De stam van die stoornis is Schizofrenie, dat omvat het algehele plaatje. Die specialisatie is niet belangrijkquote:Op zaterdag 3 september 2011 16:23 schreef Vluchtdeur het volgende:
[..]Grap maken over Schizofrenie maar dan Dissociatieve identiteitsstoornis bedoelen.
In mijn ogen is dat wel belangrijk.quote:Op zaterdag 3 september 2011 16:25 schreef honkeytonk het volgende:
[..]
De stam van die stoornis is Schizofrenie, dat omvat het algehele plaatje. Die specialisatie is niet belangrijk
Dan ben jij een autist. Wil je ook nog weten welke vorm van autisme misschien?quote:Op zaterdag 3 september 2011 16:28 schreef Vluchtdeur het volgende:
[..]
In mijn ogen is dat wel belangrijk.
Jij bent slim, je hebt zeker op mijn post geschiedenis gedrukt? En welke vorm dat weet ik zelf al donders goed hoor.quote:Op zaterdag 3 september 2011 16:28 schreef honkeytonk het volgende:
[..]
Dan ben jij een autist. Wil je ook nog weten welke vorm van autisme misschien?
Nee dat heb ik nietquote:Op zaterdag 3 september 2011 16:30 schreef Vluchtdeur het volgende:
[..]
Jij bent slim, je hebt zeker op mijn post geschiedenis gedrukt? En welke vorm dat weet ik zelf al donders goed hoor.
PDDNOS.quote:Op zaterdag 3 september 2011 16:30 schreef Vluchtdeur het volgende:
[..]
Jij bent slim, je hebt zeker op mijn post geschiedenis gedrukt? En welke vorm dat weet ik zelf al donders goed hoor.
Houd je BEK over mijn ZUSJE.quote:Op zaterdag 3 september 2011 16:36 schreef Furdinand het volgende:
Zonder rubber krijgt je zusje,
Niet meer dan een kusje.
quote:Op zaterdag 3 september 2011 16:42 schreef Furdinand het volgende:
[..]
Ik niet begrijpen,
ZIJ begon met pijpen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |