Kom je met ons Battlefieldenquote:Op dinsdag 13 september 2011 19:03 schreef jpjedi het volgende:
Zeg waar koop je xbox live tegenwoordig goedkoop met levering via e-mail?
Zou mooi wezen als ie dat deed..quote:
Ik ga zo weer ff denk... Ben alweer bijna level 5quote:Op dinsdag 13 september 2011 20:03 schreef Sickert het volgende:
[..]
Zou mooi wezen als ie dat deed..
Kwestie van ff doorbijten en daarna pwny'n als een malle!
quote:Op dinsdag 13 september 2011 20:06 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
Ik ga zo weer ff denk... Ben alweer bijna level 5
quote:Op dinsdag 13 september 2011 20:09 schreef Sickert het volgende:
[..]
Ik ga rushen Squad rush FTWmoet er nog 80 winnen dan heb ik alle pins
Lol.. En wij het allemaal maar "netjes" en "eerlijk" willen doenquote:Het parlement van Curaçao heeft een wet aangenomen die werkgevers verplicht voor tenminste 80 procent werknemers van Curaçaose afkomst in dienst te hebben. De wet is omstreden omdat het volgens oppositiepartij PAR discriminerend zou zijn.
Coalitiepartij Pueblo Soberano die het wetsvoorstel indiende, is van mening dat met de wet de rechten van de Curaçaose werknemer worden beschermd tegen illegale arbeiders die voor weinig geld en onder slechte omstandigheden werk aannemen.
Leider van Pueblo Soberano, Helmin Wiels, stelt dat veel landen in de Caribische regio wetten hebben die de eigen bevolking beschermen op de arbeidsmarkt. Hij noemt het vreemd dat Curaçao zo'n wet nog niet had.
(ANP/Redactie)
15/09/11 06u54
quote:Op donderdag 15 september 2011 10:24 schreef Morpheus2002 het volgende:
http://www.gamersnet.nl/reviews/gears_of_war_3/
Wie doen er mee met de 4 player co-op.... Fer, ik, ?, ?
Vandaag even wezen kijken. Ziet er idd wel grappig uit.quote:Op zaterdag 17 september 2011 19:18 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Mijn buren hebben die ook. Prima auto
Eens. Stelletje idioten. Dit valt echt niet goed te praten!quote:Op zondag 18 september 2011 08:26 schreef jpjedi het volgende:
Weer gezellig daar in Rotterdam zuid. Nu gaat het weer wat beter met de club en dan krijg je van die pseudo supporters die hun eigen stadiongebouwen gaan vernielen en met pistolen gaan lopen zwaaien.
Oplaaien en In werkkampen pleuren dat stelletje nietsnutten.
Tis dezelfde blijdschap als dat nu Feyenoord koploper is. Deze ronde is nog niet afgelopenquote:Op zondag 18 september 2011 12:58 schreef FJD het volgende:
Erg vervelend idd want het leidt de aandacht af van mijn zojuist verworven koppositie in de voetbalpoule
Mooie wedstrijd, terechte 2-2 uitslag.quote:Op zondag 18 september 2011 15:19 schreef ursel het volgende:
[..]
Tis dezelfde blijdschap als dat nu Feyenoord koploper is was. Deze ronde is nog niet afgelopen
Jullie weten natuurlijk precies hoe het hoort als je doelsaldo net ff wat minder isquote:Op zondag 18 september 2011 15:54 schreef Diamond3d het volgende:
[..]
Mooie wedstrijd, terechte 2-2 uitslag.
Enne FIFA12. Het voelt veel te veel als PES aan.
Rondewinnaar en koploperquote:Op zondag 18 september 2011 15:19 schreef ursel het volgende:
Tis dezelfde blijdschap als dat nu Feyenoord koploper is. Deze ronde is nog niet afgelopen
Des te groter is de uitdagingquote:Op zondag 18 september 2011 20:06 schreef Diamond3d het volgende:
[..]
Ik zal ook is meedoen. Jammer dat ik al een grote achterstand heb.
Komt door een zware CL wedstrijd die psv niet hadquote:Op zondag 18 september 2011 20:12 schreef Keltie het volgende:
Feijenoord moet bepaalde stappen nemen, dan had dit voorkomen kunnen worden.
Ajax werd op een gegeven moment wel afgebluft, op fysiek.. Viel mij tegen. Leuke pot, dat dan weer wel.
Dat dan weer wel... aldus Hans Teeuwen.quote:Op zondag 18 september 2011 20:15 schreef ursel het volgende:
[..]
Des te groter is de uitdaging![]()
En je kan altijd nog medailles sparen.
Rondewinnaar.quote:Op zondag 18 september 2011 20:22 schreef Diamond3d het volgende:
[..]
Dat dan weer wel... aldus Hans Teeuwen.
Medailles???
Whatever de club onderneemt, er is niets dat dit soort gedrag rechtvaardigd. Te gek voor woorden. Laat ze hun energie steken in een koe schijt evenement ofzo voor de clubkas ipv de club in de stront te duwen.quote:Op zondag 18 september 2011 20:12 schreef Keltie het volgende:
Feijenoord moet bepaalde stappen nemen, dan had dit voorkomen kunnen worden.
Ajax werd op een gegeven moment wel afgebluft, op fysiek.. Viel mij tegen. Leuke pot, dat dan weer wel.
Laat jullie het woensdag maar eens zien tegen een echte club.quote:Op maandag 19 september 2011 06:53 schreef Diamond3d het volgende:
Overigens ben ik benieuwd hoe Feyenoord er voor staat tegen az a.s. zondag. Jullie?
Er wordt wel gezegd dat Feyenoord het zo goed doet enzo maar ik vraag me af hoe ver ze werkelijk zijn. Tuurlijk doen ze het beter dan het was. Maar dat komt niet doordat ze het nu zo goed doen, maar omdat het onder Mario verschrikkelijk slecht ging.
Tegen Roda winnen is niet moeilijk, dat doet Vitesse 2x zo beter.
Tegen de Graafschap winnen is ook niet moeilijk als je ziet hoe zij verdedigen (bal inleveren, 2 penals waarvan 1 niet terecht etc.)
Bij Nac winnen is op zich knap maar als je ziet hoe Nac dit seizoen speelt valt het allemaal wel mee.
Krijgen ze een iets betere tegenstander (Heracles uit) wordt het meteen een gelijkspel. Ook tegen Heerenveen met goede voetballers voorin winnen ze niet ondanks 2 veldspelers meer.
Ik ben dus zeer benieuwd zondag. Als ze gelijkspelen (of winnen) dan zijn ze veel stappen verder natuurlijk. Maar ik moet het eerst zien tegen clubs als Az, Ajax, PSV, Twente etc.
Iets rechtvaardigen en ergens een verklaring voor hebben is een verschil.quote:Op zondag 18 september 2011 23:46 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Whatever de club onderneemt, er is niets dat dit soort gedrag rechtvaardigd. Te gek voor woorden. Laat ze hun energie steken in een koe schijt evenement ofzo voor de clubkas ipv de club in de stront te duwen.
Dat PSV Ajax het hele veld over schopten en dat Ajax daardoor afgebluft werd.quote:Op zondag 18 september 2011 20:22 schreef Diamond3d het volgende:
[..]
Komt door een zware CL wedstrijd die psv niet had![]()
Nee, ik begrijp niet wat je bedoelde. Na de 2-1 was er wel een periode van psv dat de 3-1 erg in de lucht hing. Qua kansen en wedstrijd verder een terechte uitslag.
Mwahh vind ik wel meevallen. Alleen de eerste 15 minuten en na de 2-1 was dat even het geval. Verder ging het gelijk op. Na de 1-1 had Ajax zelfs een paar mogelijkheden om te scoren en wist psv ff geen grip op de wedstrijd te krijgen.quote:Op maandag 19 september 2011 09:38 schreef Keltie het volgende:
[..]
Dat PSV Ajax het hele veld over schopten en dat Ajax daardoor afgebluft werd.
Had meer verwacht van een Janssen/ Vertonghen. VD Wiel ook weer zo dom bij die penalty
Sorry maar ben het met Keltie eens, Ajax had erg weinig in te brengen imo.quote:Op maandag 19 september 2011 12:44 schreef Diamond3d het volgende:
[..]
Mwahh vind ik wel meevallen. Alleen de eerste 15 minuten en na de 2-1 was dat even het geval. Verder ging het gelijk op. Na de 1-1 had Ajax zelfs een paar mogelijkheden om te scoren en wist psv ff geen grip op de wedstrijd te krijgen.
Psv... ik weet het niet... dure aankopen van 'belastinggeld' en vervolgens 5e staan.
Leuke aanval maar die verdediging...
Mwahh het kon beide kanten op gaan. Ajax had meer balbezit en ook grote kansen. Boerrigter direct na de 1-1 tegen het zijkant van het net waar meer had ingezeten. Eriksen 1 op 1 die keihard tegen Sinouh schiet. Omhaal Vertonghen wat een grote doelpoging was.quote:Op maandag 19 september 2011 13:04 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Sorry maar ben het met Keltie eens, Ajax had erg weinig in te brengen imo.
Tja dan heb je volgens mij naar een andere wedstrijd gekeken imo. Maar ik ga hier verder niets meer over zeggen want ik vermoed dat ik die discussie niet ga winnen.quote:Op maandag 19 september 2011 15:57 schreef Diamond3d het volgende:
[..]
Mwahh het kon beide kanten op gaan. Ajax had meer balbezit en ook grote kansen. Boerrigter direct na de 1-1 tegen het zijkant van het net waar meer had ingezeten. Eriksen 1 op 1 die keihard tegen Sinouh schiet. Omhaal Vertonghen wat een grote doelpoging was.
Psv heeft alleen een aantal keer meerr op doel geschoten dan Ajax, en korte periodes gehad dat ze veldoverwicht hadden.
Het duel vond ik te vergelijken met het duel tegen Lyon.
bevestigd mijn punt ook: afgetroeft op fysiek.quote:Op maandag 19 september 2011 16:39 schreef ursel het volgende:
Alleen met statistieken wel![]()
En dan heeft Diamond wel een punt.![]()
46 % Balbezit 54 %
17 Schoten totaal 12
12 Schoten op doel 8
5 Hoekschoppen 3
3 Buitenspel 1
26 Overtredingen 19
1 Gele kaarten 3
0 Rode kaarten 0
0 Schoten paal/lat 1
0 Vrije trappen 0
quote:Op dinsdag 20 september 2011 08:15 schreef Diamond3d het volgende:
Leuk en aardig allemaal met die anti-ajax en pro-psv bril, maar het feit blijft gewoon dat psv weer niet een topper weet te winnen en Ajax de winnaar is na deze wedstrijd![]()
quote:Op dinsdag 20 september 2011 08:15 schreef Diamond3d het volgende:
Leuk en aardig allemaal met die anti-ajax en pro-psv bril, maar het feit blijft gewoon dat psv weer niet een topper weet te winnen en Ajax de winnaar is na deze wedstrijd![]()
En als ze fysiek en qua spel echt een stuk beter waren, hadden ze er gewoon 1 meer moeten scoren dan Ajax. Dat is ook niet gebeurd.
En nogmaals... Bal net in het zijnet van Derk, Schot van Eriksen die Sinouh op spectaculaire wijze eruit haalt voor een 3e keeper, omhaal Vertonghen met wederom een knappe redding, en de kans waarbij Eriksen uitgleed waardoor Vd Wiel een enorme mogelijkheid had.... het had zomaar 2-3 kunnen eindigen. Maar ook andersom uiteraard.
Maakt verder niet uit, het blijft toch (helaas/gelukkig) bij een gelijkspel.
Het was gelijk ...quote:Op dinsdag 20 september 2011 08:53 schreef ursel het volgende:
[..]![]()
Er is geen winnaar, alleen 2 verliezers.
+1 Urselquote:Op dinsdag 20 september 2011 08:53 schreef ursel het volgende:
![]()
Er is geen winnaar, alleen 2 verliezers.
+2 Urselquote:Op dinsdag 20 september 2011 15:26 schreef ursel het volgende:
[..]
Allebei dus 2 punten verloren op de concurrent Feyenoord
quote:Op dinsdag 20 september 2011 16:52 schreef jpjedi het volgende:
29e BF3 BETA
http://www.battlefield.com/battlefield3/1/beta
Systeem specs hier:
1x Xbox 360
Goeie mop. Enig Sarcasme is gelukkig te ruiken.quote:Op dinsdag 20 september 2011 15:26 schreef ursel het volgende:
[..]
Allebei dus 2 punten verloren op de concurrent Feyenoord
Ok, dat kan mijn pc dus sowieso niet aan...quote:Op dinsdag 20 september 2011 16:52 schreef jpjedi het volgende:
29e BF3 BETA
http://www.battlefield.com/battlefield3/1/beta
Systeem specs hier:
MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS
OS: WINDOWS VISTA (SERVICE PACK 2) 32-BIT
PROCESSOR: 2 GHZ DUAL CORE (CORE 2 DUO 2.4 GHZ OR ALTHON X2 2.7 GHZ)
MEMORY: 2 GB
HARD DRIVE: 20 GB
GRAPHICS CARD (AMD): DIRECTX 10.1 COMPATIBLE WITH 512 MB RAM (ATI RADEON 3000, 4000, 5000 OR 6000 SERIES, WITH ATI RADEON 3870 OR HIGHER PERFORMANCE)
GRAPHICS CARD (NVIDIA): DIRECTX 10.0 COMPATIBLE WITH 512 MB RAM (NVIDIA GEFORCE 8, 9, 200, 300, 400 OR 500 SERIES WITH NVIDIA GEFORCE 8800 GT OR HIGHER PERFORMANCE)
SOUND CARD: DIRECTX COMPATIBLE
KEYBOARD AND MOUSE
DVD ROM DRIVE
RECOMMENDED SYSTEM REQUIREMENTS
OS: WINDOWS 7 64-BIT
PROCESSOR: QUAD-CORE CPU
MEMORY: 4 GB
HARD DRIVE: 20 GB
GRAPHICS CARD: DIRECTX 11 COMPATIBLE WITH 1024 MB RAM (NVIDIA GEFORCE GTX 560 OR ATI RADEON 6950)
SOUND CARD: DIRECTX COMPATIBLE
KEYBOARD AND MOUSE
DVD ROM DRIVE
Wij zijn al wel door. Nu jullie nog.quote:Op dinsdag 20 september 2011 17:37 schreef Diamond3d het volgende:
[..]
Goeie mop. Enig Sarcasme is gelukkig te ruiken.
Nee dat lukt wel... Maar de processor...quote:Op dinsdag 20 september 2011 20:02 schreef jpjedi het volgende:
Tja, minimaal DX 10.1 is best heftig aangezien veel mensen nog op 9 zitten. Vreemd want de xbox heeft ook een DX9 gpu en werkt wel, welliswaar met mindere grafische features maar zou moeten werken imo.
Heb jij geen X2 dan? Hoe speelde je BF2? Dacht dat de X2 toen redelijk gemeengoed was.quote:Op dinsdag 20 september 2011 21:50 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
Nee dat lukt wel... Maar de processor...
Bad company draait hier amper met een x2 en een geforce 430...quote:Op dinsdag 20 september 2011 21:55 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Heb jij geen X2 dan? Hoe speelde je BF2? Dacht dat de X2 toen redelijk gemeengoed was.
Hoezo, is het om de hoek bij je?quote:Op dinsdag 20 september 2011 21:47 schreef ursel het volgende:
[..]
Wij zijn al wel door. Nu jullie nog.![]()
Ga je morgen nog?Ik wel
Xboxquote:Op dinsdag 20 september 2011 23:17 schreef Sickert het volgende:
Bad company draait hier amper met een x2 en een geforce 430...
Bf3 gaat m ook niet worden!
quote:
Kom van origine uit Noordwijk.quote:Op woensdag 21 september 2011 06:51 schreef Diamond3d het volgende:
[..]
Hoezo, is het om de hoek bij je?
Je gaat vast en zeker voor Ajax juichen
Jawel ik heb een X2 4400+... En een ATi 5570...quote:Op dinsdag 20 september 2011 21:55 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Heb jij geen X2 dan? Hoe speelde je BF2? Dacht dat de X2 toen redelijk gemeengoed was.
Maar die 4400+ is geen 2.7 ghz dus ook te traag...quote:Op woensdag 21 september 2011 10:49 schreef jpjedi het volgende:
Tja die kaart gaat het niet worden inderdaad.
Een GTX 560 en je bent weer het mannetje op "high". Ik heb de 560 gekocht 2e hands voor 150 euro.
Volgende week dinsdag pas weer voor t eerstquote:Op woensdag 21 september 2011 09:05 schreef Morpheus2002 het volgende:
![]()
Gears of War 3Keihard geowned met Fer gister
Op naar Act 2? Doen er nog mensen mee? Kan 4 player co-op!
JP mag ook meedoen, wij reviven je wel
Ah verrek, dacht dat die hoger zat.quote:Op woensdag 21 september 2011 11:02 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
Maar die 4400+ is geen 2.7 ghz dus ook te traag...
Nah, zijn niet mijn type games.quote:Op woensdag 21 september 2011 09:05 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]![]()
Gears of War 3Keihard geowned met Fer gister
Op naar Act 2? Doen er nog mensen mee? Kan 4 player co-op!
JP mag ook meedoen, wij reviven je wel
quote:Op woensdag 21 september 2011 11:14 schreef FJD het volgende:
[..]
Volgende week dinsdag pas weer voor t eerst
Ook jij kan het lerenquote:
Nou dat zal wel meevallen hoor. Gewoon een stukje extra beveiligingquote:Op woensdag 21 september 2011 13:20 schreef jpjedi het volgende:
OMFG, MS lijkt bewust op de ondergang aan te sturen.. http://tweakers.net/nieuw(...)inux-onmogelijk.html
Vanavond vrouw, morgen werken, vrijdag MTB weekend, maandag vrouw, is t dinsdag.quote:
Nou, Ubuntu opstart is toch voor veel netwerk beheerders een standaard truc om een pc te reanimeren.quote:Op woensdag 21 september 2011 13:37 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Nou dat zal wel meevallen hoor. Gewoon een stukje extra beveiliging
Jammer dat linux dan niet meer werkt, maar dat is niet het probleem van MS
Hij draait wel lekker hoor Windows 8. Ben alleen nu 7 kwijtquote:Op woensdag 21 september 2011 13:47 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Nou, Ubuntu opstart is toch voor veel netwerk beheerders een standaard truc om een pc te reanimeren.
Verder zie ik niet zozeer in wat er nu veiliger is aangezien het lokaal moet gebeuren en Je dan ook bij kwade bedoelingen de harde schijf apart kan overnemen.
Ik ben fan van W7 maar W8 is al gewaagd met die metro interface maar dit er ook nog eens bij kan de stap wel eens te groot maken.
Is toch alleen een developer preview uit op het moment?quote:Op woensdag 21 september 2011 14:04 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
Hij draait wel lekker hoor Windows 8. Ben alleen nu 7 kwijt
Ja klopt. Die heb ik ook...quote:Op woensdag 21 september 2011 15:35 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Is toch alleen een developer preview uit op het moment?
Ik wacht wel op RC
Kun je de vrouw niet een snelle veeg geven?quote:Op woensdag 21 september 2011 13:46 schreef FJD het volgende:
[..]
Vanavond vrouw, morgen werken, vrijdag MTB weekend, maandag vrouw, is t dinsdag.
Ben em nu aan het downloaden, ben benieuwdquote:
Als jij die van jou niet snel een veeg geeft dan blijft ze vrijgezel!quote:Op woensdag 21 september 2011 20:49 schreef Morpheus2002 het volgende:
Kun je de vrouw niet een snelle veeg geven?
quote:Op woensdag 21 september 2011 21:50 schreef FJD het volgende:
[..]
Als jij die van jou niet snel een veeg geeft dan blijft ze vrijgezel!
quote:
Kan in principe allebei de dagen maar niks is zekerquote:Op woensdag 21 september 2011 22:04 schreef FJD het volgende:
[..]![]()
Volgende week dinsdag of woensdag? Kan 1 dag wel vastpinnen
Gevirtualiseerd? Uhmm.... http://msdn.microsoft.com/en-us/windows/apps/br229516quote:Op woensdag 21 september 2011 18:19 schreef jpjedi het volgende:
Maar die is toch enkel gevirtualiseerd?
Productieversies komen binnenkort.
Dit is onderhuids nog gewoon w7.quote:Op donderdag 22 september 2011 10:08 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
Gevirtualiseerd? Uhmm.... http://msdn.microsoft.com/en-us/windows/apps/br229516
Ok, ja enkel dat startmenu ziet er anders uit. Maar ook de explorer balk, nu met outlook 2010 interface (ribbons).quote:Op donderdag 22 september 2011 12:07 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Dit is onderhuids nog gewoon w7.
quote:
WTF, Kerel is een goede wissel en is enorm gegroeid in Barcelona. Velen hadden het daar niet gered.quote:Op vrijdag 23 september 2011 10:09 schreef Sickert het volgende:
[..]en nu hopen dat Bertje hem erna niet meer ziet staan.
Straat voetballert totaal niet effectief.
Feyenoord hooligan he, dan heb je dat.quote:Op vrijdag 23 september 2011 10:19 schreef jpjedi het volgende:
[..]
WTF, Kerel is een goede wissel en is enorm gegroeid in Barcelona. Velen hadden het daar niet gered.
En om nu te gaan juichen als iemand, wie het dan ook is, zijn kruisbanden afscheurt.. beetje vreemd maar goed.
Ajacieden en Marokaantjes gaan nu eenmaal niet door een deur.quote:Op vrijdag 23 september 2011 10:19 schreef jpjedi het volgende:
[..]
WTF, Kerel is een goede wissel en is enorm gegroeid in Barcelona. Velen hadden het daar niet gered.
En om nu te gaan juichen als iemand, wie het dan ook is, zijn kruisbanden afscheurt.. beetje vreemd maar goed.
Ben benieuwd... Of het niet weer enkel shock-comedie is... Dat kennen we wel van hem. Maar zal ongetwijfeld weer goed zijnquote:Op vrijdag 23 september 2011 11:49 schreef Morpheus2002 het volgende:
Morgen naar Hans TeeuwenHoe was de voorstelling eigenlijk JP?
Okequote:Op vrijdag 23 september 2011 11:58 schreef jpjedi het volgende:
Tja, het is goed en het is precies wat je van hem kent. Maar wel weer veel van hetzelfde. Leuk maar nu moet hij iets anders gaan verzinnen, tevreden voor nu.
Jp
Dat bedoel ik dus inderdaad met het shocken om het shocken...quote:Op vrijdag 23 september 2011 12:27 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
OkeBegreep wel dat hij veel met kanker scheld in z'n show, dat vind ik dan wel weer erg kansloos.
Have funquote:Op vrijdag 23 september 2011 14:37 schreef FJD het volgende:
Thnx Rudy maar voor ik kan spelen heb ik de full wel gok ik
Op weg naar ArdennenLekker MTBen en stiekum gaat de racefiets ook mee aangezien de Redoute in de buurt ligt
Tja, alleen houden ze geen rekening met nieuwe consoles. Als je kijkt naar de huidige set consoles geloof ik het ook wel, maar op het moment dat er nieuwe consoles komen, zal je zien dat games daar weer exclusief voor verschijnen.quote:Op vrijdag 23 september 2011 20:35 schreef jpjedi het volgende:
Have fun Fer
Dit durf ik toch te betwijfelen![]()
http://tweakers.net/nieuw(...)n-consolegaming.html
Inderdaad, de trend voor consoles is veel grilliger vermoed ik dan wordt voorgesteld. Al hebben ze wel een punt met het WoW model. Dat is natuurlijk een goudmijn die je op de console nooit gaat zien.quote:Op vrijdag 23 september 2011 22:14 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Tja, alleen houden ze geen rekening met nieuwe consoles. Als je kijkt naar de huidige set consoles geloof ik het ook wel, maar op het moment dat er nieuwe consoles komen, zal je zien dat games daar weer exclusief voor verschijnen.
Zodra de console markt verslapt, versterkt de pc markt zich. Trekt de console markt weer aan, zal de pc markt weer verslappen.
Althans dat is wat ik er van denk
Datquote:Op vrijdag 23 september 2011 10:52 schreef Sickert het volgende:
[..]
Ajacieden en Marokaantjes gaan nu eenmaal niet door een deur.
