Had je online moeten zijn vriend :cquote:Op donderdag 22 september 2011 16:54 schreef So_Surreal_Baby het volgende:
[..]
Had je mij moeten laten tanken vriend
En Lord of the Rings moet iedereen volgen, inderdaad. Dit is WoW, niet LOTR.quote:Op donderdag 22 september 2011 17:04 schreef Boris_Karloff het volgende:
Blizzard nept alles dus het introduceren van female dwarven verbaast me niet. Maar volgens de lord of the rings films is hun bestaan discutabel.
Dat.quote:Op donderdag 22 september 2011 17:05 schreef jebentzelfeenfiets. het volgende:
[..]
En Lord of the Rings moet iedereen volgen, inderdaad. Dit is WoW, niet LOTR.
laat maar zijn vet goeikoop op auchindounquote:Op donderdag 22 september 2011 17:05 schreef TwyLight het volgende:
Iemand op auchindoun een scribe toevallig? heb glyphs nodig![]()
Domste wat je kunt doen, dat maakt jou ganken alleen maar leukerquote:Op donderdag 22 september 2011 11:00 schreef Blistering het volgende:
Mja, kwam vast omdat ik hem voor van alles en nog wat uitmaakte.
Maar ik vind het gewoon irritant, want ik wil graag rustig m'n dailies doen en zo'n idioot die je niet eens een kans geeft verpest dat dan gewoon.
En hij heeft wel een punt met z'n pvp server, maar dan nog vind ik 't irritant.
LoTR online is een ander spel hèquote:Op donderdag 22 september 2011 17:04 schreef Boris_Karloff het volgende:
Blizzard nept alles dus het introduceren van female dwarven verbaast me niet. Maar volgens de lord of the rings films is hun bestaan discutabel. Ze worden in ieder geval nooit en te nimmer buiten een grot gespot. Dus hun aanwezigheid op de open velden van de Azeroth is![]()
Grond.quote:Op donderdag 22 september 2011 17:35 schreef TwyLight het volgende:
Waar komen male dwarfes vandaan dan zonder females?
Dude... WoW is geen FPS hoor...quote:Op donderdag 22 september 2011 16:38 schreef So_Surreal_Baby het volgende:
[..]
Hmm ik heb echt een hekel aan die lore
Van de meeste bosses weet ik niet eens wie ze zijn
Als ze maar dood gaan een phat lewt droppen toch
Mij kan die lore ook geen reet boeien, ik speel gewoon het spel om het spel en niet om het verhaal ofzo. itt wat jij wellicht denkt kan het verhaal de meeste spelers geen hol interesseren ..quote:
Sylvanas en zo'n Night Elf Hunter staan naast mijn beeldscherm, verspreid over de rest van mijn kamer staan ook nog een Brewmaster, een Troll Priest en Tauren Hunter. Vooral die Tauren en Brewmaster zijn echt huge, mooie beeldjes. Al is Sylvanas natuurlijk het pronkstuk van mijn collectie.quote:Op donderdag 22 september 2011 14:57 schreef Silmarwen het volgende:
Zijn er ook nog mensen met miniatures bij hun PC? Ik heb Illidan Stormrage naast mijn scherm staan.
Ik vind de lore geweldigquote:Op donderdag 22 september 2011 18:46 schreef TwyLight het volgende:
Mij kan die lore ook geen reet boeien, ik speel gewoon het spel om het spel en niet om het verhaal ofzo. itt wat jij wellicht denkt kan het verhaal de meeste spelers geen hol interesseren ..
stel je voor dat je alle quests moest lezen, dan gaat levelen nog langzamer
Ik hou van Sylvanas. Maar ik zet geen game shit neer in mijn kamer, en WoW al helemaal niet. Het enige wat ik heb is een Ezio van AC2.quote:Op donderdag 22 september 2011 19:05 schreef Rikketik het volgende:
[..]
Sylvanas en zo'n Night Elf Hunter staan naast mijn beeldscherm, verspreid over de rest van mijn kamer staan ook nog een Brewmaster, een Troll Priest en Tauren Hunter. Vooral die Tauren en Brewmaster zijn echt huge, mooie beeldjes. Al is Sylvanas natuurlijk het pronkstuk van mijn collectie.
Omdat die bij de Collector's Edition zat zeker?quote:Op donderdag 22 september 2011 19:14 schreef jebentzelfeenfiets. het volgende:
[..]
Ik hou van Sylvanas. Maar ik zet geen game shit neer in mijn kamer, en WoW al helemaal niet. Het enige wat ik heb is een Ezio van AC2.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |