Heb het al veel geprobeerd , en heb al veel op het randje van klaarkomen gezeten, maar ik geraak er net niet over.. weet echt niet hoe ik het moet doen lukken..quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 12:43 schreef Pan.da het volgende:
Dat zul je zelf uit moeten vinden! Dus, vaker met jezelf spelen. Uiteindelijk moet er vast wel ergens een plekje zijn of een beweging ontstaan die jou doet klaarkomen.
Komt wel goed schatjequote:Op dinsdag 30 augustus 2011 12:39 schreef ikbenzot het volgende:
Hallo, hopelijk kunnen jullie mij helpen..
Ik ben nog nooit klaargekomen, niet via seks, niet via masturbatie, echt nog nooit dus..
Mijn vriend doet er alles aan om mij te laten klaarkomen, maar het lukt me gewoon niet. Heb al vaak op het randje gezeten, maar ik geraak er maar niet over.
Hebben jullie soms tips of ervaringen die mij kunnen helpen?
Alvast bedankt,
& aub serieuze reacties:)
Ok, dat is klote! Is het meer omdat jij jezelf niet durft te laten gaan? Op een gegeven moment werkt het ook gewoon psychisch. "Hmm ik kom bijna klaar... oefff dit voelt lekker, hoop maar dat ik over het punt geraak"quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 12:46 schreef ikbenzot het volgende:
[..]
Heb het al veel geprobeerd , en heb al veel op het randje van klaarkomen gezeten, maar ik geraak er net niet over.. weet echt niet hoe ik het moet doen lukken..
Met andere woorden, mij nog meer ontspannen?quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 12:50 schreef Pan.da het volgende:
[..]
Ok, dat is klote! Is het meer omdat jij jezelf niet durft te laten gaan? Op een gegeven moment werkt het ook gewoon psychisch. "Hmm ik kom bijna klaar... oefff dit voelt lekker, hoop maar dat ik over het punt geraak"Weet niet of het dan nog lukt... Zou best kunnen dat het gewoon tussen je oren zit?
Je gewoon laten gaan.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 12:46 schreef ikbenzot het volgende:
[..]
Heb het al veel geprobeerd , en heb al veel op het randje van klaarkomen gezeten, maar ik geraak er net niet over.. weet echt niet hoe ik het moet doen lukken..
quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 12:51 schreef ikbenzot het volgende:
f
[..]
Met andere woorden, mij nog meer ontspannen?
quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 12:51 schreef ikbenzot het volgende:
f
[..]
Met andere woorden, mij nog meer ontspannen?
Ga jij nou maar uitzoeken hoe een condoom werkt, en laat het klaarkomen van de vrouw maar aan de pro's overquote:Op dinsdag 30 augustus 2011 12:50 schreef Pan.da het volgende:
Ok, dat is klote! Is het meer omdat jij jezelf niet durft te laten gaan? Op een gegeven moment werkt het ook gewoon psychisch. "Hmm ik kom bijna klaar... oefff dit voelt lekker, hoop maar dat ik over het punt geraak"Weet niet of het dan nog lukt... Zou best kunnen dat het gewoon tussen je oren zit?
Niet altijd waarquote:
Ik heb het niet verzonnen.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 12:52 schreef Weissman het volgende:
[..]
Ga jij nou maar uitzoeken hoe een condoom werkt, en laat het klaarkomen van de vrouw maar aan de pro's over
[..]
Niet altijd waar
Mwa, deels.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 12:56 schreef Weissman het volgende:
[..]
Oh dacht dat je uit ervaring sprak
Ik kan zo niet makkelijk clitoraal komen, maar ik heb een ander probleem, mijn clitoris is te gevoelig, voordeel is wel dat ik met de juiste stimulatie heel snel kan komen, echt binnen 2 min als het moet.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 13:59 schreef Weltschmerz het volgende:
Ik ken geen vrouw die zo niet klaarkomt. Ik ken ook niet alle vrouwen, maar zo heb je eigenlijk alle supergevoelige zenuwuiteinden in je hand, letterlijk. Dus als hij daar handigheid in krijgt en je houdt lol in het proberen, dan ben je een heel bijzonder geval als het dan nog niet lukt na een tijdje.
Haha, ontspanning als: "Geen druk voelen, vrij in je kop"quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 16:02 schreef KwadeAfdronk het volgende:
Iedereen heeft het hier over ontspannen dat kan voor veel mensen misschien helpen,
mij helpt het juist als ik me inspan
Oh zo ja van te voren ontspannen zijn dat welquote:Op dinsdag 30 augustus 2011 16:03 schreef Pan.da het volgende:
[..]
Haha, ontspanning als: "Geen druk voelen, vrij in je kop"
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |