Ik had het ook niet perse over lunchen, maar het is redelijk duidelijk of iemand winkelt of luncht, en daarbij werken alle ouders van mijn werk buiten de stad, en een dag vrij of een dag samen prima, logisch, ga lekker samen op stap, die dag moet toch betaald worden, maar ik vind het vreemd als je 2 weken vakantie hebt, je je kind niet thuis houdt, dat is niet hoe is het zou doen, en ik vind het zielig voor de kinderen, Maar dat is mijn mening!quote:Op vrijdag 2 september 2011 22:27 schreef Kleurdoos het volgende:
wat een stom voorbeeld van t winkelcentrum.
Ik lunch ook in het winkelcentrum als ik pauze heb en soms zie ik daar de bakfietsen van ons KDV ook staan.
En als ik eens een dag vrij heb dan breng ik mn dochter ook gewoon naar het KDV hoor, heerlijk ff een dagje niets.
nee zoals ik zelf al aangaf heb ik inderdaad geen kinderen, en ik snap ook niet waarom jij zo defensief reageert want ik zeg ook dat ik het vreemd VIND dus mijn mening geef net als anderen hier doen! ik zou mijn kinderen ook niet naar een kdv doen maar ook dat is mijn keuze,net als dat jullie redenen hebben om dat wel te doen,quote:Op vrijdag 2 september 2011 22:42 schreef Kleurdoos het volgende:
ik ben blij dat jij niet een leidster van ons KDV bent iig.wat een vooroordelen zeg. Zelf heb je waarschijnlijk geen kinderen he?
ook al zou ik lekker aan het winkelen zijn, so be it. Of mijn dochter mag in de buggy zitten en winkelrekken afstruinen, of gezellig met andere kindjes spelen, keizielig, echt
en als ik twee weken vakantie heb, gaat ze de 2 dagen die ze normaal per wek zou gaan, ook gewoon. ten eerste betaal ik ervoor en ten tweede, 4 dagen in twee weken vrij van je kind is echt geen overbodige luxe hoor/
Dit.quote:Op vrijdag 2 september 2011 22:42 schreef Kleurdoos het volgende:
ik ben blij dat jij niet een leidster van ons KDV bent iig.wat een vooroordelen zeg. Zelf heb je waarschijnlijk geen kinderen he?
quote:Op zaterdag 3 september 2011 07:41 schreef Vanyel het volgende:
Vooral ouders die in mijn huis verwachten dat ik hun kind in het gareel houd vind ik erg irritant.
quote:Op zaterdag 3 september 2011 09:00 schreef Bleie het volgende:
Of, zoals mijn schoonzusje, die haar zoontje nooit corrigeert. Als hij echt alles overhoop haalt (wat hij regelmatig doet), is het hoogstens 'doe maar niet lieverd'. En als hij dan gewoon doorgaat, wordt er verder niets gezegd. Als ze bij ons zijn, zeg ik er dus wel wat van, en dat werkt over het algemeen best.
ik vind mijn werk heel leuk en sta er zeker achter, maar een kind 5 dagen pw weg brengen vind ik sneu!quote:Op zaterdag 3 september 2011 07:43 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Dit.
Waarom doe je werk waar je niet achter staat?
Tuurlijk heb je ook tijd voor elkaar en jezelf nodig, maar je kan ook als gezin tijd doorbrengen en daar ook erg fijne samentijd en zelftijd uit halen, het hoeft niet zo vaak echt om jezelf alleen te gaan of over het partnergevoel alleen.quote:Op vrijdag 2 september 2011 16:07 schreef chacama het volgende:
[..]
Dit in combinatie met: als je als ouders tijd met elkaar doorbrengt zonder kinderen, ben je vaak voor je eigen gevoel ook leukere ouders. Door tijd aan jezelf en je relatie te besteden, is de relatie vaak sterker.
beetje late reactie, maar was aan het werk met een klein meisje naast me.....
bron nu.nlquote:Chris Zegers niet heel anders als vader
Laatste update: 3 september 2011 11:35 info .AMSTERDAM - Chris Zegers ziet zichzelf niet zijn hele levensstijl omgooien wanneer hij vader wordt.
Foto: ANP De 40-jarige acteur en zijn zes jaar jongere vriendin Marije worden over vier maanden ouders van een zoontje.
Zegers vindt dat hij als vader zeker wel meer verantwoordelijkheid moet nemen. "Maar mijn eigen passies zijn toch niet als sneeuw voor de zon verdwenen vanwege een kind? Ik ben toch dezelfde persoon", stelt hij zaterdag in het AD.
"Wanneer mijn zoon eenmaal geboren is, denk ik qua zorg vooral in termen als: ik moet hem bescherming geven, liefde en veiligheid bieden. Ik moet een gids zijn", zegt Zegers.
"Nauwelijks: als ik maar genoeg geld verdien om zus en zo aan te kunnen schaffen. Daar maak ik me weinig zorgen om."
Negeren van een blerend kind werkt het beste. Negatieve aandacht is ook aandacht.quote:Op vrijdag 2 september 2011 16:06 schreef Karina het volgende:
Ik heb zelf geen kinderen, maar waar ik me aan erger zijn ouders die hun kinderen maar hun gang laten gaan, van die kinderen die keihard schreeuwen, bleren, alles vastpakken in de supermarkt bijvoorbeeld en moeder die er niets van zegt.
Ow jee.quote:Op vrijdag 2 september 2011 15:36 schreef flugeltje het volgende:
Ik erger me aan mensen die zo graag voor anderen willen bepalen hoe ze moeten opvoeden of wat opvoeden inhoudt...
Onze Willem gaat 3 dagen per week naar de opvang, gaat lekker logeren bij oma als wij uit eten willen en heeft regelmatig een avondje oppas omdat wij zo nodig naar het Theater willen. Ja ik heb gekozen voor kinderen en onze Willem is voor mij een enorme verrijking van m'n leven. Ik ben alleen geen leuke mama als ik te lang thuiszit, dus werk ik 4 dagen per week bij de baas en af en toe ook eens een avondje aan m'n relatie door lekker met het vriendje ouderwets een avondje te 'daten' iets wat we vooraf bewust hebben afgesproken omdat we niet wilden dat we elkaar zouden verliezen in de eerste jaren. (zoals we in onze omgeving nog wel eens zien gebeuren)
Vooralsnog moet iedereen de opvoeding doen op een manier waar hij/zij zich het meest gelukkig bij voelt, zolang het kind er geen last van heeft kan heel veel. Willem vind het heerlijk om te logeren of bij het kinderdagverblijf rond te banjeren. Iedereen vaart er wel bij en dat is toch het belangrijkste zou je zo zeggen....
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |