http://www.volkskrant.nl/(...)ng-over-Merkel.dhtmlquote:Berlusconi in verlegenheid door seksuele opmerking over Merkel
Berlusconi is in grote verlegenheid gebracht, omdat telefoontaps uit onderzoeksdossiers van het OM blijven uitlekken. Zo zou de premier zich in zeer vulgaire bewoordingen hebben uitgelaten over Angela Merkel. De eerste vrouwelijke bondskanselier van Duitsland zou een 'onneukbare dikke kont' hebben.
Premier Silvio Berlusconi van Italië zou liefst vandaag nog de publicatie van afgeluisterde telefoongesprekken per decreet verbieden, meldt persbureau ANSA. President Giorgio Napolitano weigert echter de vereiste handtekening te zetten, omdat hij de plannen van de regering in strijd acht met de grondwet.
Ook vanuit het centrumrechtse kamp van Berlusconi zelf komt scherpe kritiek op de veronderstelde uitspraken van de premier, zeker nu Rome met zijn enorme staatsschuld steun vanuit Berlijn hard nodig heeft in de onderhandelingen in de eurozone. Tevens wordt gevreesd voor nieuwe publicaties de komende dagen die nieuwe diplomatieke pijnlijkheden kunnen veroorzaken.
Voor het verhaal of die dikke kont?quote:
quote:
Ja, dat hele Italie valt toch ook niet meer serieus te nemenquote:Op donderdag 15 september 2011 16:16 schreef CafeRoker het volgende:
Massa's mensen denken iets van 'ach, daar heb je die dorpsgek weer, laat hem maar'. Ik ben echt benieuwd wat Merkel zelf hier nu van vindt. Ergens kan ik me nog best voorstellen dat ze zelf ook iets denkt van
Ahh nee meneer durft gewoon de waarheid te zeggen.quote:Op donderdag 15 september 2011 16:21 schreef TimMer1981 het volgende:
De bejaarde pedofiel pist op de vadsige drammer: welkom in de EU, waar we allemaal zeer professioneel, verantwoordelijk en volwassen zijn.
EU weg, nu.
Precies. En dan krijgen we straks een Italiaanse president van de ECBquote:Op donderdag 15 september 2011 16:17 schreef H.FR het volgende:
[..]
Ja, dat hele Italie valt toch ook niet meer serieus te nemen
Ja, bizarquote:Op donderdag 15 september 2011 16:30 schreef Boris_Karloff het volgende:
[..]
Precies. En dan krijgen we straks een Italiaanse president van de ECB![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |