IT, ja daar was ik goed bang voor vroegerquote:Op vrijdag 23 september 2011 13:19 schreef rival het volgende:
[..]
ik was toch wel blij dat ik IT jaren later nog eens heb gekeken
Ik ook, had ik maar naar mijn moeder geluisterd toen.quote:Op vrijdag 23 september 2011 13:24 schreef Belsezar het volgende:
[..]
IT, ja daar was ik goed bang voor vroeger
Daar vond ik dan weer niks engs aan.quote:Op vrijdag 23 september 2011 13:27 schreef Belsezar het volgende:
Net als jaws
Als alleen dat muziekje al begon kroop ik achter de bank en moest mijn moeder zeggen wanneer het over was
Helaas heb ik hem later vaker gezien.
Heb hem irl gezien, dan ben je totaal genezenquote:Op vrijdag 23 september 2011 13:27 schreef Belsezar het volgende:
Net als jaws
Als alleen dat muziekje al begon kroop ik achter de bank en moest mijn moeder zeggen wanneer het over was
Helaas heb ik hem later vaker gezien.
Je en dat terwijl ik miami vice supertof vond en er rechts en links mensen werden neergeknald. Kon er alleen om lachen, maar een clown was ik wel bang voor hehe.quote:Op vrijdag 23 september 2011 13:27 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Ik ook, had ik maar naar mijn moeder geluisterd toen.
ik kan me 2 films herinneren... IT dus en dezequote:Op vrijdag 23 september 2011 13:27 schreef PBateman1978 het volgende:
Had het laatst nog over scenes van vroeger waar ik bang voor was, kon me eigenlijk alleen een scene uit Poltergeist herinneren waarin een boom tijdens een storm steeds harder op het slaapkamerraam van zo'n jochie tikte, en die boom ineens bleek te leven en dat jochie uit de kamer pakte en op ging eten...
als je dat nu ziet ist niet zo eng meer hequote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wat is nu eng?quote:Op vrijdag 23 september 2011 13:31 schreef rival het volgende:
[..]
als je dat nu ziet ist niet zo eng meer he
Jaaaa, die ken ik nog wel!quote:
Niet veel, eerder goor. Zoals Itchi the killer bijvoorbeeld.quote:
Echt eng kunnen sommige thrillers zijn. Vind ik. Dat er twee uur lang de spanning wordt opgebouwd. Dan hoeft er maar iets te piepen in huis en ik zit tegen het plafond.quote:
Neuh.quote:Op vrijdag 23 september 2011 13:31 schreef rival het volgende:
[..]
als je dat nu ziet ist niet zo eng meer he
ik kan wel goed schrikken bij zo'n schrikmoment (johquote:Op vrijdag 23 september 2011 13:34 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Echt eng kunnen sommige thrillers zijn. Vind ik. Dat er twee uur lang de spanning wordt opgebouwd. Dan hoeft er maar iets te piepen in huis en ik zit tegen het plafond.
dat had ik met 1 van de eerste resident evilsquote:Op vrijdag 23 september 2011 13:34 schreef stbabylon het volgende:
Overigens, niet een film, maar Doom 3, in het donker, met koptelefoon op is ook nog steeds een topper qua engheid.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |