abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_102033531
Ja tuurlijk, het is niet leuk. Maar als volwassene moet je je daar toch overeen kunnen zetten, zou ik zeggen. En ik leg het - in tegenstelling tot sommige urologen - altijd heel netjes uit wat ik ga doen :P
pi_102036329
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 september 2011 19:02 schreef MaxC het volgende:
Vooral operaties met CT's waar je ook nog 4-5 uur een loodschort aan moet 8)7
CT's tijdens OK? Fancy, of doorlichting?
pi_102039483
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 september 2011 21:21 schreef dotKoen het volgende:
Ja tuurlijk, het is niet leuk. Maar als volwassene moet je je daar toch overeen kunnen zetten, zou ik zeggen. En ik leg het - in tegenstelling tot sommige urologen - altijd heel netjes uit wat ik ga doen :P
Een jaartje geleden had ik een afspraak op de poli urologie voor klachten die ik destijds had. Het maakte mij niets uit of het een man of een vrouw was (was een vrouw), als ik maar van die klachten afkwam..

Een patiënt maakt het over het algemeen niets uit als ze ziek in bed liggen, ze voelen zich al ellendig genoeg. En na een paar dagen doodziek op een verpleegafdeling generen ze zich nergens meer voor.
pi_102043465
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 september 2011 20:31 schreef De_Kardinaal het volgende:

[..]

Altijd waar, want een co-assistent kan nou eenmaal nooit een beroep doen op het genoemde lid, daar hij/zij onmogelijk beroepshalve aanwezig kan zijn. Een co-assistent is immers geen beroep, het is dus een overtreding van genoemd lid of het onrechtmatig uitvoeren van het ambt van geneesheer. De mensen die je opnoemt zijn beroepshalve daar aanwezig conform genoemd lid en dat is toegestaan.
Gaap wat een geklets zeg. Nou goed, dan geven we elke patiënt bij z'n preoperatieve screening toch nog es 50 formulieren mee om door te lezen en te ondertekenen zodat al die mensen geen/wel toestemming hebben om op de OK te komen. Niet mijn probleem hoor
pi_102043680
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 september 2011 20:56 schreef De_Kardinaal het volgende:

[..]

Nee, maar het maakt voor het recht wel anders. Maar volgens mij weigeren niet veel mensen co-assistenten in een academisch ziekenhuis. Ik denk meer bij de HA of bij een afdeling als
gynaecologie of urologie? Iemand ooit geweigerd hier? :P
Ik ben een keer geweigerd ja. Of Nouja, geweigerd is een groot woord. Patiënt
maakte een beetje amok omdat ie vond dat ik eruit zag alsof ik net uit de luiers was. En dus vond ie dat ik er een -in zijn ogen- volwassene bij moest halen.

Toen even met hem gesproken en hem weten te overtuigen dat ik wel degelijk in staat was om hem te woord te staan
en hem te onderzoeken en toen was het geen probleem meer. Denk dat iedereen dat wel es heeft meegemaakt? (en zeker als je een meisje bent van nog geen 1,65 m ;) )

En een collega co is een keer echt geweigerd omdat de patiënte een vrouw wilde (was een geval van pubertas praecox en het kind geneerde zich nogal)

Wij waren die ochten met z'n 2-en @ poli en toen hebben we geruild en heb ik die patiënte genomen en hij degene waar ik net naartoe wou.
pi_102045240
1 keer is het gebeurd dat een moslima op de cathkamer de interventiocardioloog weigerde, omdat hij een man was... dat heeft haar heel veel cardiomyocyten gekost...
"Anyone who does not agree with me is mentally sick, and should be shot I'm afraid to say."
pi_102046408
Tijdens mijn co-schap psych stond ik helft van de tijd buiten de spreekkamer. Evenals enkele psychiatrische patiënten bij andere co-schappen.

Psychiatrische patiënten en ik liggen elkaar niet zo :P
If I'm sad, I stop being sad and be awesome instead. True story
  † In Memoriam † zaterdag 17 september 2011 @ 11:37:16 #208
220133 De_Kardinaal
sapiens sine operibus
pi_102048853
Psychiatrie, urologie & gynaecologie zijn dus de weiger afdelingen?
Niemand geweigerd op de SEH? Scheelt in de triage als je niet langs de co-as hoeft :)
______________________________________
Hier tekenen:
.......................De_Kardinaal......................
______________________________________
pi_102049036
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 september 2011 11:37 schreef De_Kardinaal het volgende:
Psychiatrie, urologie & gynaecologie zijn dus de weiger afdelingen?
Niemand geweigerd op de SEH? Scheelt in de triage als je niet langs de co-as hoeft :)
Ik ben nog nooit ergens geweigerd O+ En op de SEH word je mi dan juist wel net ietsje sneller geholpen ;) De co heeft het voorwerk dan allemaal al gedaan, ass hoeft alleen nog maar een blik te werpen..
Shine bright like a diamond.
  † In Memoriam † zaterdag 17 september 2011 @ 11:48:21 #210
220133 De_Kardinaal
sapiens sine operibus
pi_102049187
quote:
1s.gif Op zaterdag 17 september 2011 11:42 schreef June. het volgende:

[..]

Ik ben nog nooit ergens geweigerd O+ En op de SEH word je mi dan juist wel net ietsje sneller geholpen ;) De co heeft het voorwerk dan allemaal al gedaan, ass hoeft alleen nog maar een blik te werpen..
Op de SEH staan lijkt mij wel leuk werk. Dat is tenminste een beetje wisselend. Alhoewel ik een slecht arts zou zijn. Als ze voor niets kwamen had ik er zelf wel gezorgd dat ze met minstens één fractuur weer naar huis moeten. :P
______________________________________
Hier tekenen:
.......................De_Kardinaal......................
______________________________________
pi_102053981
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 september 2011 11:48 schreef De_Kardinaal het volgende:
Alhoewel ik een slecht arts zou zijn...
Zelfkennis O+
"Anyone who does not agree with me is mentally sick, and should be shot I'm afraid to say."
  † In Memoriam † zaterdag 17 september 2011 @ 15:30:09 #212
220133 De_Kardinaal
sapiens sine operibus
pi_102056401
quote:
99s.gif Op zaterdag 17 september 2011 14:10 schreef intoxicated het volgende:

[..]

Zelfkennis O+
*O*
______________________________________
Hier tekenen:
.......................De_Kardinaal......................
______________________________________
pi_102057273
quote:
1s.gif Op zaterdag 17 september 2011 11:42 schreef June. het volgende:

[..]

Ik ben nog nooit ergens geweigerd O+ En op de SEH word je mi dan juist wel net ietsje sneller geholpen ;) De co heeft het voorwerk dan allemaal al gedaan, ass hoeft alleen nog maar een blik te werpen..
Eens met June. Vaak duurt het >1 uur voor die arts eindelijk tijd heeft. Dan is het wel zo handig als een co het probleem al bestudeerd heeft
pi_102057998
De decentrale selectie lijkt mij een manier om mijn kansen te vergroten wat inloting betreft. Mijn achtergrond is niet echt zorg gerelateerd, meer ICT. Ik vroeg mij af hoe ik met mijn ICT achtergrond een universiteit ervan kan overtuigen dat ik een kans verdien.

Zou mijn ICT achtergrond mijn kansen bij de decentrale selectie kunnen vergroten? Dat ik 'de technologie dat gebruikt wordt bij Geneeskunde ook heel interessant vind en met mijn ICT achtergrond anders sta, namelijk dat informatie verzamelen centraal staat bij ICT(Informatie, communicatie en technologie)', zoiets ongeveer? Kan iemand een reden opnoemen waarom een ander achtergrond (de ICT) kan bijdragen aan toelating? Je differentieert je wel van de rest; die hebben namelijk meestal verpleegkunde(niet dat daar wat mis mee is) gedaan.

Om toch nog wat ervaring in de zorg op te doen dacht ik eraan om het jaar voordat ik meeloot, vrijwilligerswerk te gaan doen in een ziekenhuis. Het brandwondencentrum lijkt mij supertof om bij te helpen. Kom je in contact met patienten en 'worstcase' wonden. If that makes sense at all...

Dus dan heb ik een jaar ervaring in de zorg in de vorm van vrijwilligerswerk.

Daarnaast werk ik al 3-4 jaar bij een supermarkt (bijbaantje), waar veel contact aanbod komt en je soms frustraties hebt met klanten waar er verwacht wordt dat je normaal en professioneel antwoord. Zou dit helpen?

Ik ben ook al 2 jaar klassenvertegenwoordiger geweest en ook 1 jaar in de deelnemersraad van mijn mbo opleiding gezeten.

Wiskunde A heb ik al binnen, ben nu bezig met Natuurkunde(god awful) en Biologie(awesome vak). Volgend jaar Scheikunde en hopelijk begin ik in 2014 met Geneeskunde.
(2013 mbo binnen, 2014 hbo p binnen).

Hoor het wel! :D

(Oh en mijn spelling/grammatica zuigt, daar hoeven jullie mij niet op te attenderen)
pi_102058944
Déjà vu?

Maar om op je vraag in te gaan: ik zou, als ik in de selectiecommissie zat, niet echt onder de indruk zijn van een ICT-er die op het MBO is begonnen die na school vakkenvuller is.

Klinkt hard, maar ik denk dat er veel kandidaten zijn die meer kans maken. Gelukkig zit ik niet in de selectiecommissie ;).
pi_102059413
Je zult vast en zeker gelijk hebben, maar nooit geschoten is altijd mis.

Echter, wat zou jij suggereren om toch beter kans te maken? Wat zou ik kunnen doen om bijvoorbeeld mijn cv beter uit te laten zien? Om de commisie ervan te overtuigen dat ik een kans verdien?

En wat Mbo betreft....Ik denk dat als de commisie ziet dat ik een doorzetter ben; iemand die niet opgeeft, ze wel onder de indruk zullen zijn. Doorzettingsvermogen is ook iets wat een Gnk student naar mijn mening moet hebben. En als ze zien dat ik vanuit het mbo ben opgeklommen, dan is er geen twijfel aan mijn motivatie.

Maar dat is allemaal relatief, dus......

Toch bedankt voor het antwoorden op mijn vragen, I guess.......

(Ps: Uh ja, niemand ging in op mijn post, dus reageerde ik weer:P)
pi_102060870
klassenvertegenwoordiger :') Ga vrijwilligerswerk doen bij je lokale Rode Kruis afdeling volg daar een EHBO cursus en zet je actief in bij (vakantie)projecten, evenementenhulpverlening etc ^O^ staat altijd wel goed op je cv en je komt nog eens ergens ;)
Medicine must bring back the joy in the life of the patient.Medicine must give the patient something to celebrate.When medicine cannot achieve this, the goal must be to allow the patient to die a death as quickly and as painlessly as possible
pi_102061544
Ik denk sowieso dat mensen met al een andere opleiding in de gezondheidszorg in hun broekzak (MBRT, Gezondheidswetenschappen, HBO-V etc) meer kans maken..
pi_102064285
OMG!

Net bij beach patrol echt de slechtste reanimatie ooit gezien. Ik zat gewoon te schreeuwen op de bank. Aaargh!!!

Ze treffen een vent aan zonder ademhaling en pols. Doen niets. Stoppen er een mayo in en beginnen dan pas te reanimeren. Dan halen ze een AED erbij. Blijkbaar shockable ritme. Shock wordt gegeven en ze wachten of hij weer gaat ademhalen. Denken ze dat ie ademhaalt, is het agonaal. Dan besluiten ze hem 100 meter verderop te leggen, opnieuw geen thoraxcompressies...
I feel kinda Locrian today
pi_102064845
Kun je niet gewoon een 21+ toets doen na het behalen van je vakken, DefX?
Unbowed, Unbent, Unbroken.
pi_102069112
@ZwarteSteen

Klinkt goed! Ik heb nog gelukkig 2-3 jaar de tijd om dat allemaal te regelen. Vroeg beginnen is natuurlijk altijd beter.

@Ace1

Hmm. Dan maar hopen dat ik door de loting kom. Hehe.

@BeyondTheGreen

Cd bedoel je? Als ik al mijn deelcertificaten heb hoef ik alleen voor Engels een cd af te leggen, want deelcertificaten geven vrijstelling voor cd's. Dus stel je hebt staatsexamen gedaan in Natuurkunde, dan hoef je geen cd af te leggen voor het vak Na, krijg je namelijk vrijstelling voor.

Ik ben nog geen 21, ben 19 jaar oud. Ironisch gezien heb ik al mijn certificaten (Hopelijk) als ik 21 ben.

----------------------

Denk dat ik de komende jaren mij goed ga voorbereiden op de Decentrale Selectie. Boeken over Pathalogie bestuderen, vrijwilligerswerk doen en nog veel meer om mijn cv een beetje goed uit te laten zien. Verder natuurlijk basale kennis opdoen zodat ik goed scoor op de toetsen.

Ennuh........ Ik ben niet de enige die een dergelijk pad bewandelt. Key is never giving up.

Anyways, thx!
pi_102083614
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 september 2011 19:29 schreef starla het volgende:
OMG!

Net bij beach patrol echt de slechtste reanimatie ooit gezien.
Ik heb net de beste reanimatie ooit geleid :6

Maar goed.. TV-series en reanimaties.. het zal nooit wat worden ;)
"Anyone who does not agree with me is mentally sick, and should be shot I'm afraid to say."
pi_102086293
quote:
99s.gif Op zondag 18 september 2011 02:36 schreef intoxicated het volgende:

Maar goed.. TV-series en reanimaties.. het zal nooit wat worden ;)
beach patrol is real-life soap, was dus wel een echte drenkeling
  zondag 18 september 2011 @ 11:15:03 #224
208890 June.
Seriously?
pi_102088528
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 september 2011 17:06 schreef DefinitionX het volgende:
Je zult vast en zeker gelijk hebben, maar nooit geschoten is altijd mis.

Echter, wat zou jij suggereren om toch beter kans te maken? Wat zou ik kunnen doen om bijvoorbeeld mijn cv beter uit te laten zien? Om de commisie ervan te overtuigen dat ik een kans verdien?

En wat Mbo betreft....Ik denk dat als de commisie ziet dat ik een doorzetter ben; iemand die niet opgeeft, ze wel onder de indruk zullen zijn. Doorzettingsvermogen is ook iets wat een Gnk student naar mijn mening moet hebben. En als ze zien dat ik vanuit het mbo ben opgeklommen, dan is er geen twijfel aan mijn motivatie.

Als geneeskundestudent heb je mi niet meer doorzettingsvermogen nodig dan andere studies hoor, als het je interesseert zijn die 6 jaar zo voorbij. Interesse=motivatie.
Verder hebben alle kandidaten die meedoen aan de decentrale selectie wel enigszins wat doorzettingsvermogen, anders konden ze bij voorbaat al niet eens meedoen. Bovendien zullen zij zich net als jou ook hebben gekwalificeerd dmv certificaten of meteen via het VWO.. Enigste verschil is dat mensen via het vwo meteen al hebben laten zien dat ze doorzettingsvermogen hebben en dat het bij jou pas later doorgedrongen is.

Maar goed, ik wens je natuurlijk veel succes, niet geschoten is altijd mis. Bedenk wel dat Geneeskunde uiteindelijk ook maar een studie is en of het misschien wel waard is om kostte wat het kost het te gaan studeren.
Shine bright like a diamond.
pi_102089236
quote:
0s.gif Op zondag 18 september 2011 08:27 schreef computergirl het volgende:

[..]

beach patrol is real-life soap, was dus wel een echte drenkeling
Dit dus.
I feel kinda Locrian today
pi_102097833
@June

Dat is zeker zo, maar ik ben een laatbloeier en ik geef je helemaal gelijk wat betreft 'meteen vwo', maar opgeven zit niet in mij. Ieder zo zijn opvatting.

Ik wil later niet leven met 'wat als'. Ik staar er niet blind op hoor, maar het is mijn passie geworden de laatste jaren; het streven naar toegang tot de studie Geneeskunde.

En als ik uiteindelijk wordt toegelaten, ga ik uiteraard zoveel mogelijk doen om een goede arts te worden. Lukt dat me, dan heb ik niet alleen iets bewezen tegenover anderen die er pessimistisch over doen/deden, maar dan heb ik mezelf er vooral van overtuigd dat alles mogelijk is, en dat ik mijn droom - arts worden - verwezenlijkt hebt.

Wordt ik niet toegelaten - 3x uitgeloot - dan val ik terug op mijn backup plan; informatiekunde. Of ik ben dan nog koppig en ga het via summa proberen...

Anyways, thx voor je reactie.
pi_102097935
worden - en = word
ik word
I feel kinda Locrian today
  zondag 18 september 2011 @ 15:41:03 #228
108129 Kassaa
Achterlicht.
pi_102099240
Hoe differentieer je bij het crushsyndroom tussen een cardiogene en hypovolaemische shock?

Edit: nvm- CVD.
Fietstas.
pi_102099400
Ik denk dat je met hartauscultatie, longauscultatie en een X-thorax heel ver komt.

-edit- wat heeft eigenlijk het crushsyndroom er specifiek mee te maken, is je vraag gewoon niet hoe je differentieert tussen cardiogene en hypovolemische shock?
I feel kinda Locrian today
  zondag 18 september 2011 @ 15:47:30 #230
108129 Kassaa
Achterlicht.
pi_102099496
quote:
0s.gif Op zondag 18 september 2011 15:44 schreef starla het volgende:
Ik denk dat je met hartauscultatie, longauscultatie en een X-thorax heel ver komt.
Ah bedankt, dat ook natuurlijk. Ik moet voor een keuzevak over shock zelf een casus verzinnen, en daarbij moet als aanvullend onderzoek een PAC of echocardiografie aan te pas komen om te differentiëren tussen de verschillende soorten shock. Is vast omdat het door intensivisten wordt gegeven die hun trucjes willen laten zien :Y) .

Edit op jouw edit: Ik kan me voorstellen dat bij het crushsyndroom het allemaal redelijk vaag is omdat je met een hyperkaliëmie sowieso al op z'n minst latente ritmestoornissen en een hypovoliëmie hebt, waarna er ook nog een nierfunctiestoornis komt. Maar ik kan er ook naast zitten, zoveel heb ik hier nog niet over gehad.
Fietstas.
pi_102099661
Ik zou gewoon een echokop op de VCI zetten, klaar :+
"Anyone who does not agree with me is mentally sick, and should be shot I'm afraid to say."
  zondag 18 september 2011 @ 15:53:28 #232
108129 Kassaa
Achterlicht.
pi_102099759
quote:
99s.gif Op zondag 18 september 2011 15:51 schreef intoxicated het volgende:
Ik zou gewoon een echokop op de VCI zetten, klaar :+
Wel praktisch c_/
Kan er eigenlijk een soort van combishock bestaan met een nog niet lethale verminderde hartfunctie met een nog niet lethale hypovolaemie?
Fietstas.
pi_102099870
quote:
0s.gif Op zondag 18 september 2011 15:53 schreef Kassaa het volgende:

[..]

Wel praktisch c_/
Kan er eigenlijk een soort van combishock bestaan met een nog niet lethale verminderde hartfunctie met een nog niet lethale hypovolaemie?
Waarom zou dat niet kunnen?
pi_102100420
quote:
0s.gif Op zondag 18 september 2011 15:53 schreef Kassaa het volgende:
[..]
Wel praktisch c_/
Kan er eigenlijk een soort van combishock bestaan met een nog niet lethale verminderde hartfunctie met een nog niet lethale hypovolaemie?
Ja :)
"Anyone who does not agree with me is mentally sick, and should be shot I'm afraid to say."
  zondag 18 september 2011 @ 16:33:11 #235
108129 Kassaa
Achterlicht.
pi_102101153
quote:
99s.gif Op zondag 18 september 2011 16:10 schreef intoxicated het volgende:

[..]

Ja :)
Is je CVD dan normaal? Want je hebt niet die hele verzameling bloed achter je LV omdat je hypovolemisch bent.
Fietstas.
pi_102102302
Nog een pico verzinnen voor mijn co-praatje heelkunde ...
pi_102121125
quote:
0s.gif Op zondag 18 september 2011 15:53 schreef Kassaa het volgende:

[..]

Wel praktisch c_/
Kan er eigenlijk een soort van combishock bestaan met een nog niet lethale verminderde hartfunctie met een nog niet lethale hypovolaemie?
Ja, dat kan. Maar voordat je hier zelf verder over nadenkt zou ik als ik jou was eerst even leren differentieren tussen hypovolemisch, hypervolemisch en het effectief circulerend volume. Deze zijn namelijk niet altijd inherent aan elkaar. Want bij chronisch hartfalen ben je hypervolemisch als je maar kan zijn, maar toch is er sprake van een verminderd effectief circulerend volume.
pi_102121461
quote:
0s.gif Op zondag 18 september 2011 16:33 schreef Kassaa het volgende:

[..]

Is je CVD dan normaal? Want je hebt niet die hele verzameling bloed achter je LV omdat je hypovolemisch bent.
Dat ligt aan de CO. Een EF van 60% is minder dan een EF van 65%, maar hier bij ontstaat er nauwelijks een drukverhoging in het linkeratrium. Hoe meer de EF daalt hoe hoger de druk in het linkeratrium. Aangezien deze communiceert met alles wat daar achter ligt zal de CVD ook in gelijke mate stijgen.
pi_102128009
quote:
0s.gif Op zondag 18 september 2011 15:06 schreef DefinitionX het volgende:
@June

Dat is zeker zo, maar ik ben een laatbloeier en ik geef je helemaal gelijk wat betreft 'meteen vwo', maar opgeven zit niet in mij. Ieder zo zijn opvatting.

Ik wil later niet leven met 'wat als'. Ik staar er niet blind op hoor, maar het is mijn passie geworden de laatste jaren; het streven naar toegang tot de studie Geneeskunde.

En als ik uiteindelijk wordt toegelaten, ga ik uiteraard zoveel mogelijk doen om een goede arts te worden. Lukt dat me, dan heb ik niet alleen iets bewezen tegenover anderen die er pessimistisch over doen/deden, maar dan heb ik mezelf er vooral van overtuigd dat alles mogelijk is, en dat ik mijn droom - arts worden - verwezenlijkt hebt.

Wordt ik niet toegelaten - 3x uitgeloot - dan val ik terug op mijn backup plan; informatiekunde. Of ik ben dan nog koppig en ga het via summa proberen...

Anyways, thx voor je reactie.
Hoe oud ben je? Op je 21/22e starten met Geneeskunde is vrij normaal zelfs.
pi_102130438
quote:
0s.gif Op maandag 19 september 2011 01:00 schreef BroodjeLekker het volgende:

[..]

Hoe oud ben je? Op je 21/22e starten met Geneeskunde is vrij normaal zelfs.
Ik ben 19 jaar oud.

Ik dacht weer dat 21/22 te oud was. :p
pi_102130580
Nog 2 weken psychiatrie te gaan! Iemand wel es examen gehad voor psychiatrie na coschap? En zoja, heeft iemand een voorbeeldvraag? *wil zichzelf testen*
  maandag 19 september 2011 @ 10:42:34 #242
99724 Pluizel
Pluizig en blond
pi_102132481
ik heb uberhaupt geen toetsen tijdens m'n co-schappen dit jaar dus wat betreft de psychiatrie kan ik je niet helpen
Wij haalden opgelucht adem toen zij dat niet meer deden...
pi_102135960
quote:
0s.gif Op maandag 19 september 2011 10:42 schreef Pluizel het volgende:
ik heb uberhaupt geen toetsen tijdens m'n co-schappen dit jaar dus wat betreft de psychiatrie kan ik je niet helpen
Serieus niet? Toch wel iets van mondeling tentamen?
Shine bright like a diamond.
pi_102137148
Wat een mazzel. Ik heb na elk coschap een mondeling examen
  maandag 19 september 2011 @ 14:32:09 #245
99724 Pluizel
Pluizig en blond
pi_102138295
quote:
0s.gif Op maandag 19 september 2011 13:02 schreef June. het volgende:

[..]

Serieus niet? Toch wel iets van mondeling tentamen?
nope, ik krijg elke 2 weken een beoordeling op hoe het in de praktijk gaat en that's it.
Wij haalden opgelucht adem toen zij dat niet meer deden...
pi_102148981
Weet iemand hoe het zit met een huisarts bezoeken die niet 'jouw huisarts' is?
Ik had hier een discussie over.
Volgens mij is het zo dat als je in stad A een huisarts hebt en om welke reden dan ook niet uit stad B kunt, je best eens voor één keer naar een huisarts in stad B kunt gaan. Toch?
Bla blabla bla bladiebladiebla
pi_102149177
quote:
0s.gif Op maandag 19 september 2011 19:14 schreef Pjottertje het volgende:
Weet iemand hoe het zit met een huisarts bezoeken die niet 'jouw huisarts' is?
Ik had hier een discussie over.
Volgens mij is het zo dat als je in stad A een huisarts hebt en om welke reden dan ook niet uit stad B kunt, je best eens voor één keer naar een huisarts in stad B kunt gaan. Toch?
Ik weet nog dat ik, toen ik al een huisarts in mijn studentenstad had, wel terecht kon bij de huisarts bij mijn ouders, maar dat ik dan het consult contant moest betalen.
  † In Memoriam † maandag 19 september 2011 @ 19:19:12 #248
220133 De_Kardinaal
sapiens sine operibus
pi_102149255
quote:
0s.gif Op maandag 19 september 2011 19:17 schreef Merel1808 het volgende:

[..]

Ik weet nog dat ik, toen ik al een huisarts in mijn studentenstad had, wel terecht kon bij de huisarts bij mijn ouders, maar dat ik dan het consult contant moest betalen.
Pasje van de zorgverzekeraar was hier voldoende.
______________________________________
Hier tekenen:
.......................De_Kardinaal......................
______________________________________
pi_102150185
De stadsdokter!
I feel kinda Locrian today
  † In Memoriam † maandag 19 september 2011 @ 19:37:16 #250
220133 De_Kardinaal
sapiens sine operibus
pi_102150276
quote:
0s.gif Op maandag 19 september 2011 19:35 schreef starla het volgende:
De stadsdokter!
Wij hebben hier in het dorp alleen de priester, de leraar, de plattelandsarts en het rare kruidenvrouwtje. Wat is een stadsdokter voor modern fenomeen, starla?
______________________________________
Hier tekenen:
.......................De_Kardinaal......................
______________________________________
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')