Misbaksel eerste klas en in mijn ogen een niet Oranje waardige speler.
dt doet tie express, anders heeft hij geen excuus waarom die zometeen niet meer bovenaan staat.quote:Op zaterdag 24 september 2011 17:59 schreef Diamond3d het volgende:
FJD moet wel nog zijn voetbalpoule invullen...
Ondanks dat ik er later bij ben wil ik dalijk wel eerlijk winnen natuurlijk
Een grensrechter uit Enschede. Ja dan krijg je dit soort dingen. Ook werd 2x een hoekschop ontnomen. Erg opvallend weer van de knvb om deze grensrechter neer te zetten in een duel van Twente terwijl er genoeg andere lopen.quote:
Dat die knakker oet Twente komt maakt het alleen nog maar ergerquote:Op zondag 25 september 2011 13:38 schreef jpjedi het volgende:
Ja dat slaat ook weer nergens op ", alsof ze dit echt bewust georganiseerd hebben
Die grens ziet simpelweg die twentespeler over het hoofd, that's it en meer moet je daar niet van maken
Daar kan ik in komen inderdaad.quote:Op zondag 25 september 2011 13:56 schreef Sickert het volgende:
[..]
Dat die knakker oet Twente komt maakt het alleen nog maar erger
Daar houd je toch rekening mee.quote:Op zondag 25 september 2011 13:38 schreef jpjedi het volgende:
Ja dat slaat ook weer nergens op ", alsof ze dit echt bewust georganiseerd hebben
Die grens ziet simpelweg die twentespeler over het hoofd, that's it en meer moet je daar niet van maken
Het antwoord is vandaag gegeven.quote:Op maandag 19 september 2011 06:53 schreef Diamond3d het volgende:
Overigens ben ik benieuwd hoe Feyenoord er voor staat tegen az a.s. zondag. Jullie?
Er wordt wel gezegd dat Feyenoord het zo goed doet enzo maar ik vraag me af hoe ver ze werkelijk zijn. Tuurlijk doen ze het beter dan het was. Maar dat komt niet doordat ze het nu zo goed doen, maar omdat het onder Mario verschrikkelijk slecht ging.
Tegen Roda winnen is niet moeilijk, dat doet Vitesse 2x zo beter.
Tegen de Graafschap winnen is ook niet moeilijk als je ziet hoe zij verdedigen (bal inleveren, 2 penals waarvan 1 niet terecht etc.)
Bij Nac winnen is op zich knap maar als je ziet hoe Nac dit seizoen speelt valt het allemaal wel mee.
Krijgen ze een iets betere tegenstander (Heracles uit) wordt het meteen een gelijkspel. Ook tegen Heerenveen met goede voetballers voorin winnen ze niet ondanks 2 veldspelers meer.
Ik ben dus zeer benieuwd zondag. Als ze gelijkspelen (of winnen) dan zijn ze veel stappen verder natuurlijk. Maar ik moet het eerst zien tegen clubs als Az, Ajax, PSV, Twente etc.
Calimeroquote:Op zondag 25 september 2011 13:56 schreef Sickert het volgende:
Dat die knakker oet Twente komt maakt het alleen nog maar erger
Als die doelpunt niet was afgekeurd.......quote:Op zondag 25 september 2011 18:36 schreef ursel het volgende:
hoppa. de 3e medaille in de pocket. feyenoord niet gezien, zat op de camping. Maar de berichten zijn wel positief, ondanks het verlies.
Had leerdam ook geen rood gehad.quote:Op zondag 25 september 2011 19:50 schreef Diamond3d het volgende:
[..]
Als die doelpunt niet was afgekeurd.......
Dit kon de scheids niet zien.quote:Op zaterdag 24 september 2011 22:40 schreef Diamond3d het volgende:
Zoo, weer genaaid door die kk Vink.. Een 100% doelpunt afkeuren.
Hij maakt zn naam weer lekker waar.... leuk dat de grens vlagt maar zelfs een scheids moet dit zien.
Met alle respect maar een kansloos stuk, door de ondertoon die ik eruit haalquote:Op zaterdag 24 september 2011 12:47 schreef jpjedi het volgende:
Brok in mijn keel, http://m.spitsnieuws.nl/a(...)vel-op-de-vijverberg
Niet met kanker schelden hier.quote:Op zaterdag 24 september 2011 22:40 schreef Diamond3d het volgende:
Zoo, weer genaaid door die Vink.. Een 100% doelpunt afkeuren.
Hij maakt zn naam weer lekker waar.... leuk dat de grens vlagt maar zelfs een scheids moet dit zien.
Alsof ook maar iemand weet hoe een lijnrechter heet, laat staan waar hij vandaan komt...quote:Op zondag 25 september 2011 14:28 schreef Diamond3d het volgende:
[..]
Als er een Amsterdammer langs de lijnen stond en hij keurde een twente goal af dan weet ik alweer de reacties uit heel Nederland. Het is mij te veel toeval.
Niemand weet dat nee, zelfs de knvb weet niet waar ze hun personeel vandaan halen.quote:Op maandag 26 september 2011 08:56 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
Alsof ook maar iemand weet hoe een lijnrechter heet, laat staan waar hij vandaan komt...
Ik heb niks verwijderdquote:Op maandag 26 september 2011 08:51 schreef FJD het volgende:
Frankie is streng, hij heeft ook al de comments over Fifa verwijderd
Komt ergens November toch? Wel een game waar ik naar uit kijk.quote:Op maandag 26 september 2011 11:41 schreef FJD het volgende:
Uncharted 3 goldWeekend daarna afspreken Puni?
quote:
quote:Op maandag 26 september 2011 12:21 schreef ursel het volgende:
[..]
Als het positief was was die er zelf wel over begonnen.
quote:Op zondag 25 september 2011 19:40 schreef FJD het volgende:
[..]
Calimero
Je hebt trouwens echt een geniaal weekend gemist JPVolgend jaar plannen we weer een lang weekend!
Niet geweestquote:
quote:Op maandag 26 september 2011 13:08 schreef FJD het volgende:
[..]
Niet geweestHad me vergist in de plek. Keek vrijdag heel kort op Google en zag iets staan van Houffalize dus toen dacht ik "zoek ik zaterdag nog wel even uit". Ik zaterdag uitzoeken blijkt dat kreng 60km verder te liggen
Het ging iig over z'n weekendquote:Op maandag 26 september 2011 12:39 schreef ursel het volgende:
[..]
En waar lees jij in die ene zin dat hij met een goed resultaat de Redoute heeft beklommen?
Goed bezig jongensquote:Op maandag 26 september 2011 15:39 schreef Sickert het volgende:
BoF begint digitale schandpaal internetproviders http://www.nu.nl/internet(...)ernetproviders-.html
Ja ik was het echt zat... Speel wel weer met de BoF tag btwquote:Op maandag 26 september 2011 15:39 schreef Sickert het volgende:
BoF begint digitale schandpaal internetproviders http://www.nu.nl/internet(...)ernetproviders-.html
Wat zegt ze?quote:Op maandag 26 september 2011 20:36 schreef Keltie het volgende:
het is een heks van een wijf, maar ergens heeft Babsje Barends wel gelijk over die vrij trappen
Lijkt me duidelijk waarom ik dus de PC prefereer.quote:
Fanboyquote:
Nee hoor maar wordt een beetje moe van BF3 PC & Console vergelijkquote:Op dinsdag 27 september 2011 10:28 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Is het een PC ipv een MAC en is het weer fanboy... stond die nog achter je copy-paste?
Tja dan moet je erover heen lezenquote:Op dinsdag 27 september 2011 11:38 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Nee hoor maar wordt een beetje moe van BF3 PC & Console vergelijk
Ow het stoort me verder niet hoor! Bijna FIFA 12quote:Op dinsdag 27 september 2011 11:41 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Tja dan moet je erover heen lezenVoetbal/W8/fietsen/etc interesseert ook niet iedereen.
Met die vergelijking bemoei ik me niet maar het filmpje vond ik wel grappig.
Komen leuke games aan inderdaadquote:Op dinsdag 27 september 2011 11:42 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Ow het stoort me verder niet hoor! Bijna FIFA 12
Fer. JP & Keltie hoop ik!quote:Op dinsdag 27 september 2011 13:29 schreef Sickert het volgende:
Goddamn.. Forza ook nog... Wie gaat er allemaal aan de Fifa 12 op de xdoos behalve Frankie?
Must buy na het spelen van de demo..
quote:Op dinsdag 27 september 2011 13:40 schreef jpjedi het volgende:
Enige game die ik ook wel eens op de xdoos speel inderdaadfifa 12 ga ik ook halen,
WTF! Hoe kom je daar nou weer aan... En ik maar wachten met mijn veteran level 8... Tiefus EA...quote:Op dinsdag 27 september 2011 14:57 schreef jpjedi het volgende:
Zojuist early beta key ontvangen![]()
BETA BF3 staat te downloaden.
quote:Op dinsdag 27 september 2011 14:57 schreef jpjedi het volgende:
Zojuist early beta key ontvangen![]()
BETA BF3 staat te downloaden.
Aanvragen? Mis ik iets?quote:Op dinsdag 27 september 2011 15:45 schreef Morpheus2002 het volgende:
Zal ik ook een beta key aanvragen? Kan em toch niet draaien op de PC
Geen idee, ik klets maar watquote:
LOL!quote:Op dinsdag 27 september 2011 15:47 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Geen idee, ik klets maar watIk wacht rustig tot de game in de winkel ligt
http://www.budgetgaming.nl/game-profile/fifa+12_Xbox360.htmlquote:Op dinsdag 27 september 2011 15:54 schreef Sickert het volgende:
Waar is Fifa12 zonder cc online het goedkoopst? En heb ik m overmorgen nog binnenheel de release datum niet meegekregen door Bf3
Thnx heb m besteld bij consoleshop.. Enige nog die garandeerd dat ik hem vrijdag heb.. En voor een tientje rij ik hier niet naar de MM..quote:Op dinsdag 27 september 2011 15:55 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
http://www.budgetgaming.nl/game-profile/fifa+12_Xbox360.html
Maar wss istie bij de MediaMarkt het goedkoopst. Zo tussen de 40 & 50 euro (hangt af van de vestiging).
LOL!quote:Op dinsdag 27 september 2011 16:18 schreef Sickert het volgende:
[..]
Thnx heb m besteld bij consoleshop.. Enige nog die garandeerd dat ik hem vrijdag heb.. En voor een tientje rij ik hier niet naar de MM..
quote:Battlefield 3 Limited Edition
Verwacht 27-10-2011
Order geplaatst op: 25-2-2011 13:39:56
Order geplaatst bij: Game Mania Leiden
maar dan mis ik hem nog welquote:Op dinsdag 27 september 2011 16:16 schreef Sickert het volgende:
Comrose komt na de update jpenis.. Heb je zelf nog ergens gepost.
Tja ik ken COD niet sinds COD2 dus dat is wat lastig oordelen voor mij.quote:Op dinsdag 27 september 2011 16:35 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
Maar klinkt goed verder. Niet te veel COD geworden neem ik aan?
Leuk zo'n LAN maar probleem is ik heb nog steeds zo'n computer als 6jaar terug waar ik toen amper bf2 op kon spelenquote:Op dinsdag 27 september 2011 16:46 schreef jpjedi het volgende:
ja een LAN.. kom je ook?
Rudy, ik heb xfire ook deze week weer eens afgestoft
quote:Op dinsdag 27 september 2011 17:39 schreef jpjedi het volgende:
Enkele screens met afterburner OSD
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Screens zijn een beetje mat en flets.. en het lijkt erg op BFBC.quote:Op dinsdag 27 september 2011 18:04 schreef jpjedi het volgende:
Meer de map denk ik en ik heb zo maar een paar keer op die knop geramd voor een ss. Dit zijn de ultra settingsDetail is indrukwekkend. Vooral de AA is erg goed bij bf3.
Textures op xbox staan standaard op low en je vertezicht is beperkter. Maar dat is lastig oordelen zo op basis van alleen een pc ss.
Maar als het je tegen valt dan mag je blij zijn dat je hem gebt voor xbox en niet pc
quote:Op dinsdag 27 september 2011 20:41 schreef jpjedi het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
De ultra settings verschillen trouwens niet van de high settings in de beta.
Ik ga je ponyenquote:
quote:
quote:
quote:Op donderdag 29 september 2011 09:20 schreef Morpheus2002 het volgende:
2 counters en bam 2 - 1 achter
Kun je alweer vanavond? Je hebt toch niet ineens de broek aan he?quote:Op donderdag 29 september 2011 09:40 schreef FJD het volgende:
[..]bijna!
Vanavond weer? Ik vind t wel een geniaal spel, nu al leuker dan 11. Vrees dat JP gaat falen door dat nieuwe verdedigen.
ik zie nixquote:
Ja vanmiddag rond 15.00 open betaquote:Op donderdag 29 september 2011 11:08 schreef Morpheus2002 het volgende:
Is de BF3 beta dan vrij te downloaden en te spelen op Xbox Live?
quote:ON PLAYSTATION 3, THE BETA WILL APPEAR AUTOMATICALLY ON THE PLAYSTATION NETWORK STORE. ON XBOX 360, IT WILL AUTOMATICALLY APPEAR ON XBOX LIVE MARKETPLACE. ON PC, IT WILL AUTOMATICALLY APPEAR IN THE ORIGIN APPLICATION'S FREE GAMES PAGE.
Tis een beta, in de full zul je dit soort problemen niet tegenkomen.quote:Op donderdag 29 september 2011 22:57 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Hier hebben jullie hem ook alvast
http://forums.electronica(...)orking-resolved.html
Nu werkt het installeren van de Catalyst drivers ook al nietquote:Op donderdag 29 september 2011 23:07 schreef FJD het volgende:
[..]
Tis een beta, in de full zul je dit soort problemen niet tegenkomen.
quote:Op donderdag 29 september 2011 22:30 schreef Keltie het volgende:
zal morgen ook eens kijken
ow en heb zin in zondag Fer.. Mooi weer, mooie pot
esc in game maar meeste settings doen het niet in de beta. Video settings zijn ook erg beperkt bijvoorbeeld.quote:Op donderdag 29 september 2011 23:32 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Hmm, net 30 sec gespeeld en ik vind het helemaal niks![]()
Iemand enig idee hoe je je keyboard setting kan aanpassen?
Standaard controls vind ik zuigen.
Later maar eens echt proberen te spelen
De tijd dat het niet wazig en rood was, zag het er wel heel mooi uit
Same here. Man wat heb ik lopen schelden gisteren. Prone, direct er weer uit gooien! En idd COD-achtige level. Kom maar op met conquest!quote:Op vrijdag 30 september 2011 09:33 schreef jpjedi het volgende:
[..]
esc in game maar meeste settings doen het niet in de beta. Video settings zijn ook erg beperkt bijvoorbeeld.
Metro is ook niet mijn ding en is meer een COD/CS map om vooral COD spelers te lokken. CB is een prachtig mooie map maar is officieel nog niet beschikbaar en je zult dus naar de steeds wijzigende paswoorden moeten zoeken en dan veel geduld hebben om te joinen.
Sowieso dat hele "rush" gedoe is voor mij geen BF... ik kijk erg uit naar conquest.
Das wel heel vet ja! Maar heb al glitches ook gevonden. Onder de level kruipen etc. Op een metro liggen en niet geraakt kunnen worden en zo zijn er wel meer...quote:Op vrijdag 30 september 2011 09:47 schreef jpjedi het volgende:
Een RPG zien en horen vliegen in het metro station.
Sounds goodquote:Op vrijdag 30 september 2011 09:33 schreef jpjedi het volgende:
[..]
esc in game maar meeste settings doen het niet in de beta. Video settings zijn ook erg beperkt bijvoorbeeld.
Metro is ook niet mijn ding en is meer een COD/CS map om vooral COD spelers te lokken. CB is een prachtig mooie map maar is officieel nog niet beschikbaar en je zult dus naar de steeds wijzigende paswoorden moeten zoeken en dan veel geduld hebben om te joinen.
Sowieso dat hele "rush" gedoe is voor mij geen BF... ik kijk erg uit naar conquest.
Wat was dat lachen!! Haha die collega van je bezit ook leuke humor! Wanneer weer? :pquote:Op vrijdag 30 september 2011 11:03 schreef Morpheus2002 het volgende:
FIFA 12
Gister met Fer, Kev & een collega van mij gespeeld, heb me kapot gelachenAlleen jammer dat we niet 1 wedstrijd af hebben kunnen maken door dat EA de servers down gooide
Ehhh vanavond laat kan wel en anders wss pas weer dinsdag, misschien zondagquote:Op vrijdag 30 september 2011 11:14 schreef Sickert het volgende:
[..]
Wat was dat lachen!! Haha die collega van je bezit ook leuke humor! Wanneer weer? :p
Voor de afwisseling is zo'n cod map heerlijk! Zie Oasis conquest in BfBc2quote:Op vrijdag 30 september 2011 09:44 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
Same here. Man wat heb ik lopen schelden gisteren. Prone, direct er weer uit gooien! En idd COD-achtige level. Kom maar op met conquest!
Verder, heerlijk spel!
Ja dat stuk is zoooo vet! Dat ze uit dat station komen!quote:Op vrijdag 30 september 2011 11:16 schreef Sickert het volgende:
[..]
Voor de afwisseling is zo'n cod map heerlijk! Zie Oasis conquest in BfBc2
En die metro! Wat een vet stuk als je weer buiten komt!!
Volgens mij hebben we toch wel degelijk 1 wedstrijd afgemaaktquote:Op vrijdag 30 september 2011 11:03 schreef Morpheus2002 het volgende:
FIFA 12
Gister met Fer, Kev & een collega van mij gespeeld, heb me kapot gelachenAlleen jammer dat we niet 1 wedstrijd af hebben kunnen maken door dat EA de servers down gooide
Nee hoor. 1ste keer crashte mijn verbinding en daarna de EA servers.quote:Op vrijdag 30 september 2011 12:57 schreef FJD het volgende:
[..]
Volgens mij hebben we toch wel degelijk 1 wedstrijd afgemaakt![]()
Ik kan vanavond ook nog wel, wel wat later op de avond. Eerst borrel
quote:Op vrijdag 30 september 2011 09:44 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
Same here. Man wat heb ik lopen schelden gisteren. Prone, direct er weer uit gooien! En idd COD-achtige level. Kom maar op met conquest!
Verder, heerlijk spel!
Barca Madrid hebben we afgemaakt toch? Jullie kwamen 1-0 voor, Ramos kreeg rood en toen speelden we jullie helemaal gekquote:Op vrijdag 30 september 2011 13:03 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Nee hoor. 1ste keer crashte mijn verbinding en daarna de EA servers.
Of bedoel je de 1 vs 1 match?
Ik had hetzelfde gevoel. Ik heb geen tegenstander gezien, maar werd wel 2x gekilled en volgens mij ook beide keren van vorenquote:Op vrijdag 30 september 2011 13:13 schreef staticdata het volgende:
[..]
Tot nu toe vind ik er geen flikker aan. zal wel zijn dat je niet ff rustig kan wennen aan de map, hoe alles werkt voordat je voor je kop geknalt wordt. Ook de zichtbaarheid van de tegenstanders is wennen.
Nog een herkansing geven.
Volgens mij crashte mijn verbinding toen in de 2de helftquote:Op vrijdag 30 september 2011 13:34 schreef FJD het volgende:
[..]
Barca Madrid hebben we afgemaakt toch? Jullie kwamen 1-0 voor, Ramos kreeg rood en toen speelden we jullie helemaal gek
Doen! ¤ 44,- bij de MediaMarkt / Saturn in Rotterdamquote:Op vrijdag 30 september 2011 14:31 schreef Keltie het volgende:
Begin nu toch te twijfelen of ik hem niet moet gaan kopen
Dan kan ik hem net zo goed in Geldermalsen voor ¤59 halenquote:Op vrijdag 30 september 2011 14:49 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Doen! ¤ 44,- bij de MediaMarkt / Saturn in Rotterdam
Kan ook. Of on-line bestellenquote:Op vrijdag 30 september 2011 14:50 schreef Keltie het volgende:
[..]
Dan kan ik hem net zo goed in Geldermalsen voor ¤59 halen
quote:Op vrijdag 30 september 2011 14:29 schreef Morpheus2002 het volgende:
Volgens mij "crashte" mijn verbinding toen in de 2de helft
Laat Frankie ut maar niet horen.quote:Op vrijdag 30 september 2011 21:10 schreef Diamond3d het volgende:
FIFA12.. wat een KAK spel. Hoe erg kan je falen.![]()
![]()
![]()
Een hoge bal daalt richting me keeper... Casillias vangt hem onder de lat, op de doellijn, loopt vervolgens 2 stappen achteruit, doelpunt![]()
Lucio wordt genoemd bij het nationale team van Engeland
Afstandsschoten van 40 meter gaan er zeer makkelijk in, Messi eat ya heart out zullen we maar zeggen.
Uitgooien worden corners
Zeer lage camerastand bij sommige stadions![]()
De feeling van het verdedigen voelt gewoon kut en fout aan. Zal misschien wennen zijn maar het maakt het er niet leuker op vooralsnog.
Commentator wederom van![]()
niveau
Tackles die je overduidelijk op de man zet komen niet aan... de speler ontwijkt hem zelfs niet.
Nee, het is 5x niks.
Single play ben ik het deels met hem eens.. Het is bijna niet te doen. Maar het zal wel oefenen zijn... Fer Frankie? Zo nog ff een.potjee?quote:
Wat is jouw origin naam?quote:Op vrijdag 30 september 2011 13:35 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Ik had hetzelfde gevoel. Ik heb geen tegenstander gezien, maar werd wel 2x gekilled en volgens mij ook beide keren van voren
Mag ik ook joinen?quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 00:04 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Wat is jouw origin naam?
Gevonden, had verkeerd gezocht. Ik heb je een invite gestuurd en ik heb BoF als platoon aangemaakt.Met jou erbij zijn we met 5
![]()
Dank uquote:Op zaterdag 1 oktober 2011 00:04 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Wat is jouw origin naam?
Gevonden, had verkeerd gezocht. Ik heb je een invite gestuurd en ik heb BoF als platoon aangemaakt.Met jou erbij zijn we met 5
![]()
quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 08:54 schreef FJD het volgende:
Gisteren 68 bier af moeten rekenen met vier manSterk verhaal!
Jij??quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 10:37 schreef Sickert het volgende:
[..]![]()
Al ken ik iemand die de helft voor zn rekening kon nemen
Ik heb ook net geapplied voor het BoF platoonquote:Op zaterdag 1 oktober 2011 00:04 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Wat is jouw origin naam?
Gevonden, had verkeerd gezocht. Ik heb je een invite gestuurd en ik heb BoF als platoon aangemaakt.Met jou erbij zijn we met 5
![]()
Je kan het gewoon nietquote:Op vrijdag 30 september 2011 21:10 schreef Diamond3d het volgende:
FIFA12.. wat een KAK spel. Hoe erg kan je falen.![]()
![]()
![]()
Een hoge bal daalt richting me keeper... Casillias vangt hem onder de lat, op de doellijn, loopt vervolgens 2 stappen achteruit, doelpunt![]()
Lucio wordt genoemd bij het nationale team van Engeland
Afstandsschoten van 40 meter gaan er zeer makkelijk in, Messi eat ya heart out zullen we maar zeggen.
Uitgooien worden corners
Zeer lage camerastand bij sommige stadions![]()
De feeling van het verdedigen voelt gewoon kut en fout aan. Zal misschien wennen zijn maar het maakt het er niet leuker op vooralsnog.
Commentator wederom van![]()
niveau
Tackles die je overduidelijk op de man zet komen niet aan... de speler ontwijkt hem zelfs niet.
Nee, het is 5x niks.
maar aan de andere kant zou ik het zelf ook voor m'n kind/kleine neefje/whatever doenquote:Op zaterdag 1 oktober 2011 13:51 schreef jpjedi het volgende:
http://t.co/enLPcFtN
Aandoenlijk is het zeker
Ja ik ook maar ik heb geen Ajax pak aanquote:Op zaterdag 1 oktober 2011 16:06 schreef Keltie het volgende:
[..]
maar aan de andere kant zou ik het zelf ook voor m'n kind/kleine neefje/whatever doen
boeiend. Als clubfiguur zou het mij ook geen aars uitmakenquote:Op zaterdag 1 oktober 2011 18:10 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Ja ik ook maar ik heb geen Ajax pak aan
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |