Alweer?quote:Op donderdag 16 februari 2012 11:38 schreef Eef999 het volgende:
Wat een geweldige serie, en wat een aflevering![]()
![]()
![]()
En nu weer wachten... 2 weken zelfs
![]()
Ja, precies. De eerste 12 afleveringen heb in een paar dagen achter elkaar gekekenquote:Op donderdag 16 februari 2012 12:26 schreef Robophatt het volgende:
[..]
Alweer?
FML waarom ontdek ik deze serie niet in mei ofzo
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik ben fan van zijn auto!quote:Op vrijdag 17 februari 2012 01:56 schreef Tegan het volgende:
Wat een stom einde. Het was beter geweest als het Daniel was geweest. Veel beter.
En, ik ben fan van die Japanner (?), wat een vent.
Nolan wist niet dat Jack niet was weggegaan. Hij had zijn cameraatje op zijn boot gezet en zag dat hij helemaal klaar was om te vertrekken. Toen deed hij zijn laptop dicht en gaf die aan Big Ed. Daarna pas kwam Amanda bij Jack zijn boot en is hij toch nog niet weggegaan.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 07:41 schreef cinnamongirl het volgende:
Al die vragen....wie vermoordde Tyler? Ik vraag me ook af wat Nolan van plan is. Hij wist dat Jack niet weg was gegaan (hij had een cam op de boot geplaatst), en toch zei hij dat wel tegen Emily. Zou Jack nu een verdachte zijn? Zijn truck is achtergebleven bij het strand...
En waarom nam mr. Tadeka faux-manda mee in zijn auto op het eind??
Aan de andere kant hebben ze Daniel nog wel nodig om het seizoen door te laten kabbelen (het was wel leuker geweest als het Daniel wel was, grotere twist) en zien we die kut Tyler iig niet steeds weer terugkomen.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 11:41 schreef TheGeneral het volgende:
Toch wel jammer dat het niet Daniel was die daar lag. Had ik eigenlijk leuker gevonden.
Ik denk dat Nolan en Tadeka samenwerkten, en dat Nolan zo Tadeka heeft gevraagd Fauxmanda even te redden daar. Gezien ze hem toch niet kent.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 07:41 schreef cinnamongirl het volgende:
En waarom nam mr. Tadeka faux-manda mee in zijn auto op het eind??
Waar kun je die ratings nakijken van series?quote:Op donderdag 22 september 2011 17:28 schreef AlwaysHappy het volgende:
Pilot had een rating van 3.4...beste serie die om 10 uur draaide gister en daarmee CSI + Law&Order SVU verslagen dus dat doen ze wel netjes!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |