abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_101768053
quote:
7s.gif Op vrijdag 9 september 2011 22:39 schreef WammesWaggel het volgende:

[..]

Jij bent er zo eentje, op ignore dus.
Tuurlijk joh, heb je geen antwoord op feiten reageer je zo :W
pi_101777759
Op weg naar het vliegveld, nog 100 km.
  zaterdag 10 september 2011 @ 11:14:37 #88
254206 Levolution
-|||----------|||-
pi_101778781
Hoewel ik de wandaden van Israël ten zeerste afkeur, wil ik toch even benadrukken dat als Erdogan zo graag aan de kant van de Palestijnen wil staan, hij natuurlijk ook onze Koerden een stukje land moet geven.
This isn't even my final form.
pi_101779584
Ha.
pi_101779701
Gisteren werd er pkker opgepakt, broertje zag 'm afgevoerd worden. 1tje schiet natuurlijk niet op, maargoed beter dan niets. :')
pi_101781277
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 september 2011 18:10 schreef WammesWaggel het volgende:

[..]

Behoorlijk kansloos weer van Erdogan.
Volgens de VN was het eerste konvooi gewoon fout, daarnaast heeft Turkije het tweede konvooi ook niet laten doorgaan.
Ik moet altijd lachen om de mensen die in de discussie over het conflict tussen Israël en de Palestijnen de VN erbij betrekken. En dit dan doen in het voordeel van Israël. De VN; brullende leeuw op papier, gehandicapte zeehond in de realiteit.

quote:
En nu zou Turkije voor de Israelische kust wel even zonder overwicht op de zee en in de lucht een beetje cowboytje gaan spelen? kansloos, hopelijk komt men tot een compromis anders is Turkije een paar schepen kwijt.
Gaza valt niet onder het bestuur van Israël en kan het dus niet zo zijn dat de Turkse schepen zich dan bevinden voor de Israëlische kust. Het zou wat zijn als Nederland zou bepalen wat er wel en niet mocht varen naar Antwerpen.

quote:
Alles draait nu om het ego van Erdogan, het bedreigen van Assad die de rebellen in zijn land aan he bevechten is weten wij het nog? een paar weken geleden zou Turkije het niet accepteren, nou Assad gaat rustig door en boek succes na succes en Erdogan blaft al minder.
Laten we het verhaal nu even omdraaien. De VN vond de aanval op de vloot (Mavi Marmara) "excessief en onredelijk"/"buitensporig en redeloos". Turkije eiste excuses, maar excuses bleven uit. Komt dat nou door het ego van Erdoğan of door het ego (en/of koppigheid) van de Israëlische leiders?
pi_101781713
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 september 2011 22:25 schreef WammesWaggel het volgende:

[..]

Nuja voor je anderen het verwijt maakt minder scifi te moeten kijken dan zou ik je er op willen wijzen dat het aanvallen van een Israelisch marine schip dat een legale entering van een Turkse schip voor de kust van Gaza een Turkse oorlogsdaad is, datzelfde is het wanneer de Turkse marine de vreedzame boringen naar gas in de wateren van de EU lidstaat Cyprus stopt door daar met geweld een einde aan te maken.
De aanval op Mavi Marmara vond plaats op de internationale wateren. Moet ik verder praten of snap je het al?

quote:
Punt is natuurlijk dat dreigen wat Erdogan nu doet onverantwoord is, zaken escaleren rap, zoals dat ook bij WO1 het geval was.
Wacht even. Een schip binnenvallen op internationale wateren en 9 mensen vermoorden is niet onverantwoord en zorgt er niet voor dat de zaken rap escaleren?

quote:
Erdogan is als een labiele puber die voor de donerzaak schreeuwt dat hij de overbuurman wel even dood gaat maken, en dat doe je niet op dit niveau.
Inderdaad, op dit niveau val je schepen binnen op internationale wateren en vermoord je 9 mensen. Zo doe je dat.

quote:
Nog even en het MO van Kadaffi af en Erdogan gaat er met zijn bijnaam Mad dog vandoor.
Oeh, wacht. Zo ken ik er ook eentje. Nog even en Peres is de nieuwe Hitler! :D. :D. :D.

quote:
FYI zo'n oorlog heeft op de olie wereldwijd weinig effect hoor, de VS is al jaren niet meer afhankelijk van olie uit het MO, China bv weer wel maar die loopt niet langs Turkije.
Welke oorlog? Waar het hart vol van is...
pi_101781882
FOK! abo: e38,40

Die discussie hier; priceless _O_ O+
pi_101788661
I'm on a plain tutututututu
I can't complain tututututu
pi_101796031
quote:
10s.gif Op zaterdag 10 september 2011 11:47 schreef Ayca het volgende:
Gisteren werd er pkker opgepakt, broertje zag 'm afgevoerd worden. 1tje schiet natuurlijk niet op, maargoed beter dan niets. :')
waarom?
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_101822311
Vanavond Grenzeloos Verliefd in Turkije. 19.50 op Net 5, genieten van de clash der Koeltoeren :D
  zondag 11 september 2011 @ 22:38:29 #97
254206 Levolution
-|||----------|||-
pi_101838698
quote:
1s.gif Op zondag 11 september 2011 17:08 schreef WammesWaggel het volgende:
Vanavond Grenzeloos Verliefd in Turkije. 19.50 op Net 5, genieten van de clash der Koeltoeren :D
Turkse vrouwen zijn hemels, ik snap wel waarom een Nederlandse man daarvoor zou gaan.
Maar Nederlandse vrouwen die voor Turkse mannen gaan en vica versa. :')

(niet gekeken overigens, weet niet welke het geval was)
This isn't even my final form.
pi_101840648
quote:
0s.gif Op zondag 11 september 2011 22:38 schreef Levolution het volgende:

[..]

Turkse vrouwen zijn hemels, ik snap wel waarom een Nederlandse man daarvoor zou gaan.

Vertel mij wat, er waren vakanties dat er tussen de vijf en tien alle hoeken van mijn slaapkamer zagen *)
Nu een vaste relatie met een Hollands-Surinaamse, dat is ook op de langere termijn makkelijker. ;)


quote:
Maar Nederlandse vrouwen die voor Turkse mannen gaan en vica versa. :')


Daar ging deze aflevering over, leuk meisje en hij liep breed en had een bar dus dat was voorspelbaar :D


Grenzeloos verliefd #9 Met een agressieve Turk

[ Bericht 4% gewijzigd door WammesWaggel op 11-09-2011 23:19:52 ]
pi_101845953
quote:
0s.gif Op zondag 11 september 2011 23:13 schreef WammesWaggel het volgende:

[..]

Vertel mij wat, er waren vakanties dat er tussen de vijf en tien alle hoeken van mijn slaapkamer zagen *)
Nu een vaste relatie met een Hollands-Surinaamse, dat is ook op de langere termijn makkelijker. ;)

[..]

Daar ging deze aflevering over, leuk meisje en hij liep breed en had een bar dus dat was voorspelbaar :D

Grenzeloos verliefd #9 Met een agressieve Turk
'Ik kan haar niet schoppen dus breek ik haar hart' :D :')
pi_101846603
quote:
10s.gif Op maandag 12 september 2011 01:59 schreef Ayca het volgende:

[..]

'Ik kan haar niet schoppen dus breek ik haar hart' :D :')
Rare man!
pi_101846633
Hij heeft echt een enorme boevenkop en dan ook nog in combinatie met die lederen jas :')
Standaard zouden ze hem in GTST casten als dealer :')


Gemist?
http://www.net5.nl/web/show/id=1676414/langid=43
pi_101854812
hij kan wel goed engels voor een turk
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')