quote:
Op woensdag 21 september 2011 21:44 schreef BlueMage het volgende:[..]
Is helaas overal zo. En als je in je eentje gaat protesteren is het effect dus echt 0,0 (ja ik spreek uit ervaring

). Deze gast is tenminste nog eerlijk dat het mensen 'm geen fuck kunnen schelen zoals ie het zelf zegt. Bij mij op het werk is er 'n berg hypocriet gelul over mekaar met respect behandelen, blah blah blah, maar intussen zitten wij wel met zo'n Henk & Ingrid tokkie opgescheept.

Moet jij eens kijken als je de baas van je eigen leidinggevende iedere dag mailt wat je meemaakt en hoe ze je noemen.
Als je dat iedere fucking dat opsomt, dan komt de ontvanger er niet onderuit er iets mee te doen. Heb je het gevoel dat je baas doorgaat en is er geen verbetering, dan ga ik gewoon weer door met mailen. Helpt mailen niet, dan ga ik bij 'm langs. Iedere dag, net zolang totdat 'ie snapt dat er een structureel probleem is.
En gaan collega's niet mee omdat ze hun nieuwbouwhut onder de rook van Schiphol moeten afbetalen, dan krijgen zij ook mail met het vriendelijke verzoek een boekje open te doen. Doen zij er ook niets mee, dan bestook ik je iedere dag met mail en kom ik bij je aan je bureau zitten en vraag wat je probleem is omdat je wel moet huilen vanwege je baas maar er niks mee doet.
Huichelaars en jankzakken