Zit erin en de Fan draait.quote:Op donderdag 12 januari 2012 19:57 schreef LompeHork het volgende:
Klinkt heel debiel: maar duw het stekkertje van je fan er eens opnieuw in.
Mooie BIOS is dat trouwens.quote:Op donderdag 12 januari 2012 20:01 schreef Dimens het volgende:
[..]
Zit erin en de Fan draait.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 12 januari 2012 19:58 schreef mitchelll0181 het volgende:
Zit je fan wel op het cpu fan stekkertje ..
We hadden laatst ook al problemen met zo'n BIOSquote:Op donderdag 12 januari 2012 20:12 schreef mitchelll0181 het volgende:
Hahahaha zo voorspelbaar![]()
Heb heb je een ssd ?
Have fun
Ja, dat was dat topic inderdaad!quote:Op donderdag 12 januari 2012 20:18 schreef mitchelll0181 het volgende:
Ja idd WE hahaha grappigzullen we een repair service point beginnen :p
Heb die andere gozer toen om 1 uur in de nacht nog geholpen met zn schijf die die niet kon partitioneren ..
Opstart probleem met nieuwe PC
Deze was dat hahaha.. en die gozer ook alles lekker traag doen pfff ...
Het heeft mij een middag gekost maar toen zat het in elkaar. Ik ben er tevreden en heel erg blij mee, vooral omdat het in elkaar geheel zelf is gelukt.quote:Op donderdag 12 januari 2012 20:47 schreef mitchelll0181 het volgende:
Moooi he, net lego ...
Maar gefeliciteerd
quote:Op donderdag 12 januari 2012 20:46 schreef Dimens het volgende:
Alle updates nu uitvoeren etc en dan zometeen genieten van m'n nieuwe computer.![]()
Ik moet ook even iets bekennen. Dit is de eerste keer in mijn leven dat ik een computer in elkaar heb gezet.
Waar ga je het voor gebruiken? (die 12 GB dus)quote:Op donderdag 12 januari 2012 20:51 schreef RichardHammond het volgende:
Jeaj, 6 GB Corsair Dominator GT geheugen erbij. Dat maakt 12 GB in totaal, moet voldoende zijn. Ooit nog een keer een nieuwe videokaart en dan kan het wel weer, al kan ik nu ook nog alles op ultra draaien, maar volgens mij verdoen die drie kaarten allemachtig veel stroom. Binnenkort een keer een metertje erachter hangen.
Beetje gamen, Photoshop, Premiere Pro dan heb je het wel gehad. Is ook meer dat ik het goedkoop kreeg aangeboden.quote:Op donderdag 12 januari 2012 20:51 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Mooi toch? Dan weet je meteen genoeg voor de volgende keer!
[..]
Waar ga je het voor gebruiken? (die 12 GB dus)
Hehe, vandaar, de prijzen zijn er ook wel naar de laatste tijd. Als je het dan nog goedkoper krijgt aangeboden moet je het vooral niet laten.quote:Op donderdag 12 januari 2012 20:53 schreef RichardHammond het volgende:
[..]
Beetje gamen, Photoshop, Premiere Pro dan heb je het wel gehad. Is ook meer dat ik het goedkoop kreeg aangeboden.
Ik doe wel altijd een beetje stoer erover op het forum en dat het zo makkelijk is een PC in elkaar te zetten. Eindelijk zelf eens mee gemaakt.quote:Op donderdag 12 januari 2012 20:51 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Mooi toch? Dan weet je meteen genoeg voor de volgende keer!
[..]
Waar ga je het voor gebruiken? (die 12 GB dus)
quote:Op donderdag 12 januari 2012 20:55 schreef Dimens het volgende:
[..]
Ik doe wel altijd een beetje stoer erover op het forum en dat het zo makkelijk is een PC in elkaar te zetten. Eindelijk zelf eens mee gemaakt.
Het is ook makkelijkquote:Op donderdag 12 januari 2012 20:55 schreef Dimens het volgende:
[..]
Ik doe wel altijd een beetje stoer erover op het forum en dat het zo makkelijk is een PC in elkaar te zetten. Eindelijk zelf eens mee gemaakt.
Ik heb ooit iemand meegemaakt die wat stukken van een videokaart af ging zagen omdat het niet paste.quote:Op donderdag 12 januari 2012 20:56 schreef RichardHammond het volgende:
[..]
Ach, zo moeilijk is het niet, kan eigenlijk niet verkeerd gaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |