Ik vond dat zo slecht gedaan. smet op de serie hoor.quote:
quote:
En helemaal als er om onduidelijke reden de week ervoor ook geen Fringe is geweest.quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 10:21 schreef Nickske1912 het volgende:
Ja, waardeloos.
Niets mis met live sport, maar wel als het ten koste gaat van mijn wekelijkse portie Fringe
Positief denken,quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 13:05 schreef AllesWatWas het volgende:
Héla, kunnen we er nog een week langer naar uitkijken
Ik ben de cliffhanger alweer vergeten.. ben ik nu dom of is dit mijn geest dat zo met 30 jaar tv ervaring omgaat?quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 22:59 schreef BeyondTheGreen het volgende:
Ik ga echt elke trailer en sneak peek kijken van deze aflevering. Na zo'n cliffhanger kan ik echt niet nóg een week wachten.
peter was toch teruggekomen uit het blauwe ding?quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 23:04 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Ik ben de cliffhanger alweer vergeten.. ben ik nu dom of is dit mijn geest dat zo met 30 jaar tv ervaring omgaat?
oja, uit dat meer nu weet ik het weer. en hij weet allesquote:Op zaterdag 29 oktober 2011 00:02 schreef sbientje het volgende:
[..]
peter was toch teruggekomen uit het blauwe ding?
En dus is het geen bullshit.quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 12:14 schreef tass het volgende:
Vind het echt bullshit dat ze zo'n goeie serie de dupe maken van dat sportgedoe.
Maar ja, de World Series worden door meer mensen bekeken als dat er naar Fringe kijken....
Ging niet door ivm World Series.quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 12:36 schreef Geo3kant het volgende:
Gister moest er toch een nieuwe aflevering zijn? Zie nog geen download..
quote:
Toen was het ook baseball en was het ook duidelijk.quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 14:23 schreef Magere_Gein het volgende:
[..]![]()
(overigens wel fijn om te weten waarom er deze week geen fringe is (i.t.t. vorige week), dank daarvoor).
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |