dus dat, want voor haar is niks goed genoeg.quote:Op zondag 28 augustus 2011 21:00 schreef amaranta het volgende:
Het had allemaal eerder kunnen gebeuren, wat zou impliceren dat hij alleen een huis zou hebben uitgezsocht, wat zij bij aankomst had afgekeurd.
Die zich al meerdere malen tot God hebben gewend, zich afvragend waarom hun zoon deze meid als vrouw heeft gekozen. En biddend dat ze maar geen sex voor het huwelijjk hebben, al helemaal niet in hun huis. En mocht het toch gebeuren, dat ze dan niet zwanger raakt.quote:Op zondag 28 augustus 2011 21:02 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Naast de roze fiets in de woonkamer van haar schoonfamilie.
Iddquote:
Als Rob daar zijn lamp laat schijnen.... Oeffffff daar wordt hij zeker niet vrolijk van......quote:Op zondag 28 augustus 2011 21:05 schreef amaranta het volgende:
De spullen op de grond! Rob de Geus krijgt nu een hartverzakking op de bank.
quote:Op zondag 28 augustus 2011 21:05 schreef amaranta het volgende:
De spullen op de grond! Rob de Geus krijgt nu een hartverzakking op de bank.
Rob die het woord sperma zegt.quote:Op zondag 28 augustus 2011 21:06 schreef Injetta het volgende:
[..]
Als Rob daar zijn lamp laat schijnen.... Oeffffff daar wordt hij zeker niet vrolijk van......![]()
![]()
Dat woord mag je in Mehiko niet gebruiken hoor.quote:Op zondag 28 augustus 2011 21:07 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Rob die het woord sperma zegt.
Rob die probeert in het Engels te communiceren. Wat is die gast beroert in die taal zeg.quote:Op zondag 28 augustus 2011 21:07 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Rob die het woord sperma zegt.
ik denk het ookquote:Op zondag 28 augustus 2011 21:09 schreef liesje1979 het volgende:
Ze zal vast niet ontslagen zijn vanwege haar Spaans, want dat is toch zo ontzettend vooruit gegaan nu ze fulltime een cursus Spaans doet.
Ik schaam me voor mijn provincie.quote:Op zondag 28 augustus 2011 21:08 schreef Provinciaaltje het volgende:
Kut ze komt uit Brabant en ja ze gaat eindelijk huilen
Whehequote:Op zondag 28 augustus 2011 21:10 schreef Rianne84 het volgende:
[..]
ik denk het ookzou namelijk ook typisch een reden zijn die sanne niet begrijpt
Steenkolenengels is de juiste benamingquote:Op zondag 28 augustus 2011 21:17 schreef Injetta het volgende:
Waarom praat ze zo achterlijk Engels???
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |