Ook naar je aanbetaling kan je dan fluiten.quote:Op woensdag 7 september 2011 20:48 schreef eefje002 het volgende:
Geen idee of het wel of niet mag.. Maar ik zou het in ieder geval niet doen... Als de keukenzaak failliet gaat, kan je fluiten naar je keuken..... Aanbetaling is natuurlijk niet meer dan normaal.
Dat klopt, maar naast dat vele zaken nog steeds alleen iDeal aanbieden (wat dus wel degelijk een probleem oplevert als je erop zou staan, maar gelukkig niemand die dit doet). Daarnaast zie je dat door de prijsstelling, veel zaken je feitelijk dwingen voor iDeal te kiezen (extra bedrag vragen bij betaling onder rembours/creditcard enz.).quote:Op woensdag 7 september 2011 20:18 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
Dat is volgens mij correct. Als je als klant zelf de keuze maakt om niet af te halen/onder rembours, mag er gewoon 100% vooruitbetaling verlangd worden. Of dat via iDeal is, een normale bankoverschrijving, of per postkoets/postduif doet dan niet terzake.
Correct, het alleen aanbieden van 100% vooruitbetaling (iDeal of wat dan ook) mag feitelijk niet. Maar dat ligt niet aan iDeal.quote:Op woensdag 7 september 2011 21:07 schreef Five_Horizons het volgende:
Dat klopt, maar naast dat vele zaken nog steeds alleen iDeal aanbieden (wat dus wel degelijk een probleem oplevert als je erop zou staan, maar gelukkig niemand die dit doet).
Dat is wettelijk gezien gewoon normaal. Als je gaat afhalen heb je overigens ook extra kosten, denk aan OV, brandstof en/of parkeergeld.quote:Daarnaast zie je dat door de prijsstelling, veel zaken je feitelijk dwingen voor iDeal te kiezen (extra bedrag vragen bij betaling onder rembours/creditcard enz.).
Zo'n keuken wordt toch normaal op maat gemaakt en ingebouwd? Het lijkt me vrij lastig zoiets terug te halen en weer verkoopbaar te maken als de koper niet betaalt.quote:Op woensdag 7 september 2011 15:50 schreef klusfoobje het volgende:
waarom betaal je überhaupt voorruit ? Een goed bedrijf kan prima een factuur sturen bij aflevering.
Hij heeft ze dus wel gehad of in elk geval kunnen lezen!quote:Algemene voorwaarden zijn uiteraard niet doorgelezen
Moet de keukenboer van TS wel aangesloten zijn bij het CBW.quote:Op woensdag 7 september 2011 11:41 schreef Essebes het volgende:
Volgens mij mag dit niet, volgens de voorwaarden van het CBW
Dat lees ik er niet in.quote:Op woensdag 7 september 2011 21:39 schreef Gravedigger het volgende:
[..]
Hij heeft ze dus wel gehad of in elk geval kunnen lezen!
Als het bedrijf bij CBW aangesloten is niet. Anders wel.quote:Op woensdag 7 september 2011 20:56 schreef r_one het volgende:
[..]
Ook naar je aanbetaling kan je dan fluiten.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |