KATTENstaartquote:Op zondag 11 september 2011 17:25 schreef lipje het volgende:
[..]
kale
Dat zijn wel pics waard [ afbeelding ]
DW en ik waren gsiter verkleed als katquote:Op zondag 11 september 2011 17:28 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Hmmz, een neppert of dat? :
[..]
ik verheug me er opquote:Op zondag 11 september 2011 17:34 schreef Barcaconia het volgende:
In België is het ook alweer versoepelt. Tegenwoordig hoef je alleen nog maar de body cavity search te ondergaan, voor de rest mag je zo doorrijden.
Wil ik weten waarom?quote:Op zondag 11 september 2011 17:34 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
KATTENstaart
[..]
DW en ik waren gsiter verkleed als kat
Moejje effe met Anne praten; die weet tig sluiproutesquote:Op zondag 11 september 2011 17:30 schreef Barcaconia het volgende:
[..]
Nee, daar begin ik niet aan. Met die gigantisch strenge grenscontroles naar Duitsland heb ik daar wel wat meer voor nodig.
joah. wel vers,vandaar dat ie meer glimt dan de rest van de auto.quote:Op zondag 11 september 2011 19:28 schreef blup het volgende:
Check die Hella Supertones!
shit, wacht, die zijn rood.. Standaard claxon?
je eerste post die een glimlach veroorzaaktequote:
quote:Op zondag 11 september 2011 19:42 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
joah. wel vers,vandaar dat ie meer glimt dan de rest van de auto.
[..]
je eerste post die een glimlach veroorzaakte
Whahahahha veeg me opquote:Op zondag 11 september 2011 21:10 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
Hee kijk wat ik gemaakt heb!
[ afbeelding ]
Ja, trollen willen tandengeknars horen, en geen gegiechel, schoot een beetje zijn doel voorbij zeg maarquote:Op zondag 11 september 2011 21:03 schreef Barcaconia het volgende:
Je eerste post die een glimlach veroorzaakt en je haalt hem weg?
notquote:Op zondag 11 september 2011 21:11 schreef Barcaconia het volgende:
[..]
Whahahahha veeg me op! ! Wat een geniale post!! Ik lig helemaal dubbel hier!! Nu mag je in de OP met die prachtige creatie!
Ahja, goed punt.quote:Op zondag 11 september 2011 21:13 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Ja, trollen willen tandengeknars horen, en geen gegiechel, schoot een beetje zijn doel voorbij zeg maar
hihi nee was maar een grapje.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |