Idem dito.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 11:20 schreef LXIV het volgende:
Het is een MBO-opleiding? En je begint eigenlijk net? Dan vind ik 2000 euro netto heel erg veel hoor!
MBO3 en je begint net eigenlijk, dan zitten de meesten op 1400/1500 brutoquote:Op dinsdag 23 augustus 2011 11:22 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Idem dito.
Ik zou je eerder inschalen op 1600, misschien 1800 bruto. Tegenwoordig is het niveau van die MBO opleidingen ook nog eens waardeloos.
quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 11:24 schreef Paadre het volgende:
het is indd een MBO opleiding, maar ik werk er al 2,5 jaar. nou is dat inderdaad nog niet erg lang, maar het is wel dé periode geweest waar ik alle structurele systeemsveranderingen heb meegemaakt. dus wat dat betreft is dat dan wel weer een +je waard
En wat het MBO niveau betreft, ik ben het volledig met je eens hoor. vind de opleiding echt niets. maar het meeste leer je nu uit de praktijk. (door de BBL) dus wat dat betreft is school niet de grote leerzame factor
lees mn post hierboven, en je ziet voor mij niet gouw 1000 anderen. dus n beetje oprekken kan ik het welquote:Op dinsdag 23 augustus 2011 11:25 schreef Sjapoela het volgende:
Voor jou 1000 anderen, kzou niet teveel eisen...
19 volgens zijn profielquote:Op dinsdag 23 augustus 2011 11:27 schreef Devv het volgende:
Hoe oud ben je? Tevens is dit meer iets voor WGR.
Daar zou ik erg mee uitkijken, met die redenering. Want jij vind dat er voor jou niet zo gAUw 1000 anderen zijn, maar dat is niet aan jou om te beslissen. Los van het feit dat die er uiteraard wél zijn moet je jezelf onmisbaar maken, maar niet als zodanig gaan gedragen nu al.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 11:26 schreef Paadre het volgende:
[..]
lees mn post hierboven, en je ziet voor mij niet gouw 1000 anderen. dus n beetje oprekken kan ik het wel
Nee, netto vraag je nooit iets...bruto 1200-1500 lijkt me reëler.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 11:29 schreef Paadre het volgende:
Hm. oké dus als ik hier alles zo tezamen pak, zou ik dus netto kunnen vragen tussen de 1200-1500?
Ik ben nu 19 jaar.
WGR?
Dat ligt er ook maar net aan in welke regio je aan het werk gaatquote:Op dinsdag 23 augustus 2011 11:24 schreef GooseFM het volgende:
[..]
MBO3 en je begint net eigenlijk, dan zitten de meesten op 1400/1500 bruto.
Dit dus ook inderdaad.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 11:33 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Daar zou ik erg mee uitkijken, met die redenering. Want jij vind dat er voor jou niet zo gAUw 1000 anderen zijn, maar dat is niet aan jou om te beslissen. Los van het feit dat die er uiteraard wél zijn moet je jezelf onmisbaar maken, maar niet als zodanig gaan gedragen nu al.
Kijk, natuurlijk, ze zijn aardig tegen je, en je zult je werk ook goed doen, maar daar staat tegenover dat jij maar 775 per maand kost, wat natuurlijk een lachtertje is. Nu al op je strepen gaan staan omdat je straks een diploma hebt en jezelf de overtuiging hebt dat ze jou niet zomaar kunnen vervangen is vragen om problemen.
Klopt, maar je vraagt nooit naar een netto-loon, een indicatie geef je altijd op bruto-basis.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 11:39 schreef Paadre het volgende:
klopt, maar op netto kan ik bruto uitrekenen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |