niet zo haten joh. Wel een domme vraag.quote:Op dinsdag 13 september 2011 16:43 schreef Pobberd het volgende:
[..]
Nee, het staat voor de fun in de TT, puur omdat het kan.
Er is anders helemaal geen demo voor de PS3quote:Op dinsdag 13 september 2011 16:44 schreef Toekito het volgende:
[..]
niet zo haten joh. Wel een domme vraag.
Sorry!quote:Op dinsdag 13 september 2011 16:44 schreef Toekito het volgende:
[..]
niet zo haten joh. Wel een domme vraag.
Die komt morgen.quote:Op dinsdag 13 september 2011 16:44 schreef WSquater het volgende:
[..]
Er is anders helemaal geen demo voor de PS3
Ben ook bang dat er veel Barca fans zijn die met een rood/blauwe bril op de wedstrijden bekijken. Voetbal technisch gezien zijn ze de beste ter wereld, sportief gezien valt er nog veel vooruitgang te boeken.quote:Op dinsdag 13 september 2011 16:40 schreef Catch22- het volgende:
[..]
Ik ben een grote Barça fan, maar er wordt wel vaak fopgedoken door Barça, helaas.
echte bazen hebben een 360!quote:Op dinsdag 13 september 2011 16:44 schreef WSquater het volgende:
[..]
Er is anders helemaal geen demo voor de PS3
Met Anzhi beginnen, die hebben toch 10 miljoen miljard om spelers te kopenquote:Op dinsdag 13 september 2011 16:46 schreef Doublepain het volgende:
Met 11 had ik een carriere gemaakt met Barça, ik probeerde Iniesta en Villa te verkopen. Maar dat wil niet. Hopelijk fixen ze dat in 12.
Kan ik eindelijk het oude Barça maken, met Eto'o in de spits en Ronaldinho in mijn team.
Spijker, kop, etc. De wedstrijden tegen Real waren niet goed van beide kanten, maar er was elke keer maar één ploeg die wilde voetballen. Als je keer op keer op je enkel wordt getrapt, dan ga je na verloop van tijd inderdaad schwalbes maken om kaarten aan te naaien. Bovendien heeft Real in die wedstrijden ook de nodige schwalbes gemaakt, maar die werden simpelweg overschaduwd door de harde overtredingen.quote:Op dinsdag 13 september 2011 16:38 schreef LinQ het volgende:
[..]
Oké, ik ga vanavond weer proberen te genieten van Barca. Hoop dat je gelijk hebt, heb me vorig jaar namelijk kapot geërgerd aan Barca in de wedstrijd tegen Real (niet dat real lekker bezig was, die Pepe moet levenslang geschorst worden)
Maar vaak zijn het dezelfde spelers (Alves, Mascherano en Busquets). Tegenwoordig is het de trend om te zeggen dat heel Barcelona snel ligt, alleen maar omdat ze destijds die Clasico's hebben gezien. In een andere, willekeurige wedstrijd liggen ze net zo vaak op de grond als andere ploegen.quote:Op dinsdag 13 september 2011 16:40 schreef Catch22- het volgende:
[..]
Ik ben een grote Barça fan, maar er wordt wel vaak fopgedoken door Barça, helaas.
Nee, lelijke shirts dat ze hebben.quote:Op dinsdag 13 september 2011 16:47 schreef LinQ het volgende:
[..]
Met Anzhi beginnen, die hebben toch 10 miljoen miljard om spelers te kopen
Volgens mij maakt het bij Ronaldinho sowieso niet uit welk shirt hij aan doetquote:Op dinsdag 13 september 2011 16:48 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Nee, lelijke shirts dat ze hebben.![]()
Staat Ronaldinho niet.
Ik ga proberen!quote:Op dinsdag 13 september 2011 16:50 schreef psychedelicate het volgende:
Well, fuck. XBL doet het hier weer.
1 shirt past bij hem en dat is die van Barça.quote:Op dinsdag 13 september 2011 16:49 schreef LinQ het volgende:
[..]
Volgens mij maakt het bij Ronaldinho sowieso niet uit welk shirt hij aan doet
Argh, bij mij nog niet.quote:Op dinsdag 13 september 2011 16:50 schreef psychedelicate het volgende:
Well, fuck. XBL doet het hier weer.
Waarom begint hij nu bij iedereen te werken en bij mij niet?quote:Op dinsdag 13 september 2011 16:55 schreef Tim86 het volgende:
XBL werkt hier nu, maar de fifa demo niet..krijg op dat deel een error
Het is idd overdreven dat messi 95 en villa 91 is ja.quote:Op dinsdag 13 september 2011 16:58 schreef LinQ het volgende:
Wat ik ook wel grappig vind is het feit dat op de EA forums iedereen het raar vindt dat Messi in de game zo goed is...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |