Eten! Ik denk eten!quote:Op woensdag 21 september 2011 15:05 schreef Kuukske het volgende:
Wat zou ik vanavond voorgeschoteld krijgen bij de catering?
Ja, maar wát voor eten. Dat is de vraag.quote:
Lasagnaquote:Op woensdag 21 september 2011 15:16 schreef Kuukske het volgende:
[..]
Ja, maar wát voor eten. Dat is de vraag.
Ik snap je grapje nietquote:Op woensdag 21 september 2011 15:16 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Of een kanarie. Maar die kun je ook eten.
uhn even denken..... Uhm......... Tja moeilijk! Uhm....... Lekker eten?quote:Op woensdag 21 september 2011 15:16 schreef Kuukske het volgende:
[..]
Ja, maar wát voor eten. Dat is de vraag.
Effe in de vriezer knallen 30min en dan koeliekast werkt perfect!quote:Op woensdag 21 september 2011 15:32 schreef Kuukske het volgende:
Is dat zo? Ik zette laatst een pak Taksi in de koelkast en die was na een uur nog niet koud hoor.. Of nouja, niet lekker ijskoud.
Bij onze catering is het eten eigenlijk nooit lekkerquote:Op woensdag 21 september 2011 15:33 schreef ook_gek het volgende:
uhn even denken..... Uhm......... Tja moeilijk! Uhm....... Lekker eten?
Oh vaak is het pasta of chinees
Mja ik heb geen ijsklontjes in huis. De vriezer was een optie geweest.. maar goed. Het pak+inhoud is inmiddels lekker koud.quote:Op woensdag 21 september 2011 15:34 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Effe in de vriezer knallen 30min en dan koeliekast werkt perfect!
Of je doet ijsblokjes in je glas!
Taksiquote:Op woensdag 21 september 2011 15:32 schreef Kuukske het volgende:
Is dat zo? Ik zette laatst een pak Taksi in de koelkast en die was na een uur nog niet koud hoor.. Of nouja, niet lekker ijskoud.
Ja lekker johquote:
Owja, dat drankje waar ik nog nooit van heb gehoord.quote:Op woensdag 21 september 2011 15:38 schreef Kuukske het volgende:
[..]
Ja lekker joh. Punica laatst ook gekocht. Dat is eigenlijk best zoet
.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |