1quote:Op zondag 11 september 2011 14:29 schreef charmed_angel het volgende:
Hoeveel afleveringen van Oh Oh Cherso heb ik gemist> Weet iemand dat?
quote:Op zondag 11 september 2011 15:22 schreef -Vaduz- het volgende:
C_aatje back voelt ook wel weer goed.
ja dat is ook wel weer waarquote:Op zondag 11 september 2011 15:44 schreef -Vaduz- het volgende:
Haha, zo jammer dat dat er niet inzit. Nu maar weer fun hebben hier.
Nou ja, kekke carrièreswitch was het wel geweestquote:Op zondag 11 september 2011 16:33 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
NeeIk niet, maar dat beroep kan je wel kiezen
Whahaha dat is waar en het verdient ook nog eens goedquote:Op zondag 11 september 2011 16:35 schreef Lutte het volgende:
[..]
Nou ja, kekke carrièreswitch was het wel geweest
Ik heb het nagevraagd, 1 maand van te voren hier. Dus met 1,5 ben ik ruim op tijd.quote:Op zondag 11 september 2011 16:37 schreef Renesite het volgende:
Doet me denken aan mijzelf toen ik werkcoach. Ik was vrij streng als stagiair! Mensen die wisten dat ze werkloos werden moesten zich minimaal 2 maanden al vooraf melden en al een intakegesprek gehad hebben. Ook die mensen moesten minimaal 2 maal per week solliciteren.
Ach. Mensen doe niet graag werken schrok ik hierdoor wel af, hahaha
Op een gegeven moment staar je je ook blind hè.. Dus dan gewoon effe pauze.quote:Op zondag 11 september 2011 16:38 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Whahaha dat is waar en het verdient ook nog eens goed
Hihihi..... pffff moeilijk hoor, zit me al heel de middag blind te staren op vacatures, maar ik weet het gewoon niet. Misschien toch tijdelijk administratie en dan goed denken wat ik echt wel, ik kan sowieso nu makkelijker van baan wisselen als ik wil![]()
Liefst zo snel mogelijk vast contract enzo. Had wel weer wat aangeboden gekregen, maar dat is scheepsvaart, maar dat wil ik dus juist totaal niet
Op de binnendienst en planner enzoquote:Op zondag 11 september 2011 16:41 schreef Lutte het volgende:
[..]
Op een gegeven moment staar je je ook blind hè.. Dus dan gewoon effe pauze.
En in de scheepsvaart? Wat dan? Als matroosje?
Ja klopt helemaalquote:Op zondag 11 september 2011 16:44 schreef Renesite het volgende:
Niet gemiddeld per week maar daadwerkelijk per week. Anders doe je aan het begin van de maand 8 en dan.laat je het erbij. Dat was de regel die wij hadden po ons werkpleon.
Verder: mensen die de ww zien als carrièreswitch: twee sollicitaties op vacatures die de kortste weg naar werk betekenden en wat je extra solliciteert in andere richtingen zijn dan zogezegd meegenomen.
De eerste 3 maanden 75% lees ik net, en na 3 maanden 70%quote:Op zondag 11 september 2011 16:46 schreef Renesite het volgende:
Op die grond: binnendienst en planner in de scheepvaart zou passend kunnen zijn. Als het maar meer verdient dan je ww rechten en.het met je thuissituatie ook zogezegd aanvaardbaar is.
Maar dat gaat in principe op zodra je daadwerkelijk in de ww zit. Is slechts 70% van je inkomen namelijk. Dat os uiteraard kut tenzij je centen zat hebt
quote:Op zondag 11 september 2011 16:49 schreef Renesite het volgende:
Ik had een klant die zei dat hij niet genoeg geld had voor postzegels en zo. Verwachtte dat ik mijn portemonnee trok
Eet smakelijk alvast.quote:Op zondag 11 september 2011 17:02 schreef charmed_angel het volgende:
wow wat een gedoe
Even mijn oude werkgever mailen morgen![]()
Hihihi. Gelukkig helpen ze me daar nog wel mee![]()
Ik ga eten maken
Ow en Rene bedankt voor de info, ook al wist ik bijna alles zelf alhihi
Geniet ervan.quote:Op zondag 11 september 2011 17:21 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
ja laatste keer patatjesDus ik ga er van genieten
Hoe komt dat danquote:Op zondag 11 september 2011 16:46 schreef Lutte het volgende:
Ik ga maar even douchen ofzo.. Het is echt tien keer niks vandaag, heb alles al geprobeerd maar blijf maar kriebelig en onrustig.
Je maakt jezelf ook een beetje druk... heb je niet iets wat je kunt ter afleiding ofzoquote:Op zondag 11 september 2011 17:44 schreef Lutte het volgende:
[..]
School loopt te eikelen, dat van vrijdag en ik ben weer veel te druk
Ik ben nu een ellendig lange lijst onbeantwoorde mails en berichten aan het beantwoorden. Maar of dat nou zo ontspannend is vraag ik me af want ik word echt boos om sommige dingenquote:Op zondag 11 september 2011 17:47 schreef iBenny het volgende:
[..]
Je maakt jezelf ook een beetje druk... heb je niet iets wat je kunt ter afleiding ofzo?
gister 9, toch?quote:Op zondag 11 september 2011 20:26 schreef Renesite het volgende:
Ow, is het alweer de 'hoeveel weken' of stop ik daar nu mee... hmm hmm
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |