quote:Op zondag 28 augustus 2011 16:36 schreef Ingetje79 het volgende:
Ik zag goed Tombo-nieuws![]()
Gefeliciteerd scheet![]()
En arme Q![]()
Ibu400 kan prima met 1000mg paracetamol hoor...en 600mg ook wel.
Da's nog altijd beter dan tramadol oid.
En hoi Pokkie
Dan zou ik em aanhouden denk ikquote:Op zondag 28 augustus 2011 16:51 schreef Mama_Mia het volgende:
Lekkerik mis een bad
Ik ben PSV - Excelsior aan het kijken/luisteren. En ik zit nog in mijn pyjama.
Ecodorquote:Op zondag 28 augustus 2011 16:51 schreef ferrari_rood het volgende:
Leuke bikini hoor Ing.
Die zou ik ook zo kunnen kopen
@elies of cat hoe heet dat spul om die pislucht helemaal te verwijderen?
Gisterenmorgen stond ik met ean in mijn armen en zag zo Rossi hurken vriend uit bed geroepen en idd hij zat te plassen boven op mijn laminaat![]()
Ik heb de bachdruppels maar weer gepakt
The higher the number, the more beeb there is for me, zouden de Duitsers zeggenquote:Op zondag 28 augustus 2011 16:14 schreef Pokkehontas het volgende:
Hmm... 100,3 %<-- ik zocht eigenlijk een varkentje-smiley
Ja hequote:Op zondag 28 augustus 2011 16:52 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Dan zou ik em aanhouden denk ik![]()
Ik was al om half 10 wakker, 10 uur eruit en al om 14 uur gedoucht en in de kleertjes
Ik weet ook niet of ik dat red hoor, maar ik kijk gewoon hoever ik komquote:Op zondag 28 augustus 2011 16:46 schreef Mama_Mia het volgende:
Leuke bikini Ing![]()
Ik ben voetbal aan het kijken. En terug aan het lezen
En het is maar goed dat ik niet 10% in 10 weken moet want dan zou ik echt best veel af moeten vallen per week
Laten bezorgen, of eet een broodje met ei of iets anders warmsquote:Op zondag 28 augustus 2011 16:52 schreef Mama_Mia het volgende:
[..]
Ja hemaar ik moet nog eten ofzo en niks in huis
jij was vroeg op! Ik was uh, om 2 uur eruit
maar ik sliep ook pas om half 7 ofzo
Ecodor UF2000quote:Op zondag 28 augustus 2011 16:51 schreef ferrari_rood het volgende:
@elies of cat hoe heet dat spul om die pislucht helemaal te verwijderen?
Gisterenmorgen stond ik met ean in mijn armen en zag zo Rossi hurken vriend uit bed geroepen en idd hij zat te plassen boven op mijn laminaat![]()
Nee joh!quote:Op zondag 28 augustus 2011 16:53 schreef indaha het volgende:
[..]
Ik weet ook niet of ik dat red hoor, maar ik kijk gewoon hoever ik kom![]()
Ing was je nu 4 kg in 1 week afgevallen met die shakes?
En goed dat je een nieuwe tandarts hebt Q, want die vorige was dan toch een echte prutser
Goed hoorquote:Op zondag 28 augustus 2011 16:53 schreef indaha het volgende:
[..]
Ik weet ook niet of ik dat red hoor, maar ik kijk gewoon hoever ik kom![]()
Ing was je nu 4 kg in 1 week afgevallen met die shakes?
En goed dat je een nieuwe tandarts hebt Q, want die vorige was dan toch een echte prutser
Het zal heus wel met eten te maken hebben en een dietiste heeft daar een heel andere kijk op.quote:Op zondag 28 augustus 2011 16:57 schreef Mama_Mia het volgende:
En niet zo'n klein beetje ook
een afvalschema helpt niet veel als het niet door het eten komt lijkt mij
Nou, nee, het heeft dus echt niks met eten te makenquote:Op zondag 28 augustus 2011 16:58 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Het zal heus wel met eten te maken hebben en een dietiste heeft daar een heel andere kijk op.
Kan mss best verhelderend werken.
En je hebt een stok achter de deur
Over het geheel genomen wel. Alleen gedoe met de chauffeur, dat was jammer.quote:
Kun je op een goede dag niet vooruit koken en dat in de diepvries stoppen?quote:Op zondag 28 augustus 2011 17:05 schreef Mama_Mia het volgende:
Snap iken ik ben het ook met je eens, maar het is lastig omdat ik
a: niet veel kan sporten (een half uurtje zwemmen in de week levert me al 2 moeie dagen op)
b: niet altijd kan koken, en je dan vaak vastzit aan prefab dingen die niet heel gezond zijn
en c: ik als ik heel gezond eet, nog geen 20 kilo ga afvallen
Oh dat is vervelend. Ja ik heb echt een supervakantie gehadquote:Op zondag 28 augustus 2011 17:22 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Over het geheel genomen wel. Alleen gedoe met de chauffeur, dat was jammer.
En jij?
Dat doe ik ook vaakquote:Op zondag 28 augustus 2011 17:22 schreef ferrari_rood het volgende:
[..]
Kun je op een goede dag niet vooruit koken en dat in de diepvries stoppen?
Al denk ik ook dat je medicatie hier een rol in speelt en dat is wel heel vervelend
Hallo K&Wquote:
quote:
Geen chips voor mij, al 9 dagen nietquote:Op zondag 28 augustus 2011 17:43 schreef Mama_Mia het volgende:
[..]ik heb wel chips in huis
maar je vriend gaat vast chips halen
*voelt zich beledigd*quote:Op zondag 28 augustus 2011 17:43 schreef Loveless85 het volgende:
Neeik zal zo nog even een updateje doen, voor die anderhalve paardenkop die dat leest
Op het moment omringd door 5 stuks (stukjes) dus dat klopt aardig.quote:
Gewoon wachten tot je vriend thuis isquote:Op zondag 28 augustus 2011 17:47 schreef ferrari_rood het volgende:
Ik kan dat niet he overdag slapen. Als ik het al probeer word ik juist dan uit bed gebeld, gaat de voordeur, begint er een kat te kotsen of wat dan ook.
Die denkt misschien andere dingen als ze ineens halverwege de dag zich uitkleed en in bed gaat liggenquote:Op zondag 28 augustus 2011 17:48 schreef Oognip het volgende:
[..]
Gewoon wachten tot je vriend thuis is
Ik kan het alleen als ik ziek ben of na een WW vakantie. Ik ben vandaag al 3 keer in slaap gedonderd.quote:Op zondag 28 augustus 2011 17:47 schreef ferrari_rood het volgende:
Ik kan dat niet he overdag slapen. Als ik het al probeer word ik juist dan uit bed gebeld, gaat de voordeur, begint er een kat te kotsen of wat dan ook.
Ik kan prima overdag slapen. Hell, komt regelmatig voor dat ik weer eens instort. Maar sinds ik wat meer beweeg heb ik een stoot energiequote:Op zondag 28 augustus 2011 17:50 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Ik kan het alleen als ik ziek ben of na een WW vakantie. Ik ben vandaag al 3 keer in slaap gedonderd.
Dan klaart ze eerste dat 'klusje' en valt ze heerlijk ontspannen in slaapquote:Op zondag 28 augustus 2011 17:50 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Die denkt misschien andere dingen als ze ineens halverwege de dag zich uitkleed en in bed gaat liggen
slaapt wel lekkerderquote:Op zondag 28 augustus 2011 17:52 schreef Oognip het volgende:
[..]
Dan klaart ze eerste dat 'klusje' en valt ze heerlijk ontspannen in slaap
Zullen we op hem tuffen?quote:
Karma!quote:
Make patat, not war!quote:Op zondag 28 augustus 2011 18:28 schreef Greys het volgende:
Oh ik ben er weer, dus dat maakt 2 paardenkoppen
Ik ga alleen weer ff, want vandaag is het tijd voor een patatje oorlog.
quote:Op zondag 28 augustus 2011 18:27 schreef Greys het volgende:
Q, ik lag net in bad en kreeg sms van Gb dat ze al 8 rosé op heeft en nog niet dronken is en dat ik dat tegen jou moest zeggen![]()
aaaah. Waarom?quote:Op zondag 28 augustus 2011 18:54 schreef _Multiply86_ het volgende:
Ach het nieuwe baasje van Juno moet waarschijnlijk 2 van haar hondjes laten inslapen
2 oude hondjes..beide 12 volgens mij.. 1tje loopt al niet zo goed meer.. gaat hard achteruit en nu is het ook niet goed met die andere. Ze had ook alleen maar oude honden, de jongste was 9 voordat Juno erbij kwam.quote:
Aah, sneuquote:Op zondag 28 augustus 2011 19:12 schreef _Multiply86_ het volgende:
[..]
2 oude hondjes..beide 12 volgens mij.. 1tje loopt al niet zo goed meer.. gaat hard achteruit en nu is het ook niet goed met die andere. Ze had ook alleen maar oude honden, de jongste was 9 voordat Juno erbij kwam.
Dan zijn er 3 mailtjes mislukt. Waarschijnlijk te veel foto's bijgevoegd. Ik haal er ff wat uit en dan probeer ik het nog een keer.quote:Op zondag 28 augustus 2011 18:01 schreef Qwea het volgende:
Trouwens, pokke? Ik heb 3 mailtjes van je gehad. Pics van het groen, de poortjes en het strand en heteten
okiquote:Op zondag 28 augustus 2011 19:24 schreef Pokkehontas het volgende:
[..]
Dan zijn er 3 mailtjes mislukt. Waarschijnlijk te veel foto's bijgevoegd. Ik haal er ff wat uit en dan probeer ik het nog een keer.
Ik denk dat je die blote giegeloows eruit moet halen. Q heeft nog een restricted email-boxquote:Op zondag 28 augustus 2011 19:24 schreef Pokkehontas het volgende:
Dan zijn er 3 mailtjes mislukt. Waarschijnlijk te veel foto's bijgevoegd. Ik haal er ff wat uit en dan probeer ik het nog een keer.
Twee tegelijk? Jeetjequote:Op zondag 28 augustus 2011 19:12 schreef _Multiply86_ het volgende:
[..]
2 oude hondjes..beide 12 volgens mij.. 1tje loopt al niet zo goed meer.. gaat hard achteruit en nu is het ook niet goed met die andere. Ze had ook alleen maar oude honden, de jongste was 9 voordat Juno erbij kwam.
Oooh, met spikkelsquote:Op zondag 28 augustus 2011 19:27 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Softijsje met van die gekleurde balletjes![]()
![]()
Heul nietquote:Op zondag 28 augustus 2011 19:27 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Ik denk dat je die blote giegeloows eruit moet halen. Q heeft nog een restricted email-box
Hebbie msn?quote:Op zondag 28 augustus 2011 19:29 schreef Pokkehontas het volgende:
Ik krijg de rest er niet door Q, ook niet met maar 3 foto's per mail.
oohquote:Op zondag 28 augustus 2011 19:31 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Ook? Ik heb het niet hoor; ik wil het alleen
Die spikkels... volgens mij zit er stiekem nicotine in of zo. Iets verslavends in elk gevalquote:Op zondag 28 augustus 2011 19:28 schreef Qwea het volgende:
Oooh, met spikkels![]()
Met chocolade is ook lekkerof met nougat!
Ik had het gisteren. Maar nu niet. Dus kunnen we samen sneuneuzenquote:Op zondag 28 augustus 2011 19:32 schreef Qwea het volgende:
oohik dacht dat je het had
Nou bedankt, dan heb je mij nu ook trek gegeven in softijs met spikkels
Alleen zo hoerig, want ze blijven altijd bij mij tussen mijn tanden zittenquote:Op zondag 28 augustus 2011 19:32 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Die spikkels... volgens mij zit er stiekem nicotine in of zo. Iets verslavends in elk geval
Nee, geen nootjes: spikkels! Kinderijsjespikkelsquote:Op zondag 28 augustus 2011 19:32 schreef Greys het volgende:
Softijs met nootjes
Het is maar goed dat ik dit niet las voordat ik naar de snackbar ging
Neuj, ik heb net een eierkoek opquote:Op zondag 28 augustus 2011 19:32 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Ik had het gisteren. Maar nu niet. Dus kunnen we samen sneuneuzen
Wil je een stengel bleekselderij?
quote:Op zondag 28 augustus 2011 19:33 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Nee, geen nootjes: spikkels! Kinderijsjespikkels
En het smelt zo hard en gaat dan druppen. Dus heb ik bijna altijd een hoopje spikkels ergens onder mijn kin / boven mijn navelquote:Op zondag 28 augustus 2011 19:33 schreef Qwea het volgende:
Alleen zo hoerig, want ze blijven altijd bij mij tussen mijn tanden zittenMaar idd, ik MOET ook altijd spikkels
En chocolade gaat zo belachelijk lekken
Nougat is óók écht lekker
Jaquote:Op zondag 28 augustus 2011 19:34 schreef ElisaB het volgende:
[..]
En het smelt zo hard en gaat dan druppen. Dus heb ik bijna altijd een hoopje spikkels ergens onder mijn kin / boven mijn navel
Snackbarquote:Op zondag 28 augustus 2011 19:32 schreef Greys het volgende:
Softijs met nootjes
Het is maar goed dat ik dit niet las voordat ik naar de snackbar ging
Ja, smerig. En terwijl je de schade probeert te herstellen, flikkert de volgende klodder naar benedenquote:Op zondag 28 augustus 2011 19:34 schreef Qwea het volgende:
Ja![]()
en dan weer vloeken omdat ze afgeven in je kleding of je hele kin ermee besmeurt zit
![]()
Ik heb nog nooit een McFlurry gehad. Zal het toch eens doenquote:Op zondag 28 augustus 2011 19:36 schreef Qwea het volgende:
Ik mis de mcflurry Crunch met van die gepofte rijst met chocolade dingen
Ik vind nootjes lekkerderderquote:Op zondag 28 augustus 2011 19:33 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Nee, geen nootjes: spikkels! Kinderijsjespikkels
Patat pinda/mayo en berenklauw.quote:
quote:Op zondag 28 augustus 2011 19:37 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Ja, smerig. En terwijl je de schade probeert te herstellen, flikkert de volgende klodder naar beneden
Nah, bespaar je de moeite. De huidige flurry smaken zijn vet hoerig IMHO.quote:Ik heb nog nooit een McFlurry gehad. Zal het toch eens doen
Geef maarquote:Op zondag 28 augustus 2011 19:38 schreef Greys het volgende:
[..]
Patat pinda/mayo en berenklauw.
Patat nog niet voor 1/3 op en berenklauw voor 3/4 denk ikEn toen zat ik vol.
Shittttttt, wat een kutleven heb jijquote:Op zondag 28 augustus 2011 19:38 schreef Greys het volgende:
[..]
Die was uitverkocht en toen MOEST ik wel
Ja, dan kan jij het ook niet helpenquote:Op zondag 28 augustus 2011 19:38 schreef Greys het volgende:
Die was uitverkocht en toen MOEST ik wel
Ook een lekkere combi danquote:Op zondag 28 augustus 2011 19:38 schreef Rewimo het volgende:
Lekker gewandeld vandaagAlleen te weinig Ibu genomen, ik las hier iets over pijnstillers, ik neem nu 3 x 2 Ibu 400, maar dat helpt niet genoeg
Volgende week moet ik naar het artroseteam, ik hoop dat die iets beters hebben voor me. Probleem is natuurlijk dat het bij mij minder goed werkt door de maagverkleining, want ik neem veel minder op. En ik kan juist door die maagverkleining ook niet alles slikken. Heb er wel maagbeschermers bij.
Maar verder was het een erg leuke wandeling, inclusief enkele geocachesEn we hebben döner gegeten. Ter afwisseling van de schnitzels, die heb ik nu wel weer genoeg gehad eigenlijk. Gelukkig is de schnitzeltent hier (de enige eetgelegenheid in het dorp) morgen en overmorgen dicht
Bel de Q-apotheek ffquote:Op zondag 28 augustus 2011 19:38 schreef Rewimo het volgende:
Lekker gewandeld vandaagAlleen te weinig Ibu genomen, ik las hier iets over pijnstillers, ik neem nu 3 x 2 Ibu 400, maar dat helpt niet genoeg
Volgende week moet ik naar het artroseteam, ik hoop dat die iets beters hebben voor me. Probleem is natuurlijk dat het bij mij minder goed werkt door de maagverkleining, want ik neem veel minder op. En ik kan juist door die maagverkleining ook niet alles slikken. Heb er wel maagbeschermers bij.
Maar verder was het een erg leuke wandeling, inclusief enkele geocachesEn we hebben döner gegeten. Ter afwisseling van de schnitzels, die heb ik nu wel weer genoeg gehad eigenlijk. Gelukkig is de schnitzeltent hier (de enige eetgelegenheid in het dorp) morgen en overmorgen dicht
Braaf meisje. Doet je pm es beantwoordenquote:
Het is ook altijd weer dezelfde.quote:
Vuurdopquote:Op zondag 28 augustus 2011 20:02 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Het is ook altijd weer dezelfde.![]()
Hier hebben de kittens hun vuurdop gehad: woonkamer én buurkindjes. Volgens mij vonden ze het leuk.![]()
En ik mag over mijn werk vertellen op de school van mijn buurmeisje.(vader en moeder konden niet dus ik was keuze 3
)
Twee katten op schoot. Ik faal weer.quote:
Faalhaasjequote:Op zondag 28 augustus 2011 20:07 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Twee katten op schoot. Ik faal weer.![]()
En derde keus.
Karma!quote:
Pas jij nou maar op, voor je het weet drink je de 24ste warme appelsapquote:
Gatverdammequote:Op zondag 28 augustus 2011 20:14 schreef Loveless85 het volgende:
Mikey's paarsgezwollen lid uit je mond halen
Ik heb precies hetzelfdequote:Op zondag 28 augustus 2011 16:54 schreef Mama_Mia het volgende:
[..]
Goed hoor
het is voor mij heel frustrerend want ik eet eigenlijk vaak te weinigen ik ben wel heel constant qua gewicht, of ik nou heel veel eet of bijna niks, ik val niet af en kom niet aan. Ja, toen ik heeeeel gezond at en nooit iets lekkers nam viel ik 5 kilo af. Maar dat helpt niet zoveel. Oh en toen was ik ook tijdelijk van de antidepressiva af.
Voor de antidepressiva was ik jaaarenlang constant op 80 kilo. En nu al jarenlang constant tussen de 103 en 108.
Kweenie hoor, maar die zit momenteel in mijn reet. Dussuh.quote:Op zondag 28 augustus 2011 20:14 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Mikey's paarsgezwollen lid uit je mond halen
Ik had dat zelfde even moeten gaan doen denk ik, heb van half vier tot acht geslapen vannacht en ik merk dat dat toch echt iets te kort is op mijn leeftijdquote:Op zondag 28 augustus 2011 20:19 schreef MaJo het volgende:
Oh en ik zei toch een paar uur geleden dat ik me ging douchen en aankleden? Mja, ik ben toen weer stiekem gaan slapenIn totaal 4 uur
Ik slaap nogal veel, daar komen jullie nog wel achter
Flink uitgehouden dan in die sauna gisterquote:Op zondag 28 augustus 2011 20:20 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik had dat zelfde even moeten gaan doen denk ik, heb van half vier tot acht geslapen vannacht en ik merk dat dat toch echt iets te kort is op mijn leeftijd
Ach joh, zeik niet oud wijf. Als je dood bent kun je lang zat slapenquote:Op zondag 28 augustus 2011 20:20 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik had dat zelfde even moeten gaan doen denk ik, heb van half vier tot acht geslapen vannacht en ik merk dat dat toch echt iets te kort is op mijn leeftijd
Ik was niet om half vier thuisquote:Op zondag 28 augustus 2011 20:22 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Flink uitgehouden dan in die sauna gister
Ahhhhquote:Op zondag 28 augustus 2011 20:22 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik was niet om half vier thuis
Maar ik ging wel pas om half vier slapen.
tjah, dat krijg je als je porno films gaat kijkenquote:Op zondag 28 augustus 2011 20:22 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik was niet om half vier thuis
Maar ik ging wel pas om half vier slapen.
Dat is wel kort jaquote:Op zondag 28 augustus 2011 20:20 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik had dat zelfde even moeten gaan doen denk ik, heb van half vier tot acht geslapen vannacht en ik merk dat dat toch echt iets te kort is op mijn leeftijd
Greys is pas 55. Valt nog wel mee toch?quote:Op zondag 28 augustus 2011 20:25 schreef MaJo het volgende:
[..]
Dat is wel kort jaIk van 1 tot half 10, van half 12 tot 2 en van 4 tot 8 weer. Ik heb teveel slaap nodig voor mijn leeftijd
Maar hoe oud ben je dan? Zal toch wel meevallen?
Dus over 2 jaar kan ik niet meer mee met de Wielewaal?quote:Op zondag 28 augustus 2011 20:20 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik had dat zelfde even moeten gaan doen denk ik, heb van half vier tot acht geslapen vannacht en ik merk dat dat toch echt iets te kort is op mijn leeftijd
Dat valt zeker mee! Ik dacht aan 70 ofzo als je dat soort opmerkingen maaktquote:Op zondag 28 augustus 2011 20:26 schreef Qwea het volgende:
[..]
Greys is pas 55. Valt nog wel mee toch?
Bwahahahaha Greysquote:Op zondag 28 augustus 2011 20:28 schreef MaJo het volgende:
[..]
Dat valt zeker mee! Ik dacht aan 70 ofzo als je dat soort opmerkingen maakt
Cat22 loopt overigens wel richting de 70. Maar die is met dr 65 ook nog sprankelend jong.quote:Op zondag 28 augustus 2011 20:28 schreef MaJo het volgende:
[..]
Dat valt zeker mee! Ik dacht aan 70 ofzo als je dat soort opmerkingen maakt
Nee helemaal niet hoorquote:Op zondag 28 augustus 2011 20:29 schreef Qwea het volgende:
[..]
Bwahahahaha Greys![]()
![]()
Je komt over als een bejaard wijf
Jij kunt niet rekenen.quote:Op zondag 28 augustus 2011 20:29 schreef Qwea het volgende:
[..]
Cat22 loopt overigens wel richting de 70. Maar die is met dr 65 ook nog sprankelend jong.
Wel leuk dat hier ook 'oudere' vrouwen komen, ik zit meestal tussen de pubers op fokquote:Op zondag 28 augustus 2011 20:29 schreef Qwea het volgende:
[..]
Cat22 loopt overigens wel richting de 70. Maar die is met dr 65 ook nog sprankelend jong.
1922? Damn, sorry!quote:Op zondag 28 augustus 2011 20:31 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Jij kunt niet rekenen.Mijn geboortejaar staat nog wel in mijn username.
Ja, haske leuk dat hier ook bejaarden zoals Greys komen.quote:Op zondag 28 augustus 2011 20:31 schreef MaJo het volgende:
[..]
Wel leuk dat hier ook 'oudere' vrouwen komen, ik zit meestal tussen de pubers op fokhoewel het andere topic waar ik post zijn de mensen tussen de 21 en de 50, altijd wel zo gezellig
Ik ben 29 trouwens
Wees welkom op één van de fora die ik moderate: 40+quote:Op zondag 28 augustus 2011 20:31 schreef MaJo het volgende:
[..]
Wel leuk dat hier ook 'oudere' vrouwen komen, ik zit meestal tussen de pubers op fokhoewel het andere topic waar ik post zijn de mensen tussen de 21 en de 50, altijd wel zo gezellig
Ik ben 29 trouwens
Wat heb jij vandaagquote:Op zondag 28 augustus 2011 20:32 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ja, haske leuk dat hier ook bejaarden zoals Greys komen.![]()
![]()
Misschien moeten ze dat verhogen naar 80+quote:Op zondag 28 augustus 2011 20:33 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Wees welkom op één van de fora die ik moderate: 40+
Goed geconserveerd hea?quote:
Wat de plastische chirurg al wel niet kan doen tegenwoordig.quote:
Nah, die doe ik er ook wel effe bij.quote:Op zondag 28 augustus 2011 20:34 schreef Qwea het volgende:
[..]
Misschien moeten ze dat verhogen naar 80+
Kwieke tante hoorquote:Op zondag 28 augustus 2011 20:36 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Nah, die doe ik er ook wel effe bij.
38quote:Op zondag 28 augustus 2011 20:25 schreef MaJo het volgende:
[..]
Dat is wel kort jaIk van 1 tot half 10, van half 12 tot 2 en van 4 tot 8 weer. Ik heb teveel slaap nodig voor mijn leeftijd
Maar hoe oud ben je dan? Zal toch wel meevallen?
Ik ben al veel te lang wakkert!quote:
VERPEST MIJN GARPJES OM DIE NEWBIE IN DE ZEIK TE NEMEN NOU ES NIET DAN.quote:Op zondag 28 augustus 2011 20:38 schreef Greys het volgende:
[..]
38
[..]
Ik ben al veel te lang wakkert!
Ga even je muziekje luisteren.
quote:Op zondag 28 augustus 2011 20:39 schreef Cat22 het volgende:
Mijn krabpaal gromt. Zou er een kat in zitten?
Dementie. Krijg je als je 83 bent. Net zoals je dan ook getalletjes omdraait en zo.quote:Op zondag 28 augustus 2011 20:39 schreef Qwea het volgende:
[..]
VERPEST MIJN GARPJES OM DIE NEWBIE IN DE ZEIK TE NEMEN NOU ES NIET DAN.
Spannennnnnd!quote:
Wat heb je voor me?quote:
kleurstof overdosequote:Op zondag 28 augustus 2011 20:50 schreef Cat22 het volgende:
Ik heb witte, lichtblauwe, paarse, roze, donkergroene en grijze M&Ms.
quote:
Zou het? Even proeven.quote:
Nou krijg ik trek in M&M'squote:Op zondag 28 augustus 2011 20:50 schreef Cat22 het volgende:
Ik heb witte, lichtblauwe, paarse, roze, donkergroene en grijze M&Ms.
Zelfs geen ijsje met spikkels?quote:Op zondag 28 augustus 2011 20:58 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Nou krijg ik trek in M&M'sEn ik heb helemaal niks te snoepen
Deze tekst dan?quote:Op zondag 28 augustus 2011 20:58 schreef Qwea het volgende:
Ken je klassiekers![]()
Die tekst ook
There's just no rhyme or reason
Only this sense of completion
And in your eyes
I see the missing pieces
I'm searching for
I think I've found my way home
En pallet vol met meel!quote:Op zondag 28 augustus 2011 21:12 schreef MaJo het volgende:
Ik heb een prijs gewonnen bij de postcodeloterijEen bloemprijs, whatever that may be, maar altijd leuk om iets te winnen
The SC newb knows it well.quote:En jij bent gemeen Q
Dat zou wel origineel zijnquote:
Yup, I take the shamequote:The SC newb knows it well.
Nee, zielig hè?quote:
Goeie tip! *zapt*quote:Op zondag 28 augustus 2011 21:17 schreef MaJo het volgende:
Zometeen een musical sing-a-long op de Uitmarkt op Nederland 1 voor wie van musicals houdtIk ben zelf niet zo'n grote musicalfan meer maar voor Miss Saigon ga ik toch even kijken
Heb je mijn reactie nog gelezen?quote:Op zondag 28 augustus 2011 21:28 schreef Mama_Mia het volgende:
Ik was met Oognip aan het praten en kwam tot de conclusie dat ik nog geen 1000 calorieën op heb vandaag![]()
Ik vind het ook niet echt klinken neequote:Op zondag 28 augustus 2011 21:29 schreef Cat22 het volgende:
OK, ik denk dat ik Zorro niet echt leuk ga vinden. NL tekst bij die klanken past niet en het is niet mooi gezongen.
Hoe laat is ER? Dat wil ik ook zien...quote:Op zondag 28 augustus 2011 21:31 schreef Cat22 het volgende:
Dadelijk ga ik zappen naar de introductie van de nieuwe kandidaten van Expeditie Robinson. En dan naar Come fly with me. UK style natuurlijk, niet dat slappe NL aftreksel.
Kan jij ook zo kwaad worden dan van dokters die zeggen dat antidepressiva geen invloed hebben op je gewicht?quote:Op zondag 28 augustus 2011 20:19 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ik heb precies hetzelfdeSinds ik antidepressiva slik ben ik 20 kilo aangekomen terwijl mijn eetpatroon niets veranderd is. Ook ik eet vaak te weinig, al drink ik wel weer veel cola en koffie enzo. Ter illustratie: ik heb vanochtend 4 boterhammen gegeten en ga zo avondeten. Verder helemaal niets
Omdat het nu geestelijk goed met me gaat ben ik begonnen met antidepressiva af te bouwen, maar helaas kom ik er waarschijnlijk nooit helemaal vanaf
Maar met de dosisverlaging ben ik al wel iets afgevallen
Zit jij er ook je leven aan vast?
Nu. RTL 5.quote:Op zondag 28 augustus 2011 21:33 schreef MaJo het volgende:
[..]
Hoe laat is ER? Dat wil ik ook zien...
Die zou ik evengoed wel willen zien. Voor het verhaal en omdat het echt gebeurd is.quote:En Soldaat van Oranje trekt me ook niet eigenlijk. Hou niet zo van vermusicaliseringen
Ja, dat is zo herkenbaar! Ik was naar de dokter geweest en die zei dat het kwam omdat ik samen ben gaan wonen. Nou sorry hoor, maar 20 kilo door samenwonen?quote:Op zondag 28 augustus 2011 21:33 schreef Mama_Mia het volgende:
[..]
Kan jij ook zo kwaad worden dan van dokters die zeggen dat antidepressiva geen invloed hebben op je gewicht?
Ik heb vanmiddag een eierkoek gegeten en vanavond avondeten, verder dus ook nog niksnormaal kom ik echt lang niet aan de 2000 calorieën maar okay, omdat ik ook niet zo heel actief ben hoeft dat ook niet natuurlijk.
Fijn dat het geestelijk goed gaat met je en ik hoop dat je een beetje af kan bouwen inderdaad! Welk middel gebruik je trouwens? (mag ook in PM/DM)
Wat ik slik is tevens voor de fibromyalgie dus waarschijnlijk blijft het een levenslang medicijn inderdaad.
Oh, de VIPS versie kijk ik inderdaad ook nietquote:Op zondag 28 augustus 2011 21:37 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Nu. RTL 5.
Ow, het zijn VIPs.Dat maakt het voor mij toch altijd wat minder boeiend, want die worden redelijk gepampered.
[..]
Die zou ik evengoed wel willen zien. Voor het verhaal en omdat het echt gebeurd is.
Het is ook echt niet normaalquote:Op zondag 28 augustus 2011 21:39 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ja, dat is zo herkenbaar! Ik was naar de dokter geweest en die zei dat het kwam omdat ik samen ben gaan wonen. Nou sorry hoor, maar 20 kilo door samenwonen?Haar tweede verklaring was dat het komt omdat ik 'tegen de dertig loop'. Ik was echt kwaad... Mijn psychiater nam het gelukkig wel serieus, die zei dat dit echt niet normaal was. Ze heeft me doorverwezen naar een dietiste maar die moet ik nog eens opbellen
![]()
Ik heb vandaag 4 boterhammen op en avondeten, ook niet echt veel. Zit ook elke dag dik onder het maximum aantal calorieen! Ik gebruik trouwens Citalopram, ben nu naar 30MG gegaan in plaats van 40MG. Jij?
En wat is trouwens fibromyalgie?
Ik zit nu te lezen op wikipedia over fibromyalgie en veel komt me erg bekend voor. Met name bij CVS, ik heb zowat alle symptomenquote:Op zondag 28 augustus 2011 21:41 schreef Mama_Mia het volgende:
[..]
Het is ook echt niet normaalik ben dus 27 kilo aangekomen door amitriptyline, daar gebruikte ik eerst 30 mg van, toen 75, toen heb ik een tijdje afgebouwd en ben zelfs een jaar er helemaal vanaf geweest. Helaas ontdekte ik toen dat al die pijn die ik had (overal) veel sterker was zonder de medicijnen. Dus naar de huisarts -> reumatoloog -> fibromyalgie. Het is een vorm van reuma maar zonder ontstekingen, maar wel altijd overal pijn en moe en depressie en nog zo wat leuks
CVS en fibro liggen ook heel dicht bij elkaar, bij sommigen overheerst de pijn en bij anderen de vermoeidheid, daarom is het lastig om echt vast te stellen wat het nou is. Ik ben ook echt zo snel moe en kan soms wel 12 uur achter elkaar slapen en dan nog niet wakker/uitgerust opstaan. Misschien kan je eens kijken wat voor tips er te vinden zijn voor CFS en die toepassen om te zien of het helpt?quote:Op zondag 28 augustus 2011 21:45 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ik zit nu te lezen op wikipedia over fibromyalgie en veel komt me erg bekend voor. Met name bij CVS, ik heb zowat alle symptomenIk ben altijd zo ontzettend moe en heb al talloze onderzoeken gehad maar het wordt altijd afgeschoven op mijn ADD en vitamine B12 intolerantie. Voor het laatste krijg ik injecties maar dat helpt nauwelijks
Zoals vandaag heb ik gewoon 7 uur extra geslapen, gisteren ook een uur of 4. Dat is toch niet normaal?
OMG!quote:Op zondag 28 augustus 2011 21:45 schreef Greys het volgende:
Nicolas van de Pfaffs op Expeditie Robinson?
()
Als ik niet op een bepaalde tijd hoef op te staan dan slaap ik zo 12/14 uur, en dan moet ik tussen de middag nog een paar uur bijslapen. Ik ga me hier eens in verdiepenquote:Op zondag 28 augustus 2011 21:47 schreef Mama_Mia het volgende:
[..]
CVS en fibro liggen ook heel dicht bij elkaar, bij sommigen overheerst de pijn en bij anderen de vermoeidheid, daarom is het lastig om echt vast te stellen wat het nou is. Ik ben ook echt zo snel moe en kan soms wel 12 uur achter elkaar slapen en dan nog niet wakker/uitgerust opstaan. Misschien kan je eens kijken wat voor tips er te vinden zijn voor CFS en die toepassen om te zien of het helpt?
Ik ben aan het lezen en herken heel veelquote:Op zondag 28 augustus 2011 21:57 schreef Mama_Mia het volgende:
Doe daten bah die jeuk is ook niet leuk nee
ik krijg ook jeuk van mijn medicijnen, misschien dat het door de dosisverandering kan komen?
Ja Zuster Nee Zuster
De musical Annie was ookquote:Op zondag 28 augustus 2011 22:03 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ik ben aan het lezen en herken heel veelEn dat zou best door de verlaagde dosis kunnen komen ja!
En alles van Annie =
Moi?quote:
nav deze post:quote:
Zeg ik : JA!quote:Op zondag 28 augustus 2011 22:34 schreef Goodbye het volgende:
Ik was afhankeliojk van mijn privé chauffeur![]()
Ben net nog naar de bios geweest.´Final Destinoation 5 in 3dm erg leuk als je toh al in 354487D kijkt
Nee, zo ongeveer net niet. Avondeten is opzich best slim, maar ben t een beeeeeeeeeeeeeeetje vegeten.quote:Op zondag 28 augustus 2011 22:39 schreef Greys het volgende:
[..]
Toi, ja
Kan je nog rechtop staan? Niet gekotst in de bios?
Is dat waar we het in de jacuzzi over hadden? Waarvan ik in een ver ver VER verleden ooit deel 1 had gezien?quote:
Jaaaaa, die ja!quote:Op zondag 28 augustus 2011 22:40 schreef Greys het volgende:
[..]
Is dat waar we het in de jacuzzi over hadden? Waarvan ik in een ver ver VER verleden ooit deel 1 had gezien?
Ja!quote:Op zondag 28 augustus 2011 22:40 schreef Greys het volgende:
[..]
Is dat waar we het in de jacuzzi over hadden? Waarvan ik in een ver ver VER verleden ooit deel 1 had gezien?
Lennnnnn!quote:
Die 8 roseetjes zijn inmiddels 18 geworden?quote:Op zondag 28 augustus 2011 22:52 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Lennnnnn!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Voor jou blijf ikn og wel ff een mintuuje!
![]()
nog een mintuuje?quote:Op zondag 28 augustus 2011 22:54 schreef Goodbye het volgende:
Nee, 9 ofzo. Maar ik kan niet zo goed teng alohol zonder avondeten volgens mij.
Goe dhoor, kom jij hier of moet ik helemaal daar heen komen/?????quote:
Ik vond hem al ranzig om gewoon op mn laptop te kijken. in 3D wil ik die echt niet zienquote:Op zondag 28 augustus 2011 22:42 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Jaaaaa, die ja!
Deze keer hadden ze allemaal de plomp in moeten zakken wegens een brug die in elkaar srotrtte, en maar wegrennen. Niet slim.![]()
D'r ging er wel eén vrouw heel vies dood, trouwens
Eerst dat water opdrinken misschien ook?quote:Op zondag 28 augustus 2011 22:55 schreef Ingetje79 het volgende:
Moet je morgen werken?
Zo ja, neem een grooooot glas water, gooi er 2 paracetamolletjes in en duik onder je dekbed zodra je bed voorbij komt
Neem maar een emmer mee naar boven danquote:Op zondag 28 augustus 2011 22:56 schreef Goodbye het volgende:
Ik heb al wel melk gehad, scijn took goed te zijn! Moet morgen wel werken ja, blegggggh
Oh, viel wel mee. Ik moest meer lachen dan dat het eht vies was. Behalve opdie spietsen dan! Ieeeeks.quote:Op zondag 28 augustus 2011 22:56 schreef _Multiply86_ het volgende:
[..]
Ik vond hem al ranzig om gewoon op mn laptop te kijken. in 3D wil ik die echt niet zien
Ik spring NU in de auto, stop jij A. ff weg?quote:Op zondag 28 augustus 2011 22:55 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Goe dhoor, kom jij hier of moet ik helemaal daar heen komen/?????
Neeee, k ben niet misselijk!quote:Op zondag 28 augustus 2011 22:56 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Neem maar een emmer mee naar boven dan![]()
![]()
Ja, ik zeg wel ff dattie in e tuin moet gaan stana, kee?quote:Op zondag 28 augustus 2011 22:57 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ik spring NU in de auto, stop jij A. ff weg?
Met zn ogen dicht!quote:Op zondag 28 augustus 2011 22:57 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Ja, ik zeg wel ff dattie in e tuin moet gaan stana, kee?
Whehehehequote:Op zondag 28 augustus 2011 22:58 schreef Goodbye het volgende:
Oh shit, ik zou gaan slapen he! Nou, Len, ik zie jwel vershijnen! DAaaaaag![]()
![]()
![]()
![]()
De 2de vind ik nog steeds het leukste.. tenminste..volgens mij was dat de 2de.quote:Op zondag 28 augustus 2011 22:56 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Oh, viel wel mee. Ik moest meer lachen dan dat het eht vies was. Behalve opdie spietsen dan! Ieeeeks.
JAAAAAAAAAAAAAA OMG, DAT IS ECHT DE ENGSTE. Als ik dat op de nsleweg zie dan raak ik ooke ch tin paniekquote:Op zondag 28 augustus 2011 22:59 schreef _Multiply86_ het volgende:
[..]
De 2de vind ik nog steeds het leukste.. tenminste..volgens mij was dat de 2de.
Dat die truck met boomstammen omver gaat.
quote:Op zondag 28 augustus 2011 23:00 schreef Goodbye het volgende:
[..]
JAAAAAAAAAAAAAA OMG, DAT IS ECHT DE ENGSTE. Als ik dat op de nsleweg zie dan raak ik ooke ch tin paniek![]()
![]()
![]()
![]()
Slaap lekker!!!!!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |