Dat is me nou nog nooit opgevallen!!quote:
Dat bedacht ik me dus ook.quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 14:27 schreef Nagelschaartje het volgende:
En 1 of andere malloot heeft dus ook geteld hoe vaak ze dat doen
Verrek, ze zeggen het inderdaadquote:Op zaterdag 27 augustus 2011 14:27 schreef Nagelschaartje het volgende:
waar je denkt dat ze zingen "alaparala", daar zingen ze blijkbaar allah akbar
En 1 of andere malloot heeft dus ook geteld hoe vaak ze dat doen
Ik hoorde dat liedje net voor het eerst.quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 14:37 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Verrek, ze zeggen het inderdaad
Dat een of andere debiel dat heeft zitten turven
Elly en Rikkert is christelijk, dus die kennen veel mensen niet.quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 14:40 schreef Nagelschaartje het volgende:
In jouw tijd was kinderen voor kinderen ook op z'n retour.
Die met Coen Flink was zo ongeveer de laatste die leuk was
Elly en Rikkert ken ik niet
Oh my, Elly en Rikkert!!! Die heb ik ook nog geluisterd!!quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 14:39 schreef AlbinoBambi het volgende:
[..]
Ik hoorde dat liedje net voor het eerst.![]()
Luisterde vroeger Elly & Rikkert, niet Kinderen voor Kinderen.
quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 14:42 schreef AlbinoBambi het volgende:
[..]
Elly en Rikkert is christelijk, dus die kennen veel mensen niet.
Dit is onze familielied.
Ja, erg he?? Ik heb er vroeger toch echt uren naar geluisterdquote:Op zaterdag 27 augustus 2011 14:47 schreef Nagelschaartje het volgende:
O wat ergGeweldig!
Iemand die Rikkert heet moet bij voorbaat al briljant zijn natuurlijk
quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 14:48 schreef Nagelschaartje het volgende:
Ik heb een broek en een tshirt aan, ik maak vooruitgang. Nu kijken of het lukt om van het scherm weg te komen
De kauwgomballenboom in de tuin van m'n oom.quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 14:42 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Oh my, Elly en Rikkert!!! Die heb ik ook nog geluisterd!!
Die cd met de kauwgomballenboom op de voorkant
Hihi. Het ergste is dat ik voor m'n opleiding basisscholen aan het bellen was en iemand aan de lijn kreeg die Elly Rikkert heette.quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 14:47 schreef Nagelschaartje het volgende:
O wat ergGeweldig!
Iemand die Rikkert heet moet bij voorbaat al briljant zijn natuurlijk
Ik zag het!! Zit Rikkert daar nou te kwijlen???quote:
Die 'r' in 'schuurt op mijn borrrrrrst'quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 14:51 schreef Nagelschaartje het volgende:
Hier ziet dat kind van makeup er toch wel wat normaler uit.
En daarbij doet ze een soort prehistorische macarena bij
Neee, hij spuugt kauwgomballen uit!quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 14:56 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Ik zag het!! Zit Rikkert daar nou te kwijlen???
Kleine ezel? Heb alle4 onze cd's erbij gezocht, en dat is de enige titel met ezel erin die ik tegenkom.quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 14:57 schreef Lindytje het volgende:
Bambi, weet jij dat liedje van Elly en Rikkert met die ezel er in? Hoe die heet?
Jaaaa, hahahaha!! Die was het!quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 15:01 schreef AlbinoBambi het volgende:
[..]
Neee, hij spuugt kauwgomballen uit!
[..]
Kleine ezel? Heb alle4 onze cd's erbij gezocht, en dat is de enige titel met ezel erin die ik tegenkom.
Daar heb ik mijn kat naar vernoemdquote:Op zaterdag 27 augustus 2011 15:11 schreef Lindytje het volgende:
Dit blijft toch mijn all-time-favouriteDie rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |