 
		 
			 
			
			
			Meeste van die spellen zijn uit de 80's niet de 90'squote:Op woensdag 21 september 2011 10:37 schreef Tres_Caballitos het volgende:
SKI OR DIE
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
SKATE OR DIE
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
CALIFORNIA GAMES 2
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
In mijn gedachte was dit een stuk realistischer! Als je tegen de zijkant van die pijp kwam zag je ook een hoop bloed geloof ik...
[ afbeelding ]
En toen zag je dit:
[ afbeelding ]
METAL MUTANT
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
ALONE IN THE DARK (Damn dit spel was eng vroeger!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
FULL THROTTLE
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
KINGS QUEST
[ afbeelding ]
EARTHWORM JIM
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
THE INCREDIBLE MACHINE
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
QUAKE 1
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
THE NEVERHOOD
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Dit waren mijn favoriete games in de 90's....quote:Op woensdag 21 september 2011 13:28 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Meeste van die spellen zijn uit de 80's niet de 90's
 
			 
			
			
			 ) lopen tot vlak buiten het strafschopgebied. Dan diagonaal naar binnen trekken (1 a 2 seconden) en dan schieten - gegarandeerd raak! Daardoor werd het zelfs leuk om met Qatar te spelen
) lopen tot vlak buiten het strafschopgebied. Dan diagonaal naar binnen trekken (1 a 2 seconden) en dan schieten - gegarandeerd raak! Daardoor werd het zelfs leuk om met Qatar te spelen 


 (vrouwen roepen "Nookie!?", mannen zeggen "Ooh aah!", ze lopen een huisje in, je hoort wat gefriemel / gekreun en vervolgens een baby huilen
 (vrouwen roepen "Nookie!?", mannen zeggen "Ooh aah!", ze lopen een huisje in, je hoort wat gefriemel / gekreun en vervolgens een baby huilen  ). Een paar jaar terug nog ergens gedownload, na wat gekloot aan de praat gekregen en weer helemaal uitgespeeld (moeilijk!!).
). Een paar jaar terug nog ergens gedownload, na wat gekloot aan de praat gekregen en weer helemaal uitgespeeld (moeilijk!!). Als je het nu ziet zijn de graphics echt verrot (maar dat geldt voor bijna iedere game als ik het zo zie) en vergeleken met de latere THPS spellen kon je bijna niets doen in dit eerste deel. Maar toendertijd was het de aller-allereerste écht leuke / goede skateboard game en toen ik 'm voor het eerst speelde was ik volgens mij nog nooit zo gelukkig geweest
 Als je het nu ziet zijn de graphics echt verrot (maar dat geldt voor bijna iedere game als ik het zo zie) en vergeleken met de latere THPS spellen kon je bijna niets doen in dit eerste deel. Maar toendertijd was het de aller-allereerste écht leuke / goede skateboard game en toen ik 'm voor het eerst speelde was ik volgens mij nog nooit zo gelukkig geweest 
 
			 
			
			
			Ik heb 'm vorig jaar pas voor het eerst uitgespeeld, met een stapel maps die online stonden. Zulks een vieze doolhoven. 1MB, sjees, en daar zit dan ook alles in, dialogen, muziek en graphics.quote:Op woensdag 21 september 2011 12:59 schreef elplato het volgende:
[..]
Ik heb het in de jaren 00 nog een keer helemaal gespeeld en zou dat zo weer willen indien tijd. En dan te bedenken dat het eigenlijk al uit '87 komt. Van de spellen die ik kende verreweg het meest uitdagend en met beste gameplay en sfeer. En dat allemaal voor 1MB..
 
			 
			
			
			Jetpackquote:Op zaterdag 17 september 2011 19:30 schreef Suncatcher het volgende:
Buiten
-Supaplex
-Wolfenstein 3d
-Doom
-Command & Conquer
-Z
-Lemmings
om mis ik nog een paar games die door andere nog niet genoemd zijn.
Simon the sorcerer :
Jetpack :
Comanche
Ik heb medelijden met de jeugd die opgroeid met call of duty.. wat een verkrachte jeugdsentiment zullen zij later hebben
 die was ik helemaal vergeten.
 die was ik helemaal vergeten. 
			 
			
			
			quote:Op dinsdag 20 september 2011 16:20 schreef Namo_h het volgende:
Er was ook zo'n game die verboden werd. Iets met auto's racen waarbij je punten kreeg voor het doodrijden van mensen.
kan niet op de naam komen....
quote:
Carmageddon II (1998)quote:
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			the 7th guest, the 11th hour!!!quote:Op woensdag 21 september 2011 13:25 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Oh en voor mij zijn de jaren 90 ook adventures:

 
			 
			
			
			Serious Sam is uit 2001, maar dat maakt het spel niet minder geniaalquote:Op donderdag 22 september 2011 09:56 schreef Roces18 het volgende:
[ afbeelding ]
GTA 2 (1999)
[ afbeelding ]
Amsterdoom (1999 als het goed is)
[ afbeelding ]
Quake 3 arena (1999)
[ afbeelding ]
fifa 98
[ afbeelding ]
Serious Sam ( datum ? )
Zoals je kunt zien ben ik van de late jaren 90 pas begonnen haha maar ook zat spellen van daarvoor gespeeld zoals Battle City (1985)
[ afbeelding ]
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Maddog was erg gaaf.quote:Op donderdag 22 september 2011 11:54 schreef MrNiles het volgende:
[..]
the 7th guest, the 11th hour!!!
Nog een spel waar ik niet op de naam kan komen
1) In een futuristische stad, moet je vechten tegen robots, je kan in auto's stappen en rond rijden..
volgens mij laatst gelezen dat er een remake van kwam (EDIT: Syndicate dus..kwam m net ergens tegen
2) Heeeel erg 90's was een spel dat je tegen elkaar op de pc kon spelen (met z'n 2 op 1 toetsenbord) Ieder had een eigen tank en dan moest je elkaar vlag gaan zoeken op je tegenstanders basis, basis werd natuurlijk beveiligd met poorten en kanonnen. Deze heb ik nog vaak gezocht, omdat ie zo leuk is in zijn eenvoud maar nooit meer kunnen vinden.Voor iemand die m denkt te kennen..laat het me weten (spel had alleen een view van boven)
pff en nog meer als ik er over na denk...
MadDog McCree (ofzoiets)
Militair spel waar je je soldaat moest droppen mbv parachut...
en iets van schjetspel vanuit een helicopter(dacht ik) je schoot op een legerbasis die automatisch voorbij ging op je scherm...kun je schiet op AMMO en ehbo kruisjes..pfff..geen idee meer hoe dat heet maar heeeel veel uur gespeelt op een 286
 
			 
			
			
			Amsterdoom was een klassieker man. Net als Competitie Manager 98.quote:Op donderdag 22 september 2011 10:05 schreef 16meter het volgende:
Beetje jammer dat Amsterdoom () genoemd wordt tussen klassiekers als GTA, Quake en Wolfenstein.
 
  
			 
			
			
			 
   
  
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
											|  | 

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |