Dat zag ik idd ook. Mn google account is niets aan veranderd, fast boot heb ik sowieso niet aan. En Wi-Fi uit doen?? Ik zie er de logica niet van in..quote:Op woensdag 5 oktober 2011 12:44 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Toch vreemd dit probleem met whatsapp, maar helaas heb ik sinds dat ik me telefoon heb cm7 (rooted) draaien en dat probleem nog nooit gehad. Dus kan er niet echt over mee praten omdat ik geen Sense draai.
Hier wat tips van whatsapp zelf.
[..]
wifi enige reden die ik me kan bedenken is firewall in de router/modem die het tegenhoud, dus dat zou op zich kunnenquote:Op woensdag 5 oktober 2011 13:08 schreef Ladylicious het volgende:
[..]
Dat zag ik idd ook. Mn google account is niets aan veranderd, fast boot heb ik sowieso niet aan. En Wi-Fi uit doen?? Ik zie er de logica niet van in..![]()
Opnieuw installeren maar even proberen dan vanavond..
Hmm zit wat in inderdaad. Maar heb dit probleem pas sinds een paar dagen, zou het kunnen dat er zo ineens een blokkade via wifi is ingekomen dan? Lijkt me vreemd maar ik heb er verder ook de ballen verstand van..quote:Op woensdag 5 oktober 2011 13:23 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
wifi enige reden die ik me kan bedenken is firewall in de router/modem die het tegenhoud, dus dat zou op zich kunnen
Ik vind het maar matig, maarja ik kom van Nokia en daar kon ik gerust een paar dagen met de batterij doen.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 16:37 schreef -J-D- het volgende:
Kolere, de standaard accu van de Sensation gaat veel langer mee dan die van de Desire HD!
Wat een verschil!
Accepterenquote:Op donderdag 6 oktober 2011 17:27 schreef Ethanolic het volgende:
Dag mensen, ik heb sinds een week een Sensation, prachtig ding enzo.
Ik heb er niets mee gedaan, paar apps op gedownload (op 2 handen te tellen), maar m'n batterij is na 6 uur normaal gebruik al op?
Iemand oplossing?
Batterij gaat gewoon niet lang mee.. Ik doe er nu ongeveer een dag mee. Nog wat tips van HTC (die bij mij helaas niet geholpen hebben):quote:
De mijne gaat anderhalf dag mee met normaal gebruik en met intensief gebruik ongeveer 10/11 uur met de normale batterijquote:Op donderdag 6 oktober 2011 19:13 schreef Ladylicious het volgende:
[..]
Batterij gaat gewoon niet lang mee.. Ik doe er nu ongeveer een dag mee. Nog wat tips van HTC (die bij mij helaas niet geholpen hebben):
http://www.htcsensation.n(...)og-wat-tips-van-htc/
Ja die zag ik al eerder vandaag.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 19:52 schreef delano.888 het volgende:
OMG SENSATION XL AANGEKONDIGD TOFFFFFFFFFFF
http://pocketnow.com/andr(...)e-screen-beats-audio
Ook kan dit aan het netwerk liggen. Zit namelijk een speciale delay op (wat niet geheel de bedoeling is..quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 22:40 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
Sowieso lijkt het bij mij alsof whatsapp pas veel later melding geeft van nieuwe berichten die in de afgelopen tijd zijn gestuurd.
Dan unlock ik mijn telefoon, en dan zijn er ineens 75 berichten in het afgelopen half uur ofzo geweest
Wordt wel iets langer op den duur hoor.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 19:23 schreef Ethanolic het volgende:
Intensief gebruik 6/7 uur en hij is net een week oud ?
Dat was het bij mij iigquote:Op woensdag 5 oktober 2011 12:44 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Toch vreemd dit probleem met whatsapp, maar helaas heb ik sinds dat ik me telefoon heb cm7 (rooted) draaien en dat probleem nog nooit gehad. Dus kan er niet echt over mee praten omdat ik geen Sense draai.
Hier wat tips van whatsapp zelf.
My incoming messages are delayed. How come?
It looks like you are not receiving new message notifications from Google Android push service. We recommend that you try these steps:
Reboot the phone
Delete and reinstall WhatsApp
Make sure that background data is checked under phone Settings > Accounts and Sync
For HTC devices, try turning off fast boot in your phone settings
Verify that your google mail account is working properly
Turn off Wi-Fi
Ik zou voor de XE gaan. De XL is lijkt mij een tikje te groot om fijn iets te typen met 1 hand.quote:Op zaterdag 8 oktober 2011 11:49 schreef bjanaan het volgende:
Welke zal ik is kiezen?
Sensation
Sensation XE
Sensation XL
Ik mag echt al een weekje of twee nieuwe kiezen.
Ik snap ook echt niet waarom ze de XL niet qHD hebben gegeven.quote:Op zondag 9 oktober 2011 12:51 schreef Wihakayda het volgende:
en de xl heeft niet de specs van de XE, de xe is de beste keus*ik ga hem halen zodra hij te krijgen is bij vodafone; over 2 wkn
Over 2 weken pas?? Heb je daar een bron van? Dacht dat ie vanaf 7 oktober in heel Nederland beschikbaar was, valt dus een klein beetje tegen (aangezien ik al een tijdje aan het wachten ben op de XE).quote:Op zondag 9 oktober 2011 12:51 schreef Wihakayda het volgende:
en de xl heeft niet de specs van de XE, de xe is de beste keus*ik ga hem halen zodra hij te krijgen is bij vodafone; over 2 wkn
Vodafone dacht hem over zo'n 2 weken leverbaar te hebben. Hebben ze aan te telefoon gezegd.quote:Op zondag 9 oktober 2011 20:11 schreef Aikara het volgende:
[..]
Over 2 weken pas?? Heb je daar een bron van? Dacht dat ie vanaf 7 oktober in heel Nederland beschikbaar was, valt dus een klein beetje tegen (aangezien ik al een tijdje aan het wachten ben op de XE).
Nee, je moet de stock rom doen, recovery er af gooien, en S-ON weer aanzetten, dan heb je weer garantie.quote:Op woensdag 12 oktober 2011 18:52 schreef Traxilletje het volgende:
Hey mensen, eventjes een vraagje...
Ik ben afgelopen zaterdag een abbo'tje gaan afsluiten met een HTC Sensation daarbij, nu heb ik net een costum rom daarop gezet, Android HD nogwat ( 3.5 Sense ).
Nu vroeg ik me af, als ik er weer een STOCK Rom op zet ben ik dan weer binnen de garantie? ( Van de processor, aangezien er voor de rest weinig aan het toestel veranderd met een costum rom ).
Heeft iemand trouwens al problemen ondervonden bij vodafone dat ze, als er iets aan kapot is, het niet vergoeden omdat er een costum rom opstaat?
Groetjes,
Is nog weinig over bekend maar ze denken dat het met het "logging" temaken heeft.quote:Op donderdag 13 oktober 2011 01:43 schreef One_of_the_few het volgende:
Kon net een nieuwe update binnenhalen. Is nu bezig. Heb nog weinig berichten van iets gezien. Is maar ruim 9 mb, dus zal wel kleine aanpassing zijn.
Iemand meer info wat de bedoeling is?
Als ik wat tegenkom als de download klaar is dan plaats ik dat natuurlijk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |