Dat bedoel ikquote:Op zondag 4 september 2011 13:19 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
nja, heb je natuurlijk een punt. het gebeurd allemaal vrij abrupt en snel en niet iedereen is daar even handig in
ligt eraan hoe goed diegene je kent vind ik. als het een vakantieflirt is zou ik het eerder accepteren dan van iemand die me al jaren kent en weet hoe ik op zoiets zou reagerenquote:Op zondag 4 september 2011 13:25 schreef minthy het volgende:
[..]
Dat bedoel ik![]()
En ik zou pissig worden op degene die zou willen flirten, hij zou het op zijn buik kunnen schrijven
Als iemand me opgeeft heeft ie ook m'n nummer. Kan je ook een bericht sturenquote:Op zondag 4 september 2011 13:27 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
ligt eraan hoe goed diegene je kent vind ik. als het een vakantieflirt is zou ik het eerder accepteren dan van iemand die me al jaren kent en weet hoe ik op zoiets zou reageren
ik zou zelf uberhaupt niet meedoen, ik ben radioschuw, mensenschuw en veel te verlegen
het levert je wel 75euro op!quote:Op zondag 4 september 2011 13:29 schreef minthy het volgende:
[..]
Als iemand me opgeeft heeft ie ook m'n nummer. Kan je ook een bericht sturen
quote:Op zondag 4 september 2011 13:34 schreef Cee het volgende:
Hoe vaker ik dit nummer hoor, hoe erger ik de neiging krijg de mug die aan het begin zoemt heel hard neer te slaan.
quote:Op zondag 4 september 2011 13:36 schreef minthy het volgende:
Ik hoor "feeling like Clark Garrison"... Vroeger teveel naar The bold gekeken
Brandon!!quote:Op zondag 4 september 2011 13:38 schreef Cee het volgende:
SORRY BUREN.
Vind het nog steeds zo tof dat ik dit nummer een paar maanden geleden nog live in m'n achtertuin mee heb kunnen maken.
Vorige week deed een vrouw op Open Radio een oproep aan motorrijders om haar schoonvader mee te zoeken. Die was de dag daarvoor in een bosgebied gaan fietsen en werd vermist. Hij was suikerpatiënt en moest 3x per dag insuline spuiten. Zonet belde een meisje met de vraag of er nog nieuws was over die man en die bleek deze ochtend dus (dood) gevonden te zijn.quote:
over anderhalve week kan ik ze gratis zien optreden op 3 minuten lopen van mijn huis.....quote:Op zondag 4 september 2011 14:12 schreef Cee het volgende:
Wat een vreselijk slechte nummers maken die Poetsenbakkers toch.
ik hoor leiver dat nummer met Keith Caputo: What have you done nowquote:
quote:Op zondag 4 september 2011 14:31 schreef Cee het volgende:
Ik hoor ze liever geen van beiden maar ja, je kan niet alles hebben in 't lev'n.
sterker nog, het was de speciale lowlandscampingontbijtversie!quote:Op zondag 4 september 2011 14:33 schreef minthy het volgende:
[..]
Nee, helaas niet... Heb gelukkig wel Plage gemist zo te lezen
Nog beter dat ik hem gemist heb!!quote:Op zondag 4 september 2011 14:35 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
sterker nog, het was de speciale lowlandscampingontbijtversie!
Elke versie van Plage isquote:Op zondag 4 september 2011 14:35 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
sterker nog, het was de speciale lowlandscampingontbijtversie!
ik ben vooral blij dat er behalve de alcoholman zelf niemand bij het ongeluk betrokken was.quote:Op zondag 4 september 2011 14:43 schreef Paul-89 het volgende:
Dj met alcohol op achter het stuur
Jammer dat hij niks gebroken heeft.
Drankrijders...quote:Op zondag 4 september 2011 14:43 schreef Paul-89 het volgende:
Dj met alcohol op achter het stuur
Jammer dat hij niks gebroken heeft.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |