Ok, ik loop zo wel alvast naar het station. Kan er maar alvast staanquote:Op maandag 5 september 2011 21:54 schreef Breezerslet17 het volgende:
[..]
Geen idee, ik zie wel [ afbeelding ]
Zo hard krijsen bij die spinnen?quote:Op maandag 5 september 2011 22:04 schreef Breezerslet17 het volgende:
Ik kijk nu Fort Boyard, ik herken mezelf een beetje in Ferry Doedens
Je loopt toch maar even naar het station nu voor wat betaald vlees?quote:
Je draagt ook een rode string?quote:
De shoarma boer zit om de hoekquote:Op maandag 5 september 2011 22:06 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Je loopt toch maar even naar het station nu voor wat betaald vlees?
Je kon niet zien wat hij aan had onder z'n broekjequote:Op maandag 5 september 2011 22:06 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Je draagt ook een rode string?
quote:Op maandag 5 september 2011 22:06 schreef Vlarp het volgende:
[..]
En wat nog meer dan? Hetg hysterisch als een hetero met handjes wapperen?
Zulke feitjes weet ik dan weer nietquote:Op maandag 5 september 2011 22:06 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Je draagt ook een rode string?
Trek je doorschijnende boxer aan en laat hem iets bezorgen!quote:
Ik gooi wel een schnitzel in de pan als ik warm vlees wil. Weet ik tenminste dat het vlees is wat niet bedorven is.quote:Op maandag 5 september 2011 22:07 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Trek je doorschijnende boxer aan en laat hem iets bezorgen!
Leuk! Als hij nog steeds zo lekker draait als vroeger, of zelfs beter dan wordt het leukquote:
Volgens mij heb ik die nog ergens eentjequote:Op maandag 5 september 2011 22:07 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Trek je doorschijnende boxer aan en laat hem iets bezorgen!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |