Dat bedoel ikquote:Op zondag 25 september 2011 13:52 schreef Levolution het volgende:
Het is alleen handig als je ook geïnteresseerd bent in de etymologie van die woorden. Als je de herkomst/betekenis van zo'n woord weet, onthoud je het ook sneller.
Dan heb ik liever wat extra vrije tijd dan extra opdrachtenquote:Op zondag 25 september 2011 11:23 schreef Merel1808 het volgende:
[..]
Ik heb (de eerste vijf jaar) gymnasium gedaan, maar de toegevoegde waarde zit hem ook niet echt in dat Grieks en Latijn. Bij ons was gymnasium wel daadwerkelijk iets anders dan VWO+klassieke talen, wij kregen extra opdrachten, andere projecten, meer verdieping naast de reguliere stof, etc. Dat heeft er voor gezorgd dat ik me niet verveeld heb, terwijl ik me op gewoon VWO waarschijnlijk wel verveeld zou hebben.
Voor de rest van je leven is gymnasium natuurlijk compleet niet belangrijk, ik studeer nu geneeskunde, maar het aantal latijnse termen dat ik herkende van 'vroeger' is op 2 handen te tellen.
Wij hadden 3 extra uren in de week tov gewoon VWO (2 uur latijn, 2 uur grieks, 1 uur minder gym), de extra projecten waren tijdens de gewone lessen, wij kregen gewoon iets minder klassikale uitleg, en iets minder tijd om in de les huiswerk te maken, en in plaats daarvan mochten we andere dingen doen.quote:Op zondag 25 september 2011 14:45 schreef Jac0bus het volgende:
[..]
Dan heb ik liever wat extra vrije tijd dan extra opdrachten
Ben je hier zeker van?quote:Wij hadden 3 extra uren in de week tov gewoon VWO (2 uur latijn, 2 uur grieks, 1 uur minder gym)
Zo was het bij mij ook geregeld hoorquote:Op zondag 25 september 2011 16:37 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Ben je hier zeker van?
Normaal gesproken gaan die uren Latijen en Grieks ten koste van de uren die op andere scholen worden besteed aan LO, tekenen en handvaardigheid. Geef mij maar een les Latijn of Grieks in plaats van tekenen of handvaardigheid.
Ik heb het net nog eens proberen na te kijken op de roostersite van mijn oude school, maar tegenwoordig werkt het blijkbaar heel anders.. Ik had echt 3 uur extra, 1 uur minder gym (VWO 3, wij 2), en op tekenen en techniek viel niet te besparen, want dat was allebei 1 uur.quote:Op zondag 25 september 2011 16:55 schreef wimjongil het volgende:
[..]
Zo was het bij mij ook geregeld hoorIk zat dan wel op een scholengemeenschap, niet op een categoriaal gymnasium. Maar ik had minder Tekenen, Handvaardigheid en Verzorging in de onderbouw geloof ik. LO had ik wel evenveel (meen ik mij te herinneren).
Ik had ook extra les in de week hoorquote:Op zondag 25 september 2011 17:00 schreef Merel1808 het volgende:
[..]
Ik heb het net nog eens proberen na te kijken op de roostersite van mijn oude school, maar tegenwoordig werkt het blijkbaar heel anders.. Ik had echt 3 uur extra, 1 uur minder gym (VWO 3, wij 2), en op tekenen en techniek viel niet te besparen, want dat was allebei 1 uur.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop