.
Welke site?quote:
Highheels, een paar oorbellen in de vorm van grote hartjes versierd met met stras-steentjes en een paar modieuze slash-ripped stockingsquote:Op maandag 26 september 2011 02:36 schreef Moeraskat het volgende:
wat zat erin
misschien heeft sinterklaas het achtergehouden
Site-naam blijft liever geheim, hoezo dan?quote:Op maandag 26 september 2011 02:35 schreef edcetera het volgende:
[..]
Welke site?
Credit card, Paypal, bank transfer etc.
Meer gegevens zijn wel wenselijk (behalve je PIN etc..)
bent u een drag queen ?quote:Op maandag 26 september 2011 02:46 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Highheels, een paar oorbellen in de vorm van grote hartjes versierd met met stras-steentjes en een paar modieuze slash-ripped stockings
Wil mijn vriendin ook een keer ver(r)assen.quote:Op maandag 26 september 2011 02:49 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Site-naam blijft liever geheim, hoezo dan?
De naam van de website mag niet gegeven worden? Onterechte klachtquote:Op maandag 26 september 2011 02:49 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Site-naam blijft liever geheim, hoezo dan?
TS heeft sociale geheimhoudingsplicht, vriendin is Chineeesquote:Op maandag 26 september 2011 03:01 schreef Oberonn het volgende:
[..]
De naam van de website mag niet gegeven worden? Onterechte klacht
Dus waarom die geheimzinnigheid voor een Chinese/Indische/Aziatische webshop??quote:Op maandag 26 september 2011 02:46 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Highheels, een paar oorbellen in de vorm van grote hartjes versierd met met stras-steentjes en een paar modieuze slash-ripped stockings
Neehoor.quote:
quote:Op maandag 26 september 2011 03:12 schreef edcetera het volgende:
[..]
Dus waarom die geheimzinnigheid voor een Chinese/Indische/Aziatische webshop??
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.heksehiel: Je hebt gelijk. Het gaat wel degelijk ook om het uiterlijk! Een mooi innerlijk word ik niet geil van namelijk.
P.F: Als ik 50+ ben doe ik het ook wel voor het innerlijk, maar nu het nog kan, ga ik ook voor uiterlijk
Bedankt voor je stuff lil'hoquote:Op maandag 26 september 2011 03:26 schreef Schenkstroop het volgende:
Maar het pakje is dus echt pleite. Ik kan het niet hebben dat iemand wellicht gratis spullen heeft en weet dat ie het van mij gepikt heeft
quote:Op maandag 26 september 2011 05:14 schreef BlueMage het volgende:
Ik vind die buttplug toch wat te extreeem, TS, ik zal 'm je sturen, PM me je adres maar even, sorry.
Was het pakketje aangetekend dan? Dan kun je volgens mij de handtekening opvragen bij de bezorgdienst.quote:Op maandag 26 september 2011 02:28 schreef Schenkstroop het volgende:
Dat zou kunnen. Alleen de bezorger weet (dnek ik) wanneer een pakje anagetkend en wanneer een pakje niet aangetekend is verstuurd.
Engelse porno is slecht! Alleen maar lelijke crackhoofd vrouwenquote:Op maandag 26 september 2011 02:49 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Site-naam blijft liever geheim, hoezo dan?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |